Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
szeretném kivágni Mychal Kendrickset, nem érdekel hogy mikor kezdjük az idényt, már most cut, az se érdekel hogy UFA lesz
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/19260090/Screen_Shot_2019_10_04_at_11.10.31_AM.png

Shaq Barrett ezt tolja tovabbra is, eleg nagy bargain lesz 😊
dankodavid
Csak ott van Klúni is. Legalább nem ment nagyon kárba az a pénz.


Liverpool Fc
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Quinn vihető lesz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Én azon gondolkozom közben, hogy Watt mennyire underrated.
tenorx
brutál éve van
braxa88
Neked minden hsz-ed végére oda kellene írni, hogy "és köszönöm somosnak Will Dissly draftolását" 😊
somoskovig
egyszer már megköszöntem, érd be vele úgyis őt vittem volna 😀
komolyra fordítva köszi.
úgyis őt vittem volna
😊
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Én azon gondolkozom közben, hogy Watt mennyire underrated.
tenorx
brutál éve van
braxa88
Neked minden hsz-ed végére oda kellene írni, hogy "és köszönöm somosnak Will Dissly draftolását" 😊

Szerkesztette: somoskovig

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Én azon gondolkozom közben, hogy Watt mennyire underrated.
tenorx
brutál éve van
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én azon gondolkozom közben, hogy Watt mennyire underrated.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 634


Shaq Barrett ezt tolja tovabbra is, eleg nagy bargain lesz 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 670
Még az is kiderül, hogy Dakota is simán megért 2 db 1.kört. Amúgy is alulértékelt QB. Most meg is mutatta. 😊
Devin White pedig jól mutatkozott be sok szereléssel.
Chargers LT
Dakota körül csak nőni fog a hype a következő két meccsen, utána meg elvalik a szív a májtól, hogy az új Dak és DC-je mennyire is jó igazából. Csak simán jobb, mint eddig, vagy sokkal.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Mégsem volt annyira random Lamar Jackson teljesítménye?😀
dankodavid
Na ő is, meg Dakota is Playa of week lettek támadóknál, ami nem kutya.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Még az is kiderül, hogy Dakota is simán megért 2 db 1.kört. Amúgy is alulértékelt QB. Most meg is mutatta. 😊
Devin White pedig jól mutatkozott be sok szereléssel.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Mégsem volt annyira random Lamar Jackson teljesítménye?😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Kicsit későn, de én is köszönöm a hatalmas munkát @dankodavid

Látom, a szokásos Harbaugh-Ravens szintet hoztuk, good enough not to fire the coach/GM, but not good enough to win anything.

@kristof - koszi, bar sokra nem mentem vele.. at least you did better than the 2019 IRL Browns 😛
Jovore is vivjunk ilyen csatakat! 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
B+!
Hát ott volt a baj, hogy a Darnold - Davante Adams duo helyett nem a Minshew - Chark kettőssel toltam!


Liverpool Fc
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Na most hova tűntek az AB-ért trade-előt szivató hangok?
Lehet mégsem volt annyira rossz ötlet? 😂😂😂
Paul43
Nem volt itt szivatás, én azt is leírtam, hogy sajnálom a Miamit.
Nyilván most jobb a helyzet, mint 2 napja, de lehetnek vele gondok. Mondjuk én nem a kora miatt aggódom, inkább a bipoláris zavar miatt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Na most hova tűntek az AB-ért trade-előt szivató hangok?
Lehet mégsem volt annyira rossz ötlet? 😂😂😂
Paul43
Majd meglátod...az volt. Lehet persze szerencsés kimenetel, de tartom továbbra is, hogy nem ért ennyit.
több mint 6 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Na most hova tűntek az AB-ért trade-előt szivató hangok?
Lehet mégsem volt annyira rossz ötlet? 😂😂😂
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem hazabeszélve, de asszem az év GM húzása/tradeje volt, hogy AB13-at eladtam 2 db 1.körért.
Elküldte a Steelers, most meg talán az NFL is bye bye.
Raéreztem, hogy ő is feláldozható az újjáépítés oltárán.
Chargers LT
Az mondjuk akkor is nagyon durva ár érte, ha maradt volna a Steelersben. 31 éves, ha nem bolondul meg teljesen én akkor is eladtam volna 😀
tenorx
Én se értem, tuti nem ért 2 első kort. Talán egyet 1/20 környéken! Gratulálok, mert amit ebből kihoztál az Rosenhaus-nak is becsületére vált volna...
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nem hazabeszélve, de asszem az év GM húzása/tradeje volt, hogy AB13-at eladtam 2 db 1.körért.
Elküldte a Steelers, most meg talán az NFL is bye bye.
Raéreztem, hogy ő is feláldozható az újjáépítés oltárán.
Chargers LT
Az mondjuk akkor is nagyon durva ár érte, ha maradt volna a Steelersben. 31 éves, ha nem bolondul meg teljesen én akkor is eladtam volna 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Nem hazabeszélve, de asszem az év GM húzása/tradeje volt, hogy AB13-at eladtam 2 db 1.körért.
Elküldte a Steelers, most meg talán az NFL is bye bye.
Raéreztem, hogy ő is feláldozható az újjáépítés oltárán. A Miamit persze sajnálom, ezt senki nem tudhatta.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Grat a bajnoknak és köszönjük a simet!
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 243 — Saints GM
@Habinak gratulálok a bajnoki címhez, a többieknek nagyon köszönöm a szezont!
@dankodavid óriási köszönet a munkádért!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 249 — Patriots GM
Grat a Habinak a Super Bowlhoz! Nagyon köszi dankodavidnak a simet!
Jövőre ugyanitt!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi a simet dankodávid és grat Habinak a Super Bowl győzelemhez!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Koszi a simet, és grat a bajnoknak. 😊


Liverpool Fc