NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Al-t szerintem nem tudja semmi sem motiválni, pénz nem, játékidő nem (mert sokat volt ő fenn sub felállásban, de mondta a hülyeségét utána is, kb. 30%-ban, és ha akarta volna kezdhetett volna bármelyik fal poszton is!, kezdett is...) veterán játékosok nem..., azért Fletcher nem éppen rossz mentor, vagy Daniels, mert ugyanolyan maradt bármi is történt, sőt a Patsben ez nem is áll jelenleg, szóval akkor mi?sapka
Nos, tavaly amikor éppen a Skins vezetőségével háborúzott, akkor többször nyilatkozta, hogy ez nem a 100 milláról, nem a pénzről szól, hanem arról, hogy ő jó játékos. Itt pl bizonyíthatja ezt. Meg persze az első nap, amikor belép a stadionba levetík neki Randy Moss rekord döntő évét, és utána egy pár vágóképet a jelenlegi karrierjéről... 😀

egyébként igazán ezt az ütletet is az teszi naggyá, ami BB utóbb időben hozott üzleteit tette, hogy ha nem válik be, akkor is ki lehet vágni nyugodt szívvel, nem lesz nagy veszteség, nem a franchise jövőjét adtuk oda érte, nem első napos draft pickek vagy fiatal játékosok cseréltek gazdát.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Nyilván nem ugyanaz és nem biztos, hogy beválik, mert BB is mellényúlt már párszor, de azért emlékezzünk vissza 2007-re és Randy Mossra, aki elötte magasról beleszart a játékba.zinedine5
szerintem ez most nem áll, Mosst elég sok minden motiválta, hogy hozza amit tud, pl. nem minden ember játszhat együtt Bradyvel...
Al-t szerintem nem tudja semmi sem motiválni, pénz nem, játékidő nem (mert sokat volt ő fenn sub felállásban, de mondta a hülyeségét utána is, kb. 30%-ban, és ha akarta volna kezdhetett volna bármelyik fal poszton is!, kezdett is...) veterán játékosok nem..., azért Fletcher nem éppen rossz mentor, vagy Daniels, mert ugyanolyan maradt bármi is történt, sőt a Patsben ez nem is áll jelenleg, szóval akkor mi?
+ az utolsó meccseken eltiltotta a csapat a játékoktól
persze lehet valamiféle 180 fokos fordulat, de ez nem valószínű... (Washburnnek adtam volna valami esélyt, de ők csop. rivális, és az nem lett volna jó.)
szóval valami sub felállásokban kaphat szerepet, de ne legyen senkinek sem azaz illúziója, hogy ő még 'jó' játékos, jelenlegi formája alapján az 5. kör szerintem reális értesapka
Mondom, nem tudom, hogy milyen lesz a dolog, de miért ne motiválhatná Haynesworthot egy potenciális SB esélyes csapatba kerülés egy, nem túl erős, néha szétesett, már tavaly is összevissza irányítót cserélő csapatból.
Ahogy leírtad többször is, szerinted ez a Pats részéről nem volt okos döntés, mások (köztük én és ahogy látom pl. gabtsi) szerint pedi igen. Majd meglátjuk mi lesz belőle, de alapvetően ez egy érthető döntés, mindkét részről.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
imho ez egy win-win bolt. a skinsnek jó mert megszabadultak egy olyan embertől aki nem akart ott játszani, a pats meg tk kockázat nélkül hozott egy hatalmas potenciállal bíró arcot, az egyik évek óta megoldandó posztra.

nekem csak az fura, hogy ezt pont a Pats húzta meg, bármelyik AFC-s megléphette volna.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nyilván nem ugyanaz és nem biztos, hogy beválik, mert BB is mellényúlt már párszor, de azért emlékezzünk vissza 2007-re és Randy Mossra, aki elötte magasról beleszart a játékba.zinedine5
szerintem ez most nem áll, Mosst elég sok minden motiválta, hogy hozza amit tud, pl. nem minden ember játszhat együtt Bradyvel...
Al-t szerintem nem tudja semmi sem motiválni, pénz nem, játékidő nem (mert sokat volt ő fenn sub felállásban, de mondta a hülyeségét utána is, kb. 30%-ban, és ha akarta volna kezdhetett volna bármelyik fal poszton is!, kezdett is...) veterán játékosok nem..., azért Fletcher nem éppen rossz mentor, vagy Daniels, mert ugyanolyan maradt bármi is történt, sőt a Patsben ez nem is áll jelenleg, szóval akkor mi?
+ az utolsó meccseken eltiltotta a csapat a játékoktól
persze lehet valamiféle 180 fokos fordulat, de ez nem valószínű... (Washburnnek adtam volna valami esélyt, de ők csop. rivális, és az nem lett volna jó.)
szóval valami sub felállásokban kaphat szerepet, de ne legyen senkinek sem azaz illúziója, hogy ő még 'jó' játékos, jelenlegi formája alapján az 5. kör szerintem reális érte

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Bruce Allen GM akkor beszopatta a Pats-t 😛, lassan építem a szobrot, bár csak homokból tudnám...sapka
Vagy alacsony ár, nagy siker.
Vagy alacsony ár, kis bukás.
gsn
igen, de a skins szempontjából, kaptunk érte '-valamit-', ami sokszor több a semminél, mert cut lett volna, és így kiárusítani azért teljesítmény...
+újra 34-be megy az istenátka, szóval, hű de jól járt a Pats...

ugye azt a Pats topicban is tudják, hogy tavaly nem tudott átmenni a fizikai teszten az edzőtáborban..sapka
Nyilván nem ugyanaz és nem biztos, hogy beválik, mert BB is mellényúlt már párszor, de azért emlékezzünk vissza 2007-re és Randy Mossra, aki elötte magasról beleszart a játékba.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Bruce Allen GM akkor beszopatta a Pats-t 😛, lassan építem a szobrot, bár csak homokból tudnám...sapka
Vagy alacsony ár, nagy siker.
Vagy alacsony ár, kis bukás.
gsn
igen, de a skins szempontjából, kaptunk érte '-valamit-', ami sokszor több a semminél, mert cut lett volna, és így kiárusítani azért teljesítmény...
+újra 34-be megy az istenátka, szóval, hű de jól járt a Pats...

ugye azt a Pats topicban is tudják, hogy tavaly nem tudott átmenni a fizikai teszten az edzőtáborban..

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Big Al mégis bírja a 3-4-et?ulpianus
Igen, mert jobb csapatba ment (source: pats topik)szaba
Kis csusztatással.zinedine5
Lényeget lehoztam. Bocs, Brady meggyőzi, hogy jó helyen van, és ezért Big Al most egyszemélyes hadsereg lesz. 😀
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Big Al mégis bírja a 3-4-et?ulpianus
Igen, mert jobb csapatba ment (source: pats topik)szaba
Kis csusztatással.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Bruce Allen GM akkor beszopatta a Pats-t 😛, lassan építem a szobrot, bár csak homokból tudnám...sapka
Vagy alacsony ár, nagy siker.
Vagy alacsony ár, kis bukás.

Biztos, hogy új szerződést kap, rövid távra és jóval kevesebbet, mint Washingtonban.
Szerintem egyébként ha a csapatok meg is egyeztek, a Pats - Chad Speck egyeztetések nem lesznek egyszerűek, szóval várjunk még a tényként kezeléssel, elvégre mégiscsak premier kliense Haynesworth az állandó balhék ellenére is.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Big Al mégis bírja a 3-4-et?ulpianus
Igen, mert jobb csapatba ment (source: pats topik)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Big Al mégis bírja a 3-4-et?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Bruce Allen GM akkor beszopatta a Pats-t 😛, lassan építem a szobrot, bár csak homokból tudnám...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Haynesworth a Patsben, 2013-as 5. körért. 😂gsn
WTF?? most kajakraaa?superbrutal88
Én ezt mondjuk sehol nem látom egyelőre...Döme
http://twitter.com/#!/adamschefter

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Haynesworth a Patsben, 2013-as 5. körért. 😂gsn
WTF?? most kajakraaa?superbrutal88
Én ezt mondjuk sehol nem látom egyelőre...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Haynesworth a Patsben, 2013-as 5. körért. 😂gsn
WTF?? most kajakraaa?
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
eszméletlen. jawdropper. ott majd tetszik neki a séma ?gabtsi
Ha nem akkor max kirakják mint macskát...

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Miiiiii? 😀 😀 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
eszméletlen. jawdropper. ott majd tetszik neki a séma ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Haynesworth a Patsben, 2013-as 5. körért. 😂gsn
Ez komoly? 😂

több mint 13 éve
gsn 3 548
Haynesworth a Patsben, 2013-as 5. körért. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
de minek köszönhető ez a rohadt nagy ár? szvsz fele ennyit nem ér Kolb, még is úgy néznek rá mint valami megváltóra. az 1 dolog hogy a Cards szarul áll QB téren de ennyit adni érte..Hall Of Green
Én sem tudom ezt felfogni...semmit nem tett le az asztalra...Rolni
Az Eagles szempontjából viszont az évtized egyik legjobb üzlete.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A.J. Green szerződése is megvan.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
GM és edző buktató manőverre számítokHöri
de minek köszönhető ez a rohadt nagy ár? szvsz fele ennyit nem ér Kolb, még is úgy néznek rá mint valami megváltóra. az 1 dolog hogy a Cards szarul áll QB téren de ennyit adni érte..Hall Of Green
Én sem tudom ezt felfogni...semmit nem tett le az asztalra...Rolni
Sőt felületesen nézve,mikor átadta Vick-nek a kormányrudat,onnantól indult meg az Eagles.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
A Saints pedig úgy tűnik megszerzi Will Herringet 3 éves kontraktussal
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A Kolb trade pontosabban: DRC+2012 2. körös pick+új szerződés, minimum 30 millió garantálttal.

Fájdalmas.gsn
GM és edző buktató manőverre számítokHöri
de minek köszönhető ez a rohadt nagy ár? szvsz fele ennyit nem ér Kolb, még is úgy néznek rá mint valami megváltóra. az 1 dolog hogy a Cards szarul áll QB téren de ennyit adni érte..Hall Of Green
Én sem tudom ezt felfogni...semmit nem tett le az asztalra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!