NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Bushrod sztem is sokat kap, de Kromer embere, és Cutler valóban nem egy Brees, csak éppen Breesnek sok minden adott New Orleansban ilyen számokhoz, Cutlernak meg eddig Marshallon kívül vajnyi kevés segítsége volt, sokszor a pályán is, meg az edzői teamben is.
tüsi91
Itt én fordítva látom a dolgokat. A Saintsben a keret nagy része Brees-nek köszönhet mindent, meg lehet nézni mi lett azokból, akik elmentek. Ha Cutlert ki akarnád húzni a szarból, olyan embereket kéne keresni mellé, akik közepes/gyenge csapatból kiemelkedtek. Bushrod nem ilyen, ő egy jó gépezetben nem lógott ki lefelé, Brees zseniális képessége a zsebben való mozgással igencsak kikozmetikázta a statjait. Több értelme lett volna sztem Vasquez megszerzésének, még akkor is, ha ő nem LT, hanem csak G

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Az eagles FA szerzrményeinek sem orulok annyira. Chung helyett egy stabilabb S kellett volna, Flowers sem egy jövőembere. Casey jo viszont Janek
Pedig sztem ez még a jobbik megmozdulások közül való. Sopoaga jó lesz NT-nek, sokkal jobb opció nem volt a piacon, az ára sem vészes. Casey, Fletcher és Chung is faszányos ár érték arányban. Phillips ST playa, nem hiszem hogy botrányosan túlfizették volna. Itt látok tudatos építkezést arra vonatkozóan, hogy a hiányzó posztokra közepes áron szerezzünk veteránokat, a többit meg a drafton meglátjuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A Bears is megvette Bushrodot, csak nem szóltak nekik, hogy Brees képességei nem jönnek vele. Illetve szereztek TE-et két évvel aztuán, hogy elpasszoták Olsent. Itt sem érzem a nagy tudatosságot.
gabokocka
Ez igaz, csak azóta már más a vezetés, más a coaching team stb.

Bushrod sztem is sokat kap, de Kromer embere, és Cutler valóban nem egy Brees, csak éppen Breesnek sok minden adott New Orleansban ilyen számokhoz, Cutlernak meg eddig Marshallon kívül vajnyi kevés segítsége volt, sokszor a pályán is, meg az edzői teamben is.tüsi91
Hát Bushrod sem abban fog segíteni, hogy Cutlernek minden adott legyen. 😛

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A Bears is megvette Bushrodot, csak nem szóltak nekik, hogy Brees képességei nem jönnek vele. Illetve szereztek TE-et két évvel aztuán, hogy elpasszoták Olsent. Itt sem érzem a nagy tudatosságot.
gabokocka
Ez igaz, csak azóta már más a vezetés, más a coaching team stb.

Bushrod sztem is sokat kap, de Kromer embere, és Cutler valóban nem egy Brees, csak éppen Breesnek sok minden adott New Orleansban ilyen számokhoz, Cutlernak meg eddig Marshallon kívül vajnyi kevés segítsége volt, sokszor a pályán is, meg az edzői teamben is.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Asonal mindenki jobb volt tavaly
Remelem igazad lesz

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fletcher lesz az 😊Janek
mi bajod vele? 2010-ben végigrobotolta az évet kezdőként és 2011-ben is, csak 4 meccs után IR-re rakták. Simán van benne kezdőpotenciál és ellenben Ásóval ő tud futni és ellenben DRC-vel, hajlandó ütközni.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Fletcher lesz az 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Flowers sem egy jövőembereJanek
de, épp ezért maradt Kansasben

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Az eagles FA szerzrményeinek sem orulok annyira. Chung helyett egy stabilabb S kellett volna, Flowers sem egy jövőembere. Casey jo viszont

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Browns a Phins 2.0, mondjuk Bryant sztem egész jó vételgabokocka
de minek?
a Winn-Rubin-Phil Taylor hármas is elkarcolt volna a kezdőben simán

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hát nem tudom, itt olyan észnélküli költekezések voltak, hogy ihaj. Nekem még talán a Broncos-Vasquez házasság tetszik a leginkább, nagyon jó csapat lesz Denverben, de ezt tudtuk eddig is. A Colts közepes (vagy még olyan se) játékoskonak adott jóval több pénzt, mint amit érdemelnek. A Dolphinsnál úgy érezték, hogy rögtön el kell költeni mindent, mondjuk a LB sor átalakítását annyira nem értem, Ellerbe nem akkora tanár, mint amennyit adnak neki, pláne nem 4-3-ban.... Sztem simán volt ilyen kaliber az egy nappal korábbi felállásuk is, nem erre kellett vonla ennyi pénzt költeni. Mondjuk az meg a másik fele, hogy a Ravensnél mire körülnéztek, eltűnt a csapat fele. Persze Kruger és Ellerbe is brutálmód túl lett fizetve, és ennyiért én sem tartottam volnav meg őket, de mégiscsak ott maradtak masszív utánpótlás nélkül. A Browns a Phins 2.0, mondjuk Bryant sztem egész jó vétel, de Kruger qrvára nem ér ennyit. A Bears is megvette Bushrodot, csak nem szóltak nekik, hogy Brees képességei nem jönnek vele. Illetve szereztek TE-et két évvel aztuán, hogy elpasszoták Olsent. Itt sem érzem a nagy tudatosságot.
Mindent egybevetve sztem a nap nyertesei azok, akik nem szórtak ki egy valag pénzt az ablakon, szép csendben majd behúznak a későbbiek folyamán egy-két kezdő arcot és inkább a drafton építkeznek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ireland nem volt skót ma. Mondjuk ez kb. Redskins szintű ámokfutás volt szerintem.szaba
Ezt most határozottan visszautasítom. Három éve átadtuk a stafétát.apeszos
Szvsz szaba nem is a jelenre gondolt.empty taxi
Szerintem se, csak lemaradt a végéről a vigyor... 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ireland nem volt skót ma. Mondjuk ez kb. Redskins szintű ámokfutás volt szerintem.szaba
Ezt most határozottan visszautasítom. Három éve átadtuk a stafétát.apeszos
Szvsz szaba nem is a jelenre gondolt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ireland nem volt skót ma. Mondjuk ez kb. Redskins szintű ámokfutás volt szerintem.szaba
Ezt most határozottan visszautasítom. Három éve átadtuk a stafétát.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van tracker
https://bowl.hu/images/cache/uploads/99dff3a02ea4af7a9dd47d1f18fe0c90.jpg
NFL piac összesítő | Bowl.hu
Nevek, számok, átigazolások

több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Adom, bár mondjuk kint meg odáig vannak, hogy a Dolphins a nap győztese.
Én Ellerbet sem értem, 14 kemény kezdőmeccsel a háta mögött.. Ja, meg a POStez
Jó játékos ő,mi bánjuk,hogy elment.A Ravens rendszerében komfortos ,a tavalyi év egyértelműen legjobb védőjátékosa volt.
Hagytuk,hogy tesztelje a piacot megkapta a nagy pénzt,amit mi nem adtunk volna meg neki.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Eagles:F.Bradley,Szopoágá üveg Chung, J Philips LB,J Casey TE hát nem verdesem magam a földhöz...

Casey és szopoagá jó lesz Philipset nem tudom Chung cumi lesz,Bradley meg....

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Mindkét Ravens-es túl lett fizetve.

Paul Kruger and Dannell Ellerbe pulled in contracts worth a combined $75 million. They've also made a combined 21 NFL starts.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Akkor mégis hogy lehetne a győztes a Browns, aki túfizette, nem is kicsit? Mondjuk a Miami is ezt tette mindhárom esetben.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Csak szerintem túlértékelt Kruger?tenorx
Nem.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Csak szerintem túlértékelt Kruger?
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nap győztese inkább a Browns
Kruger és Bryant
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Adom, bár mondjuk kint meg odáig vannak, hogy a Dolphins a nap győztese.
Én Ellerbet sem értem, 14 kemény kezdőmeccsel a háta mögött.. Ja, meg a PO

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Ireland nem volt skót ma. Mondjuk ez kb. Redskins szintű ámokfutás volt szerintem.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Valamire el kell költeni a pénzt. 😀