NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
de azért én válaszolok: hát csakis GBP! 😉Cardinalis
Nanáhogy GBP! 😉
Egyrészt mégiscsak NFC, másrészt pedig a PS-re még mindig haragszom azért "a támadásért" :mad: (gy.k.: 2008 SB 4.negyed 2:37-0:35) Revenge! 😛
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Jó kis meccsre van kilátás a Super Bowlon, bár a Pitt-NYJ meccsbe bealudtam, ma az ismétlésben majd megnézem rendesen.
A Facebookon Fitz úgy örül a PB-re hívásának, mintha még életében nem játszott volna! Ezért kedvelem annyira a fiút, hogy egyáltalán nincs elszállva magától, pedig mind a 31 NFL csapat kezét lábát törné ha náluk játszhatna. Remélem szerződtetnek egy normális QB-t aki szórja a lasztit mint bolond a lisztet és akkor leszünk még pozitívak is!
Egyetértek Cardinalissal, természetesen a Green Bay győzelemnek szurkolok!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Na, akkor lehet, hogy mégis megnézem ezt a vasárnapi összecsapást. A SB hétfője pedig szabadság. Ez alap 😉 😊Spory
hamár SB akkor GBP vagy PS?
szerintem ez egy ARI topicban csak költői kérdés... :rolleyes:
de azért én válaszolok: hát csakis GBP! 😉

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Adrian Wilson és Darnell Dockett után Larry Fitzgerald is utazik a Pro Bowlra.Cards
navégre egy jó hír 😀
naakkor a következő két hétfőn is maximum csak mosogatórongynak tudnak használni a melóhelyen... 😛Cardinalis
Na, akkor lehet, hogy mégis megnézem ezt a vasárnapi összacsapást. A SB hétfője pedig szabadság. Ez alap 😉 😊
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Adrian Wilson és Darnell Dockett után Larry Fitzgerald is utazik a Pro Bowlra.Cards
navégre egy jó hír 😀
naakkor a következő két hétfőn is maximum csak mosogatórongynak tudnak használni a melóhelyen... 😛

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Adrian Wilson és Darnell Dockett után Larry Fitzgerald is utazik a Pro Bowlra.
A Pittsburgh úljabb győzelme befolyásolhatja a Cardinals új DC keresését. Pittsburghból két jelölt Keith Butler a linebackerek edzője és Ray Horton a defensive backok edzője. Továbbá Dick LeBeau neve került még szóba.
Az ESPN szerint a Cardinals rámozdulhat Carson Palmerre aki mindenképp távozni szeretne Cincinattiból.

a mai napi hírek 😊
jah és inkább Palmer mint McNabb vagy Young vagy Russell vagy Trent Edwards vagy Hasselbeck.
de egyébként Vick és Payton Manning is Unrestricted FA lesz 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Dockett ismét megy Hawaii-ra a Pro Bowlra! (Kevin Williams helyett)
Sőt, ha Green Bay győzelem lesz holnap, akkor Jenningset pedig nagy valószínűséggel Fitz fogja váltani.

Csak hogy Wilson ne legyen olyan egyedül 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
én első három helyen csak OL-t draftolnék legszívesebben 😊 kár hogy egy jó fal összerakása nem egy szezon műve, szóval csomó rookie-val egyelőre nem leszünk ki a vízből...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
reális, nem is csesztem le érte 😊
mondjuk a nagyon korai OLB draft kockázatos, emlékezzünk csak Vernon Gholstonra, ja hogy senkinek nem ismerős a név? nem meglepő.
teljesen vállalható a posztokra nézve, a játékosokról sokat nem tudok. Egyedül Miller ismerős ő korrekt játékos



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
haromt féle mock draft
1. kör: Von Miller, OLB, Texas A&M
2. kör: Martez Wilson, ILB, Illinois
3. kör: Jason Pinkston, OL, Pittsburgh

vélemény? 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Whiz interjúból kiderült, hogy DC jelöltjei vannak még a rájátszás csapatokban, de tárgyalni fog bizonyos emberekkel a Senior Bowl hetében is.
http://www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Whisenhunt-Taking-Time-With-DC/bda9319c-bbb6-464b-a075-062c86e9ebdf

Felmerült Jim Mora Jr. neve is, de azt nyilatkozta, hogy 2011-ben nem fog edzősködni

szerk: azt el is felejtettem, hogy lehet Chris Miller (QB coach) távozik a csapattól, mert kinéz neki egy HC állás a Southern Oregon University-n.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amerikában mindig január harmadik hétfőjén ünneplik a Martin Luther King napot.

"1987-ben Arizona állam bojkottálta az ünnepet, ezért 1991-ben a Superbowl megrendezésének jogát elvették Arizonától, és California állam kapta meg.1992-ben az arizóniaiak megszavazták a MLK Day megtartását, így visszakaták a jogot a Superbowl megtartásához."

Bocs ha ismert volt...bionic
nem ismertem, de korrekt 😊 mindig is híres white power állam volt 😀

igen a steelers LB edző, Keith Butler az elsődleges célpont, de olvastam másik edzőt is, de a nevét elfelejtetem 😊
a Senior Bowl-ig jó lenne találni valakit

Valaki esetleg: milyen 3-4 edzők vannak még szabadon?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
semmi hír. nagyon úgy tűnik valamelyik Steelers edzőre fáj a fogunk, de így rá fogunk bakni

Warnerrel rövid interjú a Cardsról:
http://www.azcentral.com/sports/cardinals/articles/2011/01/15/20110115arizona-cardinals-kurt-warner.htmlFucu
csak Bulger ne jöjjön, nem kell még egy Anderson....

Skelton jó lesz, backupnak meg ott van Hall. jó kell még egy tapasztaltabb valaki melléjük, de az nem tudom, ki lehetne...
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Amerikában mindig január harmadik hétfőjén ünneplik a Martin Luther King napot.

"1987-ben Arizona állam bojkottálta az ünnepet, ezért 1991-ben a Superbowl megrendezésének jogát elvették Arizonától, és California állam kapta meg.1992-ben az arizóniaiak megszavazták a MLK Day megtartását, így visszakaták a jogot a Superbowl megtartásához."

Bocs ha ismert volt...
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
semmi hír. nagyon úgy tűnik valamelyik Steelers edzőre fáj a fogunk, de így rá fogunk bakni

Warnerrel rövid interjú a Cardsról:
http://www.azcentral.com/sports/cardinals/articles/2011/01/15/20110115arizona-cardinals-kurt-warner.htmlFucu
ha jól tudom a Linebackerek edzőjére. sokan akarták vinni de mindenki hozott másik DC-t, mert nem foglalkozik csak a Steelerssel amíg PO-ban vannak
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
semmi hír. nagyon úgy tűnik valamelyik Steelers edzőre fáj a fogunk, de így rá fogunk bakni

Warnerrel rövid interjú a Cardsról:
http://www.azcentral.com/sports/cardinals/articles/2011/01/15/20110115arizona-cardinals-kurt-warner.html



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
húú de kihalt ez a topic :/
valami infó van def. koordinátor ügyben?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Asora nem fogunk annyit költeni amennyit kér, hiába a DRC csalódást keltő szezon, az edzők bíznak a "saját munkájukban".

Folyik a védekező koordinátor keresés. A héten két meg nem nevezett illetővel lesz interjúja Whiznek. Viszont az első számú célpont a Steelers LB edző Keith Butler, akit már kétszer próbált Glendale-be csábítani. A probléma az, hogy legutóbb a Steelers nem adott engedélyt az indterjúra. Most felröppent egy olyan hír az egyik Pittsburg-i újságban, hogy van egy cikkely Butler szerződésében, miszerint nem mehet máshova edzőnek, mert ő lesz a védekező koordinátor ha Dick LeBeau visszavonul.
az biztos, hogy 3-4-ben járatos ember fog érkezni, mert nem lesz változás a sémában.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Asomugha FA lesz. azért örülnék neki. egy 1. körös OLB drafttal ligaelső defense lenne 😊

najó azért a Ravens Defense a legjobb... :/
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
fene tudja hol van az a csapat aki SB-t játszott, annyi játékos azért nem távozott az elmúlt évben hogy ilyen gyatra teljesítményük legyen. mamii
Anélkül, hogy nagyon belemennék a részletekbe:
Vedd ki a Coltsból Peytont, a Patsből Bradyt, a Packersből Rodgers-t, a Steelersből Big Bent, stb. Persze ez csak a QB rész, de még a szar fallal is többre ment volna Warner.
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
szegény ember vízzel főz.
Fucu
szegény ember Whizzel főz!

én kérek elnézést... 😀csongi
Lehet, gáz, de nekem tetszett 😂
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
- legnagyobb pozitív csalódás
- legnagyobb negatív csalódásFucu
Nos, kis késéssel:
- pozitív: LSH (Tavaly a Titans ellen kedveltem meg nagyon, de tartottam tőle, hogy csak egy fellángolás és aztán visszamegy a szürke ködbe, de mégsem. Tartósan és biztosan hozza a meglepetéseket 😊 )
Feely: Kedveltem és jónak tartottam Rackers, amikor elment nem számítottam rá, hogy jó lesz az utánpótlás, de az lett. Sőt!

(Pozitív csalódásnak egyelőre nem, de reményt keltő kategóriában: Skelton. nem akarnám előre hájpolni, de klíváncsi vagyok mit mutat jövőre. Eddig még jó. 😉 )

- negatív: Wilson (Nagy kedvenc, de idén nem ment neki a szekér. És ő nem foghatja a támadó falra, sem a sz@r QB-re... :/ A nyilatkozatai alapján viszont nagyon remélem, hogy jövőre egy régi időket idéző Wilsont látunk majd. Összefoglalva: Sz@r volt, de jövőre k&@va jó lesz. Remélem. 😉
Faneca: Én nem ismertem őt (tudom, ciki), de a szezon elején nagyon nagy várakozás volt az olvasottak alapján ("öreg, de a veterán tapasztalata", "jó húzás"). Na, ebből semmi nem történt.
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Jövő évi menetrend:
Home: Rams, 49ers, Seahawks, Cowboys, Giants, Panthers, Browns, Steelers
Away: Rams, 49ers, Seahawks, Eagles, Redskins, Vikings, Bengals, Ravens

fasza szezonra számíthatunk... :/

most nézem hogy egy tavalyi 4. és egy idei 7. körös pickért a hülyének is megérné Rhodes 😀
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Köszi hogy felvilágosítottatok, ugyanis mindössze 2 meccset láttam ebben a szezonban, ennyit adott a sportTV. Akkor nem rossz volt az OC, hanem egyáltalán nem volt. Szerintem ez nagy hiba volt, fene tudja hol van az a csapat aki SB-t játszott, annyi játékos azért nem távozott az elmúlt évben hogy ilyen gyatra teljesítményük legyen. Tavaly a Packers elleni meccs az idény legjobbja volt szerintem, de mások szerint is, szóval a csapat nem volt rossz, ott voltak a rájátszásban, most meg ez az 5-11 nagyon gáz!
Fitzgerald mindenesetre most Mexikóban pihen, egészségére! Nekem ő a legjobb játékos, meg a Minnesotában Jared Allen😊😊😊


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
fontosabb FA-k
Unrestricted: Branch, Breaston, Faneca, Graham
Restricted: Douchet, Hightower
azért őket sajnálnám, bár Faneca úgy tudom nyugdíjba megy.

Pozitív csalódás: Skelton, Rhodes, Fitz, Roberts, Toler, Lenon, Graham, Feely
Negatív csalódás: O-Line, Beanie, Hightower, Wilson, Porter

ja és nemtudom minket mennyiben érint de Luck nem jön a draftraCards
Na akkor Breaston és Graham elé kell tolni valami zsíros szerződést! Faneca tuti nem lesz velünk jövőre, Branch meg eddig se mutatott sokat...
Doucet és Hightower nem hinném hogy máshova mennének, annyira nem brillíroztak idén, hogy más csapatok kapkodjanak utánuk.