Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
kiráz a hideg ettől a Holmes-Trueblood párostól
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a D-Blockban bemutatkoznak az új LB-k + Babineaux-ék után újabb tesó párharc lesz vasárnap:
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/D-Block-Introduces-New-Residents/9f2a9671-26ea-4011-938d-ad72c123bcc0
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
LT Sam Baker has been ruled out of Sunday's game vs. Miami. WR Roddy White, WR Julio Jones and CB Asante Samuel are all listed as questionable.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Baker se játszik vasárnap.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Én inkább worrillowra leszek kiváncsi....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Most hogy ilyen sok a sérült a védelemben Banks-nek van esélye vissza kerülni vagy nem volt annyira jó hogy vissza kerülhessen a keretbe?
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
eddig is passz orientált O volt, csak egyszerűen nincs futójátékunk....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Egyébként most várható, hogy átálltok valami fullosabb passz orientált O-ra. Vagy Snelling esetleg Rodgers számai fognak drasztikusan nőni ?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Kis érdekesség a business of football topikból:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Julio Jones is the first receiver in NFL history to have 80+ yard TD catches in each of his first three seasons. Ho hum.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Sztem csak white sérülése miatt van sok checkdown passz + sj jó keze miatt... ha mindenki egészséges lesz jönnek majd a 20-30 yardos playek sűrűbben.... kell is,hogy az O szintet lépjen mert fogy a védelem...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Hát Chaney-t én nagyon nem bírtam. 😀 Combine-on villantott vmi 4,5ös 40 yardot, de a pályán nagyon nem jön vissza a sebessége. Nálunk a wide-9 mögött, meg a 3-4-es rendszerben elég sok falemberrel találkozott és a blokkokról finoman szólva nem tudott lejönni, de ha itt vmi 4-3as 2-gap-et nyomattok, akkor talán lesz vmi jövője meg pár jó meccse.
Reméljük a környezetváltozás jót tesz neki.Bébé
1-gap 4-3-at tolunk elsősorban.empty taxi
Jó hogy szóba került, de Nolan nagyon visszafogottan játszatja a védelmet idén, sokkal kevesebb hybrid package van, mint tavaly. Nyilván a sérülések nem tesznek jót.

Viszont a két rookie CB igen kellemes teljesítményt nyújtanak, Samu esetleges kiesése vagy hamarosan bekövetkező visszavonulása nem lenne akkora érvágás, mint az idény előtt tűnt.
- persze még ne temessük a csapatot, a Packers meg Giants is úgy nyert gyűrűt, hogy sok sérültjük volt
Sugar611
Ez azért egészen érdekes helyzet, mert mindkét csapatnál volt legalább 4-5 WR, aki tudott jó teljesítményt hozni. Nálatok hiába néz ki Douglas jónak (bár nem annyira, kvázi 2. elkapóként 11-szer volt target, abból 8-at kapott el 13 yardért, JJ 24-szer volt target 18 elkapással), sok sack, incomplete azért van, mert nem tudja magát tisztára játszani olyan szinten, mint White. JJ-t is hátráltatja a sérülése, hogy olyan szinten elszakadjon a védőjétől, mint mondjuk tavaly (és tegyük hozzá, sokan szeretnének sérülten így játszani). Persze, mivel ő a X jelenleg a legtöbb figyelmet is kapja, nincs annyi helye, mint White mellet. Érdekes látni, hogy az O visszatért a nagy biztonságú passzok játszásba, Ryan újra Mr. Checkdown lett. És így is a 5. legtöbb yardot passzolta az elmúlt két hétben, két 300+-os meccsel.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hát Chaney-t én nagyon nem bírtam. 😀 Combine-on villantott vmi 4,5ös 40 yardot, de a pályán nagyon nem jön vissza a sebessége. Nálunk a wide-9 mögött, meg a 3-4-es rendszerben elég sok falemberrel találkozott és a blokkokról finoman szólva nem tudott lejönni, de ha itt vmi 4-3as 2-gap-et nyomattok, akkor talán lesz vmi jövője meg pár jó meccse.
Reméljük a környezetváltozás jót tesz neki.Bébé
1-gap 4-3-at tolunk elsősorban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Mivel nem ismerem az újakat,nem tudok véleményt alkotni pár meccs után többet tudunk róluk.
Hát Bartuból hamar nagy játékos lehet,ha él ezzel az eséllyel amit most kapott.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a Pats a Dome-ba jön....Keano
sorry!
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hát Chaney-t én nagyon nem bírtam. 😀 Combine-on villantott vmi 4,5ös 40 yardot, de a pályán nagyon nem jön vissza a sebessége. Nálunk a wide-9 mögött, meg a 3-4-es rendszerben elég sok falemberrel találkozott és a blokkokról finoman szólva nem tudott lejönni, de ha itt vmi 4-3as 2-gap-et nyomattok, akkor talán lesz vmi jövője meg pár jó meccse.
Reméljük a környezetváltozás jót tesz neki.
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
a Pats a Dome-ba jön....


több mint 11 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Sziasztok. Hát ha így is bejutunk a playoff-ba akkor megleszek a csapattal elégedve
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
The Falcons have signed LB Jamar Chaney and LB Omar Gaithershawnka
eezek meg kik? 😒peach
2 ex-Eaglesös, Chaneyt 2010-ben a 7. körben húzta az Eagles, 3 év alatt 44 meccset tolt a sasoknál, ebből 23-szor volt kezdő. Gaither rutinosabb, 2006-os 5. köröse a Philadelphiának, tavaly Oaklandben, tavaly előtt Carolinában játszott, 84 NFL-meccse van, melyek közül 44-en kezdett. A legjobb szezonja a 2007-es volt, mikor a teljes szezonban kezdő MLB volt Phillyben. 102 szerelés 8 PDef, 1 INT és 1 FF volt abban a szezonban a mérlege.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
The Falcons have signed LB Jamar Chaney and LB Omar Gaithershawnka
eezek meg kik? 😒peach
Gaither a Raidersbe se fért be, Chaney viszont nagyon tetszik. Szerettem őt Phillyben.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
The Falcons have signed LB Jamar Chaney and LB Omar Gaithershawnka
eezek meg kik? 😒



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
The Falcons have signed LB Jamar Chaney and LB Omar Gaither
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
- tényleg hihetetlen, hogy mióta Smith/Ryan-éra van mennyire elkerültek (hál’Istennek) a sérülések. most így hirtelen a Grimes IR-en kívül nagyon más nem is jut eszembe

- jó lenne ha Spoon vissza tudna jönni a szezon vége felé, vagy a playoffra (??), addig meg jön Banks!! 😀

- a következő meccsekről: a Jets-et meg kell verni, a Dolphins elleni szerintem 50-50 az esély, itt egy statisztika. O#-ben szinte ugyan azok a számok, D#-ben ők egy kicsit jobbak + hazai pálya, a Patstől szerintem Bostonban kikapunk…

- :: HIBÁS KÉP ::szegény Tony visszajön még egy évre gyűrűért, erre kidőlnek a kezdőink… mit érezhet

- persze még ne temessük a csapatot, a Packers meg Giants is úgy nyert gyűrűt, hogy sok sérültjük volt
Sugar611
meg mélyebb keretük....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
- tényleg hihetetlen, hogy mióta Smith/Ryan-éra van mennyire elkerültek (hál’Istennek) a sérülések. most így hirtelen a Grimes IR-en kívül nagyon más nem is jut eszembe

- jó lenne ha Spoon vissza tudna jönni a szezon vége felé, vagy a playoffra (??), addig meg jön Banks!! 😀

- a következő meccsekről: a Jets-et meg kell verni, a Dolphins elleni szerintem 50-50 az esély, itt egy statisztika. O#-ben szinte ugyan azok a számok, D#-ben ők egy kicsit jobbak + hazai pálya, a Patstől szerintem Bostonban kikapunk…

- :: HIBÁS KÉP ::szegény Tony visszajön még egy évre gyűrűért, erre kidőlnek a kezdőink… mit érezhet

- persze még ne temessük a csapatot, a Packers meg Giants is úgy nyert gyűrűt, hogy sok sérültjük volt
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Chase Thomas jött PS-be, a Saints meg a Raiders LB-sorába nem sikerült eddig beférnie.

Spoon meg a visszatérős IR-rel alsóhangon 8 meccs pihenő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...