Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Butlert már tavaly sem hívta senki állásinterjúra, idén gyengébb szezont futott a defense, úgyhogy most még kevésbé tartok ettől. Persze önmagában a D alulteljesítése nem jelent garanciát arra, hogy valamelyik csapat nem szemeli ki magának. Mondjuk konkrétan a Lions játékosállományához nem hiszem, hogy 3-4-es edzőt hívnának.vassadi
Mondjuk ebben tök igazad van, ebbe bele sem gondoltam.

Én attól félnék a helyetekben, hogy Butlert elviszik tőletek valahová DC-nek (remélem hozzánk).Bazzani
Pozíciós edzőt nem köteles egyetlen csapat sem elengedni interjúra. Ez csak a koordinátorokra vonatkozik, abban az esetben, ha előkelőbb pozícióra hívják (HC).DoM
Azt hittem bárkit lehet, mert tavaly tőlünk is elvittek pozíciós edzőt máshova.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
viszont Tomlin lejáró szerződésű, tehát...........sutianap
Tavaly nyáron hosszabbítottunk vele 2016-ig.vassadi
megdobnál a számokkal?sutianap
Tudomásom szerint nem hozták nyilvánosságra a szerződés részleteit.vassadi
Úgy jártatok mint mi Schwartzal. Titkos hosszabbítás a szar szezon előtt...
Én attól félnék a helyetekben, hogy Butlert elviszik tőletek valahová DC-nek (remélem hozzánk).Bazzani
Hasonló a helyzet, bár én nem bánom, hogy hosszabbítottunk Tomlinnal.

Butlert már tavaly sem hívta senki állásinterjúra, idén gyengébb szezont futott a defense, úgyhogy most még kevésbé tartok ettől. Persze önmagában a D alulteljesítése nem jelent garanciát arra, hogy valamelyik csapat nem szemeli ki magának. Mondjuk konkrétan a Lions játékosállományához nem hiszem, hogy 3-4-es edzőt hívnának.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én attól félnék a helyetekben, hogy Butlert elviszik tőletek valahová DC-nek (remélem hozzánk).Bazzani
Pozíciós edzőt nem köteles egyetlen csapat sem elengedni interjúra. Ez csak a koordinátorokra vonatkozik, abban az esetben, ha előkelőbb pozícióra hívják (HC).
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
viszont Tomlin lejáró szerződésű, tehát...........sutianap
Tavaly nyáron hosszabbítottunk vele 2016-ig.vassadi
megdobnál a számokkal?sutianap
Tudomásom szerint nem hozták nyilvánosságra a szerződés részleteit.vassadi
Úgy jártatok mint mi Schwartzal. Titkos hosszabbítás a szar szezon előtt...
Én attól félnék a helyetekben, hogy Butlert elviszik tőletek valahová DC-nek (remélem hozzánk).

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
viszont Tomlin lejáró szerződésű, tehát...........sutianap
Tavaly nyáron hosszabbítottunk vele 2016-ig.vassadi
megdobnál a számokkal?sutianap
Tudomásom szerint nem hozták nyilvánosságra a szerződés részleteit.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
viszont Tomlin lejáró szerződésű, tehát...........sutianap
Tavaly nyáron hosszabbítottunk vele 2016-ig.vassadi
megdobnál a számokkal?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
viszont Tomlin lejáró szerződésű, tehát...........sutianap
Tavaly nyáron hosszabbítottunk vele 2016-ig.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem ha a Jets 8-8-ra végez, maradhat Rex. A támadó részleg bottom5, azért így elég nehéz lenne meccseket nyerni. Még egy esélyt megérdemelne. szaba
A pocsék támadósorhoz azért némi köze csak van a vezetőedzőnek is.DoM
Pont ezt akartam írni, csak megelőztél. 😊
Bár én is adnék neki még egy évet.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintetek hol várható amúgy edzőváltás (HC)?
Az én tippem:
1.Tuti: Lions, Jets, Texans, Vikings, Buccaners
2. Talán: Titans, Giants, Steelers, Dolphins (ha nem jutnak be)

Szerintetek az alábbi NCAA főedzők közül ki kerülhet az NFL-be?
Brian Kelly (ND), Jim Mora (UCLA), Gus Malzahn (Auburn), Charlie Strong (Louisville), Jimbo Fisher (Florida State), Art Briles (Baylor) ?Bazzani
Szerintem ha a Jets 8-8-ra végez, maradhat Rex. A támadó részleg bottom5, azért így elég nehéz lenne meccseket nyerni. Még egy esélyt megérdemelne. Steelers-nél kizártnak tartom, hogy Tomlint elküldjék, főleg, hogy elég erős volt náluk a szezon második fele. Ahol még biztos edzőváltás lesz, az Washington, illetve én Jason Garrett-et sem érzem páholyban, akármit mondott Jerry Jones. Sajnos az sem kizárt még, hogy Dennis Allent elküldjék a Raiderstől, pedig kár lenne érte, azért elég sokszor maradtak meccsben a liga egyik, ha nem a leggyengébb keretével. Jövőre lesz nagy cap space, talán sikerül egy közepes keretet összehozni a vezetésnek. Megnézném, mit kezdene úgy Allen.szaba
viszont Tomlin lejáró szerződésű, tehát...........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Szerintem ha a Jets 8-8-ra végez, maradhat Rex. A támadó részleg bottom5, azért így elég nehéz lenne meccseket nyerni. Még egy esélyt megérdemelne. szaba
A pocsék támadósorhoz azért némi köze csak van a vezetőedzőnek is.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 215 — Vikings fan
Szerintetek hol várható amúgy edzőváltás (HC)?
Az én tippem:
1.Tuti: Lions, Jets, Texans, Vikings, Buccaners
2. Talán: Titans, Giants, Steelers, Dolphins (ha nem jutnak be)

Szerintetek az alábbi NCAA főedzők közül ki kerülhet az NFL-be?
Brian Kelly (ND), Jim Mora (UCLA), Gus Malzahn (Auburn), Charlie Strong (Louisville), Jimbo Fisher (Florida State), Art Briles (Baylor) ?Bazzani
Szerintem ha a Jets 8-8-ra végez, maradhat Rex. A támadó részleg bottom5, azért így elég nehéz lenne meccseket nyerni. Még egy esélyt megérdemelne. Steelers-nél kizártnak tartom, hogy Tomlint elküldjék, főleg, hogy elég erős volt náluk a szezon második fele. Ahol még biztos edzőváltás lesz, az Washington, illetve én Jason Garrett-et sem érzem páholyban, akármit mondott Jerry Jones. Sajnos az sem kizárt még, hogy Dennis Allent elküldjék a Raiderstől, pedig kár lenne érte, azért elég sokszor maradtak meccsben a liga egyik, ha nem a leggyengébb keretével. Jövőre lesz nagy cap space, talán sikerül egy közepes keretet összehozni a vezetésnek. Megnézném, mit kezdene úgy Allen.szaba
Ha esetlen Allent elküldik, én még őt is szíveseb látnám nálunk.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Szerintetek hol várható amúgy edzőváltás (HC)?
Az én tippem:
1.Tuti: Lions, Jets, Texans, Vikings, Buccaners
2. Talán: Titans, Giants, Steelers, Dolphins (ha nem jutnak be)

Szerintetek az alábbi NCAA főedzők közül ki kerülhet az NFL-be?
Brian Kelly (ND), Jim Mora (UCLA), Gus Malzahn (Auburn), Charlie Strong (Louisville), Jimbo Fisher (Florida State), Art Briles (Baylor) ?Bazzani
Szerintem ha a Jets 8-8-ra végez, maradhat Rex. A támadó részleg bottom5, azért így elég nehéz lenne meccseket nyerni. Még egy esélyt megérdemelne. Steelers-nél kizártnak tartom, hogy Tomlint elküldjék, főleg, hogy elég erős volt náluk a szezon második fele. Ahol még biztos edzőváltás lesz, az Washington, illetve én Jason Garrett-et sem érzem páholyban, akármit mondott Jerry Jones. Sajnos az sem kizárt még, hogy Dennis Allent elküldjék a Raiderstől, pedig kár lenne érte, azért elég sokszor maradtak meccsben a liga egyik, ha nem a leggyengébb keretével. Jövőre lesz nagy cap space, talán sikerül egy közepes keretet összehozni a vezetésnek. Megnézném, mit kezdene úgy Allen.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy Kellyből szerintem bőven elég a ligának 😛 remélem nyögi is a már itt lévőnek jelenlétét sokáig 31 csapat 😀
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintetek hol várható amúgy edzőváltás (HC)?Bazzani
Az én tippem:
1.Tuti: Lions, Jets, Texans, Buccaners, Titans,
2. Talán: Steelers, Redskins

Szerintetek az alábbi NCAA főedzők közül ki kerülhet az NFL-be?
Brian Kelly (ND), Jim Mora (UCLA), Gus Malzahn (Auburn), Charlie Strong (Louisville), Jimbo Fisher (Florida State), Art Briles (Baylor) ?Bazzani
Legfeljebb Kelly.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintetek hol várható amúgy edzőváltás (HC)?
Az én tippem:
1.Tuti: Lions, Jets, Texans, Vikings, Buccaners
2. Talán: Titans, Giants, Steelers, Dolphins (ha nem jutnak be)

Szerintetek az alábbi NCAA főedzők közül ki kerülhet az NFL-be?
Brian Kelly (ND), Jim Mora (UCLA), Gus Malzahn (Auburn), Charlie Strong (Louisville), Jimbo Fisher (Florida State), Art Briles (Baylor) ?

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1 perc Fordítás megtekintése
Bill O'Brien's amended contract shows he reduced the price of an NFL buyout from $19.33 million last year to $6.48 million for this year.Beki
Szintén Scheftertől:

One Penn State official said Bill O’Brien’s rep recently approached the school about potential reducing his NFL buyout even further.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1 perc Fordítás megtekintése
Bill O'Brien's amended contract shows he reduced the price of an NFL buyout from $19.33 million last year to $6.48 million for this year.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 215 — Vikings fan
O'Brien az edző neve és az objektivitás a szó, amit keresel, de ilyen apróságokon most ne akadjunk fel. Az NFL vs NCAA témához azért szólok gyakran hozzá, hogy egy másik, új nézőpontot is behozzak a beszélgetésbe, nincs feltétlenül mindig igazam, és írtam is, hogy az én véleményem meglehetősen szubjektív, de szerintem egy véleménycsere pont attól lesz produktív, ha több szemléletmód ütközik egymással. Csak ha két hozzászólás után - ahogy az lenni szokott - már a vitapartner személyével foglalkozunk (ne kössé' belém, he!, úgyis mindig ellent mondasz wazze!), akkor megette a fene az egészet.baggio
Pedig direkt megnéztem és ahol néztem A-val votl mindegy.
Sose akarj okosat mondani ha keveset alszol.
Ennek meg örülök, alapjába véve szeretem is, csak néha annyira úgy tűnik, hogy full lekezelően, egóból írsz vissza, hogy kicsit felhúzott, meg szar napom is van ennyi sorry.


A minden edző az NFL-be vágyik kategóriára kiváló példa David Shaw, aki kb. 100% h NFL HC lehetne a jövő évtől, de ő közölte h nem érdekli az NFL, pedig volt asszisztens anno nem egy NFL csapatnál.empty taxi
Tudom, hogy vannak ilyen emberek, ezért is módosítottam azt amit írtam, mindigről, nagy részére.

Nah miután lefutottam a köröket inkább visszalépek a kis biztonságos közegembe 😊

Remélem O'brien meg hozzánk jön 😀
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
La Canfora hozta le hírként, hogy O'Brien készen áll visszatérni az NFL-be: cikk.

A Vikings mellett a Texanst említi célállomásként. Viszont állítólag tavaly az Eagles nagyon komolyan kereste, de határozottan visszautasította őket. Én nem látom, hogy mi változhatott egy év alatt, hogy már arról beszélnek a források, hogy vissza akar jönni az NFL-be. Chip Kelly 50 évesen lett tavaly NFL HC. O'Brien most 44.

Ha nem lesz enyhítés, akkor még két év, amikor nem játszhatnak bowlon és Big Ten döntőn. Ahogy Hackenberg játéka fejlődik, lesz még esélye a profik világára 4-5 év múlva is. Ugyanakkor azt meg kell említeni szerintem, hogy ő "tipikus" college edző, csak a Patsnél volt az NFL-ben. Brown öregdiák, Penn State-nél minden adott az ideális munkavégzéshez, különösen ha már a szankciókat is a hátuk mögött tudják.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nagyon nem mindegy hova hívnak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A minden edző az NFL-be vágyik kategóriára kiváló példa David Shaw, aki kb. 100% h NFL HC lehetne a jövő évtől, de ő közölte h nem érdekli az NFL, pedig volt asszisztens anno nem egy NFL csapatnál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
O'Brien az edző neve és az objektivitás a szó, amit keresel, de ilyen apróságokon most ne akadjunk fel. Az NFL vs NCAA témához azért szólok gyakran hozzá, hogy egy másik, új nézőpontot is behozzak a beszélgetésbe, nincs feltétlenül mindig igazam, és írtam is, hogy az én véleményem meglehetősen szubjektív, de szerintem egy véleménycsere pont attól lesz produktív, ha több szemléletmód ütközik egymással. Csak ha két hozzászólás után - ahogy az lenni szokott - már a vitapartner személyével foglalkozunk (ne kössé' belém, he!, úgyis mindig ellent mondasz wazze!), akkor megette a fene az egészet.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 215 — Vikings fan
Ha kérdezel, az más kávéház, de nem én fogom rosszul érezni magam, mikor valaki tájékozatlanul alkot véleményt, aztán mikor megszólják érte, még neki áll feljebb, mert igen, mindenki nyugodtan írtja csak be a saját agymenését minden témában... Az "előbb-utóbb minden edző az NFL-be vágyik" is egy butaság, én nyilván szubjektíven próbálom beállítani a helyzetet a másik oldalról, de a profi liga marketingje, miszerint az NFL mindenben jobb és minden felett áll, sajnos túlságosan megfertőzött itthon sokakat.

Az egy dolog, hogy szinte minden edző szeretné kipróbálni magát a profiknál is, de hogy minden szakember számára a végcél az NFL lenne a játékosokhoz hasonlóan, az egyszerűen nem igaz, ilyet csak az állít, akinek fogalma nincs az NCAA-ről. Ez is egy vélemény volt. A többség számára meg a véleménycsere általában amúgy is addig tart, míg egyetértés van, ellenkező esetben rögtön a másik személyét kell kikezdeni (mint azt pl. Sobri sok vitájánál is láthattuk)baggio
Jó lehet rosszul fogalmaztam megesik, igazából eredményben jól jöttem ki.
Számodra továbbra is az a szint, hogy ha valaki nem olyan egzakt 38 féle dologgal alátámasztott dolgot ír csak kifejti a véleményét, az elfogadhatatlan, ez mondjuk egyéni szociális probléma emiatt nem is foglalkozok vele.

Szerinted, szerintem meg igen, jó lehet nem mindenkinek, mert biztos van olyan aki tudja, hogy itt lehet sikeres vagy úgy érzi, hogy itt sokkal több dolgot tehet le stb., de azért szerintem az edzők nagy része igenis szeretné kipróbálni magát NFL-ben.
Mondjuk itt a PSU-s dolgok miatt tényleg nagyobb az esély, hogy egyelőre nem megy sehova O'brian, de előbb utóbb szerintem fog.

Mellesleg te meg a szubijektivitás, azért elég messze vagytok ebben a témában. Te mindent próbálsz cáfolni ami az NCAA vs NFL témában előjön és az NFL felé húz. Akár igaz, akár nem 😊
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Ha kérdezel, az más kávéház, de nem én fogom rosszul érezni magam, mikor valaki tájékozatlanul alkot véleményt, aztán mikor megszólják érte, még neki áll feljebb, mert igen, mindenki nyugodtan írtja csak be a saját agymenését minden témában... Az "előbb-utóbb minden edző az NFL-be vágyik" is egy butaság, én nyilván szubjektíven próbálom beállítani a helyzetet a másik oldalról, de a profi liga marketingje, miszerint az NFL mindenben jobb és minden felett áll, sajnos túlságosan megfertőzött itthon sokakat.

Az egy dolog, hogy szinte minden edző szeretné kipróbálni magát a profiknál is, de hogy minden szakember számára a végcél az NFL lenne a játékosokhoz hasonlóan, az egyszerűen nem igaz, ilyet csak az állít, akinek fogalma nincs az NCAA-ről. Ez is egy vélemény volt. A többség számára meg a véleménycsere általában amúgy is addig tart, míg egyetértés van, ellenkező esetben rögtön a másik személyét kell kikezdeni (mint azt pl. Sobri sok vitájánál is láthattuk)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 215 — Vikings fan
Nálunk Bill O'Brian lehet a befutó!
Róla valami szaki vélemény? 😛ZoliZoltán
nem fogja o otthagyni a penn state-t, ugyhogy en a helyedben nem elnem bele magam.MMMS
Azért mondjuk ezt így megállapítani erős 😀Toca
ilyen alapon ezt meg szinte bármihez beírhatnád, főleg a mock draftokhoz és a pr-ekhezbaggio
ilyen alapon a hatalmas egód is beláthatná, hogy mivel a fórum véleménycserére való, ezért ha nem értek egyet valahol akkor megállapítom és kész.
Ebből pl. most megkaptam egy tök jó összefoglalót, amiből sokan megértik valszeg mért nem fog elmozdulni O'brian és bár számodra lehet nem ez a célja a fórumnak mert te mindent tudsz én azért szeretek tájékozódni az ellenvéleményről is.