NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
catattack 3 520
Szerintem annál érdektelenebb dolog ez a Pro Bowl választás, hogy ennyi karaktert izzadjatok ki magatokból! Wilson került be. Na és? Engem nem érdekel!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
most nézem, ha kikapunk vasárnap, a mienk az 1/2 😛

nézhetitek a hátunkat 😀petey
na azt már nem! ilyen könnyen nem adjuk az 1/2-t 😀csongi
na jó, ez erőteljes csúsztatás mert kb 3 meccsnek kell úgy állnia hogy mi legyünk ott 😀

szóval burleszk meccs lesz hogy senki nem akar TD-t szerezni? 😂 végülis a 0-0-s döntetlen már csak hab lenne a tortán az utolsó fordulóban :cool:

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
most nézem, ha kikapunk vasárnap, a mienk az 1/2 😛

nézhetitek a hátunkat 😀petey
na azt már nem! ilyen könnyen nem adjuk az 1/2-t 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
most nézem, ha kikapunk vasárnap, a mienk az 1/2 😛

nézhetitek a hátunkat 😀

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mike Leacht (long snapper) jelöljük a Man of the Year awardra. Hát ha már szegény sose lesz MVP, meg pro bowler valószínűleg, akkor talán ennyi legyen neki 😀

Ez az a díj, amit 2009-ban (2008-as szezon után) Warner kapott meg és a a Super Bowl kickoffja előtt adták át neki. Szerintem elcserélte volna a gyűrűvel a végén...csongi
Az hogy long snappert jelölünk erre a díjra sokat elmond az ide szezonunkról...
Feely és Rhodes simán megérdemelné a Pro Bowlt. Még Graham is. Viszont Wilsonnak kurva gyenge szezonja volt. Gondolom a népszerűség inkább dönt mint a teljesítmény.Cards
Ez nem MVP jelölés, ezt az kapja, aki sok pályán kívüli társadalmi munkát végez, aki adakozik stb... De ő még csak a csapat jelöltje, majd a 32-ből választanak egyet.
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Mike Leacht (long snapper) jelöljük a Man of the Year awardra. Hát ha már szegény sose lesz MVP, meg pro bowler valószínűleg, akkor talán ennyi legyen neki 😀

Ez az a díj, amit 2009-ban (2008-as szezon után) Warner kapott meg és a a Super Bowl kickoffja előtt adták át neki. Szerintem elcserélte volna a gyűrűvel a végén...csongi
Az hogy long snappert jelölünk erre a díjra sokat elmond az ide szezonunkról...
Feely és Rhodes simán megérdemelné a Pro Bowlt. Még Graham is. Viszont Wilsonnak kurva gyenge szezonja volt. Gondolom a népszerűség inkább dönt mint a teljesítmény.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mike Leacht (long snapper) jelöljük a Man of the Year awardra. Hát ha már szegény sose lesz MVP, meg pro bowler valószínűleg, akkor talán ennyi legyen neki 😀

Ez az a díj, amit 2009-ban (2008-as szezon után) Warner kapott meg és a a Super Bowl kickoffja előtt adták át neki. Szerintem elcserélte volna a gyűrűvel a végén...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
LSH még oké hogy kimaradt Washington is többet vitt vissza, meg több meccset ki is hagyott ez érthető. Graham nem volt olyan jó mint tavaly, pl a rams-es Donie Jones sokkal jobban teljesített. én a korábban említett, Rhodes, Feely páros hiányolom nagyon de csak őket



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
ez tényleg egy vicc. na nem az, hogy az egész NFC West csak 2 játékost küldött, mert ez kb reális, csongi
Na ezt benéztem, mert a Frisco is küldött kettőt (Patrick Willis, Justin Smith). Csak a Hawks maradt PB nélkül.
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Adrian Wilson az egyedüli Pro Bowlerünk
nevetséges az egész, mert ő speciel nem érdemli meg, Rhodes viszont igen és Feely is.

persze a lemondásokkal lehet többen utaznak majd de az eredeti névsorban csak A-Dub szerepelFucu
ez tényleg egy vicc. na nem az, hogy az egész NFC West csak 2 játékost küldött, mert ez kb reális, hanem az hogy pont Wilson megy, akinek ez elég szar szezonja volt (saját bevallása szerint is...)
Rhodes, LSH, Feely, Graham viszont tényleg kurva nagyot játszottak idén (is)csongi
A végeredmény tényleg gáz. Viszont az nagyon korrekt volt Wilsontól, hogy nyilatkozatában jelezte, szerinte sokkal inkább megérdemli Rhodes és átadná a helyét. 😊 Ez jófejség.
LSH, Feely és Graham is egyértelmű lett volna szerintem. (Ráadásul szagény Graham tavaly is csak egy hajszállal csúszott le, ha jól emlékszem.)
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Adrian Wilson az egyedüli Pro Bowlerünk
nevetséges az egész, mert ő speciel nem érdemli meg, Rhodes viszont igen és Feely is.

persze a lemondásokkal lehet többen utaznak majd de az eredeti névsorban csak A-Dub szerepelFucu
ez tényleg egy vicc. na nem az, hogy az egész NFC West csak 2 játékost küldött, mert ez kb reális, hanem az hogy pont Wilson megy, akinek ez elég szar szezonja volt (saját bevallása szerint is...)
Rhodes, LSH, Feely, Graham viszont tényleg kurva nagyot játszottak idén (is)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Adrian Wilson az egyedüli Pro Bowlerünk
nevetséges az egész, mert ő speciel nem érdemli meg, Rhodes viszont igen és Feely is.

persze a lemondásokkal lehet többen utaznak majd de az eredeti névsorban csak A-Dub szerepel



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
jelenleg a 10. drafthelyen vagyunk?Cards
5.Sebii
igen. én szerencsétlenkedtem. 😊
mondjuk én nem QB-t húznék hanem pass-rushert. aztán OL
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
jelenleg a 10. drafthelyen vagyunk?Cards
5.
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
jelenleg a 10. drafthelyen vagyunk?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mi meg lehet hogy csak backupokkal toljuk. kell a pofavizit hogy állunk második/harmadik sorral. szóval preseason meccs lehet belőle 😊

ja, amúgy 1/5 vagytok. Luck meg úgy néz ki lehet nem jön ki. most még 😊petey
ez kamu, kell a jobb draft hely 😛 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
mi meg lehet hogy csak backupokkal toljuk. kell a pofavizit hogy állunk második/harmadik sorral. szóval preseason meccs lehet belőle 😊

ja, amúgy 1/5 vagytok. Luck meg úgy néz ki lehet nem jön ki. most még 😊

cat, mi csak jól jöhetünk ki a HC mizériából :cool:

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az utolsó meccsre "hivatalosan" átállunk 4-3 defensreCards
nem meglepő, mivel elfogytak a pass rusher OLB-ink év végére. ezek szerint Porter nem fog rendbejönni vasárnapig.
Campbell-Robinson-Branch-Dockett D-Line, kiegészülve Dan Williamsel, fincsi 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
az utolsó meccsre "hivatalosan" átállunk 4-3 defensre
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
... meg egyébként is Niners, ütni kell őket 😊
Fucu
😀
erről a Tanú egyik klasszikus sora jut eszembe: "Pelikán: Az ellenforradalmár, nyilas, fasiszta bandát ütni kell."

mindegy mi van, ha Niners, akkor harc a halálig 😀csongi
Hátha szarul jönnek ki ebből a HC mizériából... :cool:catattack
vagy megtáltosodnak, mint a Cowboys
több mint 13 éve
catattack 3 520
... meg egyébként is Niners, ütni kell őket 😊
Fucu
😀
erről a Tanú egyik klasszikus sora jut eszembe: "Pelikán: Az ellenforradalmár, nyilas, fasiszta bandát ütni kell."

mindegy mi van, ha Niners, akkor harc a halálig 😀csongi
Hátha szarul jönnek ki ebből a HC mizériából... :cool:
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
... meg egyébként is Niners, ütni kell őket 😊
Fucu
😀
erről a Tanú egyik klasszikus sora jut eszembe: "Pelikán: Az ellenforradalmár, nyilas, fasiszta bandát ütni kell."

mindegy mi van, ha Niners, akkor harc a halálig 😀

megkaptuk a tutit az nfc east-el és az afc north-al 😊

Skeltonban van potenciál, fal kell elé de az nagyon
pass rushert honnan fogunk hozni az offseasonben arról halvány lila fogalmam sincsFucu
jöhet majd hozzánk Antrel Rolle, mi meg megyünk Boldinékhoz 😊

fal az tényleg nagyon kell, bár az látszik, hogy Johnny bírni fogja a strapát ha még edződik egy kicsit... ellentétben szerintem pl. Hall-lal, aki bár nem fél belemenni a birkózásba, de egyszer (talán pont ezért) nagyon össze fogják törni
több mint 13 éve
catattack 3 520
Ahogy a jövő évi menetrendet nézem meglehet, hogy a következő szezon is jól sikerül!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
meccsről nem írtam, mert minek, mindenki látta. 😊

most már nyerjünk vasárnap nehogy egy győzelemmel legyünk a csoporton belül, meg egyébként is Niners, ütni kell őket 😊

megkaptuk a tutit az nfc east-el és az afc north-al 😊

Skeltonban van potenciál, fal kell elé de az nagyon
pass rushert honnan fogunk hozni az offseasonben arról halvány lila fogalmam sincs



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Darren Urban már a draftsorrendről meg a jövő évi schedule-ról elmélkedik: http://blog.azcardinals.com/2010/12/27/the-draft-and-the-schedule/

Legjobb esetben a 2. helyen tudunk draftolni (a Carolina már tuti megszerezte Luck-ot 😊), legrosszabb esetben is a 11. helyen.
A jövő évi ellenfelek (a csoportriválisokon kívül persze, na meg ha lesz egyáltalán szezon):
HOME Dallas, Giants, Cleveland, Pittsburgh, és Tampa Bay (ha nyerünk vasárnap a 49ers ellen) VAGY Carolina (ha vesztünk)
ROAD Philadelphia, Washington, Baltimore, Cincinnati, és a Minnesota - Detroit meccs nyertese (ha nyerünk vasárnap) VAGY vesztese (ha vesztünk)
Remélem érthetően foglaltam össze 😊

Ha a jelenlegi erősorrendet nézem, akkor ez kicsit nehezebbnek tűnik az ideinél... Pláne ha Carolinát kapjuk és jövőre Luck-kal tarolnak 😀 A Detroit meg jövőre szerintem még jobb lesz, akár PO-ra is esélyesek...