Arizona Cardinals
35 feliratkozó
több mint 14 éve
Viszont pörögnek az események. délután írok kicsit bővebb infókatFucuszuppper, köszi 😊
több mint 14 éve
NAVÉÉÉGRE EGY JÓÓÓ HÍÍÍÍR!!! 😀
több mint 14 éve
Na az UDFA pletykák máris elindultak, hivatalosan ma 16:01-kor írhatnak aláa hírek szerint velük egyeztünk meg eddig:
Davieun Curry-Chapman (WR, Northern Arizona)
Pat Devlin (QB, Delaware)
DJ Young (OL, Michigan State)
Kristofer O’Dowd (OL, USC)
Andrew Rich (S, BYU)
Devlin-ről és O'Dowd-ról már hallottam a többiekről nem.
Höri írt róluk pár sort (és a többi csapat választottjáról is):
http://nflscout.blogter.hu/474946/holtszezon_naplo_1_resz
több mint 14 éve
A "QB probléma megoldva" dolog egy ironikus megjegyzés volt a részemről(tudtam hogy kellett volna oda 1 ilyen 😊 ) . Amúgy lehet Favre érkezése is benne van a pakliban, bár az öreg szavatossága szerintem tavaly végleg lejárt....Pat Devlin a fedélzeten. A QB probléma meg is van oldva.iktriadez még koránt sem biztos, főleg nem az hogy a QB probléma megoldva 😉
Viszont pörögnek az események. délután írok kicsit bővebb infókat
Az biztos, hogy a játékosok Csütörtökön kell hogy jelentkezzenek Tempében a főhadiszálláson. Pénteken fizikai felmérők, majd utazás Flagstaff-be az edzőtáborba. Első edzés szombat délután (és valószínűleg lesz egy vasárnap is)Fucu
több mint 14 éve
Pat Devlin a fedélzeten. A QB probléma meg is van oldva.iktriadez még koránt sem biztos, főleg nem az hogy a QB probléma megoldva 😉
Viszont pörögnek az események. délután írok kicsit bővebb infókat
Az biztos, hogy a játékosok Csütörtökön kell hogy jelentkezzenek Tempében a főhadiszálláson. Pénteken fizikai felmérők, majd utazás Flagstaff-be az edzőtáborba. Első edzés szombat délután (és valószínűleg lesz egy vasárnap is)
több mint 14 éve
Pat Devlin a fedélzeten. A QB probléma meg is van oldva.
több mint 14 éve
A pangás közepette megvan az új CBA 😊
több mint 14 éve
hát ezért írtam, hogy az "életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse" 😉Gyerekek, óriási farkasfalka összecsapás volt ma a Margitszigeten! Sajnos kikapott a Budapest Wolves a Beograd Vukoki-tól a VI. CEFL Bowl-on, de csak egy ponttal... 33:34-re :/ óriási élmény volt, életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse! 😀 igazi csemege volt, uborkaszezonban... 😉Cardinalis...és mi van a Cardinals-szal?catattack
...bárcsak egyszer kimehetnék egy Cardinals meccsre is! és ha az is ilyen thriller lenne, akkor szerintem én a helyszínen szívinfarktust is kapnék... 😛
több mint 14 éve
catattack
3 520
Gyerekek, óriási farkasfalka összecsapás volt ma a Margitszigeten! Sajnos kikapott a Budapest Wolves a Beograd Vukoki-tól a VI. CEFL Bowl-on, de csak egy ponttal... 33:34-re :/ óriási élmény volt, életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse! 😀 igazi csemege volt, uborkaszezonban... 😉Cardinalis...és mi van a Cardinals-szal?
több mint 14 éve
Gyerekek, óriási farkasfalka összecsapás volt ma a Margitszigeten! Sajnos kikapott a Budapest Wolves a Beograd Vukoki-tól a VI. CEFL Bowl-on, de csak egy ponttal... 33:34-re :/ óriási élmény volt, életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse! 😀 igazi csemege volt, uborkaszezonban... 😉
több mint 14 éve
Jason Wright visszavonult, ezzel kicsit tisztább lett a RB poszt, így esélyes, hogy Hightower fog sokat a ST-ben játszaniHa lehet hihetni a híreknek akkor hamarosan lesz egyezség és beindulhat a szabad ügynök piac, érdekes resz, várjuk már nagyon
több mint 14 éve
helyzetjelentés Arizonából :/ Porvihar Phoenixben
A hatalmas homokvihar teljesen ellepte az amerikai Arizona állam legnagyobb városát, Phoenixet.

http://www.idokep.hu/hirek/porvihar-phoenixben-2011-julius
több mint 14 éve
Kérdés az hogy DRC-nek mikor van kedve játszani. Ha lelkes akkor nagyon elit CB, de másik esetben meg meh, inkább fel se ment volna. Szóval ti tudjátok hogy mennyire kell.Én még azóta sem néztem meg azt a mecset és nem is fogom szerintemcsak hogy én is hozzászóljak, ez még viccnek is rossz... DRC ne menjen sehova, pláne ne Kolbért.csongi
Spory megelőzött (nem a videóval, hanem a topik újraélesztésével), mivel azt akartam megosztani veletek, ami a legutóbbi pletyka hogyan szerzünk QB-t
Nos:
DRC for Kolb csere. várom a véleményeteketFucu
több mint 14 éve
Én még azóta sem néztem meg azt a mecset és nem is fogom szerintemcsak hogy én is hozzászóljak, ez még viccnek is rossz... DRC ne menjen sehova, pláne ne Kolbért.
Spory megelőzött (nem a videóval, hanem a topik újraélesztésével), mivel azt akartam megosztani veletek, ami a legutóbbi pletyka hogyan szerzünk QB-t
Nos:
DRC for Kolb csere. várom a véleményeteketFucu
több mint 14 éve
sziasztok, elég lassan telik ez az uborkaszezon... :rolleyes: és még egyáltalán nem biztos, hogy lesz szezon... :/ unaloműzőnek egy pintyfotó 😀 😂

még több emberkezes madárkép itt:
szerintem ez például egy NFL csapatlogónak is beillene 😛
több mint 14 éve
Nem baj... offoljatok csak. Úgyis lassan pereg az élet 😀 Kolbot meg tartsátok meg szerintem vagy legalábbis ne küldjétek hozzánk 😀
több mint 14 éve
Akkor meg nem lesz csere szerintem, mert nekünk is kelleni fog egy minőségi backup QB, Vick mögé mindig kell. De lehet lassan szét offoljuk a Cards topicot 😊Oké, lenne benne reláció, de várhatólag Kevin Kolb-ot nem csak egy backup RB szintre értékelik az Eagles vezetői. De cáfolandó az én írásom, ma olyan hírek jöttek ki, hogy Daryl Washington, LB lehet Kolb ellenértéke.DenyNem a lehetséges tradet vázoltam ezzel...csak ,hogy kellhet RB.Ám félek,hogy Kevin értéke megy még lejjebb. :cool: :rolleyes:Greengo
több mint 14 éve
Oké, lenne benne reláció, de várhatólag Kevin Kolb-ot nem csak egy backup RB szintre értékelik az Eagles vezetői. De cáfolandó az én írásom, ma olyan hírek jöttek ki, hogy Daryl Washington, LB lehet Kolb ellenértéke.DenyNem a lehetséges tradet vázoltam ezzel...csak ,hogy kellhet RB.Ám félek,hogy Kevin értéke megy még lejjebb. :cool: :rolleyes:

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Oké, lenne benne reláció, de várhatólag Kevin Kolb-ot nem csak egy backup RB szintre értékelik az Eagles vezetői. De cáfolandó az én írásom, ma olyan hírek jöttek ki, hogy Daryl Washington, LB lehet Kolb ellenértéke.
több mint 14 éve
DRC for Kolb cseréhez még annyit,hogy ha a legoptimálisabb esetben júli elején megállapodnak és azonnal létrejönne a trade mire menne a Cards Kevinnel?Mármint mennyire lenne ready a Cards playbookjával szeptemberre?Ha meg úgy sem tud már felkészülni akkor meg nem érdemesebb inkább húzni az időt,hogy még lejjebb menjen az ára(?)vagy akár várni még egy szezont a következő draftig és egy friss QB-ra építeni?Deny:RB igen is kellhet...mert Lewis hasonlóan nem lesz ready a szezonra,Harrison sem biztos,hogy marad(bár én bízom ebben a verzióban) így viszont kellhet back up Shady mögé.

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Utólag (okosan visszagondolva) már látható, hogy a pickes dolog PR volt erősen, amit a drafton való késői Eagles CB pick meg is erősít, azaz, akar Reid egy minőségibb CB-t még. Pont ezért nem nagyon lehet más posztban gondolkodni, ahogy Spory felveti a futót, mert igazából nekünk a támadósor kész (na jó, backup QB kéne, ha Kevin csere lesz), védelemben D-Line-t hagytuk drafton is, max Babin elképzelhető oda, LB sor sok emberes, de a secondary, az borzadály.DenyA futó-csere felvetésem nem a ti szempontotok alapján történt, csak arra utaltam, ha már adni kell valakit, akkor adjunk egy futót, azt nem vettem figyelembe, hogy arra nektek nincs is szükségetek 😊
több mint 14 éve
Utólag (okosan visszagondolva) már látható, hogy a pickes dolog PR volt erősen, amit a drafton való késői Eagles CB pick meg is erősít, azaz, akar Reid egy minőségibb CB-t még. Pont ezért nem nagyon lehet más posztban gondolkodni, ahogy Spory felveti a futót, mert igazából nekünk a támadósor kész (na jó, backup QB kéne, ha Kevin csere lesz), védelemben D-Line-t hagytuk drafton is, max Babin elképzelhető oda, LB sor sok emberes, de a secondary, az borzadály.
több mint 14 éve
Mindenesetre ez a trade már sokkal jobban hangzik(reálisabb) mint az eddig elhangzott sok pick(csereérték) Kolbért.

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Ez egy valós felvetés,én is néhány napja olvastam.Méghozzá egy olyan cikk mellett,ahol Andy Reid azt mondta,hogy egy játékos (Kolb)-játékos cserét részesítene előnyben.
több mint 14 éve
Véleményem szerint Kolb erősen túl van értékelve, bár lehet hogy ezért megköveznek majd 😀silent7939Legalábbis Deny biztosan 😀
Nem mintha értenék hozzá, DE:
Én nagyon szeret(t)em DRC játékát. Pláne, ha jó napot fogott ki 😛 . Tolerben látok potenciált, hogy nagyon jó páros legyenek. Őket egészíti ki Peterson. Van egy posztunk, amiről elmondható, hogy még a cserék is tehetségesek. (Tudom, Fucu még Adams-et is sokra tartja 😉 , én őt nem csipázom annyira.) Ezt "lefejezni" nem látom jónak.
Kolbról leginkább a kommentekben/hírekben olvasok, de azokból nem az jött le, hogy ez a csere nekünk annyira jó lenne.
Nem lehetne, hogy inkább adjuk oda Andersont cserébe? 😉 Na jó, mehet Abdullah is (személy szerint őt sem kedvelem 😊 ). Vagy passzoljuk el valamelyik RB-t (Beannie-e, vagy HT-t), még őket is inkább mint DRC-t.
A hozzá-nem-értő véleményét olvastátok 😊 .
(Öööö...., csak kérdezem: Fucu: csak a topikot akartad feldobni, vagy ez egy valós felvetés??)

