Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Arról tudtok valmit hogy a sérültek közül fog e valaki játszani vagy most is kihagyják a meccset?
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Mit vagy ezen kiakadva, ha onnan nézzük amerika csapatának nem ez kéne,hogy a mérce legyen, ill. a falcons tény h tovább menetelt nálatok összességében az elmúlt években 😛peach
0_o
Nem tudom miből gondolod hogy kiakadtam. Az "amerika csapata" dolgot meg Magyarországon nyugodtan elfelejtheted. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Mit vagy ezen kiakadva, ha onnan nézzük amerika csapatának nem ez kéne,hogy a mérce legyen, ill. a falcons tény h tovább menetelt nálatok összességében az elmúlt években 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊csizizoli
Az utolsó 3 évet nézve nincs PO. kb. pont erre gondoltam.csizizoli
5öt kértél, kaptál 7et, de csak 3 érdekel? 😀 A Cowboysnak de facto a 17. alapszakasz héten kezdődött a PO az elmúlt két évben, úgyhogy a szezonok odáig nagyon is izgalmasak voltak. Sokkal tovább te sem csodálhattad a csapatod az elmúlt 5 évben (három vereséggel többet láthattál azt hiszem). De azért kösz az együttérzést...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Feladom, meggyőztél. Ez is egy impozáns lista:  www.nflrush.com/story/top-10-players-without-a-ring

Az a baj, hogy nem érted: nem akarja senki lecserélni az edzői stábot, csak arról beszélnek a rajongók (nem én), hogy baj van, és a baj nem Ryannél vagy a OL-nél kezdődik, hanem "feljebb". Alapvetően dicsérem Ryant, hogy nem az ő hibájából nincs SB, és jössz nekem Manninggel. Ez baromság.

De mondtam, legyen meg amit szeretnél, haladjatok így tovább, bukjatok el minden szoros meccset. Ha pedig mondja valaki, hogy a király meztelen, ő a hülye.Gyurma Pappa
Én is látom, hogy baj van. A gondom a hozzá állással van.csizizoli
A Packers elleni zakó után ugyanígy védtem a stábot. A Giants után szintén. A Seahawks meccs miatt durván körbe lettünk röhögve, akkor is kormányoztam a mentőcsónakot. A 49ers után majdnem írtam már egy ilyen cikket, de bíztam a holtszezonban.

Most lett elegem.

És nem, nem elüldözésről vagy leváltásról beszélek. Egyszer nem használtam ezeket a kifejezéseket. Fuss neki mégegyszer.
több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Oké nem nyerünk SB...és akkor mi van.!?!? kérdezzétek meg a Jaguars, Dallas, Rams.... szurkolókat, hogy milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊csizizoli
Khm... Az utóbbi két évben idegenben játszhatott a Cowboys a csoportelsőségért. Nem hiszem hogy sokkal rosszabb éveink lettek volna mint nektek... elvégre a PO számít nem? 😛 Azért vicces, hogy a Cowboyst egy lapon említed a Jagszel.

2006 - 9-7 (wildcard; szopi)
2007 - 13-3 (1st seed; szopi)
2008 - 9-7 ( PO N/A)
2009 - 11-5 (1 W; szopi)
2010 - 6-10
2011 - 8-8
2012 - 8-8gyeek
Az utolsó 3 évet nézve nincs PO. kb. pont erre gondoltam. Nem a Jags-el említettem egy lapon, hanem felsoroltam pár csapatot aminek az össz. mérlege az elmúlt 5 évben rosszabb, mint a miénk.

GO FALCONS!
több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Feladom, meggyőztél. Ez is egy impozáns lista:  www.nflrush.com/story/top-10-players-without-a-ring

Az a baj, hogy nem érted: nem akarja senki lecserélni az edzői stábot, csak arról beszélnek a rajongók (nem én), hogy baj van, és a baj nem Ryannél vagy a OL-nél kezdődik, hanem "feljebb". Alapvetően dicsérem Ryant, hogy nem az ő hibájából nincs SB, és jössz nekem Manninggel. Ez baromság.

De mondtam, legyen meg amit szeretnél, haladjatok így tovább, bukjatok el minden szoros meccset. Ha pedig mondja valaki, hogy a király meztelen, ő a hülye.Gyurma Pappa
Én is látom, hogy baj van. A gondom a hozzá állással van.

GO FALCONS!
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Oké nem nyerünk SB...és akkor mi van.!?!? kérdezzétek meg a Jaguars, Dallas, Rams.... szurkolókat, hogy milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊csizizoli
Khm... Az utóbbi két évben idegenben játszhatott a Cowboys a csoportelsőségért. Nem hiszem hogy sokkal rosszabb éveink lettek volna mint nektek... elvégre a PO számít nem? 😛 Azért vicces, hogy a Cowboyst egy lapon említed a Jagszel.

2006 - 9-7 (wildcard; szopi)
2007 - 13-3 (1st seed; szopi)
2008 - 9-7 ( PO N/A)
2009 - 11-5 (1 W; szopi)
2010 - 6-10
2011 - 8-8
2012 - 8-8

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Feladom, meggyőztél. Ez is egy impozáns lista:  www.nflrush.com/story/top-10-players-without-a-ring

Az a baj, hogy nem érted: nem akarja senki lecserélni az edzői stábot, csak arról beszélnek a rajongók (nem én), hogy baj van, és a baj nem Ryannél vagy a OL-nél kezdődik, hanem "feljebb". Alapvetően dicsérem Ryant, hogy nem az ő hibájából nincs SB, és jössz nekem Manninggel. Ez baromság.

De mondtam, legyen meg amit szeretnél, haladjatok így tovább, bukjatok el minden szoros meccset. Ha pedig mondja valaki, hogy a király meztelen, ő a hülye.

több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Aggódni azért lehessen már mikor látszik h baj van...peach
Ok! Azt lehet 😉 (azért az edzői stáb lecserélése több egy kis aggódásnál)

GO FALCONS!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Aggódni azért lehessen már mikor látszik h baj van...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Látom mindenki leszűrte a lényeget....
shawnka: Nekem sem tetszik, de nem kapok "hányingert" és pár vereség után nem cserélem le a teljes edzői stábot.
Gyurma: És hány alapszakasz győzelme van Ryan-nek? Hány éves? Hány évesen nyert SB pl: Payton Manning?
A "pozitívan" pedig, annak szól, hogy nem kell 3 szar meccs után feladni!
Ilyenkor kell igazán a csapat és a edzők mellé állni és mentálisan erősíteni őket!
Ez egy szurkoló dolga! Holnap meccs van és azzal vagyunk elfoglalva, hogy mi volt a 49ers ellen??!!
Ez múlt idő!

GO FALCONS!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Tudod kinek van ugyanannyi PO győzelme van, mint Ryan-nek? Tebownak és T.J. Yatesnek. És nem ő tehet róla, hogy tavaly nem sikerült megverni (az egyébként akkor nem kimondottan jó játszó) 49ers-t, otthon.

De csak pozitívan, de lehetőleg legyetek ilyen pozitívak az alapszakaszban is, akkor kevésbé kell izgulnunk, hogy megnyerjük-e a csoportot vagy sem.

Bocs, abbahagytam.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
szóval nálad nem para, ha négyszer megbuksz a vizsgán egy ponttal, és ahelyett, hogy nekiállnál tanulni makacsul nekimész ugyanúgy ötödjére is.
több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
A sok KÁROGÓNAK meg üzenem, hogy nem tudjuk mire lenne képes ez a keret Simty nélkül.
Azt viszont tudom, hogy tartósan TOP csapat vagyunk évek óta.
Oké nem nyerünk SB...és akkor mi van.!?!? kérdezzétek meg a Jaguars, Dallas, Rams.... szurkolókat, hogy milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊
Aztán örüljünk annak ami jutott és szurkoljunk!csizizoli
az a probléma, hogy az összes "top csapat" megjárta a Super Bowlt. tökmindegy hogy 2-3 éves építkezés eredménye volt, vagy csak durván jól jött ki nekik az adott szezonban a lépés, de meglett nekik. mi öt(négy) éve vagyunk ott a tűzközelben, és mégis csak egyszer jutottunk hihető távolságba tőle. ez a baj.shawnka
Most írtad le a lényeget: 4-5 éve tűzközelben! Hány csapat is van összesen a 32-ből, akik ezt elmondhatják magukról?
Ezerszer jobb a helyzet, mintha azon ábrándoznánk, hogy 4-5 éve nem tudunk bejutni a PO-ba...
Csak Pozitívan!

GO FALCONS!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
A sok KÁROGÓNAK meg üzenem, hogy nem tudjuk mire lenne képes ez a keret Simty nélkül.
Azt viszont tudom, hogy tartósan TOP csapat vagyunk évek óta.
Oké nem nyerünk SB...és akkor mi van.!?!? kérdezzétek meg a Jaguars, Dallas, Rams.... szurkolókat, hogy milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊
Aztán örüljünk annak ami jutott és szurkoljunk!csizizoli
az a probléma, hogy az összes "top csapat" megjárta a Super Bowlt. tökmindegy hogy 2-3 éves építkezés eredménye volt, vagy csak durván jól jött ki nekik az adott szezonban a lépés, de meglett nekik. mi öt(négy) éve vagyunk ott a tűzközelben, és mégis csak egyszer jutottunk hihető távolságba tőle. ez a baj.
több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
A sok KÁROGÓNAK meg üzenem, hogy nem tudjuk mire lenne képes ez a keret Simty nélkül.
Azt viszont tudom, hogy tartósan TOP csapat vagyunk évek óta.
Oké nem nyerünk SB...és akkor mi van.!?!? kérdezzétek meg a Jaguars, Dallas, Rams.... szurkolókat, hogy milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊
Aztán örüljünk annak ami jutott és szurkoljunk!

GO FALCONS!
több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
A PO úgy is az utolsó 4-5 meccsen dől el. Szerintem a jelszó: TÜRELEM! (igen még több türelem)csizizoli
Nem csesztetés, de ez nem igaz. Az utolsó 4-5 meccsen akkor dőlhet el, de ahhoz nem árt, ha van még esély az utolsó 4-5 meccsen odaérni.Gyurma Pappa
Ez nekem is nyilván való!
Azért mondom, hogy nyugi, mert a többi csapat sem tűnik olyan húúú de össze szedettnek és 2-3 vereség egymás után bármelyik csoport riválisnál simán benne van...
A hozzá állásom pedig: Bízz a csapatodban és ne károgjál három meccs után B@meg!

GO FALCONS!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
A PO úgy is az utolsó 4-5 meccsen dől el. Szerintem a jelszó: TÜRELEM! (igen még több türelem)csizizoli
Nem csesztetés, de ez nem igaz. Az utolsó 4-5 meccsen akkor dőlhet el, de ahhoz nem árt, ha van még esély az utolsó 4-5 meccsen odaérni. A legnagyobb gondotok ott kezdődik, hogy a csoportból a Saints és a Panthers is összekapta magát idénre, a Bucs D pedig meg tud viccelni bárkit. Tavaly is a 3L-ból 3 a csoportból jött, oké hogy a Bucs elleni már nem számított, de a másik 3 meccsből csak az otthoni Saints elleni volt fölényes (és az sem a Falcons O-n múlott). Idén meg már összekaptatok egy L máshonnan is.

Nem bántani akarok a Falconst, csak felvázoltam, hogy miért lehet jogos az aggodalom már most. Peace.

több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Szerintem nagyon sokat köszönhetünk nekik.
Elit csapatot építettek és nem hinném, hogy ez mellett csak úgy el kéne menni.
Persze volt egy-két rossz döntés, de mellette hány meccset nyertünk meg? Hány pozitív szezon?
Simty előtt azon izgultunk, hogy pozitív lesz-e a szezon...
A PO úgy is az utolsó 4-5 meccsen dől el. Szerintem a jelszó: TÜRELEM! (igen még több türelem)

GO FALCONS!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
S-Jax még mindig nem játszhat. Asante kérdéses.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Buga: igen, csak ott volt a gond, hogy nem volt kezdő szintű CB-tek, semmilyen, Samut kivéve, aki nem öreg, de durván. De ez az idei év, nem mentség arra, hogy tavaly pl. miért nem sikerült fiatalabb rushert hozni. JJ-ért hozott áldozat (ami egyébként nem rossz üzlet, ellenben az idei Trufant feltrade-del) "bosszúlja" meg magát, és ezt a port a védelmen veri el Dimi és Smith. Talán az is lebegett a szemük előtt, hogy a Saints, a GB és talán másodjára a Giants is ide tartozik, tudott középszerű védelemmel, de nagyon jó O-val SB-t nyerni,

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Mondjuk sikerült majdnem ezektől is kikapni.... 😀 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Gyurma, semmi gond, hogy kifejted a szakmai részét. A lényeg az én írásomban, hogy a probléma ott van, hogy be lett jelentve a változás, majd az ég világon semmi se történt. erre értettem, hogy talán kicsit több erőfeszítés kellett volna.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Amúgy épp nézem ezt a csóró ramset kìnlódni a niners ellen. És akkor évek óta mi megy náluk (is). Mi meg kesergünk itt 1-2nél h világvége 😀 szóval lehetne sokkal rosszabb is... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...