NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Én éjjel 4 órakor bealudtam és amikor 5-kor felébredtem már vége volt, de az ismétlésben kiélvezkedtem magam. Egyetértek csongival, a Romo vezette Cowboys más ellenfél lett volna, de a sportban nincs "ha". Ha nehezen is, de bekotortuk a győzelmet. Larryt sajnáltam, majd meghalt egész meccsen egy elkapásért, de hál'Istennek bejött neki és megvan a rekord. Remélem egy év alatt, amíg a szerződése tart összekaparnak egy normális csapatot, mert szerintem itt nem csak Warner hiányzik, hanem a csapatszellem is! Most volt, győztünk is, de az ellenfél sem volt erős.
További jó szurkolást mindenkinek jövő vasárnap a 49ers ellen!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hát megkaptuk az ajándékunkat a Jézuskától! 😊

1. A védelem tavalyi-tavalyelőtti önmagát idézte, le a kalappal előttük, gyakorlatilag végig ők voltak a pályán, a végén szerintem már hátul vették a levegőt...
2. DRC is hozta eddigi formáját. Megnyitja a meccset egy INT ret TD-vel, a végén meg majdnem rajta megy el a meccs... Az biztos hogy mindig gondoskodik az ember vérnyomásának magasan tartásáról 😊
3. Skelton egyre jobban tetszik. Hasonlóan agilis és belevaló srác mint Hall, de neki legalább megvannak a testi adottságai is ehhez. Adná az ég, hogy kinője magát és ő legyen a franchise QB! Fel kéne venni mellé Warnert, hogy adjon neki különórákat 😊
Egy biztos, Andersont többet nem akarom a pályán látni...

Na tegyük azért gyorsan hozzá, hogy egy Tony Romo vezette Boystól úgy kikaptunk volna mint a szél.
De kit érdekel, ha nálunk is egy backup QB volt a pályán? 😀
Végre megint egy meccs, amit jó lesz leszedni és újra meg újra megnézni.
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Életem eddigi legjobb meccse volt. simán megérte fennmaradni. köszönöm a 2 csapatnak ezt a fantasztikus meccset. 😀 GO CARDS
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Andre Roberts mindenesetre ügyes srác!bár a védelem is fasza volt!!!na meg Feeeeeelyyyy 😂
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
én Karira ARI győzelmet kértem a Jézuskától! 😀Cardinalis
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓRIÁSI meccs volt!!!!!!! 😀 😀 😀
kezdek újra hinni a Jézuskában 😉 😀 😂

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Kedves Cardinals szurkolók!
Ezúton kívánok nektek Boldog, Békés Karácsonyt Mindegyikőtöknek!
Persze a többi fórumózónak is szól az üzenet 😊Fucu
viszont kívánva 😀

én Karira ARI győzelmet kértem a Jézuskától! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day!! 😊

Otthon, Cowboys, egyetlen meccs karácsony napján, a stadion teteje nyitva lesz.

- Skelton harmadik kezdő meccsét játssza. Bevallása szerint nem szereti a Cowboys-t, hiába nőtt fel Texasban. Ez jó kis extra motiváció lehet.
- Most már tényleg kellene egy kis futójáték is, ezt lehetne kérni karácsonyi ajándékként
- Levo Brown és Jeremy Bridges megkapja DeMarcus Ware-t. Szép ajándék.
- No Romo, de Kitna is tüzel úgy mint Tony báttya, plusz van három egész faintos futójuk. A védelemnek kell itt alkotnia.
- LSH nem valószínű hogy játszik, így Roberts fogja visszahordani a kickoffokat. Múlt héten nem is produkált rosszul.

Nyerjünk és legyen egy picit boldogabb a karácsonya a Cards szurkolóknak!

Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Darren Urban is meghitt pillanatban volt tegnap este 😊
http://blog.azcardinals.com/2010/12/24/twas-the-friday-before-the-cowboys/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kedves Cardinals szurkolók!

Ezúton kívánok nektek Boldog, Békés Karácsonyt Mindegyikőtöknek!

Persze a többi fórumózónak is szól az üzenet 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Feely nincs, nem népszerű a szurkolók körében.
Ez a lista nem sokat számít. Tavaly is Graham lett a szurkolóknál a legnépszerűbb punter és mégsem mehetett a Pro Bowlra



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Doucet IR listára került csípősérülését követően. (helyére a practice squadból a LB Curtis Gatewood került be az 53-as keretbe és a PS-ba pedig a LB Brandon Sharpe-ot szerződtette a csapat)

A szombati (!!) Cowboys elleni meccs hivatalosan telt házas mérkőzés lesz

lezárul a szurkolói szavazás a Pro Bowl keretekre
ime a lista a Cards játékosokról akik a posztjukon a top 5-ben végeztek (zárójelben a helyezésük):
Ben Graham (1)
Adrian Wilson (3)
Larry Fitzgerald (4)
DRC (4)
Alan Faneca (5)

jövő héten hirdetik ki a kereteketFucu
Feely?
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mindenesetre egy igazi szurkoló kitart még ilyenkor is, másrészt meg könnyű drukkolni egy mindenki kedvence Colts/Pats-szintű csapatnak. Annál felemelőbb érzés megélni azt, amikor pl. Fitz megszerezte az SB-n a vezetést 3 perccel a vége előtt (20-23)csongi
Arra még pár "mindenki kedvence" Pats drukker is emlékszik 😊undisputedly
remélem nem vetted zokon ezt a jelzőt 😊
csak arra akartam utalni ezzel, hogy pl. a Patriots szurkerek erősen felülreprezentáltak itthon (a többihez képest) 😉 szeretnénk mi olyan jók lenni, amilyen a Pats hosszú évek óta...

Annál felemelőbb érzés megélni azt, amikor pl. Fitz megszerezte az SB-n a vezetést 3 perccel a vége előtt (20-23). A végére már nem is emlékszem, de talán nem is baj 😛csongi
Na, azon a részen még mindig elérzékenyülök, amikor visszanézem az összefoglalót, annyira szép. A TD után pedig kikapcsolom, mert annak a SB-nek ott kellett volna vége lenni 😉Spory
ne is mondd. én is mindig csak addig nézem 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Doucet IR listára került csípősérülését követően. (helyére a practice squadból a LB Curtis Gatewood került be az 53-as keretbe és a PS-ba pedig a LB Brandon Sharpe-ot szerződtette a csapat)

A szombati (!!) Cowboys elleni meccs hivatalosan telt házas mérkőzés lesz

lezárul a szurkolói szavazás a Pro Bowl keretekre
ime a lista a Cards játékosokról akik a posztjukon a top 5-ben végeztek (zárójelben a helyezésük):
Ben Graham (1)
Adrian Wilson (3)
Larry Fitzgerald (4)
DRC (4)
Alan Faneca (5)

jövő héten hirdetik ki a kereteket



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
"Deion Sanders szerint az Arizona hamarosan rámozdul Donovan McNabbre"

talán akkor Fitz is marad 😊Cards
már 10 éve ez a pletyka , hogy rámozdulunk
csak azért indult meg ez a szóbeszéd, mert offseasonben Arizonában él, a Cards edzőközpont közelében szokott edzeni.
100% hogy nem fogjuk megpróbálni idehozni

Fitz nélküle is maradFucu
Mint zöldfülü kérdezem: miért nem megyünk rá McNabbre? Egy két szezonra, amíg Hall/Skelton beér.

Tudom, ne jöjjek Ricsivel, de amikor arról pletykál, hogy Larry el fog menni, mindig felhúzom magam :mad: Nagyot csalódnék Fitzben, ha mégis elmenne.Spory
Mert mi nem azt a támadó rendszert játsszuk amit McNabb tizenszáz év óta játszik (West Coast offense). Ez a legfontosabb ok.
És mielőtt írnátok, nem is fogjuk amíg Whiz itt van 😊

Ricsi gondolom nem olvassa minden nap a Cards-ról szóló cikkeket, nyilatkozatokat ilyesmi.
Tudom rengetegen elhiszik neki amit mond mert a tv-ben van és ugye ki higgyen egy kis nyikhaj srácnak aki egy fórumon bizonygatja hogy nem úgy lesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
"Deion Sanders szerint az Arizona hamarosan rámozdul Donovan McNabbre"

talán akkor Fitz is marad 😊Cards
már 10 éve ez a pletyka , hogy rámozdulunk
csak azért indult meg ez a szóbeszéd, mert offseasonben Arizonában él, a Cards edzőközpont közelében szokott edzeni.
100% hogy nem fogjuk megpróbálni idehozni

Fitz nélküle is maradFucu
Mint zöldfülü kérdezem: miért nem megyünk rá McNabbre? Egy két szezonra, amíg Hall/Skelton beér.
Spory
Mert nincs értelme egy újjá épülő csapat elejére egy veterán QB-t vinni, aki nem is igazán alkotott maradandót Washingtonban eddig. (Bár a híres négyes is így volt, mielőtt a Vikes majdnem SB-os csapatába került volna...)
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
"Deion Sanders szerint az Arizona hamarosan rámozdul Donovan McNabbre"

talán akkor Fitz is marad 😊Cards
már 10 éve ez a pletyka , hogy rámozdulunk
csak azért indult meg ez a szóbeszéd, mert offseasonben Arizonában él, a Cards edzőközpont közelében szokott edzeni.
100% hogy nem fogjuk megpróbálni idehozni

Fitz nélküle is maradFucu
Mint zöldfülü kérdezem: miért nem megyünk rá McNabbre? Egy két szezonra, amíg Hall/Skelton beér.

Tudom, ne jöjjek Ricsivel, de amikor arról pletykál, hogy Larry el fog menni, mindig felhúzom magam :mad: Nagyot csalódnék Fitzben, ha mégis elmenne.
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Annál felemelőbb érzés megélni azt, amikor pl. Fitz megszerezte az SB-n a vezetést 3 perccel a vége előtt (20-23). A végére már nem is emlékszem, de talán nem is baj 😛csongi
Na, azon a részen még mindig elérzékenyülök, amikor visszanézem az összefoglalót, annyira szép. A TD után pedig kikapcsolom, mert annak a SB-nek ott kellett volna vége lenni 😉
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mindenesetre egy igazi szurkoló kitart még ilyenkor is, másrészt meg könnyű drukkolni egy mindenki kedvence Colts/Pats-szintű csapatnak. Annál felemelőbb érzés megélni azt, amikor pl. Fitz megszerezte az SB-n a vezetést 3 perccel a vége előtt (20-23)csongi
Arra még pár "mindenki kedvence" Pats drukker is emlékszik 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
"Deion Sanders szerint az Arizona hamarosan rámozdul Donovan McNabbre"

talán akkor Fitz is marad 😊Cards
már 10 éve ez a pletyka , hogy rámozdulunk
csak azért indult meg ez a szóbeszéd, mert offseasonben Arizonában él, a Cards edzőközpont közelében szokott edzeni.
100% hogy nem fogjuk megpróbálni idehozni

Fitz nélküle is marad



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
"Deion Sanders szerint az Arizona hamarosan rámozdul Donovan McNabbre"

talán akkor Fitz is marad 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ricsi no comment... persze akkor nem virult amikor a Chiefs sorozatosan lúzer volt, mindegy is csak felhúzom magam rajta (majd repül egy szurkolói sms a következő meccsen)

a meccs eredménye magáért beszél. indiszponált, inpotens játék. rengeteg elejtett labda az elkapóktól, Skelton hibái, a fal gyengélkedése is hozzájárult ehhez a csodás eredményhez.
Védelem a futást nem tudta leszedni mivel Steve Smith-t nagyon sokszor dupláztuk és hiányzott Rhodes. De persze a rengeteg elhibázott tackle sem segített. (valamint hogy ez a Panthers futójáték egyáltalán nem gyenge, egy tapasztaltabb irányítóval és egy egészséges védelemmel jobban teljesítenének)
Szar, hogy mindenki rajtunk röhög, de ezzel jár ha az ember Cardinals szurkoló. Ezt az újak/újabbak kedvéért mondom 😊Fucu
Nekem ez nem újdonság, valahogy ez a szezon a 90-es évek nosztalgiáját hozta vissza, amikor szintén a lábtörlő kategóriát "erősítettük".
Ez van...
Mindenesetre egy igazi szurkoló kitart még ilyenkor is, másrészt meg könnyű drukkolni egy mindenki kedvence Colts/Pats-szintű csapatnak. Annál felemelőbb érzés megélni azt, amikor pl. Fitz megszerezte az SB-n a vezetést 3 perccel a vége előtt (20-23). A végére már nem is emlékszem, de talán nem is baj 😛
Az a tény meg vigasztalhat minket, hogy a Bears mellett mi vagyunk a másik legrégebbi csapat a ligában, és egy alapító csapatnak talán meg lehet engedni, hogy szar legyen 😊 És a Patriots se volt mindig ilyen jó. (csak akkor ugye még nem voltak Sport TV-s közvetítések itthon 😛)
Lehet, hogy még sokáig a 2008-2009-es szezonok emlékéből kell élnünk...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ricsi no comment... persze akkor nem virult amikor a Chiefs sorozatosan lúzer volt, mindegy is csak felhúzom magam rajta (majd repül egy szurkolói sms a következő meccsen)

a meccs eredménye magáért beszél. indiszponált, inpotens játék. rengeteg elejtett labda az elkapóktól, Skelton hibái, a fal gyengélkedése is hozzájárult ehhez a csodás eredményhez.
Védelem a futást nem tudta leszedni mivel Steve Smith-t nagyon sokszor dupláztuk és hiányzott Rhodes. De persze a rengeteg elhibázott tackle sem segített. (valamint hogy ez a Panthers futójáték egyáltalán nem gyenge, egy tapasztaltabb irányítóval és egy egészséges védelemmel jobban teljesítenének)
Szar, hogy mindenki rajtunk röhög, de ezzel jár ha az ember Cardinals szurkoló. Ezt az újak/újabbak kedvéért mondom 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Faragó Ricsi ma éjjel a Steelers meccs végén megveregette Gyula hátát, hogy a Cowboys elleni Cardinals meccsen egy néző biztosan lesz (mármint Gyula)! Brrrrrr. ide jutott kedvenc csapatunk! Meg Larryvel is szórakoztak, hogy Moss mellé kellene szerződnie, hogy legyen Mossnak kivel "kő-papír-olló"-t játszani a kispadon! Nem röhögtem magam halálra!!!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Skelton végülis annyira szar nem volt, csak közepesen szar 😊csongi
a TD után éreztem egy kis spirituszt a csapatban, de összességében harmatgyengék voltunk... 😐

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Skelton végülis annyira szar nem volt, csak közepesen szar 😊
hajrá a csoport utolsó helyéért, 4-12 lesz ez...
a draft 3-4. helye körül már majd választhatunk is 😊