NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Kis írás a forduló előtt nálunk is:  philly.blog.hu/2012/08/30/ncaa_beharangozo_-Shawn84
a tennessee-nc state semleges pályán lesz, azt javítsd ki.

amúgy dícséretes kezdeményezés, csodálom, hogy a temple-villanova nem került szóbaHöri
Köszi, azt benéztem, de javítottam. A Philly csapatok meccsét sajnos ki kellett húzni a Baylor-SMU (nagy sajnálatomra), a Notre Dame-Navy és a Northwestern-Syracuse meccsekkel együtt, mert így is elég hússzú a cikk.

Egyébként már tavaly is próbálkoztunk ilyennel, volt is 2 írás teszt jelleggel, és idén indulunk be. Draft játékra minden Eagles fan vágni fogja ki kicsoda. 😀Shawn84
Volt egy kis időm tegnap este. 😀
 philly.blog.hu/2012/08/31/ncaa_beharangozo_extra_mayor_s_cup_villanova_wildcats_temple_owls#more4744092


több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Floyd Mayweather állítólag 3 millió $-t tett a Michigan holnapi győzelmére.vassadi
Isten ba(r)ma.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Floyd Mayweather állítólag 3 millió $-t tett a Michigan holnapi győzelmére.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Kis írás a forduló előtt nálunk is:  philly.blog.hu/2012/08/30/ncaa_beharangozo_-Shawn84
a tennessee-nc state semleges pályán lesz, azt javítsd ki.

amúgy dícséretes kezdeményezés, csodálom, hogy a temple-villanova nem került szóbaHöri
Köszi, azt benéztem, de javítottam. A Philly csapatok meccsét sajnos ki kellett húzni a Baylor-SMU (nagy sajnálatomra), a Notre Dame-Navy és a Northwestern-Syracuse meccsekkel együtt, mert így is elég hússzú a cikk.

Egyébként már tavaly is próbálkoztunk ilyennel, volt is 2 írás teszt jelleggel, és idén indulunk be. Draft játékra minden Eagles fan vágni fogja ki kicsoda. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kis írás a forduló előtt nálunk is:  philly.blog.hu/2012/08/30/ncaa_beharangozo_-Shawn84
a tennessee-nc state semleges pályán lesz, azt javítsd ki.

amúgy dícséretes kezdeményezés, csodálom, hogy a temple-villanova nem került szóba

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Kis írás a forduló előtt nálunk is:  philly.blog.hu/2012/08/30/ncaa_beharangozo_-
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az Oregon State nyitómeccse is elmarad, mert a louisianai Nicholls State nem tud elutazni, a két FBS-újonc, a South Alabama és a UTSA eredetileg mára kiírt találkozóját pedig szombatra halasztották.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
"Nico Johnson (out 2012, ACL)" ?

Él és virul. 😊
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Kicsit későn, de még időben elkészültem a tavalyihoz hasonló NCAA-s draft prospectes "adatbankommal":  www23.zippyshare.com/v/41584658/file.html

A játékosok évfolyamonkénti rangsorolása (a sorok elején) a cbs júniusi listája alapján készült, akit érdekel itt van egy doksiba sűrítve az összesített posztonkénti rangsor:
 www1.zippyshare.com/v/68695851/file.html
Azóta persze ez jócskán változott...
A sorszám helyett + jellel jelölt játékosok a collegefootballnews csapatértékelőjében olvasottak, Tony Pauline draftinsederes sorozata vagy a buffalobillsdraft.com konfonkénti prospect ismertetője alapján kerültek be.
A kisebb, non-BCSes suliknál csakazértis beraktam egy-két emberkét, és próbáltam néhol draftolásra talán nem esélyes, de érdekesnek kikiáltott prospecteket betenni, h ha valaki netán bele akar nézni egy Sun Belt rangadóba, annak is legyen némi fogódzója és ne menjen el a kedve, h "ugyan már, itt csak trágya emberek szaladgálnak", mert ez nem igaz. (Már csak azért sem, mert pl az idén 3. körös Demario Davis után idén is lesz egy nagyon alulértékelt Sun Belt-es ILB, Andrew Jackson személyében)
A játékosok neve után a zárójelben a + korábbi sérülést jelez, ha miatta ki is hagy valamennyi időt, azt (többnyire 😊) odaírtam. Ha a rangsorokban feltüntetett posztjához képest már más poszton játszik azt is igyekeztem a neve mellé írni.
Ha pedig a zárójelben csak egy ? van, akkor azt a játékost meg sem említette a cfn.scout a csapatismertetőben még a backupok között sem.
A június óta kivágott és kis suliba transzferelt játékosokhoz már nem volt kedvem, szóval nem csináltam új másodosztályú sulit nekik, csak a neve mellé írtam a változást.

Már csak 1 nap és kezdődik 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
SI.com féle jóslatok a legfontosabb kérdésekről
 sportsillustrated.cnn.com/2012/football/ncaa/08/29/preseason-crystal-ball/index.html?eref=sihp&sct=hp_t11_a0iktriad
Érdekes h a Georgia senkinél sem játszik BCS bowlt


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
SI.com féle jóslatok a legfontosabb kérdésekről
 sportsillustrated.cnn.com/2012/football/ncaa/08/29/preseason-crystal-ball/index.html?eref=sihp&sct=hp_t11_a0
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
az Isaac miatt mely meccs(ek) maradhat(nak) el?kristof
LA Tech - Texas A&M, Tulane hazaijjncaa
A Louisiana Tech - Texas A&M-et elhalasztották, október 13-án fogják pótolni.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Bowl prediction:http://wisconsin.rivals.com/content.asp?CID=1392340


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
az Isaac miatt mely meccs(ek) maradhat(nak) el?kristof
LA Tech - Texas A&M, Tulane hazai


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az Isaac miatt mely meccs(ek) maradhat(nak) el?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
ND: igazad van h van lehetőség csak ugye ez Wood eltiltásával már olyan kicsi h kár is említeni 😀empty taxi
Két meccset kapott, a Navy-t és a Purdue-t pedig nélküle is illene legyőzniük.vassadi
A Purdue azért necces lesz, jó az a védelem, mondjuk az offense annyira nem, de azért az Irish D is kb. közepes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ND: igazad van h van lehetőség csak ugye ez Wood eltiltásával már olyan kicsi h kár is említeni 😀empty taxi
Két meccset kapott, a Navy-t és a Purdue-t pedig nélküle is illene legyőzniük.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Három apróság ami szvsz túlzás:
- Shoelace mint egyik legnagyobb Heisman-esélyes, szvsz TOP5-be nem fog jutni idén
- Jó a Clowney-Taylor páros, de egy Mingo-Montgomery, egy Werner-Jenkins és egy Okafor-Jeffcoat párost figyelembe véve én nem nevezném legjobbnak
- Az ND esetében pedig ezzel a menetrenddel kötve hiszem h a USC elleni meccsig BCS-bowl szereplésért harcolnánakempty taxi
Ha így folytatja, és mondjuk a pickek számát is redukálni tudja, statisztikák alapján még odaérhet. Szerintem is megint lemarad róla, de más dolog, hogy mi tűnik esélyesnek, és hogy valaki szerint hogyan alakulnak majd a dolgok.
Van benne valami, de Clowney-tól kezdőként nagyon sokat várok, és az ő "árnyékában" szerintem Taylor is jobb lesz (statisztikailag), mint Ingram mögött.
Szerintem se fognak, de a lehetőség ott van.vassadi
Shoelace: ha csak a QB-kat nézem az alábbiakról előbb elképzelem h Heismant nyernek: Barkley, Klein, Geno Smith. Shoelacenek kell h a Michigan is nagyon jó legyen idén, de ilyen alapon nézve ugyanolyan esélyes mint Landry Jones, Murray, Boyd v Tyler Wilson. Emellett még ugye olyan RB-kkel is számolni kell mint Ball, Lattimore, De'Anthony Thomas, Knile Davis...
Clowney: én is jó szezont várok tőle, de azért ne felejtsük el h más full-time starternek lenni mint szituációs rushernek
ND: igazad van h van lehetőség csak ugye ez Wood eltiltásával már olyan kicsi h kár is említeni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Három apróság ami szvsz túlzás:
- Shoelace mint egyik legnagyobb Heisman-esélyes, szvsz TOP5-be nem fog jutni idén
- Jó a Clowney-Taylor páros, de egy Mingo-Montgomery, egy Werner-Jenkins és egy Okafor-Jeffcoat párost figyelembe véve én nem nevezném legjobbnak
- Az ND esetében pedig ezzel a menetrenddel kötve hiszem h a USC elleni meccsig BCS-bowl szereplésért harcolnánakempty taxi
Ha így folytatja, és mondjuk a pickek számát is redukálni tudja, statisztikák alapján még odaérhet. Szerintem is megint lemarad róla, de más dolog, hogy mi tűnik esélyesnek, és hogy valaki szerint hogyan alakulnak majd a dolgok.
Van benne valami, de Clowney-tól kezdőként nagyon sokat várok, és az ő "árnyékában" szerintem Taylor is jobb lesz (statisztikailag), mint Ingram mögött.
Szerintem se fognak, de a lehetőség ott van.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Írtam egy NCAA ajánlót Steelers.hu-ra. Inkább kezdőknek szól, de megosztom itt is:
 steelers.hu/ncaa-ajanlo/
Nagy eredményt nem várok tőle, de talán sikerül egy-két új hívet szerezni a college focinak a hazai Steeler Nation tagjai közül.vassadi
Három apróság ami szvsz túlzás:
- Shoelace mint egyik legnagyobb Heisman-esélyes, szvsz TOP5-be nem fog jutni idén
- Jó a Clowney-Taylor páros, de egy Mingo-Montgomery, egy Werner-Jenkins és egy Okafor-Jeffcoat párost figyelembe véve én nem nevezném legjobbnak
- Az ND esetében pedig ezzel a menetrenddel kötve hiszem h a USC elleni meccsig BCS-bowl szereplésért harcolnának


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Csináltam anno egy ilyen videót, ha gondolod ezt még beleszúrhatodjjncaa
A cikk elején összefoglaltam a leglényegesebb dolgokat, de kommentben megosztottam ezt a videót is.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
Írtam egy NCAA ajánlót Steelers.hu-ra. Inkább kezdőknek szól, de megosztom itt is:
 steelers.hu/ncaa-ajanlo/
Nagy eredményt nem várok tőle, de talán sikerül egy-két új hívet szerezni a college focinak a hazai Steeler Nation tagjai közül.vassadi
Csináltam anno egy ilyen videót, ha gondolod ezt még beleszúrhatod



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Írtam egy NCAA ajánlót Steelers.hu-ra. Inkább kezdőknek szól, de megosztom itt is:
 steelers.hu/ncaa-ajanlo/
Nagy eredményt nem várok tőle, de talán sikerül egy-két új hívet szerezni a college focinak a hazai Steeler Nation tagjai közül.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
Jó lista, az ncaa-vel ismerkedőknek nagyon tanulságos lehet, de Emmert negyedik helye nevetséges, ha csak a fociról beszélünk, akkor a top10-be se tennémjjncaa
A PSU-t sújtó szankciók kihirdetése előtt még én is ezt mondtam volna, de engem meggyőzött a cikkírók érvelése.vassadi
Egy esetnél a kivétel csak erősíti a szabályt, egyszerűen ezt várta el tőle a közvélemény, meg amúgy is megrészegült a hirtelen jött - és múló - hatalomtól

Majd nézd meg, hogy milyen kesztyűs kézzel fog elbánni a Nort Carolinával


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jó lista, az ncaa-vel ismerkedőknek nagyon tanulságos lehet, de Emmert negyedik helye nevetséges, ha csak a fociról beszélünk, akkor a top10-be se tennémjjncaa
A PSU-t sújtó szankciók kihirdetése előtt még én is ezt mondtam volna, de engem meggyőzött a cikkírók érvelése.