NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
ne erre viszont nem számítottam:

Seantrel Henderson, Brandon Linder és Curtis Porte egyaránt marad végzős évére a Miamiban, így egyetlen underclassman sem megy a draftra idén a The U-ból

durva 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Nickell Robey (CB, USC) megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Olvasom hogy idén nincsenek Berry szintű safetyk mégis ki lehet az akinek van egy kis agya is és nem csak zúzni tud? Mindenkinél azt olvasom hogy gyors és fizikális de a smart mindenhol hiányzik. JayB
Bacarri Rambo


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Shrine Game előzetes  www.rotoworld.com/articles/cfb/42306/351/east-west-shrine-week-preview

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Olvasom hogy idén nincsenek Berry szintű safetyk mégis ki lehet az akinek van egy kis agya is és nem csak zúzni tud? Mindenkinél azt olvasom hogy gyors és fizikális de a smart mindenhol hiányzik. JayB
Eric Reid jön elvileg az LSU-ról.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Olvasom hogy idén nincsenek Berry szintű safetyk mégis ki lehet az akinek van egy kis agya is és nem csak zúzni tud? Mindenkinél azt olvasom hogy gyors és fizikális de a smart mindenhol hiányzik.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Mit gondoltok, meglesz sorozatban a harmadik első körös bama futó?tenorx
Lacy egy szinttel Ingram és Richardson mögött van, és az idei class-ból Bernard is előzi. Én nem fogadnék rá.vassadi
én mondjuk szívesen látnám Bengalsként, akár 1/21re is. Mármint Lacyt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Brandon Moore, Texas DT megyjjncaa
tuti a Jaguars viszi, Brandon II Marshall és Greg II Jones után egy Brandon II Moore illene a rendszerbe.Höri
na meg Zach II Miller
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brandon Moore, Texas DT megyjjncaa
tuti a Jaguars viszi, Brandon II Marshall és Greg II Jones után egy Brandon II Moore illene a rendszerbe.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Brandon Moore, Texas DT megy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Dri Archer marad, nem akar az új Eric Page lenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Üdv mindenkinek!Csak nemrég kezdett el foglalkoztatni az egyetemi foci és nagyon érdekelne, hogy szerintetek hanyadik körben draftolhatják majd Ray-Ray Armstrong -ot.
bapti
tudomásom szerint ő csak 2014-ben lesz elérhető.

éretlen és alulteljesítő, én nagyon nem szeretem nézni.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy FCS-es All-American WR, Brandon Kaufman is jelentkezik a draftra juniorként. Arról az Eastern Washingtonról jön, ahonnan két éve Taiwan Jones-t is underclassmanként draftolták.vassadi
Talán a legjobb WR volt idén FCSben. Jó fogás lehet annak aki draftolja. iktriad
Ezzel most sok újat mondtál. 😀
"Talán a legjobb WR volt idén FCSben" - All-American, logikus.
"Jó fogás lehet annak aki draftolja." - Mintha nem lenne ez érvényes minden játékosra. Vagy beválik valaki, vagy nem.vassadi
Az FCS elődöntőben, különösen a második félidőben, egy abszolút kezdő rookie QBval(az addigi QB, Kyle Padron teljes csőd volt addig) is tarthatatlan volt a későbbi döntős Sam Houston State védelme számára. A negyeddöntőben és az elődöntőben is 3-3 elkapott TDje volt. Plusz a 2. helyen kiemelt Eastern Washington 1. számú fegyvere volt egész évben. És ők inkább az offense, és nem a defense terén villogtak.

Ha már Kyle Padron szóba került, az ex-SMU, most Eastern Washinton QB is jön ki a draftra, bár nem tudom minek...
több mint 11 éve
bapti New England Patriots 4
Üdv mindenkinek!Csak nemrég kezdett el foglalkoztatni az egyetemi foci és nagyon érdekelne, hogy szerintetek hanyadik körben draftolhatják majd Ray-Ray Armstrong -ot.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez mennyire reális?

1.Joeckel
2.X.Rhodes CB
3.P.Thomas FS
4.H.Thornton OG
5.G.Hodges OLB
6.L.Webster DE
7.?M.Foketi OTJanek
Thomas nem fog bennmaradni 3. körig. Delmas-szintű játékos, 2/16 körülre tippelem.

Szerintem Foketi is kimehet hamarabb. Egy év Div2 nem tett neki jót, de a K-State évei alapján ha kijött volna a supp.draftra, akkor is elvitték volna. Szóval sokkal nem előbb, de szerintem korábban elviszik mint 7. kör. Shrine Game majd segít belőni.
Amúgy X.Rhodes-t én tuti nem szeretném a csapatomba. Nem egy shutdown corner

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Gabe Jackson marad végzős évére a Miss State-en. Solid guard prospect, 2-3. körben vihették volna, de jövőre talán az elsőbe is pályázhat.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Vedd úgy hogy oda írtam 😊

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Azt azért írd mellé hogy ezeket az Eagles pickjeinek gondolod, nem a 2013-as év első 7 választottjának (1/1-től 1/7-ig) 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
ez mennyire reális?

1.Joeckel
2.X.Rhodes CB
3.P.Thomas FS
4.H.Thornton OG
5.G.Hodges OLB
6.L.Webster DE
7.?M.Foketi OT

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mindenképp hátsó kör, nagy csalódás volt 2012 neki.

de Mike Williams példája lebeghet a szeme előtt aki hasonló körülmények közt érkezett a ligába s lett 3. körös

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egy FCS-es All-American WR, Brandon Kaufman is jelentkezik a draftra juniorként. Arról az Eastern Washingtonról jön, ahonnan két éve Taiwan Jones-t is underclassmanként draftolták.

És elvileg Marquess Wilson is kijön.vassadi
Wilsont most hanyadik körre taksáljátok? 5-6.? Szívesen látnám a WR állományunkban! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 892 — Saturday Night Lights
Mike Davis (WR, Texas) is jelentkezik a draftra.vassadi
Meggondolta magát, a sok kijövő elkapó meg az a nagy szíve visszahúzta a campusra.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egy FCS-es All-American WR, Brandon Kaufman is jelentkezik a draftra juniorként. Arról az Eastern Washingtonról jön, ahonnan két éve Taiwan Jones-t is underclassmanként draftolták.vassadi
Talán a legjobb WR volt idén FCSben. Jó fogás lehet annak aki draftolja. iktriad
Ezzel most sok újat mondtál. 😀
"Talán a legjobb WR volt idén FCSben" - All-American, logikus.
"Jó fogás lehet annak aki draftolja." - Mintha nem lenne ez érvényes minden játékosra. Vagy beválik valaki, vagy nem.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy FCS-es All-American WR, Brandon Kaufman is jelentkezik a draftra juniorként. Arról az Eastern Washingtonról jön, ahonnan két éve Taiwan Jones-t is underclassmanként draftolták.vassadi
Talán a legjobb WR volt idén FCSben. Jó fogás lehet annak aki draftolja.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DeAndre Hopkins is jön, neki még 1. körre is van esélye