NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
Valaki végigolvasta már a Wetzel könyvet? Tapasztalatok esetleg?
Most fogom majd kezdeni, mert eddig nem volt rá időm, de a vélemények előre is érdekelnek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
November 7-én és 14-én szombaton este visszaáll a normális rend az ESPN Americán: végre ismét tripla élő meccs!!!Attilahawks
imáink meghallgattak, végre nem jégkorong...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
November 7-én és 14-én szombaton este visszaáll a normális rend az ESPN Americán: végre ismét tripla élő meccs!!!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
A port.hu-n a Tulsát talonba tették 😀

20:30
Amerikai Foci (élő) Notre Dame - Tulsa Talons
Közben: 21:30 hírek

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Vicces vagy szomorú?

http://collegefootballtalk.nbcsports.com/2010/10/27/convicted-killers-last-words-boomer-sooner/Jakehomer
kevés bizarrabb komment létezhet ennél:
And the Executioner said, "M-I-Z-Z-O-U"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Vicces vagy szomorú?

http://collegefootballtalk.nbcsports.com/2010/10/27/convicted-killers-last-words-boomer-sooner/

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó hát ő külön kategória nfl-ben is naaagyon sok mezben láttam már nba-ben meg naaaagyon kevésben nem 😛
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
én is sok csapatnak drukkolok és sok különböző pólóm/pulóverem van, de divatfanságban Snoop Dogg felülmúlhatatlan 😀











---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
nagyszerű, az Armed Forces Bowl mellett lett még egy "katonai" utószezon mérkőzés, az EagleBank Bowl ezentúl Military Bowl néven fut tovább
az előbbit egy helikoptergyártó, ez utóbbit a Northrop Grumman repülőgépgyártó és űripari vállalat szponzorálja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tegnap a Sportklubon említettek egy focistát, aki póker hall of fame tag is egyben és játszott az 1959-es Rose Bowlon Cal színekben.
http://en.wikipedia.org/wiki/T._J._Cloutier




több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem feltetlen azert 😊 inkabb azert tetszik, mert kicsit elter... igazabol nehany faktorral, amit belevesz, nem tudok egyeterteni (beldaul a pre-season eredmenyekkel), de a tobbi5 ranking elegge egyszinu.. es tetszik, hogy mast metodologust rak bele.

Florida/Texas- igen, ez no comment... de speciel nalam az LSU veretlenul is boven a TOP 10 alajan lett volna, mar a mult heten is... sot azon kivul 😉 ehhez kepest ugye: SEC, magasan kezdtek, veretlenseg -> good ranking.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Mr. Billingsley egy ember, aki létrehozott egy számítógépes algoritmust, és az ez alapján összeállított lista egyike a hat BCS-es számítógépes rangsornak. Ő maga vallotta amúgy be, hogy nem is ért a matekhoz:
"I’m not even a highly educated man, to tell you the truth. I don’t even have a degree. I have a high school education. I never had calculus. I don’t even remember much about algebra. I think everyone questions everything I do. Why is he doing that? Does he know what he’s doing, a crazy kook in Oklahoma? I had a guy tell me in an e-mail once that I’m a crazy Oklahoma hillbilly. Well, it’s true, but it has nothing to do with my crazy rankings skills.”JJ Tiller
Ez OK, de attól még az algoritmus hozta létre ezt a csodát. Az idézet üt, hogyan kerülhetett ez a figura a BCS közelébe?Dzsokijuing
Valaki linkelt egy cikket korabban.. gyakorlatilag o rakta ossze a rankinget.
Sztem van egy-ket dolog amiben igaza van amugy, de alt. az o rankingje a legextremebb (es valoban amolyan kozeputas megoldas a computerek/human pollok kozott)Igor
Gondoltam, hogy a TCU-elsőséggel neked bejön a lista 😊
A Texas/Florida rangsorolást nem extremitásnak, hanem baromságnak nevezem, még ha gép is követte el. Rendszerhiba.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Mr. Billingsley egy számítógép 😀, a Blikknél jól festene.Dzsokijuing
Mr. Billingsley egy ember, aki létrehozott egy számítógépes algoritmust, és az ez alapján összeállított lista egyike a hat BCS-es számítógépes rangsornak. Ő maga vallotta amúgy be, hogy nem is ért a matekhoz:
"I’m not even a highly educated man, to tell you the truth. I don’t even have a degree. I have a high school education. I never had calculus. I don’t even remember much about algebra. I think everyone questions everything I do. Why is he doing that? Does he know what he’s doing, a crazy kook in Oklahoma? I had a guy tell me in an e-mail once that I’m a crazy Oklahoma hillbilly. Well, it’s true, but it has nothing to do with my crazy rankings skills.”JJ Tiller
Ez OK, de attól még az algoritmus hozta létre ezt a csodát. Az idézet üt, hogyan kerülhetett ez a figura a BCS közelébe?Dzsokijuing
Valaki linkelt egy cikket korabban.. gyakorlatilag o rakta ossze a rankinget.
Sztem van egy-ket dolog amiben igaza van amugy, de alt. az o rankingje a legextremebb (es valoban amolyan kozeputas megoldas a computerek/human pollok kozott)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
bazmeg aki képes volt erre a két csapatra szavazni a BCS-n attól azonnal elvettem volna minden jogosítványát az ilyen szavazásokhoz és elküldtem volna a blikk sportrovatáhozharomt
Mr. Billingsley egy számítógép 😀, a Blikknél jól festene.Dzsokijuing
Mr. Billingsley egy ember, aki létrehozott egy számítógépes algoritmust, és az ez alapján összeállított lista egyike a hat BCS-es számítógépes rangsornak. Ő maga vallotta amúgy be, hogy nem is ért a matekhoz:
"I’m not even a highly educated man, to tell you the truth. I don’t even have a degree. I have a high school education. I never had calculus. I don’t even remember much about algebra. I think everyone questions everything I do. Why is he doing that? Does he know what he’s doing, a crazy kook in Oklahoma? I had a guy tell me in an e-mail once that I’m a crazy Oklahoma hillbilly. Well, it’s true, but it has nothing to do with my crazy rankings skills.”JJ Tiller
Ez OK, de attól még az algoritmus hozta létre ezt a csodát. Az idézet üt, hogyan kerülhetett ez a figura a BCS közelébe?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ugyanezen a listán 21. a Florida és 22. a Texas...

ja és azt hiszem még nem írtam róla, de a GMAC bowl átkeresztelte magát GoDaddy.com Bowlra, januárban már ezen a néven fog futni

JJ Tiller
bazmeg aki képes volt erre a két csapatra szavazni a BCS-n attól azonnal elvettem volna minden jogosítványát az ilyen szavazásokhoz és elküldtem volna a blikk sportrovatáhozharomt
Mr. Billingsley egy számítógép 😀, a Blikknél jól festene.Dzsokijuing
jóvan egész éjjel nem aludtam elbaszott szarul vagyok, néha én is lyukra futhatok 😛

a lényeg akkor is az, hogy botrányos dolog belerakni még egy számítógépnek is a listába ezt a két csapatot
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
ugyanezen a listán 21. a Florida és 22. a Texas...

ja és azt hiszem még nem írtam róla, de a GMAC bowl átkeresztelte magát GoDaddy.com Bowlra, januárban már ezen a néven fog futni

JJ Tiller
bazmeg aki képes volt erre a két csapatra szavazni a BCS-n attól azonnal elvettem volna minden jogosítványát az ilyen szavazásokhoz és elküldtem volna a blikk sportrovatáhozharomt
Mr. Billingsley egy számítógép 😀, a Blikknél jól festene.Dzsokijuing
Mr. Billingsley egy ember, aki létrehozott egy számítógépes algoritmust, és az ez alapján összeállított lista egyike a hat BCS-es számítógépes rangsornak. Ő maga vallotta amúgy be, hogy nem is ért a matekhoz:
"I’m not even a highly educated man, to tell you the truth. I don’t even have a degree. I have a high school education. I never had calculus. I don’t even remember much about algebra. I think everyone questions everything I do. Why is he doing that? Does he know what he’s doing, a crazy kook in Oklahoma? I had a guy tell me in an e-mail once that I’m a crazy Oklahoma hillbilly. Well, it’s true, but it has nothing to do with my crazy rankings skills.”


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
És egy kis BCS-anyázás.
"Billingsley's top five goes like this: TCU, Auburn, Alabama, Boise State and LSU." WTF?!?!Dzsokijuing
ugyanezen a listán 21. a Florida és 22. a Texas...

ja és azt hiszem még nem írtam róla, de a GMAC bowl átkeresztelte magát GoDaddy.com Bowlra, januárban már ezen a néven fog futni

JJ Tiller
bazmeg aki képes volt erre a két csapatra szavazni a BCS-n attól azonnal elvettem volna minden jogosítványát az ilyen szavazásokhoz és elküldtem volna a blikk sportrovatáhozharomt
Mr. Billingsley egy számítógép 😀, a Blikknél jól festene.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És egy kis BCS-anyázás.
"Billingsley's top five goes like this: TCU, Auburn, Alabama, Boise State and LSU." WTF?!?!Dzsokijuing
ugyanezen a listán 21. a Florida és 22. a Texas...

ja és azt hiszem még nem írtam róla, de a GMAC bowl átkeresztelte magát GoDaddy.com Bowlra, januárban már ezen a néven fog futni

JJ Tiller
bazmeg aki képes volt erre a két csapatra szavazni a BCS-n attól azonnal elvettem volna minden jogosítványát az ilyen szavazásokhoz és elküldtem volna a blikk sportrovatához
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
És egy kis BCS-anyázás.
"Billingsley's top five goes like this: TCU, Auburn, Alabama, Boise State and LSU." WTF?!?!Dzsokijuing
ugyanezen a listán 21. a Florida és 22. a Texas...

ja és azt hiszem még nem írtam róla, de a GMAC bowl átkeresztelte magát GoDaddy.com Bowlra, januárban már ezen a néven fog futni



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://nflscout.blogter.hu/439752/top_25_figyelo_-_8_het

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Különösen JJ-nek, egy louisianai középsulis focicsapat tündérmeséje a Katrina után:
http://www.nytimes.com/2010/10/24/sports/24prep.html?_r=2&ref=sports

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
nagy dislike
az Auburnnek minimum no 2-nek kéne lennieOrk
Mivel a végelszámolás szempontjából az AP annyit ér, mint a vécépapír, inkább a BCS-t anyázd, ha van rajta mit. Én speciel az Auburn-Oregon nagydöntővel kiegyeznék.

És egy kis BCS-anyázás.
"Billingsley's top five goes like this: TCU, Auburn, Alabama, Boise State and LSU." WTF?!?!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nagy dislike
az Auburnnek minimum no 2-nek kéne lennie
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
AP Top 25

1 Oregon (44) 7-0
2 Boise State (11) 6-0
3 Auburn (3) 8-0
4 TCU (2) 8-0
5 Michigan State 8-0
6 Alabama 7-1
7 Missouri 7-0
8 Utah 7-0
9 Wisconsin 7-1
10 Ohio State 7-1
11 Oklahoma 6-1
12 LSU 7-1
13 Stanford 6-1
14 Nebraska 6-1
15 Arizona 6-1
16 Florida State 6-1
17 South Carolina 5-2
18 Iowa 5-2
19 Arkansas 5-2
20 Oklahoma State 6-1
21 Virginia Tech 6-2
22 Miami (FL) 5-2
23 Mississippi State 6-2
24 USC 5-2
25 Baylor 6-2


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Final: Boise State-Alabama
Rose: Oregon-Iowa
Sugar: Auburn-Utah
Fiesta: WVU-Oklahoma State
Orange: Florida State-Michigan State