NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Schaub 3.
Hasselbeck 6.
Foles 3.
Romo Undrafted
Kolb 2.
Kaepernick 2.
Fitzpatrick 7.
Dalton 2.

Mostani kezdők közül ők jutottak eszembe akik nem első körösek voltak (meg persze Brady, Wilson) és többnyire meghálálták a bizalmat. De nagyrészük trade után került a jelenlegi csapatához szal azért nem akkor a bizalom egy hátsóbb körös pickel szemben, míg egy első köröst 3-4 rossz év után is megtartanak.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Jets-nek az 1. vagy 2. körben már mindenképp QB-t kéne választani, de ha bent van még Smith vagy Barkley akkor egyértelmű hogy közülük kéne húzni, sokkal nagyobb need mint az OLB.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért az igazán jó QB-k nagy része 1.körös volt.
Nagy ritkán azért lehet gyémántokat találni a hátsó körökben is.
Apropó bárkivel állok egy fogadást, hogy Wilson nem ismétli meg ezt az évét. Jövőre nem lesz már akkora csoda a rohangálós QB.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wilsont se akarta itt senki a csapatába. 😊
Bazzani
Ehehe. Én igen! 😛Medvepapa
Én is, de az más, mert mi csaltunk, hiszen mi azt is tudtuk róla, hogy jó játékos, nem csak azt, hogy alacsony 😛

btw minek akar valaki egyáltalán 3. körben QB-t? Ott már minden QB szar, elvégre aki nem, az 1. körös 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Wilsont se akarta itt senki a csapatába. 😊
Bazzani
Ehehe. Én igen! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wilsont se akarta itt senki a csapatába. 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk Jonest nem tudom miért akarná bárki is a saját csapatába a 3. körben :rolleyes:kristof
3. körben ki jobb opció? Manuel? 😛

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
mondjuk Jonest nem tudom miért akarná bárki is a saját csapatába a 3. körben :rolleyes:kristof
meg kell versenyeztetni McElroyt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mondjuk Jonest nem tudom miért akarná bárki is a saját csapatába a 3. körben :rolleyes:
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Összedobtam egy Jets-es mock draftot, a körök nagyjából rendben vannak a játékosok esetében?

1. kör Barkevious Mingo OLB, LSU
2. kör Robert Woods WR, USC
3. kör Landry Jones QB, Oklahoma
4. kör D.J. Swearinger FS, Sotuh Carolina
5. kör Kenjon Barner RB, Oregon
6. kör Sam Brenner OG, Utah
7. kör John Sullen OG, AuburnBeki
Teljesen reális.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Összedobtam egy Jets-es mock draftot, a körök nagyjából rendben vannak a játékosok esetében?

1. kör Barkevious Mingo OLB, LSU
2. kör Robert Woods WR, USC
3. kör Landry Jones QB, Oklahoma
4. kör D.J. Swearinger FS, Sotuh Carolina
5. kör Kenjon Barner RB, Oregon
6. kör Sam Brenner OG, Utah
7. kör John Sullen OG, Auburn
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
D.J. Flukert és Justin Pugh-t is meghívták a Senior Bowlra, ezzel ők lesznek az első nem végzős játékosok, akik részt vehetnek az eseményen. Bár játszani csak utóbbi fog, mert Fluker sérült, ő csak az interjúk miatt megy.vassadi
Ezt így hogy gondolták? Mármint miért pont ők, és miért most?Schleck
mindketten lediplomáztak már és négy évig voltak az egyetemen, az NFL pedig megadta nekik az engedélyt a részvételre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
D.J. Flukert és Justin Pugh-t is meghívták a Senior Bowlra, ezzel ők lesznek az első nem végzős játékosok, akik részt vehetnek az eseményen. Bár játszani csak utóbbi fog, mert Fluker sérült, ő csak az interjúk miatt megy.vassadi
Ezt így hogy gondolták? Mármint miért pont ők, és miért most?

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
D.J. Flukert és Justin Pugh-t is meghívták a Senior Bowlra, ezzel ők lesznek az első nem végzős játékosok, akik részt vehetnek az eseményen. Bár játszani csak utóbbi fog, mert Fluker sérült, ő csak az interjúk miatt megy.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom, hogy volt e már kérdés de felteszem.
Kik a legjobb returnerek akik jelentkeztek a draftra?
Esetleg van e róluk valami lista?
Próbáltam guglizni de nem igazán találtam használhatót.Bazzani
már kérdezted egyszer pedig.  www.draftcountdown.com/Rankings/ST.php
+ Ace SandersHöri
Ezt megtaláltam én is, de köszi.
Kicsit kevésnek találtam ezt a 3 embert.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
A wide9 említése miatt válaszoltam, nekem az vhogy egyáltalán nem ragadt meg bennem, mint Jim Johnson védelmének egyik fő ismérve. Majd nézek vissza videókat, hogy miért ilyen kép alakult ki róla. DoM
Nem gond.
Ha már megnézed. érdemes megnézni a LBk pozícióját. Will nem is áll bele a lyukba ,amit NT nyit. Még egyel kijjebb áll fel, mit "illene". Vagy kedvencem, ahogy a DE is nem 7es techben hanem 8-9ben áll fel, ha van TE ha nincs. Néha ez elég látványos rést eredményez. A lényeg ilyenkor, hogy egész más szögekből támadnak. Amihez sebesség kell nyilván. De föl is borít pár passz blokk sémát.
Igaz 1 gap is kell, ezt nem lehet 2 gapben sztem sikerre vinni. Igazán zseniális ötlet volt JJtől, hogy ezt a túltöltött és széthúzott, gyorsított védelmet kombinálta a zone blitzzel. Annyira adja magát.
De ettől még a klasszikus zone blitz más, és másmilyen "kis" emberek kellenek bele. Bár ez sem így igaz teljesen, de ez már a stratégia topic témája.ulpianus
 www.scardraft.com/Johnson43.html
és legyen néki könnyű a föld...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kik azok a játékosok akik NT poszton is bevethetőek lehetnek és mondjuk az első 3-4 körbe beférhetnek? John Jenkins és Jese Williams mellett persze.Shawn84
Hankins az OSU-ból még feltétlenül ideillik. Van elég pass rush képessége is, hogy nickelben ne kelljen lejönnie a pályáról. Kawann Short már inkább csak 43 NT-nek megy el vagy mondjuk a Houston védelmébe.DoM
Őt a NEPatriotsDraft egy friss mock-jában pont a Pats-hoz tette a 2. körben. 😀
 www.nepatriotsdraft.com/2013/01/patriots-2013-nfl-mock-draft-championship-weekend.html#more-22388

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
poénos, hogy a utahi Reggie Dunnt sehol nem írják 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Kik azok a játékosok akik NT poszton is bevethetőek lehetnek és mondjuk az első 3-4 körbe beférhetnek? John Jenkins és Jese Williams mellett persze.Shawn84
Hankins az OSU-ból még feltétlenül ideillik. Van elég pass rush képessége is, hogy nickelben ne kelljen lejönnie a pályáról. Kawann Short már inkább csak 43 NT-nek megy el vagy mondjuk a Houston védelmébe.DoM
Még ide lehet venni a NT class "sötét lovát", Brandon Williams-t, a Missouri Southern State-ről. A cbs DT listáján 6'2, 328-as méretekkel van jelölve, 3-4. körös(!) prospectként.
Kis ismertető:
Brandon Williams - Drive To Make It
Itt ő a fehér 66-os:
Missouri Southern State University(DEF) vs Lincoln University
Nem valami hű de nagy szám, de NT-knél ki tudja...
Hasonló szerepkörben játszik, mint tavaly Ta'amu a Huskies-ban, ehhez meg is van az atletikussága.
A Senior Bowlra is meghívták, lehet sasolni az edzéseken 😉.

Kik a legjobb returnerek akik jelentkeztek a draftra?
Bazzani
már kérdezted egyszer pedig.  www.draftcountdown.com/Rankings/ST.php
+ Ace SandersHöri
+ kb az összes jó végsebességű és gyors irányváltásokra képes 190-205 font közötti 3. down RB-nek aposztrofált prospect, meg a hasonló erényekkel bíró WR-ek.
A teljesség igénye nélkül:
RB-ek: Bernard, Ellington, Randle, Jamison, Franklin, Barner, Graham, Kerwynn Williams
WR-ek: Austin, Bailey, Denard Robinson :p, PAtterson (ő nagy darab mondjuk) stb.
A combine-on a jó 3cone-t + 40 yardot menők is valszeg jók lesznek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A wide9 említése miatt válaszoltam, nekem az vhogy egyáltalán nem ragadt meg bennem, mint Jim Johnson védelmének egyik fő ismérve. Majd nézek vissza videókat, hogy miért ilyen kép alakult ki róla. DoM
Nem gond.
Ha már megnézed. érdemes megnézni a LBk pozícióját. Will nem is áll bele a lyukba ,amit NT nyit. Még egyel kijjebb áll fel, mit "illene". Vagy kedvencem, ahogy a DE is nem 7es techben hanem 8-9ben áll fel, ha van TE ha nincs. Néha ez elég látványos rést eredményez. A lényeg ilyenkor, hogy egész más szögekből támadnak. Amihez sebesség kell nyilván. De föl is borít pár passz blokk sémát.
Igaz 1 gap is kell, ezt nem lehet 2 gapben sztem sikerre vinni. Igazán zseniális ötlet volt JJtől, hogy ezt a túltöltött és széthúzott, gyorsított védelmet kombinálta a zone blitzzel. Annyira adja magát.
De ettől még a klasszikus zone blitz más, és másmilyen "kis" emberek kellenek bele. Bár ez sem így igaz teljesen, de ez már a stratégia topic témája.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Mindegy, szted egyforma két zone blitzről beszélünk, sztem egyáltalán nem.
JJ védelme főleg abban egyedi, ahogy a front7 feláll elég szélesen, nem passz szituációkhoz is. Mert a lényeg az amit írtam. a játék megölése a zsebben, blitzekkel. ulpianus
A wide9 említése miatt válaszoltam, nekem az vhogy egyáltalán nem ragadt meg bennem, mint Jim Johnson védelmének egyik fő ismérve. Majd nézek vissza videókat, hogy miért ilyen kép alakult ki róla.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Jim Johnson védelmének az újítása és fő jellemzője inkább a zone-blitz volt, mint a wide nine még ha ezt a Steelersszel ellentétben 43-as sémába illesztette és az eggyel kevesebb linebacker miatt papíron kevésbé hatékonynak kellett volna lennie (ezért nem is jellemző a 43-as csapatokra rendszerszinten, legfeljebb pár specifikus játéknál). 43-as csapatban nagyon jól kell a koordinátornak kevernie a lapokat, hogy a meccsek döntő részében egy lépéssel a támadók előtt tudjon maradni. Ez utóbbi, a playhívás volt JJ-nek a legnagyobb erőssége (ez nem nélkülüzhette a kreativitást a tervező asztalnél sem, de előbbi nélkül ez nem sokat ér).

A zone-blitz meg hozta magával a cover3 zónát is.

Az alulméretezett front7 oka meglátásom szerint inkább a 1-gap előnyeinek minél jobb hangsúlyozása (és a 4man rushsal való nyomás az irányítón, jellemző cover2-val emögött), mint hogy a 3point stance-ből meccsenként alig egy pár alkalommal vissza fog lépni passz elleni a pass rusher. Ezt a vonalat kb. le is fedi tampa/cover2 felfogást használó csapatok.
DoM
Ha már megtaláltál, válaszolnék.

Abban egyetértünk, hogy JJ playhívása volt a sikereinek kulcsa. De ennek semmi köze a feltett kérdéshez.
A 1 gap kihangsúlyozásához sem kell elvi szinten kisebb játékos. Ráadásul te ahogy a 1 gapet ebben a kérdésben értelmezed, azzal ugyanaz mondod, amit én.
Pár lépéssel a támadók előtt maradni cél mindenhol, ebben biztos nem tér el JJ és az Oregon játéka, meg senki másé sem. Ez sem tartozik ide szintén, igaz ettől, de ez fontos minden védelemben. Akkor is, ha a játékosok 130 kilósak.

Mindegy, szted egyforma két zone blitzről beszélünk, sztem egyáltalán nem.
JJ védelme főleg abban egyedi, ahogy a front7 feláll elég szélesen, nem passz szituációkhoz is. Mert a lényeg az amit írtam. a játék megölése a zsebben, blitzekkel. Az Oregon védelme eltér ilyen tekintetben is, ha továbblépünk az alapszintű elemzéseknél. Nem ennyire az agresszív blitzekre épít. Így a játékosai is mások. Kicsik, de más miatt.

Az pedig megint nem igaz, hogy a 4-3 és a 3-4 között lenne olyan drasztikus elvi különbség, miszerint előbbi a kevesebb LB miatt kevésbé lehetne hatékony zone blitzben. Mivel ilyenkor az egyel több, és kevésbé súlyos DT, és azok (DL sor) variálhatósága nem tér el sokban a több LB adta nagyobb variációs lehetőségektől a LB sorban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Kik azok a játékosok akik NT poszton is bevethetőek lehetnek és mondjuk az első 3-4 körbe beférhetnek? John Jenkins és Jese Williams mellett persze.Shawn84
Hankins az OSU-ból még feltétlenül ideillik. Van elég pass rush képessége is, hogy nickelben ne kelljen lejönnie a pályáról. Kawann Short már inkább csak 43 NT-nek megy el vagy mondjuk a Houston védelmébe.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom, hogy volt e már kérdés de felteszem.
Kik a legjobb returnerek akik jelentkeztek a draftra?
Esetleg van e róluk valami lista?
Próbáltam guglizni de nem igazán találtam használhatót.Bazzani
már kérdezted egyszer pedig.  www.draftcountdown.com/Rankings/ST.php
+ Ace Sanders

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Kik azok a játékosok akik NT poszton is bevethetőek lehetnek és mondjuk az első 3-4 körbe beférhetnek? John Jenkins és Jese Williams mellett persze.