Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 073 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a szezon nyitómeccse. És a bajnok Pats nem játszik azon!!!!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Gronk > HoF
first ballot is akár
JSanyo
ez nem kérdés.

több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Gronk > HoF
first ballot is akár

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Gronk a legdominánsabb és legkomplexebb (egy fénykorában lévő Ngatát megblokkolt, csak a példa kedvéért) tight end. Csak azért nem az ő neve lesz minden rekordnál, mert annyira jó volt, hogy folyamatosan ketten-hárman törték össze minden playben. Ha a sérülések elkerülték volna, nem lenne vita abban, hogy ő a valaha volt legjobb. Mondjuk számomra így sem kérdéses
Wyatt
Pont ezt akartam írni, hogy Gronk tartott egy falembert, a hátán cipelt 10 yardon át egy linebackert és kirakott a pályáról egy cornert. Nem kérdés, hogy ha a poszt kritériumait nézzük ő legjobb!
Jah és a számok nem mutatják, hogy a futó azért futott 10 yardot, mert Gronk kiblokkolta az emberét!
NB2
Előre írom, hogy én is a legjobb TE-nek gondolom, de nem elfogultságból és amit Ti írtatok.
Egy TE-nek méretéből adódóan meg kell blokkolnia egy falembert, el kell bírnia egy linebackert, és el kell viselnie, hogy ketten ugranak rá, mert mint írtam, méretéből adódóan nagyobb mint akikkel a secondaryben találkozik.
Inkább azért tartom nagy sportembernek, mert amennyi sérülést elszenvedett, csoda hogy nem vonult vissza hamarabb. Az se volt hátrány neki, hogy Brady jól olvassa a védelmeket, és olyan játékokat tudott hívni, ahol egyértelmű lett a mismatch.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 518
na akkor Gronk a valaha volt legjobb TE, vagy Gonzalez aki vagy 7 évvel többet játszott ?
braxa88
Gronknal az is csoda h eddig jatszott. Itt is romma tortek, mas csapatnal mi lett volna?

Amugy meg a mennyiseg nem egyenlo a minoseggel, Gonzalezt nem leszolva.
Solymi
Mert a pats akkor király, hogy őket még az ellenfelek se ütik meg annyira? 😀
dugo93
Nem, csak itt nem neki kellett a hatan vinni a csapatot mert el tudtak osztani a labdakat.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 968 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jókat röhögök ezen posztonkénti (most TE) GOAT vitákon 😀 Miért kell kiválasztani egy-egy embert??? A játékosok is úgy szokták ezeket a legendákat illetni, hogy közte van a posztja legjobbjai között. Ennyi és nem kell semmi több 😉Egon
Ezek a viták igazából nem arról szólnak, hogy ki az igazi GOAT. Ha arról szólnának, akkor vérre menő viták lennének arról is, hogy vajon Elway vagy Marino volt-e jobb. Vagy Sharpe esetleg Kellen Winslow. Vagy Platini esetleg Beckenbauer. A vita mindig jelenbeli játékosok körül forr, akihez érzelmileg lehet kötődni, Ha az én kedvencem a legjobb, az engem is "felemel", mert kötődöm hozzá.

Tulajdonképpen ugyanazért Ronaldo vs Messi-ünk, amiért új, nagyobb telót veszünk, ha a munkatársunk új telót vett. Vagy 19"-es felnit rakatunk a gépsárkányra, ha a szomszéd 18"-ast szereltetett fel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Holt szezon van, hadd vitázzanak az emberek

több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 243 — Saints GM
Jókat röhögök ezen posztonkénti (most TE) GOAT vitákon 😀
Miért kell kiválasztani egy-egy embert???
A játékosok is úgy szokták ezeket a legendákat illetni, hogy közte van a posztja legjobbjai között.
Ennyi és nem kell semmi több 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Gronk visszavonul...
NB2
A szezon feléig amikor tomi visszasírja.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Gronk a legdominánsabb és legkomplexebb (egy fénykorában lévő Ngatát megblokkolt, csak a példa kedvéért) tight end. Csak azért nem az ő neve lesz minden rekordnál, mert annyira jó volt, hogy folyamatosan ketten-hárman törték össze minden playben. Ha a sérülések elkerülték volna, nem lenne vita abban, hogy ő a valaha volt legjobb. Mondjuk számomra így sem kérdéses
Wyatt
Pont ezt akartam írni, hogy Gronk tartott egy falembert, a hátán cipelt 10 yardon át egy linebackert és kirakott a pályáról egy cornert. Nem kérdés, hogy ha a poszt kritériumait nézzük ő legjobb!
Jah és a számok nem mutatják, hogy a futó azért futott 10 yardot, mert Gronk kiblokkolta az emberét!
NB2
Bla-bla. Milyen alapon hasonlitasz ossze egy tight endet a kilencvenes evekbol, amikor a liga futasorientalt volt, valakivel a jelenkorbol? Meseld el nekem, kerlek, Shannon Sharpe mennyivel volt rosszabb jatekos? Mennyiben blokkolt rosszabb vagy kapott el rosszabbul? Semennyivel.

Ugyanugy komplex es dominans volt, nem keveset adott a futojatekhoz. De mutass ra Gonzonal is, miert is rosszabb. Ugyanannyira dominans volt, akarcsak Gronk, nem volt egysiku Jimmy Graham egyaltalan, csak o nem egy Patsbe kerult, ahol volt esely a gyurure.

Zsenialis jatekos volt Gonzo, akarcsak Gronk, akarcsak Sharpe. Ennek mindharomnak olyan mozdulatai voltak rendre, amiken beszarsz, csak nyilvan Gronk fele huzol, mert ot lattad hetrol hetre jatszani, meg mert a kedvenc csapatodban jatszott. De ha mondjuk tisztaban akarsz lenni rendesen a masik ket emlitett jatekossal is, akkor nezegess roluk sok-sok videot, aztan rajossz, hogy ok ugyanugy koruk es a poszt klasszisai voltak. Zsenik.

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 084 — nabege2@yahoo.com
Gronk a legdominánsabb és legkomplexebb (egy fénykorában lévő Ngatát megblokkolt, csak a példa kedvéért) tight end. Csak azért nem az ő neve lesz minden rekordnál, mert annyira jó volt, hogy folyamatosan ketten-hárman törték össze minden playben. Ha a sérülések elkerülték volna, nem lenne vita abban, hogy ő a valaha volt legjobb. Mondjuk számomra így sem kérdéses
Wyatt
Pont ezt akartam írni, hogy Gronk tartott egy falembert, a hátán cipelt 10 yardon át egy linebackert és kirakott a pályáról egy cornert. Nem kérdés, hogy ha a poszt kritériumait nézzük ő legjobb!
Jah és a számok nem mutatják, hogy a futó azért futott 10 yardot, mert Gronk kiblokkolta az emberét!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 461 — je suis poloska
Ilyen sok pénzünk van? Mibű???? (Wyatt ne kezdjük előről ha lehet, hadd csodálkozzak ōszintén 😉)

Liga top5 alján voltunk pénzügyileg. Mondjuk az, hogy Jernigan s Bennnett pénze már nem terhel minket, sokat segít. 😊 tudom majd ha Wentz 😀
dande
Mert egy halom ilyen (meg ilyen, meg ilyen, meg ilyen) szerződést kötöttetek. Ez már egy új szintje a DM tologatásnak, amikor úgy adnak hozzá a szerződéshez még két évet, hogy eleve, az aláíráskor automatikusan void. 😀 Itt már nem is arról van szó, hogy ha nem fut ki a contract akkor marad utána DM, hanem akkor is marad, ha végig kifut. 😀 😀

Malik Jackson 3 év 30 millás szerződése első évben 2.8 cap hit, miközben 10 milla a tényleges kifizetés, lol. 😀 És ez csak egy a halomból. 😊
peterk2005
Vicces lesz, amikor Wentz lopikula fizetese felugrik majd evi 30 milliora, de a helyzet az, hogy hiaba ezek a huzasok, amikkel sajat magat lovi tokon a GM, meg igy is siman elmenedzselheto a cap, miutan ilyen ilyen iramban no folyamatosan, raadasul majd az uj CBA szerintem megint csak konnyiteni fogja a GM-ek dolgat.

A Dallas bedolt jo ket evre az allando strukturalgatasokkal, de az meg epp abban az idoszakban volt, amikor nem nyomtak ennyire a capet. Ettol fuggetlen oriasi vicc, ahogy nyalazik mindenki arra, hogy Roseman micsoda egy magus, mert egyaltalan nem az es semmit nem csinal, mintsem a problemat nem bevallalja egybol, hanem keslelteti, mert ugye az NFL-ben erre nagyszeru lehetoseget adnak a szerzodessel valo ugyeskedesek, strukturalasaok es egyebek.

De meg ezzel egyutt sem gondolom, hogy a Philly teljesen kinyirja magat, csak lesz majd egy, maximum ket kicsit csendesebb holt szezonja, ezzel meg rohogve kiporgetik a DM-eket, a strukturalasokat es a problemat. Ilyen cap es szabalyok mellett megoldjak ezt. Ettol fuggetlenul persze teljesen nyilvanvalo, hogy Roseman a jelenben gondolkozik es meg most akar utos csapatot osszepakolni, amig az Eagles rendre contender, az is egyertelmu, hogy a huzasai vissza fognak utni, de szerintem nem olyan durvan, mint sokan varjak.
Stez
segítenék én nekik megoldani a cap gondokat, de engem eddig még nem kérdeztek 😕 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gronk a legdominánsabb és legkomplexebb (egy fénykorában lévő Ngatát megblokkolt, csak a példa kedvéért) tight end. Csak azért nem az ő neve lesz minden rekordnál, mert annyira jó volt, hogy folyamatosan ketten-hárman törték össze minden playben. Ha a sérülések elkerülték volna, nem lenne vita abban, hogy ő a valaha volt legjobb. Mondjuk számomra így sem kérdéses

több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 990 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
na akkor Gronk a valaha volt legjobb TE, vagy Gonzalez aki vagy 7 évvel többet játszott ?
braxa88
Gronknal az is csoda h eddig jatszott. Itt is romma tortek, mas csapatnal mi lett volna?

Amugy meg a mennyiseg nem egyenlo a minoseggel, Gonzalezt nem leszolva.
Solymi
Mert a pats akkor király, hogy őket még az ellenfelek se ütik meg annyira? 😀
dugo93
Majd Big ,díva' Ben őt is leosztja h kit, hányszor ütnek meg! 😁
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Az nfl tulajok következő összejövetelén beszélni fognak arról hogy visszanézhetővé tegyék csak a pass interferencet, vagy a PI t, a roughing the passert meg a defensless playert is.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001023801/article/nfl-owners-to-talk-replay-expansion-at-annual-league-meeting
kapitnono
És onside kick helyett meg 4&15 lenne...az sem pite 😊
Klaci79
Azt mondjuk nagyobb esély van megcsinálni mint egy sikeres onside kicket 😀
kapitnono
Az biztos...nagyon fog ez kedvezni a comeback-eknek...egy pörgésben lévő csapat egy olyan ellen aki már leengedőben, igazán érdekes húzás.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 729
Lesz sok Mini Hail Maris. 😊
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 368 — WHO DAT!!!!
Az nfl tulajok következő összejövetelén beszélni fognak arról hogy visszanézhetővé tegyék csak a pass interferencet, vagy a PI t, a roughing the passert meg a defensless playert is.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001023801/article/nfl-owners-to-talk-replay-expansion-at-annual-league-meeting
kapitnono
És onside kick helyett meg 4&15 lenne...az sem pite 😊
Klaci79
Azt mondjuk nagyobb esély van megcsinálni mint egy sikeres onside kicket 😀


több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Tok mindegy, a Pats-fanok ugy is egybol jonnek majd frocsogni, hogy csak Gronk. Nalam ez megint ugyanaz, hogy Bradyt es Manninget is egy szinten emlegetem, szvsz nem jobb egyik a masiknal, itt is azt mondom, hogy Nalam Gronk es Gonzo a legjobb, de igazabol en Sharpe-ot es Mackeyt is a legjobbak koze sorolom. Koztuk pedig nem teszek kulonbseget, mindegyik zsenialis jatekos volt.

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
na akkor Gronk a valaha volt legjobb TE, vagy Gonzalez aki vagy 7 évvel többet játszott ?
braxa88
Gronknal az is csoda h eddig jatszott. Itt is romma tortek, mas csapatnal mi lett volna?

Amugy meg a mennyiseg nem egyenlo a minoseggel, Gonzalezt nem leszolva.
Solymi
Mert a pats akkor király, hogy őket még az ellenfelek se ütik meg annyira? 😀

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 518
na akkor Gronk a valaha volt legjobb TE, vagy Gonzalez aki vagy 7 évvel többet játszott ?
braxa88
Gronknal az is csoda h eddig jatszott. Itt is romma tortek, mas csapatnal mi lett volna?

Amugy meg a mennyiseg nem egyenlo a minoseggel, Gonzalezt nem leszolva.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
na akkor Gronk a valaha volt legjobb TE, vagy Gonzalez aki vagy 7 évvel többet játszott ?
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 084 — nabege2@yahoo.com
Gronk visszavonul...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Várható új OK rule

Report: Onside kick alternative could pass after committee votes 7-1 in favor
 www.thescore.com/nfl/news/1742665
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Az nfl tulajok következő összejövetelén beszélni fognak arról hogy visszanézhetővé tegyék csak a pass interferencet, vagy a PI t, a roughing the passert meg a defensless playert is.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001023801/article/nfl-owners-to-talk-replay-expansion-at-annual-league-meeting
kapitnono
És onside kick helyett meg 4&15 lenne...az sem pite 😊
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 968 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ettol fuggetlenul en tartom, hogy az Eagles konnyebben tuleli majd a kovetkezmenyeket, mint azt peterk gondolja.
Stez
Szerintem nagyobb árat fognak fizetni, mint bárki az utóbbi 2 évtizedben. Egyszerűen, ha lemodellezed, ez jön ki. Kevesebb tényleg csak úgy lehetne, ahogy Jóska írja: hogy a következő pár évben találnak egy csapatnyi draftolt és UDFA szupersztárt. Nem jó játékosokat, hanem Fletcher Cox-okat meg Lane Jonhnonokat. What are the chances?

Az persze más kérdés, hogy egy franchise QB sokat tud ebből a szurkolók és média felé maszkolni. Az érzet lehet az, hogy "csak átalakulnak". Már a szélesebb publikumé, mert a saját fanbase megérzi. Egy SB winning potenciálú QB-val a 8-8 ugyanaz, mint egy QB nélküli csapattal a 3-13. Mi Indyben láttuk, hogy egy 8-8 mekkora "szenvedés" tud lenni. Mert annak érzed. Még a 11-5-öt is annak éreztük amikor totálisan falnak futottunk a playoffban, mert nem volt meg a roster a következő lépéshez. Esélyünk se volt ott már. Mi egy sz*r GM miatt éreztük így. A pénzhiány ugyanilyen hatással lehet.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)