NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én csak egy valamitől félek: Le'Veon Bell. Őt acélosabb védelmeknek se sikerült megállítania, minket is szét fog futni.

Julioval meg remélhetőleg semmi komolyabb baj nincs, mert jó a Douglas-White duó, de szükségünk lesz JJ-re a nyeréshez.Szamár
Akit soha senkinek nem sikerült megállítania az elmúlt 2 évben az Antonio Brown. Immár 16+13 meccse mindig legalább 5 elkapás és 50 yard van a neve mellett. De az esetek 90%-ában ennél jóval több. Inkább 8-9 eelkapás legalább 90 yardért és 1 TD-vel.

Bell szuperklasszis, de azért a jó rush Defense-k legalább a földön megfogták. Azu elmúlt 3 hete az mondjuk brutális, mindig 200 total yard felett zárt, de őt azért korábban sikerült pár csapatnak limitálnia. Viszont Brownt senkinek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Amúgy számomra külön pikantériája lesz a meccsnek: egyik fantasy ligám playoffjában pont egy "Steeler Country" nevű csapat ellen játszok. Ki lehet találni, Steelers fan az illető. Nála van Big Ben, Bell és Brown is. Nálam Ryan, Jones és Bryant. Mindegyik kezdő. (Persze ennyi alapján akár temethetném is magam, de szerencsére vannak még fegyverek a csapatomban 😀). Mindenesetre sok fog múlni a találkozón.
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Én csak egy valamitől félek: Le'Veon Bell. Őt acélosabb védelmeknek se sikerült megállítania, minket is szét fog futni.

Julioval meg remélhetőleg semmi komolyabb baj nincs, mert jó a Douglas-White duó, de szükségünk lesz JJ-re a nyeréshez.
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Richard Sherman ‏@RSherman_25
I see Ya @DesmondTrufant Balling as always!

Nem mintha tényező lenne, hogy ő kedveli-e vagy se 😛 De tény hogy Tru elég komolyan nyomja idén.

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 976
véleményem szerint a vasárnapi meccs kulcsa, hogy mire megy a D Rötliszburger ellen...Keano
Bár Big Ben tényleg elég impozáns számokat hoz idén, de ezek szerint nem láttál még idén Steelers meccset. Az a bizonyos kulcs ugyanis, hogy mit tud csinálni Bell és az OL! Ha lesz futás akkor nyerhetünk, de futás nélkül nem hiszem, hogy bírnánk a tempót az Atlanta O-val.
Nem engedhetjük, hogy Ryan-ék sokat legyenek a pályán, még akkor sem, ha most JJ csípőzúzódása komolyabb is lesz. Egyelőre ez azonban csak találgatás, tehát úgy kell számolnunk, hogy játszik. Így viszont még fontosabb, hogy futásokkal haladjunk.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A korrekt kérdés: mire megy true brown ellen?!peach
A helyzet az h megsérült a jobbkeze tegnap, saját állítása szerint nincs törés, de rendesen bedagadt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
A korrekt kérdés: mire megy true brown ellen?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
véleményem szerint a vasárnapi meccs kulcsa, hogy mire megy a D Rötliszburger ellen...


több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Még 21.-én sem tok menni saintsen bulira... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
A közvetítés meg.....pff.peach
Majd ha mi nyerünk a sport tv-s érában Super Bowlt, minket is felszopnak nyugi 😀

A highlightokon kívül nem láttam belőle semmit, de azért nagyon érdekelne, hogy Clay sackje előtt Jakey fiú komolyan gondolta azt a langymeleg mozgást? Ismerhetné annyira az unokatesóját, hogy tudja: ez kevés a zöld viking ellen.

Vasárnap gyertek az Endzone-ba, nehogy már egyedül legyek a vassas-ultrák ellen!

Mindig jövőre
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Teljesen skizofrén érzés, hogy kivételesen az első félidőben basztuk el a meccset a 2. helyett. Szvsz azon ment el, hogy nolan abszolút beszari volt az első két gb drivenál erre pakolt még rá ryan azzal az idóta pickkel ( bár ott hester is benne volt sztem ). Aztán amikor nagyjból kezdett derengeni mit kéne csinálni nem tudtuk megcsinálniba játékokat pedig az esély sokszor megvolt rá...julio meg bevette a leszarom tablettát, remélem nincs komoly baja...összességében azért az alap elvárás sikerült, állva haltunk meg 😊

A közvetítés meg.....pff.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
nagyon fura meccs volt. igazából azt sajnálom, hogy Worrilow teljesen karakteridegenül játszott az első félidőben, kurvaszarul olvasta Rodgers sémáit és botrányosan hívta át a védelmet.

amúgy a Ryan picken ment el a meccs, hiába a majdnem comeback.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Grat!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Katasztrofalis Pass rush(mindent elmond rola h Soros volt a legaktivabb jatekosunk)gyenge vedelem.Helyenként mukodo offense,hiaba dobott majd 300yardot JJ-nek Ryan,voltak iszonyat nagy homály passzai.Realis eredmény,jatek kepe alapján meg hízelgő is.

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Gratula a második félidőhöz. Ryan megint szétpasszolt minket. Jones meg nagyot játszott ma.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Nyugalom,nyerünk.

több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Jó hogy mondod be kell állítani a felvételt xD
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Szerintem nyerünk. Annyira leírnak már minket hogy az valami félelmetes. A játékos állomány szerintem meg van ahhoz hogy egy "kis" meglepetést okozzon és ha még az edzői stáb is jó lenne nem is erről beszélnénk hanem hogy agyon verjük a sajtfejüeket 😀Midnight
ja, ez a fasz shawnka is hogy lehúzta a csapatot a beharangozóban.shawnka
Nem rád gondoltamMidnight
Az a baj, hogy szoros meccsen amikor pislákol a remény smitty úgyis elintézi, hogy legszívesebben harakirit követne el az ember a végkimenetelt megélve...az meg, hogy elhúzzunk 3-4 td-vel pusztán nem történhet meg ebben az univerzumban a lembón... nah mindenesetre hnap este jövök köpködni amint végeztem a felvétellel 😊 mindenesetre azt érzem, hogy így vagy úgy, de fájni fog...peach
Én valamiért azt érzem, hogy nyerni fogunk. Nagyon lebecsülik a csapatott pedig csak az edzői stábbal van csak baj és ha nem követnek el nagy hibát benne van hogy nyerünk. Lehet túl optimista vagyok 😀 majd este kiderül
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Szerintem nyerünk. Annyira leírnak már minket hogy az valami félelmetes. A játékos állomány szerintem meg van ahhoz hogy egy "kis" meglepetést okozzon és ha még az edzői stáb is jó lenne nem is erről beszélnénk hanem hogy agyon verjük a sajtfejüeket 😀Midnight
ja, ez a fasz shawnka is hogy lehúzta a csapatot a beharangozóban.shawnka
Nem rád gondoltamMidnight
Az a baj, hogy szoros meccsen amikor pislákol a remény smitty úgyis elintézi, hogy legszívesebben harakirit követne el az ember a végkimenetelt megélve...az meg, hogy elhúzzunk 3-4 td-vel pusztán nem történhet meg ebben az univerzumban a lembón... nah mindenesetre hnap este jövök köpködni amint végeztem a felvétellel 😊 mindenesetre azt érzem, hogy így vagy úgy, de fájni fog...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Szerintem nyerünk. Annyira leírnak már minket hogy az valami félelmetes. A játékos állomány szerintem meg van ahhoz hogy egy "kis" meglepetést okozzon és ha még az edzői stáb is jó lenne nem is erről beszélnénk hanem hogy agyon verjük a sajtfejüeket 😀Midnight
ja, ez a fasz shawnka is hogy lehúzta a csapatot a beharangozóban.shawnka
Nem rád gondoltam
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Szerintem nyerünk. Annyira leírnak már minket hogy az valami félelmetes. A játékos állomány szerintem meg van ahhoz hogy egy "kis" meglepetést okozzon és ha még az edzői stáb is jó lenne nem is erről beszélnénk hanem hogy agyon verjük a sajtfejüeket 😀Midnight
ja, ez a fasz shawnka is hogy lehúzta a csapatot a beharangozóban.
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Szerintem nyerünk. Annyira leírnak már minket hogy az valami félelmetes. A játékos állomány szerintem meg van ahhoz hogy egy "kis" meglepetést okozzon és ha még az edzői stáb is jó lenne nem is erről beszélnénk hanem hogy agyon verjük a sajtfejüeket 😀
több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Korrekt az idő...
 nfl.packers.com/multimedia/live_cams/nando89
fincsi...😀


több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Korrekt az idő...
 nfl.packers.com/multimedia/live_cams/
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Én csak annyit kérek, hogy a Ryan - Jones - Bryant hármas hozzon össze kollektíve 20 fantasy pontot. Szerintem nem nagy kérés. Plusz verjük el a Packerst.