Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A fura, hogy folyamatosan Cundiff... már többször leírtam, és most utójára, a meccsen több helyen is meg lehetett volna
nyerni a meccset.. nem egálra játszani a végén...
Amúgy a technikai megvalósítás nem rossz...Collapo
Nekem nagyon úgy tűnt, hogy nem egálra játszottatok! 😊 Csak a drive worst case scenario-jánál volt egy még rosszabb lehetőség. De erre nem lehetett készülni.tomi-tomi
valami hasonlóról van szó, de nem csak Evans, korábban Torrey is hibázott, ezért mondtam, h volt még lehetőség korábban is behúzni a meccset (ez fordítva is igaz, ha az elején a Gronk passz bejön...)
Már nem számít... a lényeg, hogy Cundiff már egálra játszott... előbb volt nyerési lehetőség is... pont 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A fura, hogy folyamatosan Cundiff... már többször leírtam, és most utójára, a meccsen több helyen is meg lehetett volna
nyerni a meccset.. nem egálra játszani a végén...
Amúgy a technikai megvalósítás nem rossz...Collapo
Nekem nagyon úgy tűnt, hogy nem egálra játszottatok! 😊 Csak a drive worst case scenario-jánál volt egy még rosszabb lehetőség. De erre nem lehetett készülni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
hát gyerekek, ezt nem hiszem el. a védelem hű volt a nevéhez!

mindenesetre kötelező megnézni (nem tudom linkelte e valaki)
http://www.youtube.com/watch?v=ev-PHSd6mxY&feature=relatedVentura
Már bocs, de ezt miért lenne kötelező megnézni egy Ravens-fannak?? Kurva nagy élmény lehet újra átélni az év (évtized?) legtragikusabb pillanatát, még ha az AFC North nem is a rinyagépek gyűjtőhelye. (Valószínűleg nem véletlen, hogy nem linkelte (eddig) senki.)tomi-tomi
Nincs ezzel baj, legalábbis részemről, együtt kell élni a kimaradt helyzettel és az ezt követő dolgokkal is.
A fura, hogy folyamatosan Cundiff... már többször leírtam, és most utójára, a meccsen több helyen is meg lehetett volna
nyerni a meccset.. nem egálra játszani a végén...
Amúgy a technikai megvalósítás nem rossz...Collapo
leginkább a technikai megvalósítás ami "megfogja az embert" (idézőjelben!!!)
amúgy most jöhet a sértődés, de ez a történelemhez tartozik. kismilliárd példa van rá. gondoljatok a 2008 februárjában a giatns-patriots superb bowlra. mit gondoltok, a patriots szurkolók (és maga a csapat), mit élt át egy tökéletes alapszakasz után?

nem szeretnék vitát generálni. a sebek frissek, ugy látszik korai volt belinkelni.
a ravensnek szurkoltam és hát eléggé elszomorított, hogy nem ők nyerték! - mielőtt valaki megtámadna.

és igen, sajnos ez lesz. cundiffot fogják bántani, holott a csapatnak rendelkezésére állt 60 perc. sőt ott volt az utolsó másodpercekben evans elkapása. legalábbis majdnem elkapása, de sajnos kiejtette. lehet majd őt is szapulni.
de amit nem lehet szapulni az a védelem! brady nem dobott td-t, és a goal vonalnál is épphogy meg tudták csinálni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hát gyerekek, ezt nem hiszem el. a védelem hű volt a nevéhez!

mindenesetre kötelező megnézni (nem tudom linkelte e valaki)
http://www.youtube.com/watch?v=ev-PHSd6mxY&feature=relatedVentura
Már bocs, de ezt miért lenne kötelező megnézni egy Ravens-fannak?? Kurva nagy élmény lehet újra átélni az év (évtized?) legtragikusabb pillanatát, még ha az AFC North nem is a rinyagépek gyűjtőhelye. (Valószínűleg nem véletlen, hogy nem linkelte (eddig) senki.)tomi-tomi
Nincs ezzel baj, legalábbis részemről, együtt kell élni a kimaradt helyzettel és az ezt követő dolgokkal is.
A fura, hogy folyamatosan Cundiff... már többször leírtam, és most utójára, a meccsen több helyen is meg lehetett volna
nyerni a meccset.. nem egálra játszani a végén...
Amúgy a technikai megvalósítás nem rossz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Áhh, szóval a draftra játszottatok 😛 😀Collapo
nem, arra, hogy hogyan lenne a leggazdaságosabb alátokvágni 😂 alapfilozófiai kérdés 😉sutianap
lol

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
hát gyerekek, ezt nem hiszem el. a védelem hű volt a nevéhez!

mindenesetre kötelező megnézni (nem tudom linkelte e valaki)
http://www.youtube.com/watch?v=ev-PHSd6mxY&feature=relatedVentura
Már bocs, de ezt miért lenne kötelező megnézni egy Ravens-fannak?? Kurva nagy élmény lehet újra átélni az év (évtized?) legtragikusabb pillanatát, még ha az AFC North nem is a rinyagépek gyűjtőhelye. (Valószínűleg nem véletlen, hogy nem linkelte (eddig) senki.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát gyerekek, ezt nem hiszem el. a védelem hű volt a nevéhez!

mindenesetre kötelező megnézni (nem tudom linkelte e valaki)
http://www.youtube.com/watch?v=ev-PHSd6mxY&feature=relatedVentura
Volt már nállunk a topicban, de személy szerint én nem komálom az ilyesfajta dolgokat, van elég baja igy is, nem kellene ilyenekkel forgatni benne a kést 😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
hát gyerekek, ezt nem hiszem el. a védelem hű volt a nevéhez!

mindenesetre kötelező megnézni (nem tudom linkelte e valaki)
http://www.youtube.com/watch?v=ev-PHSd6mxY&feature=related

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Áhh, szóval a draftra játszottatok 😛 😀Collapo
nem, arra, hogy hogyan lenne a leggazdaságosabb alátokvágni 😂 alapfilozófiai kérdés 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Áhh, szóval a draftra játszottatok 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
És ha mákunk van,elvisszük...😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Mostanában Ray Lewis szintű LB terem vhol???ThundersNFL
Hájtowerben van fantázia

De ilyen kaliberek kb 20-30évente vannak szóval nem egy 2.Lewist kell keresni mert olyan nincs és nem is lesz hanem,hogy hogy lehet megoldani majd nélküle.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Flacco azért tudott "nyerő" lenni, mert a Ray és Ed vezette Def überállatg volt - sztem. Nélkülük, ez egy no chance meccs lett volna - sztem.Soldados
Sztem teher/nyomás alatt valóban jobban játszik.. jó példa erre a 3rd down-oknál, vagy mondjuk a félidő utolsó néhány perceiben mutatott hatékonyabb játéka... mondhatnám azt is, hogy clutch (ha hinnék ebben 😉)

Első 3 drive-ban semmit nem csinált az offense/Flacco, de utána teljesen jó meccset hozott.. akkor is, amikor Rice-nak/a futójátéknak nem nagyon ment.Igor
Ez így volt. De ennek semmi köze ahhoz, amit én írtam. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Tekintsünk előre. Itt egy jó kis írás a caphelyzetünkről és a kilátásokról:

http://www.ravens24x7.com/columns/The-Money-Clip-Baltimore-Ravens-Salary-Cap-Analysis/RAVENS-ROSTER-OUTLOOK-A-Change-is-Gonna-Come#_ftn1
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Flacco azért tudott "nyerő" lenni, mert a Ray és Ed vezette Def überállatg volt - sztem. Nélkülük, ez egy no chance meccs lett volna - sztem.Soldados
Sztem teher/nyomás alatt valóban jobban játszik.. jó példa erre a 3rd down-oknál, vagy mondjuk a félidő utolsó néhány perceiben mutatott hatékonyabb játéka... mondhatnám azt is, hogy clutch (ha hinnék ebben 😉)

Első 3 drive-ban semmit nem csinált az offense/Flacco, de utána teljesen jó meccset hozott.. akkor is, amikor Rice-nak/a futójátéknak nem nagyon ment.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Flacco azért tudott "nyerő" lenni, mert a Ray és Ed vezette Def überállatg volt - sztem. Nélkülük, ez egy no chance meccs lett volna - sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Doktor Kátrány és Toll professor, ugye tudja, hogy tartozom még egy apró szivességgel tavalyról, nos igen - keserű könnyek jönnek, hogy amíg a só marja az arcod, már a szád a tengerbe ér feketénfeketefekete a szíved .........

smielőtt még mindenki, ez a a kettőnk ügye, semmi harag, csak egy tavalyi penge ami épp a szívig ér, és a tartozás az bizony tartozás, illik megadni, tisztelettel az Önök hódolója...........sutianap
my dear friend ,én nem emlékszek,mit agyaltam régen.Van egy olyan jó tulajdonságom,hogy feledékeny vagyok és nem emlékszek mindenre. :rolleyes:
Köszi a gratot 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Igen, de egy példa csak hasonlít, nem tökéletesen azonos.
Ha Reed, Lewis off, ettől még nem fog összeesni a Ravens, fogadhatunk is akár, hogy jövőre is SB esélyesek lesznek.Sobri Jóska
Jövőre még lehet, azt írtam, hogy még 1 év lehet benne. De ha igazán pontos akarok lenni, ez addig van benne, amíg Lewis és Reed játszik, ennek a csapatnak az ereje belőlük jön, az ő kisugárzásukból, attitüdjükből, mentális erejükből, példamutatásukból pályán és azon kívül, amit az öltözőért tesznek.

Ez a két ember Istenadta csodaképességeik mellett istenadta vezérek is. Nem féléve, hanem egy évtizede. Ed és Ray jelenti a Ravens-t.Soldados
Szerintem részben igazad van.Részben nem.
Ennek a meccsnek számomra az egyik tanulsága,hogy Flacco nyerő típus és terhelhető.Ezt a meccset "megnyerte" ott volt az elkapás Evans kezében és ő félvállról vette az újoncot.Ha Baley állt volna vele szemben ,akkor igazán megragadja azt a k*rva labdát.
Tavaly Webbnél láttam ilyet,mikor pont annyi ütemet vesztett ellenetek,ami -szerintem -abból adódott,hogy Brown volt vele szemben.Ha Wallace,nem veszít ütemet,mert koncentrál.
A lényeg,az OL fejlesztésével Flacco képes lesz arra,hogy Ray és Ed kevesebbet legyen pályán és ne legyenek túlterhelve.Hasonló az utunk,mint a tietek Pittsburgh-ben.
Szerintem a BB sérülése volt a Broncos ellen a kulcs,nem Taylor bénázása. Ha BB egészséges,vagy majdnem,akkor nem mentek olyan szűken a végének.
Nem szeretem a bűnbakképzést,ez csapatsport,egyik hibáját a másik korrigálja.Vagy nem,de az másik kérdés.
Most sem Cundiff ejtett ki minket,hibázni lehet,csak rajta és Evanson csattan most az ostor.Tavaly Cundiff hozott sok meccset.
Ha ütősebb O-nk lesz nekünk is,akkor a playmaker és idős védőink többet tudnak regenerálódni.És az O-nk jó,az OL-t kell fejleszteni!!!

Szal,az az 1 év Ray-ben és Ed-ben akkor lesz örömteli,ha az O többet tesz hozzá.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Mostanában Ray Lewis szintű LB terem vhol???

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
triangle 1 283
Nyilván megvan most a ravens fanok baja, de a gratula kijár a tegnapi teljesítményért. Remélem Reed bajnokként vonul vissza.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
De természetszerűleg visszaesés is volt a korszakok, az újabb nagy generációk között. Most is ez jön nálunk, ahogy nálatok is fog. Főleg elnézve ezt a Cincyt.Soldados
Meg a szép lassan összeálló Brownst.Vrijbloed
Ott - mindkét csapat szerencséjére - azért még kicsit több kirakós elem hiányzik a képből. 😊Soldados
Nekik még nyilván több idő kell, mint a Cincynek, ez egyértelmű. 😊 Viszont ők is egyre jobb szezonokat fognak futni. Főleg, ha megszerzik RGIII-at. Sose lesz könnyű a csoportunk, már nem mintha bármikor is ezt kívánnám. 😂
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez igaz, Ők vérbeli Hollók... nehéz lesz nélkülük, de Nektek is több korszakos játékosotok és csapatotok volt már... jön majd nagy játékos még... Boulware, Sharper, Ogden, Sharpe, Ray, Ed, sőt még CMekAli is, nos ők a mi 'első éránk'... wáá, imádom ezt a csapatot 😀Collapo
De természetszerűleg visszaesés is volt a korszakok, az újabb nagy generációk között. Most is ez jön nálunk, ahogy nálatok is fog. Főleg elnézve ezt a Cincyt.Soldados
Meg a szép lassan összeálló Brownst.Vrijbloed
Ott - mindkét csapat szerencséjére - azért még kicsit több kirakós elem hiányzik a képből. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Bár ne lenne igazad, de sajnos azért Edet és Rayt nem egy nap pótolni, így igazad van.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem féléve, hanem egy évtizede. Ed és Ray jelenti a Ravens-t.Soldados
Ez igaz, Ők vérbeli Hollók... nehéz lesz nélkülük, de Nektek is több korszakos játékosotok és csapatotok volt már... jön majd nagy játékos még... Boulware, Sharper, Ogden, Sharpe, Ray, Ed, sőt még CMekAli is, nos ők a mi 'első éránk'... wáá, imádom ezt a csapatot 😀Collapo
De természetszerűleg visszaesés is volt a korszakok, az újabb nagy generációk között. Most is ez jön nálunk, ahogy nálatok is fog. Főleg elnézve ezt a Cincyt.Soldados
Meg a szép lassan összeálló Brownst.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem féléve, hanem egy évtizede. Ed és Ray jelenti a Ravens-t.Soldados
Ez igaz, Ők vérbeli Hollók... nehéz lesz nélkülük, de Nektek is több korszakos játékosotok és csapatotok volt már... jön majd nagy játékos még... Boulware, Sharper, Ogden, Sharpe, Ray, Ed, sőt még CMekAli is, nos ők a mi 'első éránk'... wáá, imádom ezt a csapatot 😀Collapo
De természetszerűleg visszaesés is volt a korszakok, az újabb nagy generációk között. Most is ez jön nálunk, ahogy nálatok is fog. Főleg elnézve ezt a Cincyt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!