NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A buccaneerd mai igazolasa dane fletcher

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, bár a felének még idén adnak majd új szerződést és esélyt sem ad a csapatuk arra, hogy szabadügynökké váljanak.
Green, Julio, Bey-Bey, Cobb, Smith, Crabtree tippem szerint nem lesz jövőre FA. Talán Bryant és Nelson a nagy nevek, akiknél látok esélyt.Stez
Igen, én is így látom .Ez túl szép lista ahhoz, hogy valósággá váljon.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Calvin Pace 2 évig, 5M pénzért Jet marad.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
szabadügynökök 2015. elkapók

deyell
Korrekt "kis" lista...iktriad
Ja, bár a felének még idén adnak majd új szerződést és esélyt sem ad a csapatuk arra, hogy szabadügynökké váljanak.
Green, Julio, Bey-Bey, Cobb, Smith, Crabtree tippem szerint nem lesz jövőre FA. Talán Bryant és Nelson a nagy nevek, akiknél látok esélyt.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szabadügynökök 2015. elkapók

deyell
Korrekt "kis" lista...
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
szabadügynökök 2015. elkapók


choose life
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
NFL on ESPN ‏@ESPNNFL 54 mp
BREAKING: The Denver Broncos are expected to sign former Steelers WR Emmanuel Sanders.KmetyG
Állítólag gondok vannak Sanders lábával, ezért nem írt alá pl .hozzánk, szóval jó igazolásnak tűnik. 😀iktriad
vagy inkább csak hozzátok nem írt alá 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Thurmond a giantsben

Khan mindemkit kirugHöri
Inkább Bradley lehet dühös (vagy nem). Sebaj, majd revansként leigazoljuk Sidney Ricet. 😀😀iktriad
először Ravensként-nek olvastam, és 5 percig nem tudtam hova tenni ezt a hozzászólást....😀BigBen7
😀😀

Azóta a helyi FTU beat writere kizárta, hogy Riceból jaguár legyen.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Thurmond a giantsben

Khan mindemkit kirugHöri
Inkább Bradley lehet dühös (vagy nem). Sebaj, majd revansként leigazoljuk Sidney Ricet. 😀😀iktriad
először Ravensként-nek olvastam, és 5 percig nem tudtam hova tenni ezt a hozzászólást....😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Thurmond a giantsben

Khan mindemkit kirugHöri
Inkább Bradley lehet dühös (vagy nem). Sebaj, majd revansként leigazoljuk Sidney Ricet. 😀😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Thurmond a giantsben

Khan mindemkit kirug

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000334409/article/executives-crying-foul-over-emmanuel-sanders-deal?campaign=Twitter_atlulpianus
Na ez így érdekes lesz....iktriad
na terjednek a magyar módszerek, lesz nemulass, duplaaláírás, tanú, közjegyző


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000334409/article/executives-crying-foul-over-emmanuel-sanders-deal?campaign=Twitter_atlulpianus
Na ez így érdekes lesz....
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zlvdztkc6b8ol7l8iymy
Emmanuel Sanders deal leaves executives crying foul
Emmanuel Sanders is poised to join the Denver Broncos, but questions have been raised if the process that led him there was fair. Ian Rapoport has the details.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NFL on ESPN ‏@ESPNNFL 54 mp
BREAKING: The Denver Broncos are expected to sign former Steelers WR Emmanuel Sanders.KmetyG
Állítólag gondok vannak Sanders lábával, ezért nem írt alá pl .hozzánk, szóval jó igazolásnak tűnik. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LaFell Patriots, jött a válasz

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
NFL on ESPN ‏@ESPNNFL 54 mp
BREAKING: The Denver Broncos are expected to sign former Steelers WR Emmanuel Sanders.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Roman Harper a Carolina 1. (?) igazolása

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
G Charlie Johnson (Vikings) -> 2 évre újraszerződött összesen 5 millió $-ért.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Meglátjuk mit mutatnak a számok. Az NFL csapatok többségénél sík hülyék a GM-ek és edzők ez nem újdonság. Ugyanakkor Edelman személyisége okozhatott többeknél fenntartásokat, mert könnyen lehet, hogy nem minden öltözőre lenne pozitív hatása.DoM
erről lemaradtam, mi a probléma Edelman személyiségével?sapka
Én is az ellenkezőjéről tudtam, de ez DoMnak sem újdonság (remek cikk btw):
 pats.hu/edelman-az-orok-harcosRobilluma
Nekem az jött le a cikkből, hogy bár az NFL bizonyára tele van hozzá hasonló hozzáállású ki-ha-nem-én mentalitással és forr benne a küzdőszellem, de ez nála már inkább átesik a ló túloldalára és nem biztos, hogy minden csapatba egyszerű lenne a beilleszkedése.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Meglátjuk mit mutatnak a számok. Az NFL csapatok többségénél sík hülyék a GM-ek és edzők ez nem újdonság. Ugyanakkor Edelman személyisége okozhatott többeknél fenntartásokat, mert könnyen lehet, hogy nem minden öltözőre lenne pozitív hatása.DoM
erről lemaradtam, mi a probléma Edelman személyiségével?sapka
Én is az ellenkezőjéről tudtam, de ez DoMnak sem újdonság (remek cikk btw):
 pats.hu/edelman-az-orok-harcos


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Meglátjuk mit mutatnak a számok. Az NFL csapatok többségénél sík hülyék a GM-ek és edzők ez nem újdonság. Ugyanakkor Edelman személyisége okozhatott többeknél fenntartásokat, mert könnyen lehet, hogy nem minden öltözőre lenne pozitív hatása.DoM
erről lemaradtam, mi a probléma Edelman személyiségével?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én bevallom, hogy nagyon belezúgtam a Lions-Tate frigybe.
Kezdetben nem így voltam vele, de tévedtem.
6milla? Szerintem azért lett annyi mert Caldwell-ék nem akarták szerződés nélkül elengedni annyira system fit, évről-évre javulnak a számai és kellően dirty, hogy Lions player legyen. 😀
Sajnos nekünk (és pár másik csapatnak) jelentősen túl kell fizetni a jó játékosokat, hogy aláírjanak hozzánk.
Off vége.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
3 év 10 millió szerződést tippelnek most. Annyit még ért, különösen a PR miatt.
Mike Loyko: If Edelman is a 2.5 million dollar Wide Receiver than he is worth at least 500k-750k more per year because of return skills.DoM
Are you kiddin'? Andre Roberts 4M/év, Jacoby 3M/év, Golden Tate 6M/év és akkor Edelman 3,33M/év egy 1000 yardos szezon után, ahol egyedül vitte a hátán a passzjátékot? Hát az beb@szna, az 3-4. számú WR, akkor minek marad? Nálam simán ér 5M-t.Robilluma
Meglátjuk mit mutatnak a számok. Az NFL csapatok többségénél sík hülyék a GM-ek és edzők ez nem újdonság. Ugyanakkor Edelman személyisége okozhatott többeknél fenntartásokat, mert könnyen lehet, hogy nem minden öltözőre lenne pozitív hatása. Plusz sérülések terén az ő múltjában is akadnak kérdőjelek.

A Pats oldaláról én azért nem tartottam jó ötletnek a mindenáron megtartását akár évi 5-6 millió dollárért, hogy ne vegyen el pénzt a két faltól, amikor elkapó poszton, ha nem is volt egy fáklyás menet 2013, de eleget láttunk, hogy lehessen upside-ról és potenciálról beszélni nem egy, hanem három újoncnál is, plusz ott van Amendola.

Kiegyensúlyozott csapat kell a komoly SB esélyhez. A Patsnél nem a WR sor hiányott ennek eléréséhez tavaly, tehát nem érzem logikusnak, hogy most oda olyan nagyon sokat kellett volna költeni nekik.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
3 év 10 millió szerződést tippelnek most. Annyit még ért, különösen a PR miatt.
Mike Loyko: If Edelman is a 2.5 million dollar Wide Receiver than he is worth at least 500k-750k more per year because of return skills.DoM
Are you kiddin'? Andre Roberts 4M/év, Jacoby 3M/év, Golden Tate 6M/év és akkor Edelman 3,33M/év egy 1000 yardos szezon után, ahol egyedül vitte a hátán a passzjátékot? Hát az beb@szna, az 3-4. számú WR, akkor minek marad? Nálam simán ér 5M-t.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!