Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
itt van 2 szurkolói komment a Falcoholicról! bár ahogy írtam is, szerintem nem kell, hogy világvége hangulat legyen és az edzőket meg pláne nem küldeném el, de azért mégis csak van bennük valami...

"Leadership is inspiring your subordinates towards a common goal. Does this sound like Smitty to you? It sure as Hell doesn’t sound like it to me. He’s a manager; all he does is tell people what to do. The difference between him and Bellechik is that Bill inspires his players to push the fat kid’s face in the dirty after knocking him down. The Falcons have no hunger to do that. Until this changes, I don’t see the Falcons winning a Super Bowl bc, like you said, they only play to not lose. The Falcons need a leader; not a manager."

"Is the inability to finish drives. We left 3 TDs out there and instead kicked field goals. I don’t even want to say the words “press coverage” again because it’s never going to happen. The offensive line did their job today for the most part and the running game was awesome. This falls to play calling"
több mint 11 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Az biztos hogy sokkal jobban játszottak mint amit vártam tőlük. Lehet hogy kikaptunk, de jól teljesítetek és az az 5 sack igazán imponáló. Igaz nem láttam a meccset és az olvasottak alapján a seck-et a maimi hozta össze de attól jól néz ki a statisztikában 😀
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
azért nem kell ez a világvége hangulat! szerintem nincsen akkora nagy gáz, jó tegnap én is azt hittem agyf@szt kapok. DE azért kaptunk ki mert elbalfaszkodtuk és nem azért mert a játékosok tehetségtelenek/kutyaütők! ezt azért könnyebb orvosolni!!

csak azt tudom elmondani amit gabokocka is írt! működött a futás, OL(egész) jó volt, volt pass rush, már-már Barcás magasságokban volt a labdabirtoklás. annyi kell, hogy a Red Zone-ban ne töketlenkedjünk (már tavaly is jó néhány FG volt, de idén parádés ebben a mutatónk)

jaaa és hét elején gondoltátok volna, hogy a sok sérült ellenére így fogunk játszan?!?!
több mint 11 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Szerintem meglehet a PO otthon ha jól tudom elég jó a mérlegünk és az erősebb csapatokat otthon fogadjuk ami viszonylag jó. A Seahawks-tól otthon kikapni meg szerintem bele férne, de nincs kizárva hogy megfogjuk őket lehet optimista hozzá állás, de szerintem képesek vagyunk rá. Bye week-re meg ha ügyesek akár mehetünk 3:2 vel is bár ehhez erőn felül kell teljesítenünk de nem lehetetlen. Plusz Maty azt a 2 int-ét is a hajrában szedte össze ami ha nincs akár állhatnánk 3:0 val is. De én nagyon optimista vagyok a csapattal szemben, de volt már ennél rosszabb össze állításunk is már.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Tru és Alford is jó pick, ár-érték arányban, Alford sokkal jobb pick.
Clabo elküldése pedig indokolt volt, csak ezt Dimi is tudta, már a drafton is, szóval kicsit elcsúszott szerintem a fókusz. Tény, hogy Samu minden csak nem megoldás évekre.
Tony visszahozása szerintem felesleges volt, bár elég olcsó megoldás volt, az biztos. Osi tényleg jobb, mint amire számítani lehetett, de ő boom or bust meccsen belül is, és hiába van egy-egy nagy játéka (pick6 a Rams ellen, amivel gyakorlatilag nyertetek, meg most a fumble), ha a meccsek végére elfogy. Jó O ellen ez gond lesz.
Dimi, mint GM jól rakta össze ezt a csapatot, de ebben az offseasonben elcsúszott a fókusz. Talán túlzottan bízott abban, hogy egészséges lesz a csapat, vagy tényleg ő is elhiszi a boom or bust "szlogent", és megoldja így.
Ez még egy nyitott szezon, a Saints szezonja nagyon kemény (Cowboys-49ers-Falcons meccs 11 napon belül, MNF idegenben a Hawks ellen, és most 3 héten belül Bears-Fins-Pats, hogy csak a velejét említsem), mondjuk erre itt sem lehet panasz. 8. meccs után térjünk majd vissza az esélylatolgatásra 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
sok igazság van abban amit ìrsz sajnos... De én inkább bìzok abban,hogy felcseréljük az elmúlt évek sormintáit....kìnlódunk az alapszakaszban,hajtjuk a szopórollert becsülettel,de vhogy elszenvedünk egy wc helyig, majd a pora mindenki aki lehet felépül teljesen,formába lendül és majd ott toljuk úgy ahogy az alapszakaszban szoktuk. Persze benne van egy teljes összeomlás is a pakliban, de jobb hìján most ebben tudok bìzni.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
.Gyurma Pappa
Kb. mindenben igazad van.
Anno egyébként itt is jeleztem h Dimmy cap managementje ebben az offszezonban koránt sem volt optimális szvsz.
Jeleztem h nem biztos h egy ugyan HoF képességű, ám már kissé leharcolt RB-re kellene költeni.
Tony G visszahozatala számomra OK. Osi egyelőre jobb, mint amire számítottam, úgyh ezt a húzást nem ekézem, kicsit fiatalabb és kicsit olcsóbb mint Abraham. A helyzet az h Clabo Miamiban igencsak gyengusz úgyh az ő elküldése sem rossz húzás alapvetően.
Tru és Alford is jó picknek tűnik, bár a feltrade továbbra sem tetszik Truért, továbbá a pass rush erősítésére tényleg nem ártott volna egy korábbi pick.
Tény h Dimmy is benne van abban ha ez egy PO-mentes év lesz, de ha 10x játszatnánk le az alapszakaszt változatlan keretekkel abból sztem ez a gárda 8-9-szer rájátszásban lenne, ennél egy GM nem hinném h sokkal többet tehet a gárdájáért.
Bár bevallom van bennem egy adag elfogultság, hisz a GM játékban a saját magam által igazgatott csapat is hasonló szituban volt ebben a szezonban, mint ez az IRL Falcons: sok jó, ám a pályafutása végefelé közeledő veterán, fiatal franchise QB-val és egy koránt sem elit védelemmel készül SB-t nyerni. Nos 2 meghatározó támadójátékosom még az előszezonban IR-re került, be is kellett érnem egy 8-8-cal. Kívánom h itt ne ez legyen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
...deadmike
Külön imádom h amikor jó a playcalling egy szót se szól senki, csak amikor tényleg becsúszik vmi hiba (amihez btw gyakran köze van a jó defensive playcallingnak) akk indul a sírás.
Ha vkit motiválni kell azért h NFL-meccsen pályára lépjen azt ki kell vágni a keretből.
Smithey meccselésben tényleg nem a legjobb viszont kb. mióta itt van nem volt olyan meccs h szarabb gameplannel álltunk fel mint az ellenfél, amit szintén hajlamos kb. mindenki elfelejteni.empty taxi
Elöljáróban azzal kezdeném, hogy ha nem lennétek csoportrivális, elkezdenék szurkolni, csak és kizárólag JJ miatt, nagyot nőtt a szememben, úgy hogy minden héten reporton van, alig edz, és mégis mit játszik.

Na de: baromi jó playcalling volt az elsőfélidőben, borzasztóan megleptétek a Fins, Snelling és Rogers nagyon jól ment, 4 drive kellett mire rájött a Miami def hogy nem jó, ami van, és váltani kell. Smith zseniálisan tervezi meg a meccseket, de borzasztóan gyenge a adjustmentben. Elvileg Koetter azért lett idehozva, mert Mularkey is gyenge volt ebben. Tavaly többször sikerült is, de mintha nagyon lassan ismernék fel az ellenfél defensive váltásait, vagy egyszerűen nem tud valamely csapatrész alkalmazkodni. Írtam a Rams elleni eredménykövetőben, hogy egy teljes félidő kellett, hogy tudjatok vezetni újra egy értelmes drive-t.

De szerintem nem Smith a fő gond, amit tud azt most is jól csinálja. A fő gond ott van, hogy elfelejtette a FO a fő szabályt a csapatépítésnél: végy egy jó falat. Trufant nem rossz pick, a meccsen inkább DeCoud fagyott le többször (neki minden évben van 2-3 teljesen homály meccse, ahogy én megfigyeltem), de tudható volt, hogy Baker nem 100%-is, Clabo elküldése sem hiszem, hogy meglepte a csapatot. Tény, hogy az első kör második felében ritkán visznek instant upgrade falembert, de szerintem jobb pick lett volna. Ahogy látszik, később is lehet jó CB-ket találni. A DL szintén rossz nem az igazi. Osi az első félidőben nagyon pirít minden meccsen, de valahogy kifogy a tank (ő sem fiatal). Abraham kivágása (ugye ő nem akart elmenni, bár többször olvastam itt a fórumon, mintha sokan így gondolnák) indokolt volt, de lehet egy fiatalabb DE okosabb megoldás lett volna, és azt is lehetett volna találni a 1st round végén (talán).

A másik gond, hogy a sok sérült nagyon visszafogja a csapatot. Minden tiszteletem JJ-nek, sérülten, darabos mozgással, ilyen szinten játszani, az félelmetes. White-nek lehet, hogy jobbat tenne, ha inkább pihenne. Douglasen látszik, hogy ekkora terhelést nem bír. És mögöttük? Senki. Rendben, hogy Snelling (Rogers, SJ) hozzák a yardokat, de hosszútávon kiszámítható playcallingot eredményez (Snelling nagy screenje is az ő érdeme volt, a D tudta, hogy mi fog történni és ott is voltak). Tony visszahozására is kevesebb energiát kellett volna fordítani, meccsenként 31 yardot Tololololo is összeszedne. Tony egy érdeme, hogy a védelmet magára vonja, de vissza kell kanyarodni a OL problémához: az ő sebessége már nem a régi, és a faltól több idő kellene.

Szerintem ha ez az idény bust lesz (még korántsem tartunk ott szerintem), akkor az Dimitroff "hibája" lesz. Tény, hogy nem igazán injury prone emberekkel van tele a csapat, mégis beütött a gond, és látványosan nincs igazi válasz.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ez egy agyonnyert meccs volt, ilyeneket mi szoktunk elbukni. Működött a futás, a passrush, a támadófal is okés volt, jóval több first down, sokkal több yard, a statok alapján simán nyernetek kellett volna. Csak ugye a redzone bénázás és a kulcsfontosságú turnover, tette be a kaput. Kb két értelmes drive-ot tudott vezetni a Miami, amikből TD is lett, míg Ti sok jó drive-ot fejeztetek be FG-lal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Nem bìrtam fentmaradni, látom legalább egy agyvérzést sikerült kihagynom... félelmetes ez a leolvadósdi....egyébként tény h meccsek előtti gameplanben smith tán a legerősebb, de sajna ez nem tudja kompenzálni h meccselésben az egyik leggyengébb..... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hányingerem van ettől a csapattól... Külön szeretnék gratulálni az offensive play-callinghoz a második félidőben.
Sajnos egyre többször fogalmazódik meg bennem, hogy elkélne egy komoly vérfrissítés edzői szinten, legfelül. Ugyanis elképesztő, hogy mennyire nem tudja már motiválni a srácokat Smitty a második félidőben. Mindenki azt mondja, hogy be kell fejezni a meccset és ezen kell javítani, de képtelen megtenni már kb 2 éve.deadmike
Meg ne haragudj, de ez ilyen formában nettó hülyeség.
Külön imádom h amikor jó a playcalling egy szót se szól senki, csak amikor tényleg becsúszik vmi hiba (amihez btw gyakran köze van a jó defensive playcallingnak) akk indul a sírás.
Ha vkit motiválni kell azért h NFL-meccsen pályára lépjen azt ki kell vágni a keretből.
Smithey meccselésben tényleg nem a legjobb viszont kb. mióta itt van nem volt olyan meccs h szarabb gameplannel álltunk fel mint az ellenfél, amit szintén hajlamos kb. mindenki elfelejteni.
A hányingerre meg javaslom a Dedalont.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Csoportban már kapásból 2,5 meccs hátrányban vagyunk (tekintve, hogy a Saints ugye elvert minket). Úgy tűnik az átok továbbra is tart, két egymást követő évben nem nyerheti meg ugyanaz a csapat az NFC Southot. Amúgy van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez egy ilyen 50-50 mérleg körüli szezon lesz. Szerencsével talán meglehet a wild card.

Amúgy lehet jót tenne egy ordas nagy pofára esés idén, és akkor lehet lenne valami változás a fejekben.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Az offense fal megint az utolsó negyedig volt képes hozzátenni a meccshez, utána megint rajtuk (is) ment el a dolog. Amikor kellene, akkor nem képesek időt adni Ryannek. De eleve idáig nem szabadott volna eljutni. A mai Miamit simán kellett volna verni.Viszont az a durva, hogy a Packers és valszeg a 49ers is 1-2-vel fog állni.deadmike
kurva nagy szerencse, hogy sokkal nyitottabb a főcsoport, mint gondoltuk. zavar viszont, hogy nem szabadulunk ettől a csoporttól, jövő hétre biztosra veszem a cumit, és utána a Jets sem lesz pite ilyen Genoval vs secondary. Kurvára nem kéne 1-4gyel pihenőzni!

Mindig jövőre
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Az offense fal megint az utolsó negyedig volt képes hozzátenni a meccshez, utána megint rajtuk (is) ment el a dolog. Amikor kellene, akkor nem képesek időt adni Ryannek. De eleve idáig nem szabadott volna eljutni. A mai Miamit simán kellett volna verni.Viszont az a durva, hogy a Packers és valszeg a 49ers is 1-2-vel fog állni.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Apróságokon múlt, ahhoz képest h a fél csapatotok kórházban van, utolsó percben dőlt el.
Az h mennyire meg tudtátok védeni ryant külön dicséretet érdemel, pláne úgy h közben szarrá sackeltétek tannehiltbriareos
Két kulcsmomentum, amit a hajunkra kenhetünk. A sackeket nemmi, hanem a ti falatok készítette elő tevékenyen, és még a turnoverekkel sem kezdtünk semmit. Baromi frusztráló így kikapni.

Ti meg akkor már picsázzátok ki a Patset, ha tudtok focizni! Ennyi örömöm legyen ebben a szezonban.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Apróságokon múlt, ahhoz képest h a fél csapatotok kórházban van, utolsó percben dőlt el.
Az h mennyire meg tudtátok védeni ryant külön dicséretet érdemel, pláne úgy h közben szarrá sackeltétek tannehilt

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
2 RZ lehetőségből csináltunk 3 pontot, meg is érdemeljük. De hányinger? C'mon man...shawnka
Engem a kihasználatlan turnoverek sokkal jobban felbasznak. Nem volt annyira jó a védelem, hogy elbalfaszkodjuk a rengeteg szerzett labdát, de valami botrány volt persze a playcalling.

Nagyon nehéz szezon ez máris, és hol van még a vége.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
komolyan mondom egy vicc, hogy ki tudtunk kapni ezen a meccsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
2 RZ lehetőségből csináltunk 3 pontot, meg is érdemeljük. De hányinger? C'mon man...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hányingerem van ettől a csapattól... Külön szeretnék gratulálni az offensive play-callinghoz a második félidőben.
Sajnos egyre többször fogalmazódik meg bennem, hogy elkélne egy komoly vérfrissítés edzői szinten, legfelül. Ugyanis elképesztő, hogy mennyire nem tudja már motiválni a srácokat Smitty a második félidőben. Mindenki azt mondja, hogy be kell fejezni a meccset és ezen kell javítani, de képtelen megtenni már kb 2 éve.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Atlanta Meltdowns is back!!! 😡
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 espn.go.com/nfl/picks
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
annyi minden szól ellenünk, hogy nyerünk...:cool:


több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
nyugalom, igazvér tudja,hogy ez nem a tampa és tündökölni fog 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...