NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
JJ védelme 4-3 alapú, a két szélen támadó, valóban agresszív, wide 9 defense. Ránézésre leginkább 5-2re hasonlít (NT 1 tech strong side, UT 3 tech weak side, mögötte áll 30ban a Will).
Az LOLB félig DE, sokat bliztel. És relatíve sok a safety blitz is, ilyenkor cover 1 van (egybként cover 2 vagy esetleg cover 4 várható passz esetén).

Oregonban ehhez képest elvileg hibrid, de inkább 3-4es zone blitz van. Leginkább a Steelers játssza ezt NFLben (jobban).

Vagyis a játékosok utóbbiban azért kisebbek, mert zónázni is kell. Kivéve az NT-t. Előbbinél nem is a méret a lényeg, hanem pass rusherek kellenek, és azok többnyire kisebbek. Azért KELL csupa nagybetűvel pass rusher, mert az egész rendszer lényege az, hogy megölik a playt mielőtt elkezdődne, még a zsebben. Ahogy mondjuk a Denver Broncos is ezért áll fel kvázi 5-2ben (lemásolva Pete Caroll elefánt védelmét), mert ezen áll vagy bukik minden. Ha a nyomás nincs meg, az egész védelem értelmét veszti, és nagy a baj.ulpianus
Jim Johnson védelmének az újítása és fő jellemzője inkább a zone-blitz volt, mint a wide nine még ha ezt a Steelersszel ellentétben 43-as sémába illesztette és az eggyel kevesebb linebacker miatt papíron kevésbé hatékonynak kellett volna lennie (ezért nem is jellemző a 43-as csapatokra rendszerszinten, legfeljebb pár specifikus játéknál). 43-as csapatban nagyon jól kell a koordinátornak kevernie a lapokat, hogy a meccsek döntő részében egy lépéssel a támadók előtt tudjon maradni. Ez utóbbi, a playhívás volt JJ-nek a legnagyobb erőssége (ez nem nélkülüzhette a kreativitást a tervező asztalnél sem, de előbbi nélkül ez nem sokat ér).

A zone-blitz meg hozta magával a cover3 zónát is.

Az alulméretezett front7 oka meglátásom szerint inkább a 1-gap előnyeinek minél jobb hangsúlyozása (és a 4man rushsal való nyomás az irányítón, jellemző cover2-val emögött), mint hogy a 3point stance-ből meccsenként alig egy pár alkalommal vissza fog lépni passz elleni a pass rusher. Ezt a vonalat kb. le is fedi tampa/cover2 felfogást használó csapatok.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kik azon QB-k 3. körig bezárólag, akik illenének a West Coast Offensebe?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom, hogy volt e már kérdés de felteszem.
Kik a legjobb returnerek akik jelentkeztek a draftra?
Esetleg van e róluk valami lista?
Próbáltam guglizni de nem igazán találtam használhatót.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
volt DC is egy évig a Johns Hopkins-nál
az Oregon védelme különösen az alulméretezett védőfalról volt ismert, mely hiányosságot a támadókhoz hasonlóan sebességgel kompenzáltákjjncaa
Ez a JJ féle defenseről is elmondható volt, nem? (mármint Jim Johnson, nem Te 😛 )
Rataxes
erre nem válaszolt senki, én azért vártam még, mert őszintén a JJ-féle védelemről összvissz annyit tudok, hogy nagyon agresszív volt, ez az oregonira kapásból nem igazjjncaa
Eltérés van, az tény.

JJ védelme 4-3 alapú, a két szélen támadó, valóban agresszív, wide 9 defense. Ránézésre leginkább 5-2re hasonlít (NT 1 tech strong side, UT 3 tech weak side, mögötte áll 30ban a Will).
Az LOLB félig DE, sokat bliztel. És relatíve sok a safety blitz is, ilyenkor cover 1 van (egybként cover 2 vagy esetleg cover 4 várható passz esetén).

Oregonban ehhez képest elvileg hibrid, de inkább 3-4es zone blitz van. Leginkább a Steelers játssza ezt NFLben (jobban).

Vagyis a játékosok utóbbiban azért kisebbek, mert zónázni is kell. Kivéve az NT-t. Előbbinél nem is a méret a lényeg, hanem pass rusherek kellenek, és azok többnyire kisebbek. Azért KELL csupa nagybetűvel pass rusher, mert az egész rendszer lényege az, hogy megölik a playt mielőtt elkezdődne, még a zsebben. Ahogy mondjuk a Denver Broncos is ezért áll fel kvázi 5-2ben (lemásolva Pete Caroll elefánt védelmét), mert ezen áll vagy bukik minden. Ha a nyomás nincs meg, az egész védelem értelmét veszti, és nagy a baj.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
rengeteg idő van még, ne írd le Wilsont (a másik részt inkább nem kommentálnám 😀)
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Már az NFL oldalon arról beszélnek, hogy az 1/1 Luke Joeckel lesz. Érdekes. Sajnos úgy néz ki, hogy Wilson nem lesz benne az 1 körben 😕.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
volt DC is egy évig a Johns Hopkins-nál
az Oregon védelme különösen az alulméretezett védőfalról volt ismert, mely hiányosságot a támadókhoz hasonlóan sebességgel kompenzáltákjjncaa
Ez a JJ féle defenseről is elmondható volt, nem? (mármint Jim Johnson, nem Te 😛 )
Rataxes
erre nem válaszolt senki, én azért vártam még, mert őszintén a JJ-féle védelemről összvissz annyit tudok, hogy nagyon agresszív volt, ez az oregonira kapásból nem igaz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Borbinho
Te’oing 😂
 thefw.com/teoing-is-now-a-meme-of-course/BaltimoreDefense
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Úgy a 3. körig bezárólag kik lennének azon QB jelöltek, akik beleillenének Marty Morhinweg WCO rendszerébe?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
volt DC is egy évig a Johns Hopkins-nál
az Oregon védelme különösen az alulméretezett védőfalról volt ismert, mely hiányosságot a támadókhoz hasonlóan sebességgel kompenzáltákjjncaa
Ez a JJ féle defenseről is elmondható volt, nem? (mármint Jim Johnson, nem Te 😛 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
Azt szeretném megkérdezni, ha Teo lecsúszik mondjuk 2. körig. Chip Kelly milyen játékosokat kedvel? Mert mondjuk már szerintem tök mindegy lassan milyen aggyal rendelkező LB jön Phillybe csak tudjon szerelni 😀ano92
nincs olyan hogy "kelly-féle védő". mégiscsak egy támadószemléletű manusHöri
volt DC is egy évig a Johns Hopkins-nál
az Oregon védelme különösen az alulméretezett védőfalról volt ismert, mely hiányosságot a támadókhoz hasonlóan sebességgel kompenzálták


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt szeretném megkérdezni, ha Teo lecsúszik mondjuk 2. körig. Chip Kelly milyen játékosokat kedvel? Mert mondjuk már szerintem tök mindegy lassan milyen aggyal rendelkező LB jön Phillybe csak tudjon szerelni 😀ano92
nincs olyan hogy "kelly-féle védő". mégiscsak egy támadószemléletű manus

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 371 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senior Bowl előtti offensive prospect rankings - beárazva(mikor kellhet el az illető).
 www.draftinsider.net/blog/?p=6660
több mint 11 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Azt szeretném megkérdezni, ha Teo lecsúszik mondjuk 2. körig. Chip Kelly milyen játékosokat kedvel? Mert mondjuk már szerintem tök mindegy lassan milyen aggyal rendelkező LB jön Phillybe csak tudjon szerelni 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
Friss draftcountdown mock.
 www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php
Az első QB 1/7nél megy ki....iktriad
Fluker mit nyom amugy? 😀 Azt az arcberendezest szuzanyam...JayB
őt már a HS-ben sokan ismerték



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 880
Friss draftcountdown mock.
 www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php
Az első QB 1/7nél megy ki....iktriad
Fluker mit nyom amugy? 😀 Azt az arcberendezest szuzanyam...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szerintem biztos draftolni fogják Teot, még a szar combine ellenére is.
(kivéve ha be nem bizonyosodik biztosra, hogy meleg, pechére pont San Franciscoban telített az LB-poszt 😛)atapapa
Oakland viszont új MLB után néz 😛Black_Adder
nem ő lesz az...

jó lenne sebesség terén amúgy is egy kis upgrade. 😛

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Szerintem biztos draftolni fogják Teot, még a szar combine ellenére is.
(kivéve ha be nem bizonyosodik biztosra, hogy meleg, pechére pont San Franciscoban telített az LB-poszt 😛)atapapa
Oakland viszont új MLB után néz 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 371 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Friss draftcountdown mock.
 www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php
Az első QB 1/7nél megy ki....
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 890 — Saturday Night Lights
Te'o NFL-szintű játékos, csak nyer, aki behúzza. Valami Sean Lee-szintű draftsztorit és játékminőséget várok tőle.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem biztos draftolni fogják Teot, még a szar combine ellenére is.
(kivéve ha be nem bizonyosodik biztosra, hogy meleg, pechére pont San Franciscoban telített az LB-poszt 😛)
Viszont én a majdani csapata helyében szerződésben tiltanám neki a vakrandikat 😉

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sokan viszont nem, és járhatnak kurva jól, főleg ha nem is 1-2-3. kört áldoznak be rá.
Én így is azt mondom, hogy első körös lesz, még ha esetleg kör végén is viszik el..Stez
remélem jól leépíti magát mint burfict, és őt is besztílezem mint a szar 😀

btw éppen ezért nevetséges számomra ez, hogy minden szarra jön a redflag és hopp senkinek nem kell az illető. Persze értem, hogy bizonyára sokszor igazolódott be, hogy bust lett így emberekből, de akkoris túlzásnak érzem az ilyen dolgokat, mivel sok ellenpélda is van. De nem baj, legalább idén is lesz kivel királykodnom, mint tavaly a Burfict-Wilson-Norman trióval 😊
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 006 — Undertaker of the Cleveland graveyard
akárhol viszik, bust lesz 😛 el nem tudom mondani mennyire örülök ennek az imázs leépítésnek, kezdettől fogva a tököm tele volt a teo hype-pal.Höri

😛 😛

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akárhol viszik, bust lesz 😛 el nem tudom mondani mennyire örülök ennek az imázs leépítésnek, kezdettől fogva a tököm tele volt a teo hype-pal.