NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

CFB követő 2021

3 feliratkozó

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Kikapott a Bama is hahahaha 😀
2007, here we go again!
r.baggio
A Bamát egy vereséggel is simán top 4-be fogják rakni (2011, 2017 here we go again), úgyhogy nekik még egyszer ki kell kapni.
Kampman
SEC döntő? Ez a Georgia amúgy is jobban néz ki most ennél a Bamánál
kapitnono
2011-ben még 2017-ben sem kellett SEC döntőt játszaniuk, hogy bejussanak 😊
Kampman
Hát ahhoz hogy ne legenek SEC döntőben, ahhoz ki kellene kapniuk még legalább egyszer, akkor alapból nem lesz nekik PO, ha meg a SEC döntőben kapnak ki, akkor is két vereség, akkor sem lesz PO


több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Kikapott a Bama is hahahaha 😀
2007, here we go again!
r.baggio
A Bamát egy vereséggel is simán top 4-be fogják rakni (2011, 2017 here we go again), úgyhogy nekik még egyszer ki kell kapni.
Kampman
Nyilván innen még simán lehet bajnok a Bama, de ennek attól ez még legendás upset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 339 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kikapott a Bama is hahahaha 😀
2007, here we go again!
r.baggio
A Bamát egy vereséggel is simán top 4-be fogják rakni (2011, 2017 here we go again), úgyhogy nekik még egyszer ki kell kapni.
Kampman
SEC döntő? Ez a Georgia amúgy is jobban néz ki most ennél a Bamánál
kapitnono
2011-ben még 2017-ben sem kellett SEC döntőt játszaniuk, hogy bejussanak 😊
Kampman
hát ha kikapnak mégegyszer akkor nem lesz meg az SEC döntő, és úgy esnek ki 2 vereséggel

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Kikapott a Bama is hahahaha 😀
2007, here we go again!
r.baggio
A Bamát egy vereséggel is simán top 4-be fogják rakni (2011, 2017 here we go again), úgyhogy nekik még egyszer ki kell kapni.
Kampman
SEC döntő? Ez a Georgia amúgy is jobban néz ki most ennél a Bamánál
kapitnono
2011-ben még 2017-ben sem kellett SEC döntőt játszaniuk, hogy bejussanak 😊
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Kikapott a Bama is hahahaha 😀
2007, here we go again!
r.baggio
A Bamát egy vereséggel is simán top 4-be fogják rakni (2011, 2017 here we go again), úgyhogy nekik még egyszer ki kell kapni.
Kampman
SEC döntő? Ez a Georgia amúgy is jobban néz ki most ennél a Bamánál


több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Kikapott a Bama is hahahaha 😀
2007, here we go again!
r.baggio
A Bamát egy vereséggel is simán top 4-be fogják rakni (2011, 2017 here we go again), úgyhogy nekik még egyszer ki kell kapni.
több mint 2 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azért örülök, mert rendkívüli mód kell a kiszámíthatatlanság ennek a ligának, végre mindenki újra hihet benne, hogy itt egy meccsen szinte bárki elkaphat bárkit.

Nem véletlen volt a 2007-es szezon minden idők legjobbja, ez kezd hasonlítani rá, sőt jelenleg úgy fest még akár überelheti is
r.baggio
Abban egyetértünk, hogy jó és természetes ha mozognak az erőviszonyok. Meg is remegett és botlott az összes csapat amelyik az előző pár évet uralta Alabama, Clemson, Ohio St, Oklahoma. Idén nagyon a Georgia-nak áll a zászló, olyan idény néz ki nekik, mint az LSU bajnoki éve volt. Az SEC döntőben idén várhatóan Kirby legyőzi Sabant és a régóta áhított bajnoki cím is összejön nekik. A bajnokság előtt a TAMU-tól tartottam a legjobban és sajnos be is jött. Arra nem számítottam, hogy mire játszunk velük kicsúsznak a rangsorból, így sokkal fájóbb a vereség. Sajnos Young még nincs azon a szinten, ahova vártam és Metchie sem hozza a tőle elvárható szintet, szerencsére Williams ezt kompenzálja. Mindezek függvényében számomra továbbra is felértékelődik Mac Jones tavalyi teljesítménye, akitől én nem sokra számítottam, de bajnoki címet hozott.
A másik nagy fájdalmam - amivel biztosan kevesek értenek egyet velem -, hogy egyszerűen eltűntek a remek védelmek, annyi pont van már meccsenként, hogy az nekem már nagyon sok. Kellemes nosztalgiával gondolok vissza a 2010-es évek eleji Bama-LSU meccsekre, amik főleg a védelmekről szóltak. Nekem az, hogy a drive-ok 70-80%-a pontszerzéssel zárul nem tetszik.
Mindezek ellenére a jelenleg magasabban rangsorolt "kisebb" csapatokat (Iowa, Penn St., Cincinatti) nem érzem veszélyesnek a megszokott favoritokkal szemben. A Cincinattit jó látni a pár évvel ezelőtti UCF szerepében és ténylegesen felüdülés lenne egy nagy konferencián kívüli csapatot látni a rájátszásban, hogy meg legyen "mérve" a bejutásának jogossága.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Azért örülök, mert rendkívüli mód kell a kiszámíthatatlanság ennek a ligának, végre mindenki újra hihet benne, hogy itt egy meccsen szinte bárki elkaphat bárkit.

Nem véletlen volt a 2007-es szezon minden idők legjobbja, ez kezd hasonlítani rá, sőt jelenleg úgy fest még akár überelheti is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kikapott a Bama is hahahaha 😀
2007, here we go again!
r.baggio
...végre baggio is örülhet, kikapott a az Alabama...
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Ezaz, megérdemelte a TAMU, bár azt hittem elcseszik a végét, második félidőben nem sokat mutatott az O, de a végén villant amikor kellet. Hamár a végén a Bama nem tudott szabályos tdt csinálni, nem érdemeltek győzelmet. Nem is értem hogy nem fújták be a bírók, hogy a snap előtt kb senki sem volt a helyén és szinte mindenki mozgott...


több mint 2 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
azt a leborult szivarvégit srácok!!!
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Kikapott a Bama is hahahaha 😀
2007, here we go again!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Be is cseszett volna ilyenre targetinget adni, nem kell tolni a Bamát ha nem megy nekik


több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Bama meccsen legalább van egy kis izgalom 😁Remélem kitart egy darabig és nem fordítja meg túl hamar a tide


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 059 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van, látom sikerült is megoldani olyan PSUsan, nembis baj, hogy bealudtam...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Nagyon divatba jött már egy ideje ez a 4. rövidre kényszeresen nekimenés, pedig kickers are people too
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Ezt a Robertson gyereket honnan kukázta a Penn State? Ritkán látni ilyen szinten valakit akinek ennyire fogalma nincs semmiről és csak a vakvilágba néha feldob 1-1 labdát amiből pick lesz
kapitnono
Biztos a Hackenberg ajánlotta be.
Kampman
Penn State en ő legalább nézett még ki valahogy 😁


több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Ezt a Robertson gyereket honnan kukázta a Penn State? Ritkán látni ilyen szinten valakit akinek ennyire fogalma nincs semmiről és csak a vakvilágba néha feldob 1-1 labdát amiből pick lesz
kapitnono
Biztos a Hackenberg ajánlotta be.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Jövő héten UCF @ Cincy és Purdue @ Iowa lesz a 18-as és 21:30-as abc meccs, nagy eséllyel ezeket adjuk majd de még nem fix

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Ezt a Robertson gyereket honnan kukázta a Penn State? Ritkán látni ilyen szinten valakit akinek ennyire fogalma nincs semmiről és csak a vakvilágba néha feldob 1-1 labdát amiből pick lesz


több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kicsit korán kezdett térdelni az Iowa
Kampman
A full no huddleos hurry up drive utan amibol hoztak egy FGt, azt hittem tobbre lesznek kepesek a 2.felidoben (mmint a Penn State).

Mondjuk nem is probaltak meg egy hasonlo driveot, ami azert eleg mindfuck.

Meg 2 perc elott amikor 4&3ra az Iowa terfelen voltak, lett vna nemi esely, volt 2 ures elkapojuk is, de kidobta ugye a flatbe a QB (raadasul a futo moge).
Lehet ott vmi option futast hivtam vna, mert kb csak az ment.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Kicsit korán kezdett térdelni az Iowa
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vezet az Iowa! Gondolom Gus már az őrület határán 😊
r.baggio
Raadasul most dobott picket a Penn State (igaz 4&10re, majd kapott egy unsportsmanlike buntit is 15 yardert az Iowa 😀)

Nem neztem meg utana, de sztem fix negativ EPA amikor 4.kiserletre intet szednek a vedok 😀 kajak a Penn State 5ose helyett felpalyarol indult igy csak az Iowa.


*
Lol es leterdelik, majd 45 seccel a vege elott vissza kell puntolniuk. Omg.

Ellenfel 5oserol johettek volna ha csak leuti a passzt, igy meg vissza kell puntolniuk 😀

Persze annak szol, h a Penn Statenel csere QB van, akinek eddig kb minden passza homaly volt.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Vezet az Iowa! Gondolom Gus már az őrület határán 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Gus Johnson meg mindig a legjobb kommentator 😀
Borbinho
Legnagyobb király 😁 szerencsére idén nfl ben is nyom pár meccset