NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
- Skelton első idegenbeli meccse kezdőként. Csak legyen túl szar

Érdekesség hogy a FOX csatorna közvetíti a meccset és újítást vezettek be a múlt heti 49ers-Seahawks meccsen. Mégpedig azt hogy halkan zene megy a közvetítés alatt. (a nézők fogadtatása nem volt túl pozitív) Most a mi meccsünk alatt is ez lesz.Fucu
??? legyen túl szar? végülis ha az 1/1-re hajtunk, jó szempont lehet 😊

zene a közvetítés alatt?? mit szívott az aki ezt kitalálta?csongi
természetesen lemaradt egy ne szócska 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
- Skelton első idegenbeli meccse kezdőként. Csak legyen túl szar

Érdekesség hogy a FOX csatorna közvetíti a meccset és újítást vezettek be a múlt heti 49ers-Seahawks meccsen. Mégpedig azt hogy halkan zene megy a közvetítés alatt. (a nézők fogadtatása nem volt túl pozitív) Most a mi meccsünk alatt is ez lesz.Fucu
??? legyen túl szar? végülis ha az 1/1-re hajtunk, jó szempont lehet 😊

zene a közvetítés alatt?? mit szívott az aki ezt kitalálta?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊 (késve bár, de törve nem)

Panthers, idegenben, korai meccs.

- Skelton első idegenbeli meccse kezdőként. Csak legyen túl szar
- Beanie múlt héten betegen játszott, Hightower fumble-ozott és LSH elfáradt. jó lenne egy satabil futójátékot hozni
- A védelemnek hozni kell a múlt heti formát. Washington Goodson és Stewart ellen, kemény csata lesz.
- DRC és Steve Smith párharca is érdekes lehet, fene tudja Dominique melyik formáját hozza.

Csak a győzelem az elfogadható, de 1-es meccs lesz a keleti parton ami nem szokott jól elsülni.

Go Cards!!

Érdekesség hogy a FOX csatorna közvetíti a meccset és újítást vezettek be a múlt heti 49ers-Seahawks meccsen. Mégpedig azt hogy halkan zene megy a közvetítés alatt. (a nézők fogadtatása nem volt túl pozitív) Most a mi meccsünk alatt is ez lesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
jó kis videó, Timmy és Beanie futottak egy 40 yardos sprintet, hajszálnyival Tim győzött 😊

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Bt42ezeRQV4csongi
Hagyta nyerni az öreget! 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
jó kis videó, Timmy és Beanie futottak egy 40 yardos sprintet, hajszálnyival Tim győzött 😊

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Bt42ezeRQV4
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
jó kis cikk Skeltonról: http://www.nydailynews.com/sports/football/2010/12/16/2010-12-16_former_fordham_quarterback_john_skelton_continues_to_prove_critics_wrong_in_the_.htmlFucu
lehet, hogy ő is egy űrlény 😉
Or, as WR Larry Fitzgerald put it, "John is like ... emotionless. Nothing, nothing flusters him."
remélem vasárnap is hozza a múltheti formáját, vagy tán még jobbat...

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jó kis cikk Skeltonról: http://www.nydailynews.com/sports/football/2010/12/16/2010-12-16_former_fordham_quarterback_john_skelton_continues_to_prove_critics_wrong_in_the_.html



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
meg persze LSH 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Pro Bowl szavazáson egyébként meg hat playa is top5-ben van a posztján a csapatunkból. Ebből jó ha 2-3 ott lesz... (Graham, Wilson, DRC, Dockett, Faneca (???), Fitz)csongi
Ezt reggel (vagyis hajnalban) olvastam, hát mókás
Főleg DRC, Wilson és Faneca, de igazából Larry sem produkál semmi extrát ilyen irányítók mellett nehéz is. Dockett is elég halvány. Rhodes-ot kéne betuszkolni nagyon megérdemelné és mondjuk Feeley-nek is ott lenne a helyeFucu
Én is csak néztem, amikor olvastam a listát. DRC, Wilson, Fitz mind halovány volt idén. Faneca fogalmam sincs mivel érdemelné ki a Pro Bowlt... Graham, Feely és Rhodes viszont nem kérdés, ott lenne a helyük.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Pro Bowl szavazáson egyébként meg hat playa is top5-ben van a posztján a csapatunkból. Ebből jó ha 2-3 ott lesz... (Graham, Wilson, DRC, Dockett, Faneca (???), Fitz)csongi
Ezt reggel (vagyis hajnalban) olvastam, hát mókás
Főleg DRC, Wilson és Faneca, de igazából Larry sem produkál semmi extrát ilyen irányítók mellett nehéz is. Dockett is elég halvány. Rhodes-ot kéne betuszkolni nagyon megérdemelné és mondjuk Feeley-nek is ott lenne a helye



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Yahoo Sportson olvastam egy cikkben, hogy azt elemezték, hogy még egy 6-9-1-es négyes döntetlen is elképzelhető elviekben a csoportban , amivel a Niners menne PO-ba 😀
Ehhez az utolsó heti csoportmeccseinken mindkettőn döntetlen kellene, aminek az esélye kb a lottóötössel egyenértékű 😀 Az viszont, hogy az utolsó hét előtt mind a négy csapat 6-9-cel álljon, nem is olyan elképzelhetetlen:
Rams veszít a Chiefs és a Niners ellen is (necces)
Hawks veszít a Falcons és Bucs ellen (ez mondjuk elég valószínű)
Niners veszít a Chargers ellen és megveri a Ramst (ez is meglehet)
mi pedig megverjük a Pantherst és a Cowboyst is. Na ez is elég necces 😊

A Pro Bowl szavazáson egyébként meg hat playa is top5-ben van a posztján a csapatunkból. Ebből jó ha 2-3 ott lesz... (Graham, Wilson, DRC, Dockett, Faneca (???), Fitz)


Az meg bosszant egyébként hogy ebben a szezonban alig volt meccs, amit leszedtem volna TYT-ről, hogy meglegyen az archívumban, de ez a Denver elleni pont ilyen lenne. Persze, hogy azóta se tette fel senki... 😕
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Jay Feelyt választották a hét special team játékosának.

Gratula!

Ja és az is ritka, hogy egy Cards játékos szerepeljen a hét futójátékosa szavazáson (Hightower). Valószínű nem nyeri meg, de már ez is szép eredmény. Még ha ehhez egy másnaposan játszó és eleve nem túl acélos védelem is kellett 😊
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Én egyébként nagyon bírom Whizt, hogy szinte bármilyen helyzetben halál nyugodt. Még egyszer nem láttam kiabálni vagy hogy ideges lett volna.
Na meg azért mert kiköpött Ed Harris 😊csongi
Na, köszi 😊 Valamiért olyan ismreős arca volt, de eddig nem esett le, hogy miért 😀
(De a többi kép is állat.)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Whiz meglepően hamar, már ma kijelölte a következő meccs kezdő QB-ját, aki nem más mint Skelton 😊

"Skelton will start next Sunday at Carolina, even if former starter Derek Anderson is cleared to play."

Talán végre megjött az esze, és nem erőlteti már Dereket.csongi
Sőt, ha jól értelmeztem az idei szezonban már végig ő fog kezdeni.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
a mai sajtótájékoztatóját érdemes megnézni, vicces ember, könnyű elnyomni egy két viccet egy győztes meccs után 😊Fucu
Én egyébként nagyon bírom Whizt, hogy szinte bármilyen helyzetben halál nyugodt. Még egyszer nem láttam kiabálni vagy hogy ideges lett volna.
Na meg azért mert kiköpött Ed Harris 😊

http://sportsillustrated.cnn.com/multimedia/photo_gallery/0901/nfl.super.bowl.xliii.separated.at.birth/content.5.html
Itt egyébként a többi összehasonlítás se gyenge: Polamalu - Slash, Warner - George Michael, Fitz - Ronaldinho 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a mai sajtótájékoztatóját érdemes megnézni, vicces ember, könnyű elnyomni egy két viccet egy győztes meccs után 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Whiz meglepően hamar, már ma kijelölte a következő meccs kezdő QB-ját, aki nem más mint Skelton 😊

"Skelton will start next Sunday at Carolina, even if former starter Derek Anderson is cleared to play."

Talán végre megjött az esze, és nem erőlteti már Dereket.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
olvasgatva beugrott hogy Daryl barátunk elcseszett egy NFL rekordot (ez lett volna a kilencedik visszahordás TD), de lett helyette másik 😀
Dockett TD-je volt a hatodik fumble megszerzése utáni TD. Eddig négy csapatnak sikerült öt alkalommal ez, többek között a '78-as Raiders és '65-ös 49ersnek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az kimaradt hogy Washington TD-t szerezhetett volna INT után csak most nézem 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
😀 😀
http://img808.imageshack.us/img808/8217/feelybroncosgame.jpgFucu
😂 tegnap ezen röhögtem én is a meccs alatt

itt a highlight videó, mondanom sem kell, hogy Feelyre van kihegyezve 😊
http://www.nfl.com/gamecenter/2010121211/2010/REG14/broncos@cardinals#tab:watch
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Skeltonban van potenciál (Hall-ban is volt a Saints elleni meccsen ne feledjétek!), erős a karja, kicsit még pontatlan, de nem méterekkel az elkapó mellé/fölé dobta a lasztikat.

A fal jó volt (el se hiszem, hogy ezt leírom), volt ideje Skeltonnak és Hightower számai magukért beszélnek.
A védelem-ből nekem Washington és Rhodes játéka nagyon tetszett. DRC-t az elején beszívattak párszor utána jobban figyelt

A meccs embere Jay Feely. sérülten (!) is bejött neki minden.

a Dockett fumble utáni TD-ja kimaradt nekem, akkor már aludtam 😀

Ne álmodozzunk, ez a Broncos nagyon gyenge volt tegnap, nem tudom megítélni, hogy javultunk-e egyáltalán (talán a védelem ugyanazt hozta mint múlt héten).
Ha a héten a Pantherst is így elpicsázzuk akkor már elkezdek picit örülni.
A lényeg, hogy Skelton kezdjen ismét

egy 6-10-nek örülnék már nagyonFucu
azt nyilatkozta Whiz, hogy valószínű most az lesz a recept, hogy beszerzünk egy csomó rookiet, akik még soha nem meccseltek az NFL-ben, és így mindig kezdhet egy minden meccsen. eddig elsőmeccses rookiekkal 2-0 a mérleg 😊

a fal meg most talán azért is volt jobb (amellett, hogy a Denver se tanusított nagy ellenállást) mert ismét játszott Bridges. eddigi 10 meccsén 8-on (amikor kezdő volt) legalább 100 yardot futottunk.

Feely meg ha berúgta volna a hatodik FG-t is, akkor megdöntötte volna Bironas 25 pontos csúcsát. ezek után viszont ha nem megy Pro Bowlba, akkor bunda az egész 😊
talán mégse volt olyan rossz döntés, hogy elküldtük Rackerst...


THT is kiosztott egy pár jól sikerült blokkot! 😊
Fucu! Washington fasza volt, bár a végén (amikor aludtál 😛 ) nagyon könnyelmű volt.catattack
Az ki is maradt, ahogy az egyik playnél Timmy felvette a blitzelő embert, gyönyörű volt, ezt hiányoltam egész évben.

azért +30-nál lehet könnyelmű az ember, nem akarnak megsérülni 😊Fucu
azért volt könnyelmű Washington, mert frankón elbaszta a TD-jét. már 10 yarddal a végzóna előtt elkezdett ünnepelni, ki is ütötték a kezéből a lasztit, mázli hogy pont ott volt DD és begyűjtötte... Washington kapott is a meccs után rendesen érte.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
😀 😀
http://img808.imageshack.us/img808/8217/feelybroncosgame.jpg



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
THT is kiosztott egy pár jól sikerült blokkot! 😊
Fucu! Washington fasza volt, bár a végén (amikor aludtál 😛 ) nagyon könnyelmű volt.catattack
Az ki is maradt, ahogy az egyik playnél Timmy felvette a blitzelő embert, gyönyörű volt, ezt hiányoltam egész évben.

azért +30-nál lehet könnyelmű az ember, nem akarnak megsérülni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Fasza volt a meccs és tényleg összeszedettebbnek tűntek a srácok. Skelton faszákat dobált. Jó, hogy a Broncos és a Panthers meccs jut neki, így talán jobban fel tud készülni a SF ellen, mert az már húzós lesz!!
Remélem jobban összeszokik az elkapókkal, vagyis az WR-eket fel kell pörgetni, mert DA nagyon elpuhította őket. Várom a Carolina elleni meccset!

THT is kiosztott egy pár jól sikerült blokkot! 😊
Fucu! Washington fasza volt, bár a végén (amikor aludtál 😛 ) nagyon könnyelmű volt.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kicsit későn, de csak sikerült összehozni egy elfogadható mérkőzést. köszönet érte Ortonnak, meg az elkapóinak is. A bírók homályok voltak, és többet fújtak nekünk mint nekik.
Skeltonban van potenciál (Hall-ban is volt a Saints elleni meccsen ne feledjétek!), erős a karja, kicsit még pontatlan, de nem méterekkel az elkapó mellé/fölé dobta a lasztikat. Volt pár szép dobása amit az elkapók ejtettek el. A Breaston reverse-nél hatalmasat blokkolt öröm volt nézni, apróbb szépséghiba, hogy a dobó vállával, szóval legközelebb ésszel Johhny 😊
Hightower most jó volt, volt pár szép futása
A fal jó volt (el se hiszem, hogy ezt leírom), volt ideje Skeltonnak és Hightower számai magukért beszélnek.
A védelem-ből nekem Washington és Rhodes játéka nagyon tetszett. DRC-t az elején beszívattak párszor utána jobban figyelt
A sepcial team visszahordásokat (mind a kettő) levédekező szekciójával kell valamit csinálni, rengeteg yardot engedtek Deckernek és Royalnak, ezt simán kihasználhatják legközelebb.
A meccs embere Jay Feely. sérülten (!) is bejött neki minden.

a Dockett fumble utáni TD-ja kimaradt nekem, akkor már aludtam 😀

Ne álmodozzunk, ez a Broncos nagyon gyenge volt tegnap, nem tudom megítélni, hogy javultunk-e egyáltalán (talán a védelem ugyanazt hozta mint múlt héten).
Ha a héten a Pantherst is így elpicsázzuk akkor már elkezdek picit örülni.
A lényeg, hogy Skelton kezdjen ismét

egy 6-10-nek örülnék már nagyon



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter