NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Annyit kérek h haljunk meg szépen.
Világos h a védelem megállítani nem képes a GB-t (azért 1-2 TO összejöhetne), de legalább lássam Nolanen h próbálkozik, variálja a coversémákat, a blitzcsomagokat, a felállást, stb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
annyi ma a missed fg, hogy holnap Bryant is fog érdekességeket művelni.shawnka
>utalás arra, hogy eljutunk FG távig
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
annyi ma a missed fg, hogy holnap Bryant is fog érdekességeket művelni.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Dc-nek bármikor elfogadnám...peach
Állítólag ha nem kap HC állást megy szakkommentátornak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Dc-nek bármikor elfogadnám...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
neeeee neeeeeeeeeee neeeeeeeeeeeee csak Rex Ryan-t neee könyörgök!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 www.thefalcoholic.com/2014/12/7/7347777/mike-smiths-fate-is-sealed-arthur-blank-a-fan-of-rex-ryan-dimitroff
több mint 9 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Az esélytelenek nyugalmával toljuk...csak az a lényeg, hogy senki ne szedjen össze komoly sérülést...akárhogy is állunk hozzá...ez a meccs a tuti bukó kategória..bár mint tudjuk csodák vannak.... csoda hogy harcban vagyunk a PO-ért...😊
Nincs sok alternatíva..vagy Rodgers dobálja szét a secondaryt vagy Lacy futja szét a védelmünket..ja kihagytam azt a lehetőséget, hogy mindkettő együtt teljesül...Keano
És Ryan is számíthat rá hogy egy párszor összecsomagolják.
több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Az esélytelenek nyugalmával toljuk...csak az a lényeg, hogy senki ne szedjen össze komoly sérülést...akárhogy is állunk hozzá...ez a meccs a tuti bukó kategória..bár mint tudjuk csodák vannak.... csoda hogy harcban vagyunk a PO-ért...😊
Nincs sok alternatíva..vagy Rodgers dobálja szét a secondaryt vagy Lacy futja szét a védelmünket..ja kihagytam azt a lehetőséget, hogy mindkettő együtt teljesül...


több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Szerintem attól is fog függni, hogy hogy játszunk, hogy mit játszik a Saints. Ha nyernek, valószínűleg keményebben lépünk pályára (lásd Arizona), de ha kikapnak, szerintem sima zakó. Már csak azért is, mert a könnyebb csapatok ellen se használtuk ki az "ellépési lehetőséget", pedig több is akadt. Simán lehetnénk 7-5 és akkor előnyös helyzetből vágnánk neki a utolsó 4 meccsnek, de a csapat nem szereti, ha valami nem elég szoros, ezért mindig magunkra húzzuk az ellenfelet, és ez egyaránt vonatkozik az egyéni meccsekre és magára a divízióra.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 967 — no es importante
22 óra, CBS!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
 www.sbnation.com/nfl/2014/12/5/7328693/matt-ryan-falcons-playoffs-saints-nfc-south

így már sejtik Green Bay-ben, hogyan kell védekezni ellenünk...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Azért is lenne még jó az edzőváltás, mert szvsz ryan még nem érte el a maxot ami benne van és félő, hogy ezzel a fasszal nem is fogja... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ha arra gondolok, hogy ty jack és soliai miatt nem lenne pénzünk houstonra sírhatnékom támad...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
I want Justin Houston.empty taxi
Mikor lesz kisebb Ryan cappénze? Jövőre vagy két év múlva? (Bocs lusta vagyok megnézni)Gyurma Pappa
Utóbbi:  overthecap.com/player/matt-ryan/823/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
I want Justin Houston.empty taxi
Mikor lesz kisebb Ryan cappénze? Jövőre vagy két év múlva? (Bocs lusta vagyok megnézni)

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
I want Justin Houston.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Valoszinu a Sorossel sem hosszabbitunk vagy ha igen akkor csak vetmin.
Szoval ugy tunik ebbe a csapatreszbe johet valamiféle verfrissites.
En beprobalnam JPP-t,mindegy ki jon csak huzonev legyen ne karrierje vegen járó osszedrotozott tolokocsis nagypapa.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Közben a hétvégén Osi bejelentette, hogy a szezon végén visszavonul.
Tovább "erősödik" a passrush....Buga
eddig sem volt faktor ő.
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Közben a hétvégén Osi bejelentette, hogy a szezon végén visszavonul.
Tovább "erősödik" a passrush....

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
közben jelezném, hogy most fejeztem be egy Ultimate Team meccset madden15-ben. 21-20-nál az ellenfelem nekiment a kétpontosnak 3 másodperccel az egész vége előtt, de Worrilow akkora VETŐDŐS picket fogott, hogy szerintem azóta is kalapáccsal veri a konzolját valahol a világban a srác 😀
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Kiváncsi vagyok, hogy nolan hogyan fog hozzáállni rodgersékhez...az elmúlt meccseken előhúzott blitz csomagok elég jól ülnek, különösen a db blitzek. nyílván gyengusabb irányítókkal játszottunk, de remélem mike nem szarja össze magát rodgers miatt és próbálunk odaérni hozzá, legalább max állva halunk meg. mivel sima rushal esélytelenek vagyunk bármire is nagy veszíteni való nincs szvsz. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jövő héten én kihagyom a Sunday Nightot (csúnya vereséget látok a varázsgömbömben, bár a Cards ellen is ezt láttam, de sajnos a Packersben nem Stanton irányít), de már most jelezném, hogy két hét múlva leszek az endzone-ban a Vasas ellen, mindenkit erre buzdítanék. Sztárvendég: elvakult Steelers-szurkoló apám. 😀berger90
Monday Nightot játszunk legközelebb, egyébként minden rendben!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Szokatlan dolog elégedetten felállni a meccs után..de ez ma összejött...😊 A SNF meccsen a GB ellen csak az a kívánságom, hogy ne törjék össze Ryan-t... mert kell majd a NO elleni meglepi győzelemhez...😀


több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Jövő héten én kihagyom a Sunday Nightot (csúnya vereséget látok a varázsgömbömben, bár a Cards ellen is ezt láttam, de sajnos a Packersben nem Stanton irányít), de már most jelezném, hogy két hét múlva leszek az endzone-ban a Vasas ellen, mindenkit erre buzdítanék. Sztárvendég: elvakult Steelers-szurkoló apám. 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
ok,ez most nagyon rendben volt. mondjuk látszott már a detroit és a browns ellen is, hogy kezd összeállni a dolog (csak azokat még smiht elkúrta) és valaki előbb-utóbb bele fog szaladni a késbe. ez most a szarul játszó arizona volt a hót homály stantonnal, szóval csak óvatosan a nagy örömködéssel, de végre lehet és kell is örülni! 😊

rise up!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...