NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Otthon, Rams, nyitva lesz a stadion teteje

Nehéz lesz, mivel ez a Rams nem ugyanaz a Rams mint akik az első héten voltak. Bradford sokkal érettebb, nem fogja háromszor eladni a labdát. És a védelmünk mostani állása szerint szét fog passzolni minket.
a mérkőzés kulcsai, avagy Fucu's spotlights:
- Eladott labda nélküli játék Andersontól
- elfogadható teljesítmény a futóktól és a támadó faltól egyaránt
- a 10-15 yardos zónában levédekezni a passzokat, főleg Amendola tud ott kárt okozni
- DRC-nek el kéne kezdeni védekezni is Danario Alexander ha megszivatja nagyon égő lesz neki.
- Steven Jackson megállítása, hiába halovány hetek óta.
- a visszahordások kontrollálása

Nyerünk! 😊 (mert nyerni kell)
Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nyilván a jó pár HC állás helyett inkább a Cardshoz megy OC-nak. Logikus lenne 😀Toca
Ezt te nem érted...
Ez megtiszteltetés!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Ez mi lenne? Sehol nem hallottam. :

"Két komoly forrás szerint Russ Grimm váltja majd a szezon végén John Fox-t a Carolina vezetőedzői posztján"catattack
én sem, de rákérdeztem a szerkesztőiben és JJ irta a hogy Schefter írta és forrásokra is hivatkozott.
Megérteném a távozását mert kiérdemelte hogy főedző legyen. De régebben volt egy cikk erről és abban azt nyilatkozta, hogy addig nem fog elvállalni főedzői feladatot amíg nem érzi hogy megérett arra hogy főedző legyen. Kíváncsian várom a történéseket.Fucu
na bassza meg már csak az kéne, hogy Warner meg Haley után ő is elmenjen
Gruden esetleg nem akarna nálunk OC lenni? 😊csongi
Nyilván a jó pár HC állás helyett inkább a Cardshoz megy OC-nak. Logikus lenne 😀
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ez mi lenne? Sehol nem hallottam. :

"Két komoly forrás szerint Russ Grimm váltja majd a szezon végén John Fox-t a Carolina vezetőedzői posztján"catattack
én sem, de rákérdeztem a szerkesztőiben és JJ irta a hogy Schefter írta és forrásokra is hivatkozott.
Megérteném a távozását mert kiérdemelte hogy főedző legyen. De régebben volt egy cikk erről és abban azt nyilatkozta, hogy addig nem fog elvállalni főedzői feladatot amíg nem érzi hogy megérett arra hogy főedző legyen. Kíváncsian várom a történéseket.Fucu
na bassza meg már csak az kéne, hogy Warner meg Haley után ő is elmenjen
Gruden esetleg nem akarna nálunk OC lenni? 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ez mi lenne? Sehol nem hallottam. :

"Két komoly forrás szerint Russ Grimm váltja majd a szezon végén John Fox-t a Carolina vezetőedzői posztján"catattack
én sem, de rákérdeztem a szerkesztőiben és JJ irta a hogy Schefter írta és forrásokra is hivatkozott.
Megérteném a távozását mert kiérdemelte hogy főedző legyen. De régebben volt egy cikk erről és abban azt nyilatkozta, hogy addig nem fog elvállalni főedzői feladatot amíg nem érzi hogy megérett arra hogy főedző legyen. Kíváncsian várom a történéseket.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Ez mi lenne? Sehol nem hallottam. :

"Két komoly forrás szerint Russ Grimm váltja majd a szezon végén John Fox-t a Carolina vezetőedzői posztján"
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem fogom bántani őket, de kezd elegem lenni ebből a témából
Fitz nem akar elmenni. pont

Whistől: "I’m not trying to play young guys to get a look at them. I’m more interested in getting this turned and getting a win."

Campbell, Toler, Haggans és Dan Williams játéka kérdéses vasárnap



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
őszintén szólva én is csak Ricsiéktől hallottam ezt, hogy Fitz elmenne, nem tudom honnan vették...
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Mostanra érzem úgy hogy lehiggadtam a 49ers elleni meccs óta. El nem tudom képzelni mi lehet az oka, hogy a pályán van sok ember, de csapat sehol. Ez nem a játékosok hibája, itt valami nagyon nagy baj van a koordinátorok között. Igaza volt Faragónak meccs közben, hogy szenvedni látta Fitzgeraldot, mert ő fejben szerintem kicsivel jobb mint az átlag (vagy sokkal több) és nem tudott mit tenni, mert mindenki másfelé húzta a szekeret. Szerintem a labda elejtése is ennek volt "köszönhető", máskor megeszi a labdát még a levegőben! Anderson sem csinált több hibát mint más QB, de az előtte lévő fal egyenlő volt a nullával, és ezt már Warner idejében is gond volt. Ha egy QB-t földre lehet vinni 1 percen belül, az nem a QB hibája!
Na majd össze lehet hasonlítani a Rams meg a Cards támadó sorait, hogy Bradfordot mennyire védik meg és mennyire Andersont. Nem tudom mennyire fogják össze a társaságot, de ha a Rams is nagyon megver bennünket, akkor csak ki kell rugdosni néhány emberkét.
Fitzgerald hivatalos honlapján naponta kukucskálok, még nem szólt róla hogy elkívánkozik!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Abból mi igaz, amit Ricsiék pletyiztek, hogy Fitz lehet odébáll? Jó lenne Riversnek egy ilyen sólyom. :/ (AJ szerint nyilván nem 😀)szaba
kérdésedben a válasz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért itt nem TO meg 85 féle kretének vannak, hanem Fitz-féle kultúrlények 😛 /mondom ezt Derek interjúja után 😀/szaba
Azt meg kell hagyni, hogy Fitz-nél kulturáltabb arc nincs a ligában. Magyon bírom, hogy mindig öltönybe nyilatkozik! Big respect!

Off: Fucu! Lecserélted a sisakot egy zacskóra? 😀catattack
Fitz imázsa kikezdhetetlen

Igen, a szezon végéig ez marad a lényeg a zacskóra van írva 😊Fucu
Szerintem lesznek páran majd a stadionban zacskóval a fejükön.

Fitznek egyébként meg most a héten halt meg a nagyapja. Szar a csapat meg még ez is, nem lehet könnyű...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Azért itt nem TO meg 85 féle kretének vannak, hanem Fitz-féle kultúrlények 😛 /mondom ezt Derek interjúja után 😀/szaba
Azt meg kell hagyni, hogy Fitz-nél kulturáltabb arc nincs a ligában. Magyon bírom, hogy mindig öltönybe nyilatkozik! Big respect!

Off: Fucu! Lecserélted a sisakot egy zacskóra? 😀catattack
http://www.youtube.com/watch?v=v4jGSvxCRp4 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Abból mi igaz, amit Ricsiék pletyiztek, hogy Fitz lehet odébáll? Jó lenne Riversnek egy ilyen sólyom. :/ (AJ szerint nyilván nem 😀)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért itt nem TO meg 85 féle kretének vannak, hanem Fitz-féle kultúrlények 😛 /mondom ezt Derek interjúja után 😀/szaba
Azt meg kell hagyni, hogy Fitz-nél kulturáltabb arc nincs a ligában. Magyon bírom, hogy mindig öltönybe nyilatkozik! Big respect!

Off: Fucu! Lecserélted a sisakot egy zacskóra? 😀catattack
Fitz imázsa kikezdhetetlen

Igen, a szezon végéig ez marad a lényeg a zacskóra van írva 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Azért itt nem TO meg 85 féle kretének vannak, hanem Fitz-féle kultúrlények 😛 /mondom ezt Derek interjúja után 😀/szaba
Azt meg kell hagyni, hogy Fitz-nél kulturáltabb arc nincs a ligában. Magyon bírom, hogy mindig öltönybe nyilatkozik! Big respect! catattack
Vele egy szinten van még Dhani Jones ilyen téren. 😉
több mint 13 éve
catattack 3 520
Azért itt nem TO meg 85 féle kretének vannak, hanem Fitz-féle kultúrlények 😛 /mondom ezt Derek interjúja után 😀/szaba
Azt meg kell hagyni, hogy Fitz-nél kulturáltabb arc nincs a ligában. Magyon bírom, hogy mindig öltönybe nyilatkozik! Big respect!

Off: Fucu! Lecserélted a sisakot egy zacskóra? 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
telt házas lesz a vasárnapi Rams elleni meccsFucu
Szegény halandók...

Valószínűleg Campbell és Toler is visszatér a 7végén.catattack
azért én örülök, hogy nem pártoltak el a csapattól, mert simán megtehették volna (lásd Bengals)Fucu
Azért itt nem TO meg 85 féle kretének vannak, hanem Fitz-féle kultúrlények 😛 /mondom ezt Derek interjúja után 😀/
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
telt házas lesz a vasárnapi Rams elleni meccsFucu
Szegény halandók...

Valószínűleg Campbell és Toler is visszatér a 7végén.catattack
azért én örülök, hogy nem pártoltak el a csapattól, mert simán megtehették volna (lásd Bengals)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
telt házas lesz a vasárnapi Rams elleni meccsFucu
Szegény halandók...

Valószínűleg Campbell és Toler is visszatér a 7végén.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Helló srácok!

Kicsit off, de... Fucu nem dobnál össze egy podcast adást az nfc westről? Esetleg Pít is besegíthetne. 😊
Szívesen meghallgatnám a véleményetek...

Bocs még eccer is...Sonics
Sajnos nem szolgálhatok jó hírekkel, nincs sok időm és most a december erősebb lesz a melóhelyen is.
Viszont ötletet is adtál a kivitelezés kérdéses, alapszakasz végén szeretnék egyet.

ON-ra kapcsolva

telt házas lesz a vasárnapi Rams elleni meccs



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Jólvan azért nem kell szentté avatni DOA-t 😛 de azért újságíró hogy megkérdezze ugyan mi volt vicces, Anderson lehetett volna kicsit eszesebb is, számomra úgy tűnt egyszerűbb volt neki visszatámadni ilyen pitiáner dolog miatt. Danny Greent megértem, ott tényleg nem kicsit bacta el a csapata a meccset, de ez köszönőviszonyban sem volt vele. A QB ugye az O vezére, reagálhatott volna jobban is. Amúgy elég sokan kint nem értik Andersont emiatt...

petey
Értem mire gondolsz Petey, valóban kicsit hisztisre sikeredett Anderson performansza, de azon, hogy kint lovagolnak a témán nem tudok meglepődni, mert az amcsik sajnos imádnak mindenben szenteskedni, pedig...
Nekem csak az jutott eszembe, mikor '97-ben a fociválogatottunk a VB pótselejtezőn itthon kiszopott 1-7-re a jugóktól. Rögtön a lefújás után megkérdezték Bánffy Jánost, mit szól a méretes zakóhoz... konkrétan végigröhögcsélte a rögtönzött mini-interjút, mert mégis mit csinált volna szerencsétlen, sírta volna el magát? Mégse vonta kérdőre senki, mert tudták kb. hogyan érezheti magát, és miért viselkedett úgy, ahogy. Ellenben Illés Bécóra sokan kiakadtak, hogy ünnepelte magát, miután a 90. perc környékén gólt lőtt... 😉

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Helló srácok!

Kicsit off, de... Fucu nem dobnál össze egy podcast adást az nfc westről? Esetleg Pít is besegíthetne. 😊
Szívesen meghallgatnám a véleményetek...

Bocs még eccer is...

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 691 — Pfizer & Moderna fan
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-sztarkosaras-kifigurazta-az-arizona-hisztis-iranyitojat-video-2054946/

Howard 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kurt Warner mint QB edző..sajnos egy jó játékosból nem mindig válik a legjobb edző. Lásd, Singletary, Mike 😉petey
ezért írtam a QB edzőt, ahhoz azért ért valamicskét 😊
igazából Chris Millerrel sincs bajom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Jólvan azért nem kell szentté avatni DOA-t 😛 de azért újságíró hogy megkérdezze ugyan mi volt vicces, Anderson lehetett volna kicsit eszesebb is, számomra úgy tűnt egyszerűbb volt neki visszatámadni ilyen pitiáner dolog miatt. Danny Greent megértem, ott tényleg nem kicsit bacta el a csapata a meccset, de ez köszönőviszonyban sem volt vele. A QB ugye az O vezére, reagálhatott volna jobban is. Amúgy elég sokan kint nem értik Andersont emiatt...

Kurt Warner mint QB edző..sajnos egy jó játékosból nem mindig válik a legjobb edző. Lásd, Singletary, Mike 😉