Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jó lenne nektek jövőre Andrew Luck 😉 Szerintem jobb, mint Bradford.És persze ő már most is Cardinals játékos. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
More Than Sure Hands: Larry Fitzgerald

http://www.youtube.com/watch?v=bqzD6f0Xwsk
több mint 13 éve
catattack 3 520
Will Davis IR-re került, Alfonso Smith-t elküldték. Így 2 fővel csökkent a létszám. Komart újra szerződtették és practice squad számára is "megnyílhatnak a kapuk". Marshay Green-t mondogatják.

Szerk.: Már hivatalos, 53-ban Komar és Green is.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Azért 29.-ére összekaphatnák magukat, különben egy TV-vel kevesebb lesz a házban!
Tudom hogy ez a Cards fórum, de nem semmi meccs volt a Patriots-Colts, irigykedtem érte, pláne hogy mindjárt a meccs elején megmutatták az eredményeket és abból semmi jó nem volt számunkra. Haley felkészült belőlünk rendesen!mamii
Ha ennyire meghatott a Pats-Colts meccs, akkor nem is tudom mi lesz veled hétfőn! Kegyelmezz a tévének, mert szüksége lesz rá! 😕
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Azért 29.-ére összekaphatnák magukat, különben egy TV-vel kevesebb lesz a házban!
Tudom hogy ez a Cards fórum, de nem semmi meccs volt a Patriots-Colts, irigykedtem érte, pláne hogy mindjárt a meccs elején megmutatták az eredményeket és abból semmi jó nem volt számunkra. Haley felkészült belőlünk rendesen!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szuper :/

Akkor Schofield lesz a kezdő, ha Haggans nem lesz harcra készen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cardinals OLB Davis breaks leg vs. Chiefs; likely out for year

francba

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
csak az vigasztalhat minket, hogy a csoportunk megint hozta a formáját, mindenki kikapott, a Ninerst pl. nullázták... NFC Worst!
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Anderson nem volt annyira gáz...catattack
de jónak sem mondanám... sok volt a pontatlan passz, de legalább most nem INT-egetett... :rolleyes: viszont láthatóan tiszta ideg volt, ez annál a bizonyos unsportsmanlike-os büntinél is látszott... meg az egész csapat görcsös volt... az a sok szabálytalanság...
csak három említésre méltó drájvunk volt összvissz és abból is csak egy lett TD...

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
catattack 3 520
Most látok reális esélyt az 1/1-re. Feljövőben a Bills, de a Panthers összeszedhetné magát!
Förtelem ez a játék. Ma valami nem volt meg. Anderson nem volt annyira gáz, a fal is jobb volt, a defense sem volt rossz... Ő... Nem tudom...
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
ez van... 😕
én naggggyon szurkoltam a végén azért a becsület TD-ért, legalább az összejött 😐

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
brrr sok buta hiba, sok elhibázott passz és tackle kilátástalan játék



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
végre egy 7 órási meccs!
Go Cards, Gooooooooooo!!!!

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Game Day! 😊

Idegenben, Chiefs, 7 órás meccs

Sok okosat nem tudok írni, mindenben javulnunk kell, hogy egyáltalán szoros meccs legyen belőle.

Haley vs. Whisenhunt eddig idén előbbi áll nyerésre, jó kis csapatot rakott össze.

A sok negatívum ellenére, Győzelemre fel!!
Go Cards!Fucu
most azt hiszem nem fog elmaradni a meccs utáni kézfogó, akárhogy is alakul a meccs 😊

soha nem gondoltam volna, hogy egyszer a Chiefs ellen nem mi leszünk az esélyesek... de ha a védelem összekapja magát és jó napot fog ki Anderson (meg a fal) akkor talán meglehet a W
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Szurkolni fogok nektek Én is, és ha nyertek, kirakok 1 Cards fan siget. 😛 😊
Sok sikert, qrjátok meg a Csífszt'!

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Idegenben, Chiefs, 7 órás meccs

Sok okosat nem tudok írni, mindenben javulnunk kell, hogy egyáltalán szoros meccs legyen belőle.

Haley vs. Whisenhunt eddig idén előbbi áll nyerésre, jó kis csapatot rakott össze.

A sok negatívum ellenére, Győzelemre fel!!
Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
fakk, Max Komart elengedtük, mert kellett a hely Alfonso Smithnek a rosteren

amelyik csapat elviszi, nagyon jól jár vele...csongi
Szerintem jövőre kinéz egy kései körös RB.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
fakk, Max Komart elengedtük, mert kellett a hely Alfonso Smithnek a rosteren

amelyik csapat elviszi, nagyon jól jár vele...
több mint 13 éve
catattack 3 520
Várom nagyon a meccset, végre nem 22 órás meccset nyomunk!catattack
énis-énis 😀
csak jobb lesz, mint ez a vérszegény 16-0ás TNF... :rolleyes:
igazán ránk férne már egy győzelem 😐Cardinalis
Én már akkor boldog leszek, ha pozitívumokat lehet látni a brigádtól, de jelen állás szerint csak a vereség elfogadható! 😊
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Várom nagyon a meccset, végre nem 22 órás meccset nyomunk!catattack
énis-énis 😀
csak jobb lesz, mint ez a vérszegény 16-0ás TNF... :rolleyes:
igazán ránk férne már egy győzelem 😐

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
catattack 3 520
érdekes statisztika, hogy bár tökutolsók vagyunk engedett yardok ill. pontok tekintetében, a red-zone defensünk második a ligábancsongi
Be se kell menniük a RZ-ba, csak átdobálják 20+ yardos passzokkal ill. futásokkal. Várom nagyon a meccset, végre nem 22 órás meccset nyomunk!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
érdekes statisztika, hogy bár tökutolsók vagyunk engedett yardok ill. pontok tekintetében, a red-zone defensünk második a ligában
több mint 13 éve
catattack 3 520
Beanie játszik a 7végén! Kár, hogy észre sem fogjuk venni! 😕catattack
még nem biztos, de már második napja edz, igaz limitáltan.
Fucu
Valahol azt olvastam, hogy tuti játszik! :/
Majd meglátjuk. Úgysem rajta fog elmenni a meccs.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
nem tudom fejből ki a no2 wr a chiefsnél de carrier day lehet belőle nekiFucu
Chambers, aki viszont most lusta disznó szerepben leledzik, se edzeni se játszani nagyon nem akar, de mivel McCluster is sérült, más meg nincs (noname-ek vannak Tucker még a legnormálisabb és tsai), szóval pályán lesz. Leginkább még mindig mélységi célpont, de ha akar el tud kapni rövidet is, de például blokkolni utál. Tehát ha nem rág be rá valamelyik edző akkor úgyis ő lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Beanie játszik a 7végén! Kár, hogy észre sem fogjuk venni! 😕catattack
még nem biztos, de már második napja edz, igaz limitáltan.
Dockett viszont megint nem edzett és csak meccs előtt döntik el hogy játszik-e vagy sem.

Toler sem edzett lábsérülés miatt, erősen kérdéses a játéka (francba mert fantasy cornerem és laza 20 pontokat szokott hozni...), helyét Michael Adams veheti át a kezdőben
Na ez lesz ám a vicces felállás 😀 (nem tudom fejből ki a no2 wr a chiefsnél de carrier day lehet belőle neki 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter