NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 013 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Albert Breer ‏@AlbertBreer
Just filed my first Mock Draft of 2013. And how about this ... No quarterbacks in the first round. Will be up at  NFL.com soon.

Kemény. 😀Beki
QB nélküli mockot írni csak azért van értelme, hogy az emberek felkaphassák a fejüket egy QB nélküli mockra...

Gil Brandtnak is van friss:  www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/gil-brandt/155116jjncaa
Húú basszus vannak azért meredek pickek 😀

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a draftosnál arra gondoltam h. összeszedve ki hányadikként választCarmeloman
Ha erre gondolsz, itt van összeszedve körönként, hogy ki mikor jön:  walterfootball.com/nfldraftorder2013.phpSchleck
ez köszi.. csak telefonon lusta voltam keresgélni..
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Logan Thomas marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
mi értelme az 1/3 Geno Smith mocknak? Amadeus91
Végre legyen valaki, aki nem bust első körben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
mi értelme az 1/3 Geno Smith mocknak? Amadeus91
És a DE picknek a Jaguarsnál?
Mikor akkor még van bent jó kicker is.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
mi értelme az 1/3 Geno Smith mocknak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer
Just filed my first Mock Draft of 2013. And how about this ... No quarterbacks in the first round. Will be up at  NFL.com soon.

Kemény. 😀Beki
QB nélküli mockot írni csak azért van értelme, hogy az emberek felkaphassák a fejüket egy QB nélküli mockra...

Gil Brandtnak is van friss:  www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/gil-brandt/155116jjncaa
Nem teljesen vágom, hogy nekünk miért lenne ekkora szükségünk egy másik NT-re Wilfork mellé, de ki tudja. Boston
Esetleg Wilfork mögé és építenék be a csapatba, mikor ő már nem lesz? 😊
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Albert Breer ‏@AlbertBreer
Just filed my first Mock Draft of 2013. And how about this ... No quarterbacks in the first round. Will be up at  NFL.com soon.

Kemény. 😀Beki
QB nélküli mockot írni csak azért van értelme, hogy az emberek felkaphassák a fejüket egy QB nélküli mockra...

Gil Brandtnak is van friss:  www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/gil-brandt/155116jjncaa
Nem teljesen vágom, hogy nekünk miért lenne ekkora szükségünk egy másik NT-re Wilfork mellé, de ki tudja.

Do your job
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Albert Breer ‏@AlbertBreer
Just filed my first Mock Draft of 2013. And how about this ... No quarterbacks in the first round. Will be up at  NFL.com soon.

Kemény. 😀Beki
QB nélküli mockot írni csak azért van értelme, hogy az emberek felkaphassák a fejüket egy QB nélküli mockra...

Gil Brandtnak is van friss:  www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/gil-brandt/155116


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
napi bullshitelés: New Chiefs GM John Dorsey insisted at his introductory press conference that Kansas City will select the best player available with the No. 1 overall pick, as opposed to drafting for need.
Höri
Meglepődnék ha nem Jokkel lenne.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer
Just filed my first Mock Draft of 2013. And how about this ... No quarterbacks in the first round. Will be up at  NFL.com soon.

Kemény. 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
napi bullshitelés: New Chiefs GM John Dorsey insisted at his introductory press conference that Kansas City will select the best player available with the No. 1 overall pick, as opposed to drafting for need.

+ Montee Ball helyett Robby Rouse megy a Senior Bowlra. keret  seniorbowl.com/files/Current%20roster%201.15.13.pdf

+ Underclassmen power ranking 😀  www.rotoworld.com/articles/cfb/42318/322/Underclassmen-Set-Draft-Record?pg=3

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Werner 3-4 OLB posztba bele tudna tanulni?Beki
Nem kizárt, de ink a 4-3 az ő terepe.empty taxi
Értem, akkor őt ki is húztam a képzeletbeli listáról. 😛Beki
Még jó, hogy a 43 DE-nek tartott Aldon Smith-t nem húzta ki a 49ers a listájáról anno. Vagy a combine-on 275 fonttal mérlegelő Halit a Chiefs. Mindketten eldöcögnek 34ben 😉.
Mellesleg Werner mindkettejüknél könnyebb.Robilluma
Mondjuk Hali ha jol emlekszem meg 4-3ba erkezett draton...Rolni
Így van, kösz, hogy írtad. Még ott volt Jared Allen is.
De most már 34 OLB Hali, és elég jól tolja, még akkor is ha nem sűrűn küldik coverbe. Ez is mutatja, hogy a 43 DE és 34 OLB poszt között sokszor van átjárás, ha kb 6'4 és 265 font körüli palikról van szó és nem Peppers féle 6'7 magas és 290 font körüli gorillákról.
Werner a szezon végére a saját bevallása szerint komolyabban vett kondícionáló edzésektől igencsak lefogyott és felgyorsult (a cbs is 6'4, 256-ot ír mellé). 2 pontos állásból is játszott párszor. Szerintem simán befér egy Rex Ryan D-be OLB-nek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
A TCU DE-je Stanisley Maponga is jelentkezik a draftra.empty taxi
azt néztem tegnap, jó dolog juniorként undrafteddá válni.

Maponga started 8-of-10 games in 2012, managing six tackles for loss and 2.5 sacks. Höri
Minden évben van vmi ilyen nagyokos. A tavalyi névsor: Darron Thomas, Eric Page, Donte Paige-Moss, Vontaze Burfict, Chris Polk, Marcus Fortson.empty taxi
mondjuk ezek közül a legtöbb seniorként se lelt volna gazdára, hacsak csoda nem történik. Igazából Page engem meglep, hogy semmire se viszi, egy MAC rekorderséget eldobni nagy hiba volt. Höri
Of the 69 underclassmen last year, 25 went undrafted.

Mapongával 70 hivatalos bejelentésnél járunk, ma este jár le a határidőjjncaa
75-öt számoltam én  www.draftcountdown.com/features/Underclassmen.phpHöri
Gil Brandt írt 70-et, Paul Myerberg 73-at


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igen. Lewan marad.
Bajnok akar lenni. 😊Bazzani
sanszos h. lesz is 😊Carmeloman
Lewan Michiganben játszik, még a BigTen megnyerésére sem ők a favoritok. Bazzani is csak poénkodik mint Braxa a Miamival

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A TCU DE-je Stanisley Maponga is jelentkezik a draftra.empty taxi
azt néztem tegnap, jó dolog juniorként undrafteddá válni.

Maponga started 8-of-10 games in 2012, managing six tackles for loss and 2.5 sacks. Höri
Minden évben van vmi ilyen nagyokos. A tavalyi névsor: Darron Thomas, Eric Page, Donte Paige-Moss, Vontaze Burfict, Chris Polk, Marcus Fortson.empty taxi
mondjuk ezek közül a legtöbb seniorként se lelt volna gazdára, hacsak csoda nem történik. Igazából Page engem meglep, hogy semmire se viszi, egy MAC rekorderséget eldobni nagy hiba volt. Höri
Of the 69 underclassmen last year, 25 went undrafted.

Mapongával 70 hivatalos bejelentésnél járunk, ma este jár le a határidőjjncaa
75-öt számoltam én  www.draftcountdown.com/features/Underclassmen.php

több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 693 — Pfizer & Moderna fan
Ha egy drafton lettek volna, kit választotok:
Banks vagy Claiborne-t?
Ki lenne a jobb prospect csak az egyetemi évet nézve.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a draftosnál arra gondoltam h. összeszedve ki hányadikként választCarmeloman
Ha erre gondolsz, itt van összeszedve körönként, hogy ki mikor jön:  walterfootball.com/nfldraftorder2013.php

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Joeckel nem lesz már benn addigra erre mérget veszek.
Arra is, hogy a Rams nem húz első körben RB-t.

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Igen. Lewan marad.
Bajnok akar lenni. 😊Bazzani
sanszos h. lesz is 😀
jó lesz egy év múlva is.. megvárjuk 😀))
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
hello!
Höri nekem pár kérdésem/kérésem is lenne hozzád..
az első, hogy tudnál írni pár sort vagy elemzést Ramboról? a játéka tetszik, de nem vagyok szakértő, hogy tudjam miben kellene fejlődnie.
a második, hogy ki a jobb szerinted: Joeckel vagy Fisher?
Da'Rick Rodgers(aki állítólag nagy tehetség, csak edzeni,fejleszteni kell...jó "alapanyag")lecsúszhat a 3. körig nekünk? 😊
van oldal,ahol meg tudom nézni a draftot? mert a Josh Gordy féle cserében kapott draftjogot nem tudom mostani vagy jövő évi.. 😕 te úgyis belsős vagy ebben.. 😀
mikor lesz valami mock draft féle? vagy csak én nem láttam? 😕
köszi 😊Carmeloman
Húha.

- Gordy-ért 2014-es pick jár (ha jár), azon még nem kel izgulni.
- Mock draft a Super Bowl után lesz. Lehetett volna alapszakasz után mert ráértem, de amíg nem végleges a junior lista (ma van a határidő) addig érdemes várni.
- Joeckel mindenkinél jobb, Fishernél is.
- Rogers lehet 3. körös, de nála momentán 1-7-ig szerintem minden játszik a combine függvényében.
- Rambóról sok szó esett már, hétvégén Valentinx megjavította a keresőt jobb oldalt, tudom ajánlani.
- A draftot ugyanott tudod megnézni mint akármelyik NFL meccset. Az NFL Network adja, 6000 stream van hozzá. Meg mi is streamelünk majd nyilván. Az első napot tán még az ESPNA is adja.Höri
köszi 😀)
a draftosnál arra gondoltam h. összeszedve ki hányadikként választ, a draftot tavaly is néztem, veletek itt az oldalon 😀)
ha jönne Joeckel, mert valami mák miatt leesne nekünk és egy jó safety fogyna a sör 😀
csak félek futó is kell, mert el fogják cserélni S-Jaxet 😕(
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igen. Lewan marad.
Bajnok akar lenni. 😊

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
azt jól olvastam, hogy a Michiganből Lewan marad még egy évet, és nem jelentkezik?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
A TCU DE-je Stanisley Maponga is jelentkezik a draftra.empty taxi
azt néztem tegnap, jó dolog juniorként undrafteddá válni.

Maponga started 8-of-10 games in 2012, managing six tackles for loss and 2.5 sacks. Höri
Minden évben van vmi ilyen nagyokos. A tavalyi névsor: Darron Thomas, Eric Page, Donte Paige-Moss, Vontaze Burfict, Chris Polk, Marcus Fortson.empty taxi
mondjuk ezek közül a legtöbb seniorként se lelt volna gazdára, hacsak csoda nem történik. Igazából Page engem meglep, hogy semmire se viszi, egy MAC rekorderséget eldobni nagy hiba volt. Höri
Of the 69 underclassmen last year, 25 went undrafted.

Mapongával 70 hivatalos bejelentésnél járunk, ma este jár le a határidő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Werner 3-4 OLB posztba bele tudna tanulni?Beki
Nem kizárt, de ink a 4-3 az ő terepe.empty taxi
Értem, akkor őt ki is húztam a képzeletbeli listáról. 😛Beki
Még jó, hogy a 43 DE-nek tartott Aldon Smith-t nem húzta ki a 49ers a listájáról anno. Vagy a combine-on 275 fonttal mérlegelő Halit a Chiefs. Mindketten eldöcögnek 34ben 😉.
Mellesleg Werner mindkettejüknél könnyebb.Robilluma
Mondjuk Hali ha jol emlekszem meg 4-3ba erkezett draton...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!