NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A TCU DE-je Stanisley Maponga is jelentkezik a draftra.empty taxi
azt néztem tegnap, jó dolog juniorként undrafteddá válni.

Maponga started 8-of-10 games in 2012, managing six tackles for loss and 2.5 sacks. Höri
Minden évben van vmi ilyen nagyokos. A tavalyi névsor: Darron Thomas, Eric Page, Donte Paige-Moss, Vontaze Burfict, Chris Polk, Marcus Fortson.empty taxi
mondjuk ezek közül a legtöbb seniorként se lelt volna gazdára, hacsak csoda nem történik. Igazából Page engem meglep, hogy semmire se viszi, egy MAC rekorderséget eldobni nagy hiba volt.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hello!
Höri nekem pár kérdésem/kérésem is lenne hozzád..
az első, hogy tudnál írni pár sort vagy elemzést Ramboról? a játéka tetszik, de nem vagyok szakértő, hogy tudjam miben kellene fejlődnie.
a második, hogy ki a jobb szerinted: Joeckel vagy Fisher?
Da'Rick Rodgers(aki állítólag nagy tehetség, csak edzeni,fejleszteni kell...jó "alapanyag")lecsúszhat a 3. körig nekünk? 😊
van oldal,ahol meg tudom nézni a draftot? mert a Josh Gordy féle cserében kapott draftjogot nem tudom mostani vagy jövő évi.. 😕 te úgyis belsős vagy ebben.. 😀
mikor lesz valami mock draft féle? vagy csak én nem láttam? 😕
köszi 😊Carmeloman
Húha.

- Gordy-ért 2014-es pick jár (ha jár), azon még nem kel izgulni.
- Mock draft a Super Bowl után lesz. Lehetett volna alapszakasz után mert ráértem, de amíg nem végleges a junior lista (ma van a határidő) addig érdemes várni.
- Joeckel mindenkinél jobb, Fishernél is.
- Rogers lehet 3. körös, de nála momentán 1-7-ig szerintem minden játszik a combine függvényében.
- Rambóról sok szó esett már, hétvégén Valentinx megjavította a keresőt jobb oldalt, tudom ajánlani.
- A draftot ugyanott tudod megnézni mint akármelyik NFL meccset. Az NFL Network adja, 6000 stream van hozzá. Meg mi is streamelünk majd nyilván. Az első napot tán még az ESPNA is adja.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
A TCU DE-je Stanisley Maponga is jelentkezik a draftra.empty taxi
azt néztem tegnap, jó dolog juniorként undrafteddá válni.

Maponga started 8-of-10 games in 2012, managing six tackles for loss and 2.5 sacks. Höri
Minden évben van vmi ilyen nagyokos. A tavalyi névsor: Darron Thomas, Eric Page, Donte Paige-Moss, Vontaze Burfict, Chris Polk, Marcus Fortson.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A TCU DE-je Stanisley Maponga is jelentkezik a draftra.empty taxi
azt néztem tegnap, jó dolog juniorként undrafteddá válni.

Maponga started 8-of-10 games in 2012, managing six tackles for loss and 2.5 sacks.

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Werner 3-4 OLB posztba bele tudna tanulni?Beki
Nem kizárt, de ink a 4-3 az ő terepe.empty taxi
Értem, akkor őt ki is húztam a képzeletbeli listáról. 😛Beki
Még jó, hogy a 43 DE-nek tartott Aldon Smith-t nem húzta ki a 49ers a listájáról anno. Vagy a combine-on 275 fonttal mérlegelő Halit a Chiefs. Mindketten eldöcögnek 34ben 😉.
Mellesleg Werner mindkettejüknél könnyebb.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
A TCU DE-je Stanisley Maponga is jelentkezik a draftra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Werner 3-4 OLB posztba bele tudna tanulni?Beki
Nem kizárt, de ink a 4-3 az ő terepe.empty taxi
Értem, akkor őt ki is húztam a képzeletbeli listáról. 😛
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Werner 3-4 OLB posztba bele tudna tanulni?Beki
Nem kizárt, de ink a 4-3 az ő terepe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Werner 3-4 OLB posztba bele tudna tanulni?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Logan Thomas órákon belül bejelenti, hogy megy-e vagy marad. Mivel tegnap hivatalosan is kinevezték Scot Loefflert a Virginia Tech új offenzív koordinátorának, a helyében lehet én is az NFL-be menekülnék, még ha ázsiója nem is lehetne alacsonyabbanjjncaa
Auburnben van Loeffler, nem?Höri
Chizik vitte oda tavaly, Malzhan mily meglepő, nem tartotta meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
hello!
Höri nekem pár kérdésem/kérésem is lenne hozzád..
az első, hogy tudnál írni pár sort vagy elemzést Ramboról? a játéka tetszik, de nem vagyok szakértő, hogy tudjam miben kellene fejlődnie.
a második, hogy ki a jobb szerinted: Joeckel vagy Fisher?
Da'Rick Rodgers(aki állítólag nagy tehetség, csak edzeni,fejleszteni kell...jó "alapanyag")lecsúszhat a 3. körig nekünk? 😊
van oldal,ahol meg tudom nézni a draftot? mert a Josh Gordy féle cserében kapott draftjogot nem tudom mostani vagy jövő évi.. 😕 te úgyis belsős vagy ebben.. 😀
mikor lesz valami mock draft féle? vagy csak én nem láttam? 😕
köszi 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Logan Thomas órákon belül bejelenti, hogy megy-e vagy marad. Mivel tegnap hivatalosan is kinevezték Scot Loefflert a Virginia Tech új offenzív koordinátorának, a helyében lehet én is az NFL-be menekülnék, még ha ázsiója nem is lehetne alacsonyabbanjjncaa
Auburnben van Loeffler, nem?

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Logan Thomas órákon belül bejelenti, hogy megy-e vagy marad. Mivel tegnap hivatalosan is kinevezték Scot Loefflert a Virginia Tech új offenzív koordinátorának, a helyében lehet én is az NFL-be menekülnék, még ha ázsiója nem is lehetne alacsonyabban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 014 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Üdv mindenkinek!Csak nemrég kezdett el foglalkoztatni az egyetemi foci és nagyon érdekelne, hogy szerintetek hanyadik körben draftolhatják majd Ray-Ray Armstrong -ot.
bapti
tudomásom szerint ő csak 2014-ben lesz elérhető.

éretlen és alulteljesítő, én nagyon nem szeretem nézni.
Höri
tévedtem, ott van az NFLPA Game-n.

1 éve nem focizott, mivel az NCAA-ből és a NAIA-ból is eltiltották, szóval ott érdemes olvasgatni a riportokat, hogy miként teljesít.Höri
Ja meg már a megye 4ből is 😀

több mint 11 éve
bapti New England Patriots 4
Üdv mindenkinek!Csak nemrég kezdett el foglalkoztatni az egyetemi foci és nagyon érdekelne, hogy szerintetek hanyadik körben draftolhatják majd Ray-Ray Armstrong -ot.
bapti
tudomásom szerint ő csak 2014-ben lesz elérhető.

éretlen és alulteljesítő, én nagyon nem szeretem nézni.
Höri
tévedtem, ott van az NFLPA Game-n.

1 éve nem focizott, mivel az NCAA-ből és a NAIA-ból is eltiltották, szóval ott érdemes olvasgatni a riportokat, hogy miként teljesít.Höri


Köszi az infókat
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Üdv mindenkinek!Csak nemrég kezdett el foglalkoztatni az egyetemi foci és nagyon érdekelne, hogy szerintetek hanyadik körben draftolhatják majd Ray-Ray Armstrong -ot.
bapti
tudomásom szerint ő csak 2014-ben lesz elérhető.

éretlen és alulteljesítő, én nagyon nem szeretem nézni.
Höri
tévedtem, ott van az NFLPA Game-n.

1 éve nem focizott, mivel az NCAA-ből és a NAIA-ból is eltiltották, szóval ott érdemes olvasgatni a riportokat, hogy miként teljesít.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Azt hiszem nem volt: Cierre Wood Notre Dame RB viszont jelentkezik a draftra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Christian Jones (LB, FSU), Aaron Colvin (CB, Oklahoma) és Charles Sims (RB, Houston) is marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ne erre viszont nem számítottam:

Seantrel Henderson, Brandon Linder és Curtis Porte egyaránt marad végzős évére a Miamiban, így egyetlen underclassman sem megy a draftra idén a The U-ból

durva 😊
jjncaa
bajnokságot akarnak nyerni. egyértelműbraxa88
Are U kidding me?empty taxi
yes, The U is kidding you 😛
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nyílván tök komolyan gondoltam...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
ne erre viszont nem számítottam:

Seantrel Henderson, Brandon Linder és Curtis Porte egyaránt marad végzős évére a Miamiban, így egyetlen underclassman sem megy a draftra idén a The U-ból

durva 😊
jjncaa
bajnokságot akarnak nyerni. egyértelműbraxa88
Are U kidding me?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
így egyetlen underclassman sem megy a draftra idén a The U-ból

durva 😊
jjncaa
bajnokságot akarnak nyerni. egyértelműbraxa88
8-4 😛

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
ne erre viszont nem számítottam:

Seantrel Henderson, Brandon Linder és Curtis Porte egyaránt marad végzős évére a Miamiban, így egyetlen underclassman sem megy a draftra idén a The U-ból

durva 😊
jjncaa
bajnokságot akarnak nyerni. egyértelműbraxa88
mivel ma jöhet az újabb szankció és bowl-eltiltás, úgy lesz az igazán nehéz, bár egyesek szemében az Ohio State is bajnok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ne erre viszont nem számítottam:

Seantrel Henderson, Brandon Linder és Curtis Porte egyaránt marad végzős évére a Miamiban, így egyetlen underclassman sem megy a draftra idén a The U-ból

durva 😊
jjncaa
bajnokságot akarnak nyerni. egyértelműbraxa88
Újabban az a szokás a csapatnál, hogy inkább ki sem állnak a döntőre, úgy azért nehéz lesz. 😛
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ne erre viszont nem számítottam:

Seantrel Henderson, Brandon Linder és Curtis Porte egyaránt marad végzős évére a Miamiban, így egyetlen underclassman sem megy a draftra idén a The U-ból

durva 😊
jjncaa
bajnokságot akarnak nyerni. egyértelmű