NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Az, hogy szar a passrussunk. mondjuk jelen szitunkban nemtom, hogy kellene e 2. kört adni érte... :/peach
érkezett Ray Edwards.
ki lenne a backup Abraham, Edwards v Umenyiora?braxa88
leszarnám, majd smith kitalálja...

am. csak valaki felvetette, nyílván nem lesz belőle semmi, meg én is leírtam h nem örülnék neki..



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
1 misivel a cap felett vagyunk nem sok de péntekig változtatni kell rajta, plusz ugye Grimes RFA vele is meg kellene állapodni. Asszem érik egy Chauncey Davis cut a maga 3 misis fizujával.
Szerk. mára megoldották de Grimes-szal attól még kezdeni kéne vmit :/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ja,csak van itt még egy kis gond.Edwardsot is csak azért hoztátok el,mert áron alul jött...Nem hiszem,hogy lenne 10 milla/évetek Osira,a pickhiányról nem is beszélve.

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
JA utolsó éve aztán annyi.......... Tavaly is toldozták-foldozták mindig sérült volt, úgy játszott (nem volt más helyette alkalmas ember)

A futást jól állítjuk meg, de a passzok előtt a QB még kávézni is elmehet ha rajtunk múlik. Ezen kellene változtatni.........
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Abraham, ő úgyis csak egyértelmű passz-szituációnál jön fel a pályára 😂 😂

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Az, hogy szar a passrussunk. mondjuk jelen szitunkban nemtom, hogy kellene e 2. kört adni érte... :/peach
érkezett Ray Edwards.
ki lenne a backup Abraham, Edwards v Umenyiora?
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
olvastam valahol, hogy a Giants egy 1.körös picket kérne Osiért cserébeaztec
gondolkoztam rajta és sztem nem kell nekünk osi a jelenlegi feltételek mellett

1. drága
2. motiválatlan
3. edwards elvileg megoldja a másik de posztot
4. nincsen draft pickünk



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
olvastam valahol, hogy a Giants egy 1.körös picket kérne Osiért cserébe

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Az, hogy szar a passrussunk. mondjuk jelen szitunkban nemtom, hogy kellene e 2. kört adni érte... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Osi esetében egy 2. köröst emlegetnek és a felmerülő csapatok sorához csatlakoztunk mi is!!!errorlacy6
és mi szükség van rá?
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Osi esetében egy 2. köröst emlegetnek és a felmerülő csapatok sorához csatlakoztunk mi is!!!
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Tony Gonzalez: "This kid Julio Jones is the real deal. He's the best incoming receiver I've ever played with. Come to think of it, it's not even close."gsn
ez Tony szájából nem kis szó, bár azt úgy se mondaná hogy egy szar 😀

több mint 13 éve
gsn 3 548
Tony Gonzalez: "This kid Julio Jones is the real deal. He's the best incoming receiver I've ever played with. Come to think of it, it's not even close."

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
A hír jó is meg nem is:

Matt Ryan singled out rookie Jacquizz Rodgers as a player who has caught his eye so far in Falcons camp.
"His knowledge of protections is really good," said Ryan. "He's gonna be the third-down back for us." Despite being a fifth-round rookie with no offseason, Rodgers will be thrust into a prominent role. Michael Turner adds nothing in the passing game, and the Falcons don't appear to be interested in retaining free agent Jason Snelling. Rodgers will be draftable in PPR leagues.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Eddig jól állunk Snellingre nem tart igényt a Giants és a Rams is lemondott a szerződtetéséről, remélem összejön a marasztalása.
Agnonetól elköszöntünk.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Umenyiora egy 2.körért elérhető lenne, mi a véleményetek?aztec
legalább jövőre sem lenne meg az 1., 2. és 4. körös pick. sorminta 😀shawnka
Viszont Abrahamnak meglenne a jövő évi pótlása az LB sor rendezve S rendben CB lehetne hozni mert ebben a részlegben még mindig nem bízok (remélem rám cáfolnak) WR megoldott O fal megoldott MICE /csak marad?/ 😀 😀 😀 RB bizom benne Snellinget tudják marasztalni egy kis apróért és jövő évi nagy talánya lesz Gonzo TE helyettesítése.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Umenyiora egy 2.körért elérhető lenne, mi a véleményetek?aztec
legalább jövőre sem lenne meg az 1., 2. és 4. körös pick. sorminta 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Umenyiora egy 2.körért elérhető lenne, mi a véleményetek?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
relatíve sztem snelling nállunk is másodhegedűs ha turner egészséges... mondjuk sztem is nagyon meg kéne tartani. turner ugye adott, quizz megoldja a norwood féle dolgokat és akkor még nagyon kell a snelling féle bálna is, hogy burner is tehermentesítve legyen + a sérülés kockázata mindig adott 😕

én erre számítottam, hogy a 3 FA O falemberünk közül kettőt fogunk megtartani, ez rendben is van, jhonson megoldja majd...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Kéne egy RB kétségtelen, mert Quizznél meccsenként jó ha 12 labadacipelést elbír. Blalock meg király, Mike Johnson meg remélem megoldja az RG posztot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát így hogy Turnert műtötték és majd ezután fog eldőlni hogy hogy szuperál Snelling Rams /Giants/ irányba mutat, Norwood sajna nincs a sérülékenysége miatt nagy becsben nem tudom ki fog futásban jeleskedni jelen körülmények között. Én Snelling maradásáért harcolnék foggal körömmel. Rams-nél is szerintem másodhegedűs lesz. Kár lenne elmennie. :o
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Megegyeztünk Justin Blalock-kal. Az OL-ből csak Dahl-t vesztettük el hálistennek.
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
The Atlanta Falcons today announced that they have signed tackle Tyson Clabo to a five-year contract, kicker Matt Bryant to a four-year contract. Defensive tackle Vance Walker, wide receiver Eric Weems, and quarterback John Parker Wilson all signed their one-year tenders.

Bryant marad hálistennek

több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
ha kicsit nagyobb nyomást tudunk rakni az ellen irányítójára akkor nem kell ide Asante 😊

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
hát nem tudom. akik komolyan gondolják a a bajnoki címet, azok rendesen betáraznak most cornerekből. A Philly-nek LB-kell. Nicholas + valami pick, de én akár Lofton-t is beáldoznám. megbízható játékos, de ezt sokan tudják hozni. na meg a Nicholas, Spoon, Peterson trió sem hangzik rosszul. csak akkor kell még valaki.
Moore és DeCoud stabil nálam.
Grimes meg megérdemelten lett probowler, de azért várjuk meg, hogy nem-e egy one year wonderről van az esetében szó.