NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
...aztán behúzzuk az idei év Haydenét.Amadeus91
Egy sérült árúra célzol úgy általában, vagy konkrétan gondolsz valakire?ulpianus
előbbi. Annyit hozzátéve, hogy lehetőleg nem egy "sérült, de biztos picket", hanem egy "sérült, és garantáltan kockázatos" pick lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
...aztán behúzzuk az idei év Haydenét.Amadeus91
Egy sérült árúra célzol úgy általában, vagy konkrétan gondolsz valakire?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
A Jaguarsnak azért van esélye a playoffra 1 esetben, méghozzá QB draft nélkül
Höri
Tudom, hogy kvázi istenkáromlást követek el(mea maxima culpa előre is), de szerintem még vele se jutnánk idén rájátszásban.

Barr?Amadeus91
Barr-t kivinni mind3 QB előtt egy abszolút QB needes csapatnál sztem több mint érdekes...Rolni
 www1.pictures.zimbio.com/gi/Ricky+Stanzi+Jacksonville+Jaguars+v+Denver+m6eDYR9ussZl.jpg
csak amiket írnak a neten mindenfele. Mindenesetre Janikától nincsenek elájulva, csúszhat 1/4 vagy 1/5-ig, ha a Texans nem viszi ki. Én arra leszek kíváncsi, hogy Reggie mit lép, ha Janika lesz bent és Bortles+Brückenwasser már nem.Amadeus91
Letrade és elviszitek Derek Carrt. Vagy 1/5n draftoljátok Watkinst.iktriad
Watkins kimegy szerintem. Vagy 1/2 vagy 1/3. Ha az első pick nem Janika, akkor csúszni fog szerintem 1/4, 5-ig. A saját magunkból meg kinézek megint egy letrade-t 2 zacskó szotyiért aztán behúzzuk az idei év Haydenét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguarsnak azért van esélye a playoffra 1 esetben, méghozzá QB draft nélkül
Höri
Tudom, hogy kvázi istenkáromlást követek el(mea maxima culpa előre is), de szerintem még vele se jutnánk idén rájátszásban.

Barr?Amadeus91
Barr-t kivinni mind3 QB előtt egy abszolút QB needes csapatnál sztem több mint érdekes...Rolni
csak amiket írnak a neten mindenfele. Mindenesetre Janikától nincsenek elájulva, csúszhat 1/4 vagy 1/5-ig, ha a Texans nem viszi ki. Én arra leszek kíváncsi, hogy Reggie mit lép, ha Janika lesz bent és Bortles+Brückenwasser már nem.Amadeus91
Letrade és elviszitek Derek Carrt. Vagy 1/5n draftoljátok Watkinst.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
nem lesz olyan rossz a jaxJanek
Ha mondjuk 7-9el zárunk idén, az már nagyon nagy bravúrnak számítana nálam. A rájátszásra pedig szerintem kevesebb mint 1% az esélyünk.
Plusz Caldwell eheti nyilatkozatai alapján 1. nem hiszem hogy Manziel a mi emberünk; 2. nem hiszem hogy QBt viszünk 1/3n.iktriad
Clowney?
Mi van ha Ő nincs benn, de mondjuk mind3 QB igen...akkor sem Qb draft lesz?Rolni
Barr?Amadeus91
Barr-t kivinni mind3 QB előtt egy abszolút QB needes csapatnál sztem több mint érdekes...Rolni
csak amiket írnak a neten mindenfele. Mindenesetre Janikától nincsenek elájulva, csúszhat 1/4 vagy 1/5-ig, ha a Texans nem viszi ki. Én arra leszek kíváncsi, hogy Reggie mit lép, ha Janika lesz bent és Bortles+Brückenwasser már nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi van ha Ő nincs benn, de mondjuk mind3 QB igen...akkor sem Qb draft lesz?Rolni
Clowney van szerintem a big board tetején, de ha ő nincs bent, akkor Khalil Mack vagy Sammy Watkins is szóba kerülhet.
Hacsak valamelyik top QB meg nem győzi őt a héten a interjú során (és egy esetleges privát workouton).


nem lesz olyan rossz a jaxJanek
Ha mondjuk 7-9el zárunk idén, az már nagyon nagy bravúrnak számítana nálam. A rájátszásra pedig szerintem kevesebb mint 1% az esélyünk.
Plusz Caldwell eheti nyilatkozatai alapján 1. nem hiszem hogy Manziel a mi emberünk; 2. nem hiszem hogy QBt viszünk 1/3n.iktriad
Clowney?
Mi van ha Ő nincs benn, de mondjuk mind3 QB igen...akkor sem Qb draft lesz?Rolni
Akkor egy OT lesz, és elküldik Dzsokit is, ez már bevált. 😊

Másik. Én a helyükben Blackmont is elég problémának tartanám, nem vinnék Klónt mellé (focis Mancit se).
Értem én, hogy szezon végén elvertek 3 széthullt gárdát (egyszer nem volt 7 pontnál nagyobb különbség, ha jól emlékszem), ergo jön a fejlődés. Azonban inkább csak feljöttek a mélygarázsból. Sok gondot kell megoldani, hogy jövőre ne megint kapásból pofokba fussanak bele.
Én inkább biztosabb játékosokra építenék hosszútávon. És csak ezen egy okból nem erőltetnék QBt sem. Mert egyébként Gabbert és Henne leszerepelt egy életre nálam (nem is most).ulpianus
Nem hiszem hogy Matthewst elvinnénk. Különben is van egy Pasztorunk RT posztra. 😀😀
Viszont az is biztos, hogyha az 1. körben nem QBt viszünk, a 2.-ban szinte biztosan irányító jön a Jaguarshoz(csak ne Mettenberger legyen!).
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Jaguarsnak azért van esélye a playoffra 1 esetben, méghozzá QB draft nélkül

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
nem lesz olyan rossz a jaxJanek
Ha mondjuk 7-9el zárunk idén, az már nagyon nagy bravúrnak számítana nálam. A rájátszásra pedig szerintem kevesebb mint 1% az esélyünk.
Plusz Caldwell eheti nyilatkozatai alapján 1. nem hiszem hogy Manziel a mi emberünk; 2. nem hiszem hogy QBt viszünk 1/3n.iktriad
Clowney?
Mi van ha Ő nincs benn, de mondjuk mind3 QB igen...akkor sem Qb draft lesz?Rolni
Akkor egy OT lesz, és elküldik Dzsokit is, ez már bevált. 😊

Másik. Én a helyükben Blackmont is elég problémának tartanám, nem vinnék Klónt mellé (focis Mancit se).
Értem én, hogy szezon végén elvertek 3 széthullt gárdát (egyszer nem volt 7 pontnál nagyobb különbség, ha jól emlékszem), ergo jön a fejlődés. Azonban inkább csak feljöttek a mélygarázsból. Sok gondot kell megoldani, hogy jövőre ne megint kapásból pofokba fussanak bele.
Én inkább biztosabb játékosokra építenék hosszútávon. És csak ezen egy okból nem erőltetnék QBt sem. Mert egyébként Gabbert és Henne leszerepelt egy életre nálam (nem is most).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
nem lesz olyan rossz a jaxJanek
Ha mondjuk 7-9el zárunk idén, az már nagyon nagy bravúrnak számítana nálam. A rájátszásra pedig szerintem kevesebb mint 1% az esélyünk.
Plusz Caldwell eheti nyilatkozatai alapján 1. nem hiszem hogy Manziel a mi emberünk; 2. nem hiszem hogy QBt viszünk 1/3n.iktriad
Clowney?
Mi van ha Ő nincs benn, de mondjuk mind3 QB igen...akkor sem Qb draft lesz?Rolni
Barr?Amadeus91
Barr-t kivinni mind3 QB előtt egy abszolút QB needes csapatnál sztem több mint érdekes...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
nem lesz olyan rossz a jaxJanek
Ha mondjuk 7-9el zárunk idén, az már nagyon nagy bravúrnak számítana nálam. A rájátszásra pedig szerintem kevesebb mint 1% az esélyünk.
Plusz Caldwell eheti nyilatkozatai alapján 1. nem hiszem hogy Manziel a mi emberünk; 2. nem hiszem hogy QBt viszünk 1/3n.iktriad
Clowney?
Mi van ha Ő nincs benn, de mondjuk mind3 QB igen...akkor sem Qb draft lesz?Rolni
Barr?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
nem lesz olyan rossz a jaxJanek
Ha mondjuk 7-9el zárunk idén, az már nagyon nagy bravúrnak számítana nálam. A rájátszásra pedig szerintem kevesebb mint 1% az esélyünk.
Plusz Caldwell eheti nyilatkozatai alapján 1. nem hiszem hogy Manziel a mi emberünk; 2. nem hiszem hogy QBt viszünk 1/3n.iktriad
Clowney?
Mi van ha Ő nincs benn, de mondjuk mind3 QB igen...akkor sem Qb draft lesz?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem lesz olyan rossz a jaxJanek
Ha mondjuk 7-9el zárunk idén, az már nagyon nagy bravúrnak számítana nálam. A rájátszásra pedig szerintem kevesebb mint 1% az esélyünk.
Plusz Caldwell eheti nyilatkozatai alapján 1. nem hiszem hogy Manziel a mi emberünk; 2. nem hiszem hogy QBt viszünk 1/3n.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 081 — Deion Sanders for president!
Kinek lesz a legjobb 40 yardosa idén ? 😊 tippek ?
én mondok egy Dri ArchertDrip
Megvan a "befutó". 😕)
 on.nfl.com/1gmu8vF

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
eaglesmcnabb
szerint Manziel első évében playoffba viszi a csapatát. egy sör a tét! 😀Dexxter Tailor
Tartom 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
legyen már egy szavazás arról hogy bust lesz-e johnny football, kíváncsi vagyok az arányokraWester
Tessék: Bust lesz-e Johnny Football?Asbee
még nem releváns, de már van 34 voks 😊 szerintem jó lesz, de az ő esetében nagyon függ minden attól a karrierjében, hogy milyen csapat viszi most el

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem lesz olyan rossz a jaxJanek
ez örömteli, már csak azért kell szurkolni, hogy a 3 ellenfelük - inkluzíve Indianapolis - ne erősítsen sehová.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
nem lesz olyan rossz a jax

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 722 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Annyi hozzátartozik, hogy persze abban az esetben ha kezdő lesz.eaglesmcnabb
és ha felmegy érte a Cards hogy 1 évig padozzon de bejutnak? 😀Höri
ha ez lesz, jövök egy rekesz sörrel! 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
eaglesmcnabb
szerint Manziel első évében playoffba viszi a csapatát. egy sör a tét! 😀Dexxter Tailor
csapat nélkül ez erős vállalás azért 😀 Oaklandben vagy Jvilleben ha sikerül, szerintem fizess neki egy rekesszelHöri
80%-ig biztos vagyok benne hogy a Browns húzza. ott meg minden adott hozzá.
.eaglesmcnabb
mióta?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Annyi hozzátartozik, hogy persze abban az esetben ha kezdő lesz.eaglesmcnabb
és ha felmegy érte a Cards hogy 1 évig padozzon de bejutnak? 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eaglesmcnabb
szerint Manziel első évében playoffba viszi a csapatát. egy sör a tét! 😀Dexxter Tailor
csapat nélkül ez erős vállalás azért 😀 Oaklandben vagy Jvilleben ha sikerül, szerintem fizess neki egy rekesszelHöri
80%-ig biztos vagyok benne hogy a Browns húzza. ott meg minden adott hozzá. Akkor van szopó ha az általad említettek valamelyikébe megy.
Annyi hozzátartozik, hogy persze abban az esetben ha kezdő lesz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
eaglesmcnabb
szerint Manziel első évében playoffba viszi a csapatát. egy sör a tét! 😀Dexxter Tailor
csapat nélkül ez erős vállalás azért 😀 Oaklandben vagy Jvilleben ha sikerül, szerintem fizess neki egy rekesszel

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
legyen már egy szavazás arról hogy bust lesz-e johnny football, kíváncsi vagyok az arányokraWester
Tessék: Bust lesz-e Johnny Football?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 240 — Jó ötletnek tűnt!
legyen már egy szavazás arról hogy bust lesz-e johnny football, kíváncsi vagyok az arányokra

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 722 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
eaglesmcnabb
szerint Manziel első évében playoffba viszi a csapatát. egy sör a tét! 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!