NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
catattack 3 520
ha jól emlékszem 3 éve mi is 4. számú QB-val fejeztük be a szezont 😀 De titeket söpörtünk, olcsó öröm tudom 😊

Luck valszeg Carolinában kezdi meg profi életét, a dolgok jelenlegi állása szerint. He akarjátok, akkor minden draft picket oda kell adni 5 évre előre 😉petey
Ilyen 3 QB draft után? Menjenek a picsába... 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
"Skelton to start at QB Sunday....Bartel will be the backup."
Andersonnál, Hallnál szarabb nem nagyon lehet, vesztenivalónk meg már nincs, szóval hajrá!

In John we trust! 😊csongi
ha jól emlékszem 3 éve mi is 4. számú QB-val fejeztük be a szezont 😀 De titeket söpörtünk, olcsó öröm tudom 😊

Luck valszeg Carolinában kezdi meg profi életét, a dolgok jelenlegi állása szerint. He akarjátok, akkor minden draft picket oda kell adni 5 évre előre 😉

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
"Skelton to start at QB Sunday....Bartel will be the backup."
Andersonnál, Hallnál szarabb nem nagyon lehet, vesztenivalónk meg már nincs, szóval hajrá!

In John we trust! 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Luck vagy Locker? :rolleyes:Cards
Luck ezerszer

cattatack: azért jön szar mert jót már nem lehet szerezni 😊 egyébként kell egy backup QB mert ugye Hall-nak annyi idénre és Anderson se 100% hogy játékra alkalmas lesz vasárnapra



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Luck vagy Locker? :rolleyes:
több mint 13 éve
catattack 3 520
Istenen, minek kell egy újabb szart idehozni? Skeltont év végéig, aztán QB draft. Ennyi! Mennyek Finikszben?
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
csak egy érdekesség, de visszaolvastam a régi 2006-os power rankingeket itt az oldalon, és most ezzel a stabil 28. hellyel hozzuk Dennis Green utolsó szezonjának szintjét
persze szerintem kizárt, hogy Whiz az ő sorsára jusson, de mutatja hogy elég reménytelen a szitu így egy épkézláb QB nélkül...

amúgy rebesgetik, hogy elhozzuk az egykori Skins backup QB-t (idén az UFL-beli Sacramentoban Culpepper backupja volt 😊), Bartelt, hogy legyen kit beállítani, ha mindenki kidőlne a végére.
de azért remélem erre nem kerül sor. már csak tényleg egy negyedik használhatatlan irányító hiányzik ide...

BRÉKING: Hall IR-re téve, Richard Bartel leigazolva. Ő egyébként soha nem játszott még alapszakaszmeccset, idén az előszezonban játszott egy keveset ellenünk a Skins színeiben: 12/14, 125y, 1 TD
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Levi Brown...Fucu
ne aggódj. Vasárnap ti vagytok az esélyesek 😛
pfej milyen mocskos szar meccs lesz 😀
TOP3 pick in the lineharomt
Loser Bowl 😊
az a vicces hogy Orton széjjel fog minket passzolni. A mi irányítónk (akárki is legyen) meg eladja majd a lasztit. ezzel fogtok nyerni. 😊Fucu
"Overall, Whisenhunt said, finding a franchise quarterback isn’t easy. He pointed to both Miami and Denver, and their ongoing quests to replace Dan Marino and John Elway."

Akkor most mi is 10-20 évig fogunk keresgélni vagy mi lesz? 😊

Anderson vasárnapi statjai meg azt hiszem nem igényelnek kommentárt: 7/20, 93 YDS, 1 INT
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
fel a fejjel, 5. helyen lehet húzni vmi jó kis impact playátpetey
Levi Brown...Fucu
ne aggódj. Vasárnap ti vagytok az esélyesek 😛
pfej milyen mocskos szar meccs lesz 😀
TOP3 pick in the lineharomt
Loser Bowl 😊
az a vicces hogy Orton széjjel fog minket passzolni. A mi irányítónk (akárki is legyen) meg eladja majd a lasztit. ezzel fogtok nyerni. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Két drive-ig jó volt a fal, utána ugyanaz a szánalom mint eddig. Derek tüzelt, de nem talált vagy legalábbis nem saját csapattársat. Hall is igyekezett aztán összetörték (köszi O-Line), jöhetett Skelton, akinek az első pár dobása korrekt volt, megtalálta Fitz-et és Breastont is de utána elszórta a lasztit mindenfele (ideje sem volt, köszi O-Line)
Futójáték első félidőben volt, utána nem

A védelem fasza volt, Dockett a szezon legjobb meccsét hozta le. Rhodes egy állat, rohadt jó csere volt. Campbellnek és Branchnek is voltak villanásai. Lenon nem volt rossz
LSH nagyon jó még mindig, de a visszahordásokat nem tudjuk levédekezni.

indítok egy We Want Luck klubbot lehet csatlakozni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fel a fejjel, 5. helyen lehet húzni vmi jó kis impact playátpetey
Levi Brown...Fucu
ne aggódj. Vasárnap ti vagytok az esélyesek 😛
pfej milyen mocskos szar meccs lesz 😀
TOP3 pick in the line
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
fel a fejjel, 5. helyen lehet húzni vmi jó kis impact playátpetey
Levi Brown...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Hát látom Anderson megint kitette a szívét-lelkét a pályára..

fel a fejjel, 5. helyen lehet húzni vmi jó kis impact playát

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyami. Vasárnap szánalom bowl 😊
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jézusom.... nem hiszem el... még jó hogy mostanában egy meccset sem látok.
Ezeket nem tudnám higgadtan végig nézni.
Kár ezért a szezonért...
Én attól félek hogy igy a WR-einknek is elmegy a kedve és mire lenne egy jó QB-nk addigra belefásulnak az eredménytelenségbe.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
még jó, hogy nem néztem meg a második félidőt, mert ma korán kellett kelnem. csak szenvedtem volna...
bár azért Skeltont megnéztem volna, hogy muzsikál, de a statok azt mutatják, hogy egyelőre tényleg nem lehet rá számítani.

teljesen egyértelmű, nincs egy használható QB-nk se, Andersonra nem tudunk építeni, Hall és Skelton pedig még nincsenek készen. mondjuk talán nem is Bradford kaliberek, aki szintén rookie, aztán meg lehet nézni a statjait...

az esélytelenek nyugalmával várhatjuk a hátralévő meccseinket
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Látom, így "edzőmeccs" keretében legalább kipróbáltuk Skeltont. Hogy muzsikált?Spory
hát szerencsétlen Hallnál tán jobb volt... bátran dobálgatott és ő legalább nem INT-egetett... 😐
Passing CP/AT YDS TD INT
D. Anderson 7/20 93 0 1
J. Skelton 3/6 45 0 0
Max Hall 1/3 10 0 1

100szónak is 1avége... már a matematikai esélyekről sem érdemes beszélgetni... elszálltunk mint a győzelmi zászló... 😕
bizony innentől kezdve már csak amolyan edzőmeccsezgetés a maradék szezon... nomeg a mundér becsületéért azért összehozhatnának már végre a srácok egy-két TD-is... 😐

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Ma rájöttem: én tehetek mindenről.... Utoljára október 10-én vettem fel meccsnézéshez a Warner mezemet..... A Saints ellen játszottunk.... Ígérem a hétvégén újra felveszem és simán verjük a Denvert 😀 😀

Látom, így "edzőmeccs" keretében legalább kipróbáltuk Skeltont. Hogy muzsikált?
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
catattack: megcsináltad a zscskót a fejedre?

Én a meccsnek csak az első harmadáról hallottam, akkor még vezettünk. Ma megnéztem az eredményt, hát..... lehet hogy én is hozom azt a zsacsit meg ollót 😕

Nem is tudom hogy sírjak, vagy nevessek kínomban. Az első harmad után nem szereztünk egy árva pontot sem! Majd megnézem az összefoglalót, meg a statisztikát, bár lehet hogy jobb ha nem is látom.

A Rams meg szerintem megnyeri a csoportunkat.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Utoljára egymás után lévő két meccsen 6 vagy kevesebb pontot a Cards 1957-ben csinált (31-0 a Browns ellen, 14-6 a Bears ellen).

Más: Max Hall várhatólag pár hetet hagy ki sérülése miatt.
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Nyerünk! 😊 (mert nyerni kell)Fucu
A próféta szóljon belőled! 😀
amen

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
felőlem most egyébként komplett standup comedyt is tarthat Derek a pálya szélén meccs közben, ha a vége akár csak egy szűk 1 pontos győzelem lesz 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nyerünk! 😊 (mert nyerni kell)
Go Cards!Fucu
Oké Fucu, készültem! Egyik kezemben egy zacskó a másikban olló! 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jogos, csak félek ha nem írom le akkor eladja négyszer a labdát 😀
esélytelenek nyugalmával indulunk neki a meccsnek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nyilván a jó pár HC állás helyett inkább a Cardshoz megy OC-nak. Logikus lenne 😀Toca
Ezt te nem érted...
Ez megtiszteltetés!catattack
így van 😀

Fucu's spotlights:
- Eladott labda nélküli játék Andersontól
- elfogadható teljesítmény a futóktól és a támadó faltól egyaránt
- a 10-15 yardos zónában levédekezni a passzokat, főleg Amendola tud ott kárt okozni
- DRC-nek el kéne kezdeni védekezni is Danario Alexander ha megszivatja nagyon égő lesz neki.
- Steven Jackson megállítása, hiába halovány hetek óta.
- a visszahordások kontrollálása
Fucu
szép lenne ha ezeket mind meg tudnánk valósítani... én már mindenfajta elvárás nélkül fogok leülni a meccshez, és akkor talán nem lesz fájdalmas megint egy zakó.
a másik meg, hogy a múltkor is megúszta DA INT nélkül, mégis teljesen nulla volt. azt hiszem az jelentené a Whiz által régóta mondott fejlődést, ha végre a passzok is célba érnének.