NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
catattack 3 520
Megy valaki fórumtalira?
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ahmad Brooks (OLB) a hétfői meccsről:“Everybody is still in the playoff hunt,” he said. “They can win six games straight and still be in the playoffs as well. We still have everything to play for.” 😀 😀 😀diverdoc
fő az optimizmus 😀
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ahmad Brooks (OLB) a hétfői meccsről:“Everybody is still in the playoff hunt,” he said. “They can win six games straight and still be in the playoffs as well. We still have everything to play for.” 😀 😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Young IR-re lett téve nem is értem hogy gondoltad 😊

mókás lett volna idehozni és utána persze Cutlert és meg is van a 2006-os első körös qb parádé 😀

cattatack: Somers blogján olvastam az egy üres helyet a rosteren



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
ulpi: az idegbetegtől távol voltam 😊

igen, van pár agytröszt ligaszerte 😊 junó

Marshay Green az 53-as keretben, gyenguszok vagyunk CB-ben és tud visszahordani is ha kell.
Max Komar PS-ben, Alphonso Smith távozni kényszerült. Így most van egy üres hely a rosteren.

Hétfő esti meccs lévén ma még nem volt friss sérült listaFucu
Nálam 53-ban jelzi Komart és Green-nel meg is vannak. :/catattack
ó pedig már kezdtem reménykedni, hogy a lyukat Vince Youngnak tartogatjuk a rosteren 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
ulpi: az idegbetegtől távol voltam 😊

igen, van pár agytröszt ligaszerte 😊 junó

Marshay Green az 53-as keretben, gyenguszok vagyunk CB-ben és tud visszahordani is ha kell.
Max Komar PS-ben, Alphonso Smith távozni kényszerült. Így most van egy üres hely a rosteren.

Hétfő esti meccs lévén ma még nem volt friss sérült listaFucu
Nálam 53-ban jelzi Komart és Green-nel meg is vannak. :/
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ulpi: az idegbetegtől távol voltam 😊

igen, van pár agytröszt ligaszerte 😊 junó

Marshay Green az 53-as keretben, gyenguszok vagyunk CB-ben és tud visszahordani is ha kell.
Max Komar PS-ben, Alphonso Smith távozni kényszerült. Így most van egy üres hely a rosteren.

Hétfő esti meccs lévén ma még nem volt friss sérült lista



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Az értelem, ami süt néhányukról (és akkor szépen fogalmaztam) az félelmetes. 😊ulpianus
Törleszteni akarsz Fucunak? Ne g.cizz b.zdmeg!! 😛
Nem tudom, amúgy, hogy kivel van bajod?!catattack
valakinél ez, valakinél meg a golyók markolászása ugye ulpi 😛petey
Shaun Smith? Az tény, ő ilyen dirty, csinál ám rosszabbat is. Bár ez nem tudom most hogy jön ide?
Nálunk inkább akkor Corey Mays a "csúcs", érdemes meghallgatni ha mond valamit, annyira sötét szegény, hogy az vicces. De a csapat 70%a ilyen agytröszt ott is, meg mindenhol. Én legalábbis jókat röhögök az ilyen felvételeken, meg egyes játékosok jól átgondolt nyilatkozatain. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Az értelem, ami süt néhányukról (és akkor szépen fogalmaztam) az félelmetes. 😊ulpianus
Törleszteni akarsz Fucunak? Ne g.cizz b.zdmeg!! 😛
Nem tudom, amúgy, hogy kivel van bajod?!catattack
valakinél ez, valakinél meg a golyók markolászása ugye ulpi 😛

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Az értelem, ami süt néhányukról (és akkor szépen fogalmaztam) az félelmetes. 😊ulpianus
Törleszteni akarsz Fucunak? Ne g.cizz b.zdmeg!! 😛catattack
Fucunak? Mert idegbeteg lett? Nem zavar, megértem. Nem lehet öröm nézni a csapatot, amíg azt hiszed jók, aztán egyre rosszabbak. Ilyenkor mindenki hibás meccs alatt. Főleg aki nem tetszőket mond. Ha ma megnézi, sztem rájön hogy amit mondtam az nulla.
Ez olyan, mint minden meccs alatt megy a bírók szidása, aztán rájössz, hogy igazából semmi extra nem volt.

Csapattól függetlenül mondtam, hogy érdemes megnézni, mekkora koponyák játsszák ezt a játékot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
catattack 3 520
Az értelem, ami süt néhányukról (és akkor szépen fogalmaztam) az félelmetes. 😊ulpianus
Törleszteni akarsz Fucunak? Ne g.cizz b.zdmeg!! 😛
Nem tudom, amúgy, hogy kivel van bajod?!
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
csak az vigasztalhat minket, hogy a csoportunk megint hozta a formáját, mindenki kikapott, a Ninerst pl. nullázták... NFC Worst!csongi
najah... mondjuk mi is kikaptunk a Tampa Bay-től, de legalább 35-38-ra megszorongattuk őket...
nomeg juteszembe a New Orleans-t pedig meg is vertük a Seahawks mostani vereségével ellentétben...
csakhogy félig tele legyen az a bizonyos pohár... és optimista szemszögből közelítsük meg a dolgokat 😊

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Ez ku.vajó! 😂
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Cards-Nicknames/72312432-cea5-4cf9-a8ff-4a80ce030a99catattack
Az értelem, ami süt néhányukról (és akkor szépen fogalmaztam) az félelmetes. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
petey: nem is vártam hogy egy U$C szimpatizáns le tudja írni rendesen hogy Stanford Cardinal 😛

Fucu
Este vót na, aztán meg nem akartam javítani 😊

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
petey: nem is vártam hogy egy U$C szimpatizáns le tudja írni rendesen hogy Stanford Cardinal 😛

Luck álmaim húzása lenne, nem kell ecsetelnem miért. (kb mint Tibinek a Tebow pick)
Fejben rendben van a srác, gyors döntéshozó, pontos is, de fene tudja mit kezdene emögött a fal mögött.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Ez ku.vajó! 😂
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Cards-Nicknames/72312432-cea5-4cf9-a8ff-4a80ce030a99
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Luck kb olyan, mintha összegyúrták volna Ryant és Flaccot.Nem fog 300-350 yardokat hajigálni, de megbízható, egyetemi szinten biztosan, ráadásul jól fut,aztán ki tudja mi lesz belőle a profik közt.Pro style offenseből jön, ami azért lényeges.Bradfordot is féltették, hogy első évesként buktái lesznek, aztán hogy összekapta magát.Persze jövőre jön a másodévesek átka 😛
Leinartnak nagyobb hype-ja volt szerintem.

http://www.youtube.com/watch?v=RF9PFJI_t5I 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
mert Luck a szekszi QB pick...akiből persze lehet egy orbitális nagy bust is...petey
Leinart már elég sexy boy volt! 😛catattack
http://www.youtube.com/watch?v=fkxyJtoO-64

több mint 13 éve
catattack 3 520
mert Luck a szekszi QB pick...akiből persze lehet egy orbitális nagy bust is...petey
Leinart már elég sexy boy volt! 😛
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Stanford Cardinals. Hát hogy jobb mint Bradford az erős, mivel eddig egy NFL snapet sem nyomott 😛petey
Nem vagyok gyogyós. Attól, hogy nincs sok időm NCAA-t nézni még hallhattam valahol a Stanfordról. 😛
Arra lettem volna kíváncsi, hogy miért pont őt javasolja QB-nak.catattack
mert Luck a szekszi QB pick...akiből persze lehet egy orbitális nagy bust is...

több mint 13 éve
catattack 3 520
Stanford Cardinals. Hát hogy jobb mint Bradford az erős, mivel eddig egy NFL snapet sem nyomott 😛petey
Nem vagyok gyogyós. Attól, hogy nincs sok időm NCAA-t nézni még hallhattam valahol a Stanfordról. 😛
Arra lettem volna kíváncsi, hogy miért pont őt javasolja QB-nak.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ezt kifejtenéd bővebben egy kissé?catattack
Stanford Cardinals. Hát hogy jobb mint Bradford az erős, mivel eddig egy NFL snapet sem nyomott 😛petey
error. Stanford Cardinal, és csak abban hasonlít hozzátok, hogy bíborvörös 😛 nekik egy FA a kabalájuk 😀shawnka
Ott a pont 😀 a fát tudtam, de azt hittem, hogy az valami agyamentség 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 259 — Tyrone Creek
Jó lenne nektek jövőre Andrew Luck 😉 Szerintem jobb, mint Bradford.És persze ő már most is Cardinals játékos. 😀aztec
Ezt kifejtenéd bővebben egy kissé?catattack
Stanford Cardinals. Hát hogy jobb mint Bradford az erős, mivel eddig egy NFL snapet sem nyomott 😛petey
error. Stanford Cardinal, és csak abban hasonlít hozzátok, hogy bíborvörös 😛 nekik egy FA a kabalájuk 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Jó lenne nektek jövőre Andrew Luck 😉 Szerintem jobb, mint Bradford.És persze ő már most is Cardinals játékos. 😀aztec
Ezt kifejtenéd bővebben egy kissé?catattack
Stanford Cardinals. Hát hogy jobb mint Bradford az erős, mivel eddig egy NFL snapet sem nyomott 😛

több mint 13 éve
catattack 3 520
Jó lenne nektek jövőre Andrew Luck 😉 Szerintem jobb, mint Bradford.És persze ő már most is Cardinals játékos. 😀aztec
Ezt kifejtenéd bővebben egy kissé?