NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Mondjuk ebből bármi lehet...
Home : Carolina, New Orleans, Tampa Bay, Philadelphia, Washington, Houston, Indianapolis, Minnesota
Away : Carolina, New Orleans, Tampa Bay, Dallas, NY Giants, Jacksonville, Tennessee, San Francisco


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
szerintetek Smith mellett megy Koetter és Nolan is??Sugar611
Furcsa lenne, ha nem.Gyurma Pappa
Tice, Armstrong és Robiskie-n kivül mindenki mehet szívfájdalom nélkülBuga
Pozíciós edzők általában maradnak, de nem lennék azon sem meglepődve, ha mondjuk Tice előrébb lépne. Bár kérdés, hogy egy ilyen típusú edzőre van-e szükség, mint OC.

Nolan nem tud ebből a keretből többet kihozni, az a fröcsögős D, amit ő preferál, sokkal jobb játékosokat kíván meg. szvsz a 2012-es kudarc (?) után ki kellett volna baszni, olyan nincs, hogy egy D két egymást követő PO meccsen felad 21 pontos előnyt...

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Kalappal az új edzőnek,jo kis sorsolast kaptunk jovore.

több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
szerintetek Smith mellett megy Koetter és Nolan is??Sugar611
Furcsa lenne, ha nem.Gyurma Pappa
Tice, Armstrong és Robiskie-n kivül mindenki mehet szívfájdalom nélkül

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nem értek egyet azzal, hogy jövőre ne lehetnénk po contenderek. Lehet elfogult vagyok, de sztem van egy gerinc ami bőven top12 csapat benyomását kelti. Ordenáré nagy lyuk továbbra is csak egy van szvsz, a pass rusher. Ha sikerülne keríteni egy szörnyet oda és az új stáb massát is normálisan fogja használni sztem alapjaiban változtatna meg mindent. A sec az teljesen korrekt, a dl depth meg talán az egyik legjobb a ligában. Szóval el is jutottunk oda, hogy smith csúfos bukásának maga mellett a fő oka mike nolan. Amennyiben sikerál egy normális HC-DC kombót összerakni sztem nagy lehetőségek vannak a keretben amit egyszerűen ki kell hozni. Az O részével egyetértek, mind matty, mind a futójátékkal kapcsolatban. + jó volna jövőre, ha nem döglene ki ismét egy kezdőre való játékos...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
szerintetek Smith mellett megy Koetter és Nolan is??Sugar611
Furcsa lenne, ha nem.

több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
szerintetek Smith mellett megy Koetter és Nolan is??
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Optimista szemlélet:
- elpicsáztuk Saintset oda-vissza, elütve őket a playoff lehetőségétől.
- így is mi draftolunk jobb pozícióból.
- még új edzőt is kapunk.

amúgy sztem simán PO-contender jövőre a csapat, hisz idén is az volt a trágya szezon ellenére. nem gondolom, hogy jövőre is ilyen rossz lesz az NFC South, de ha tartjuk a lépést a többiekkel offseasonban, akkor megint odaérhetünk. inkább az SB-contender jelző van messze, de majd az is jön egyszer.
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
When asked about his coaching future after Sunday's blowout loss, Mike Smith responded: "I'll continue to prepare and coach this football team until Arthur Blank tells me otherwise."

jaj Smith Smith, te örök kópé
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

új címer a mai meccs után :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Nekem is az a nagy szívfájdalmam, hogy 2 éve még hajszálra voltunk a bajnoki címtől...most meg...az új éra alatt egy legalább liga szinten közepes védelmet össze kell rakni...az O falat szintén és az évek óta döglödő futójátékunkon is van mit javítani...a jövő év az építkezésé lesz....remélem látom még a csapatot Ryan vezetésével SB játszani...


több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Jövőre én a Po-ba várom őket a csapatot elég jónak tartom hogy eljusson odáig és szerintem a védelem is csak erősödni fog jövőre, főleg ha vissza jön weatherspoon. Kíváncsi leszek a jövő ávi játékos mozgásra és a draftra na meg persze az új edzői stábra csak ne lenne az a hosszú várakozás
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Egyetértek, amit Mike Smith felépített, nem fog elmúlni nyom nélkül. Persze engem az is érdekelt volna, mit kezd egy romjaiban itthagyott irányítóval, azt viszont kapott egy normálisat Matty személyében.

Az a balfaszkodás viszont, amit kritikus helyzetekben leművelt, talán a ligatörténelemben is példa nélküli. Ránk illett talán legjobban a "csibész csapat" jelzője, és egy ilyen brutális kerettel annyit tudott elérni, hogy elveszítsen egy már gyakorlatilag megnyert NFC-döntőt. Ma is belefacsarodik a szívem, mekkora picsázást rendezhettünk volna a hullafáradt Ravens ellen a nagydöntőn.

Voltak szép pillanatok, az kétségtelen, de ha visszagondolok, nem fog más eszembe jutni, mint a rengeteg elbaszott lehetőség (NFC wild card rögtön 2008-ban otthon, a Cardinals ellen, NFC Ch'ship Game, londoni második félidő), a tutyimutyi, túlbiztosított játék, és a nulla elképzelés.

2008-ban sem várt minket senki PO-ba, mégis összejött. Jöjjön az új korszak, és egy kurva bajnoki gyűrű.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 970 — no es importante
A drain has backed up & there's several inches of standing water near the ATL locker room, for those of you who like metaphor w/your sports.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Srácok, azért rántsuk fel a kalapunkat Smith bácsi előtt. Amikor átvette 2008-ban a csapatot, akkor tényleg a nulláról építette fel. 2008-2012-ig szerintem egy rossz szavunk nem lehet rá és a csapatra, csodálatos élményeket kaptunk tőlük.

De ez az éra véget ért. Holnap továbblépünk.

McDaniels, Ryan és Gase lesz leginkább szóbahozva velünk, pár college arc is becsúszhat a keringő elején. Dimitroff szerintem marad, valószínűleg sok beleszólása lesz a HC kiválasztásában is. Rengeteg lyuk van a védelemben, a falban, a skill posztokat is foltozgatni kell. Nem érzem azt, hogy teljesen meg van lőve ez a jelenlegi keret, vannak fiataljaink, akikre hosszútávon lehet építeni (Tru, Alford, Pauly Dub, Kemal). De mondom, végtelen feketelyuk mellettük.

Azt se mondja nekem senki, hogy Matt nem tudja elvinni a hátán a csapatot. Ez az ember a franchise arca. Élete szezonjait futja. A jelenlegi helyzetben ennyire futotta, az ő játékán még rengeteget lendíthet egy új koordiátor. Koetter lehet kényelmes rendszert rakott le elé, de nagyon belekényelmesedett. Jót fog tenni neki a rezsimváltás.

Ne várjatok csodát. 2015-ben nem hiszem, hogy PO-contender csapat lennénk. Előfordulhat, persze, de a reális célnak most 2016-nak kell lennie.

Várom a holnapot.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
shawnka: mondtam, baszki!

Gyalázat az egész banda, ennyire leszarom-stílust a Colts nyomott múlt héten. De hát ők akkor már bent voltak, csókolom.

Csak nehogy Rex jöjjön tényleg, akkor már inkább Malzahn. Igaz vele se mennénk többre, de legalább meghajtaná ezt a lusta bagázst egy kicsit.berger90
egyik se fog. Malzahn nálunk nem tudná megcsinálni a rendszerét, Rexet cáfolta Blank.

Adam Gase.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
shawnka: mondtam, baszki!

Gyalázat az egész banda, ennyire leszarom-stílust a Colts nyomott múlt héten. De hát ők akkor már bent voltak, csókolom.

Csak nehogy Rex jöjjön tényleg, akkor már inkább Malzahn. Igaz vele se mennénk többre, de legalább meghajtaná ezt a lusta bagázst egy kicsit.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
D# edzőt is váltunk ???
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
smitht ismét a legfontosabb meccsen alázzák szarrá, sajnos vele együtt a csapatot is. mindegy, ennek így kellett lennie, várjuk az új edzőt és az új érát... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan


Még kettőt kell aludni.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Willymonak is ennyi volt nálunk...peach
Na ő az akit nem szabad cutolni offseasonban.
Ha felépül Spoon akkor ő Worrilow és WillyMo-nak kell vinni a védelmet jövőre.
Igazából a secondary szerintem kifejezetten jól muzsikált idén.

több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Boldog karácsonyt mindenkinek 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Boldog Kariácsony!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Willymonak is ennyi volt nálunk...peach
nem tudja valaki, hogy muzsikál DeCoud a Panthersben??
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Willymonak is ennyi volt nálunk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...