Baltimore Ravens
47 feliratkozó
több mint 12 éve
Huff meglepett de jogos. Rrmelem Omar vegre bizalmat kap es pusztit is 😀

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Huff nem igazán jött be sajnos, de a Spears cut azért kicsit meglep. Tény, hogy nem volt valami nagy ász, de a Dlineba mindig kell a depth. Trawickra mi szükségünk volt azt nem nagyon értem, elég rossz a coverage teamünk nélküle is. Most pluszba reszkethetnek a returnereink is....
több mint 12 éve
innen szép duplázni, cicákat, és mindenki más bucimacira verünk, a vasas leolvad és gyön a győzElam 😀 Napsütötte, am. tök igazad van, de akokr is Revans FTW vagy mi 😀Collapo

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
innen szép duplázni, cicákat, és mindenki más bucimacira verünk, a vasas leolvad és gyön a győzElam 😀 Napsütötte, am. tök igazad van, de akokr is Revans FTW vagy mi 😀

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Sziasztok!Gondoltam érdekelhet titeket egy kis statisztikai összefoglaló. Ami nekem nagyon nem tetszett a két RB által elfoglalt hely..
wp.advancednflstats.com/teampage.php
több mint 12 éve
A Bye week elleére azt hiszem kihoztuk a legtöbbet ebből a fordulóból. A csoportgyőzelemmel már nem érdemes számolni, de a wild card még meglehet. Ilyen szempontból kikapott minden fontos ellenfél (csoportriválisok és a wild cardra áhítozók az afc eastből) vagy byeon volt velünk egyetemben. Egy wc hely vár szerintem gazdára amiért nagy harc van/lesz, de ha összekapják a srácok magukat akkor meglehet.BlaiseHa összekapják a srácok magukat, akkor meglehet a csoportgyőzelem is (van még két meccs a kiscicákkal). Ha meg nem kapják össze magukat, akkor a wild card-t is el kell felejteni.
Szerk.: Érkezett Bernard Scott
több mint 12 éve
ha teneszíben összeáll a futás, akkor vót nincs, s szerintem a két meccs fórt nyugodtan lehet számolni, a Jecc is döcögős, egyszer fenn egyszer lenn, de a dupla Dolfinz meccseken kiderül a beborul, ha valamelyiknek mindkettő megvan az már bekopog, s a surrranón meg megyen ám a Don Diegó. Ezér mondanám, hogy idén csak egy lesz tőllünk.igen, a Teneszínek van két Jaguárz meccse, azt számold nyugodtan +2-besutianapAz kétségtelen, hogy ennyire nem vizslattam bele az ellenfelek menetrendjébe, csak erre a fordulóra írtam azt amit. Számolva azzal, hogy a bye week alatt kicsit rendbe tudják tenni a fejeket nálunk és mondjuk valamit kitalálnak a futójátékra. Ilyen értelemben optimista voltam, hiszen ha mi nem javulunk fel akkor a többiek játszhatnak akárkivel, nem fogunk tudni beleszólni a po utolsó(?) kiadó helyéért vívott harcba.Blaise

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
igen, a Teneszínek van két Jaguárz meccse, azt számold nyugodtan +2-besutianapAz kétségtelen, hogy ennyire nem vizslattam bele az ellenfelek menetrendjébe, csak erre a fordulóra írtam azt amit. Számolva azzal, hogy a bye week alatt kicsit rendbe tudják tenni a fejeket nálunk és mondjuk valamit kitalálnak a futójátékra. Ilyen értelemben optimista voltam, hiszen ha mi nem javulunk fel akkor a többiek játszhatnak akárkivel, nem fogunk tudni beleszólni a po utolsó(?) kiadó helyéért vívott harcba.
több mint 12 éve
igen, a Teneszínek van két Jaguárz meccse, azt számold nyugodtan +2-be

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Saját szemszögünkből írtam. A Bengals nagyon valószínű, hogy behúzza a csoportot ezért írtam a wild card helyről, és a Denver KC duó miatt pedig egyes számban. Innen nézve pedig egyértelműen jól jöttünk ki a fordulóból. Minden csapat akik a maradék 1 vadkáryás helyre áhítozik egy győzelemmel (tie breaket most nem vizsgálva) van maximum előttünk és a fordulóban nem nőtt ez a távolság.A Bye week elleére azt hiszem kihoztuk a legtöbbet ebből a fordulóból. A csoportgyőzelemmel már nem érdemes számolni, de a wild card még meglehet. Ilyen szempontból kikapott minden fontos ellenfél (csoportriválisok és a wild cardra áhítozók az afc eastből) vagy byeon volt velünk egyetemben. Egy wc hely vár szerintem gazdára amiért nagy harc van/lesz, de ha összekapják a srácok magukat akkor meglehet.Blaisehát szeritnem meg nem, a bengázik elléptek, vadkártyáról fölös beszélni amíg a Csifz-Denver duó buszozik, a Cinci mindössze a két hátralevő meccsel bebiztosítja magát. Ez a forduló a macskáknak volt tökéletes.sutianap
több mint 12 éve
A Bye week elleére azt hiszem kihoztuk a legtöbbet ebből a fordulóból. A csoportgyőzelemmel már nem érdemes számolni, de a wild card még meglehet. Ilyen szempontból kikapott minden fontos ellenfél (csoportriválisok és a wild cardra áhítozók az afc eastből) vagy byeon volt velünk egyetemben. Egy wc hely vár szerintem gazdára amiért nagy harc van/lesz, de ha összekapják a srácok magukat akkor meglehet.Blaisehát szeritnem meg nem, a bengázik elléptek, vadkártyáról fölös beszélni amíg a Csifz-Denver duó buszozik, a Cinci mindössze a két hátralevő meccsel bebiztosítja magát. Ez a forduló a macskáknak volt tökéletes.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
A Bye week elleére azt hiszem kihoztuk a legtöbbet ebből a fordulóból. A csoportgyőzelemmel már nem érdemes számolni, de a wild card még meglehet. Ilyen szempontból kikapott minden fontos ellenfél (csoportriválisok és a wild cardra áhítozók az afc eastből) vagy byeon volt velünk egyetemben. Egy wc hely vár szerintem gazdára amiért nagy harc van/lesz, de ha összekapják a srácok magukat akkor meglehet.
több mint 12 éve
erről van szó.. 4és29et nem akar senki benyelni még egyszer 😊Korábban már írta valaki, gyakorlatilag a fél liga rá figyel, mert Tórit és a többieket könnyebben kiveszik... ráadásul Pista sincs... nem véletlen, hogy visszaesik a játéka... Ngatya is azóta villog kevesebbet, mióta duplázzák folyamatosan...CollapoÚgy gondolom hogy már a tavalyi évben is visszaesett a játéka előző évekhez képest , idénre teljesen lelassult és igen amit eddig elkapássel kompenzált most már az sem jön neki. Kár. Minden esetre nem ő lesz az új vezér a csapaton belül. Ahoz ennél több kell.GORAVENSv1l1anSzerintem Rice kifújt sztem. Azt mondják hogy a futók nagy része 5-6 évre calibrált hát ő is kipukkadt-lelassult az idén még nem láttam tőle egy értelmes játékot-pedig kb.harmadával kevesebbszer próbálkozhatott futással mint a legjobbak mégis jobban leamortizálódott.v1l1anEzt nem hiszem. A leamortizálódás azért futóknál sem úgy szokott történni, hogy semmi baja a játékosnak aztán egyik tavaszról őszre megzuhan. Akkor zuhannak meg, ha bejön az első nagy sérülés, aztán felgyógyulás után vagy nem lesznek az igaziak, vagy sérülékennyé válnak. Ha ilyen nem jön be, akkor viszont fokozatosan épülgetnek le, nem hirtelen. Rizsának egyébként az elkapott yard átlaga (perc catch) is nagyon visszaesett, a korábbi 8-9 yardos átlagról 5 alá. Ez szerep probléma, nem forma/kiöregedés.peterk2005
az más kérdés hogy a teljesítmény romláshoz valószínűleg a fal gyengülése is hozzáad...
több mint 12 éve
Korábban már írta valaki, gyakorlatilag a fél liga rá figyel, mert Tórit és a többieket könnyebben kiveszik... ráadásul Pista sincs... nem véletlen, hogy visszaesik a játéka... Ngatya is azóta villog kevesebbet, mióta duplázzák folyamatosan...Úgy gondolom hogy már a tavalyi évben is visszaesett a játéka előző évekhez képest , idénre teljesen lelassult és igen amit eddig elkapássel kompenzált most már az sem jön neki. Kár. Minden esetre nem ő lesz az új vezér a csapaton belül. Ahoz ennél több kell.GORAVENSv1l1anSzerintem Rice kifújt sztem. Azt mondják hogy a futók nagy része 5-6 évre calibrált hát ő is kipukkadt-lelassult az idén még nem láttam tőle egy értelmes játékot-pedig kb.harmadával kevesebbszer próbálkozhatott futással mint a legjobbak mégis jobban leamortizálódott.v1l1anEzt nem hiszem. A leamortizálódás azért futóknál sem úgy szokott történni, hogy semmi baja a játékosnak aztán egyik tavaszról őszre megzuhan. Akkor zuhannak meg, ha bejön az első nagy sérülés, aztán felgyógyulás után vagy nem lesznek az igaziak, vagy sérülékennyé válnak. Ha ilyen nem jön be, akkor viszont fokozatosan épülgetnek le, nem hirtelen. Rizsának egyébként az elkapott yard átlaga (perc catch) is nagyon visszaesett, a korábbi 8-9 yardos átlagról 5 alá. Ez szerep probléma, nem forma/kiöregedés.peterk2005

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Beanie Wells jön try out-ra, nem tervezik a leigazolását, de továbbra is aktívan vizsgáljuk az RB piacot.
több mint 12 éve
Úgy gondolom hogy már a tavalyi évben is visszaesett a játéka előző évekhez képest , idénre teljesen lelassult és igen amit eddig elkapássel kompenzált most már az sem jön neki. Kár. Minden esetre nem ő lesz az új vezér a csapaton belül. Ahoz ennél több kell.GORAVENSSzerintem Rice kifújt sztem. Azt mondják hogy a futók nagy része 5-6 évre calibrált hát ő is kipukkadt-lelassult az idén még nem láttam tőle egy értelmes játékot-pedig kb.harmadával kevesebbszer próbálkozhatott futással mint a legjobbak mégis jobban leamortizálódott.v1l1anEzt nem hiszem. A leamortizálódás azért futóknál sem úgy szokott történni, hogy semmi baja a játékosnak aztán egyik tavaszról őszre megzuhan. Akkor zuhannak meg, ha bejön az első nagy sérülés, aztán felgyógyulás után vagy nem lesznek az igaziak, vagy sérülékennyé válnak. Ha ilyen nem jön be, akkor viszont fokozatosan épülgetnek le, nem hirtelen. Rizsának egyébként az elkapott yard átlaga (perc catch) is nagyon visszaesett, a korábbi 8-9 yardos átlagról 5 alá. Ez szerep probléma, nem forma/kiöregedés.peterk2005
több mint 12 éve
Szerintem Rice kifújt sztem. Azt mondják hogy a futók nagy része 5-6 évre calibrált hát ő is kipukkadt-lelassult az idén még nem láttam tőle egy értelmes játékot-pedig kb.harmadával kevesebbszer próbálkozhatott futással mint a legjobbak mégis jobban leamortizálódott.v1l1anEzt nem hiszem. A leamortizálódás azért futóknál sem úgy szokott történni, hogy semmi baja a játékosnak aztán egyik tavaszról őszre megzuhan. Akkor zuhannak meg, ha bejön az első nagy sérülés, aztán felgyógyulás után vagy nem lesznek az igaziak, vagy sérülékennyé válnak. Ha ilyen nem jön be, akkor viszont fokozatosan épülgetnek le, nem hirtelen. Rizsának egyébként az elkapott yard átlaga (perc catch) is nagyon visszaesett, a korábbi 8-9 yardos átlagról 5 alá. Ez szerep probléma, nem forma/kiöregedés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Miez a nagy temetői hangulat?! Ha tavaly kaptunk volna ki a GB-től két ponttal akkor tök boldog lett volna mindenki. A Steelerstől a Heinz fielden nem szégeyn kikapni, és a Manning féle Broncostól sem. Nincs még veszve semmi! Tavaly csak egy OC csere és egy Lewis kellett az SB-hez. Most meg pár vereség miatt már temetjük a csapatot ne csináljátok már. Nézzétek meg a Texanst vagy a Miamit hol vannak ők pedig nem rosszabb a keretük! Szerintem még nincs veszve a PO, még küzdeni kell és nyerni. Eddig sem azért nyertünk meccseket mert baromi szépen játszottunk...! Go Ravens mindent bele
több mint 12 éve
Sziasztok! Szerintem D-vel nincs gond ha összeérnek még jobbak lesznek. Egyedül a szek.-re férne rá némi mélyítés /én hoznék két nagydarab CB-et/.-Az O már más.Flakonnal nincs baj ha megvédik tudja azt mint akár melyik sztárolt QB.Az elkapó gárda sztem nagyszerű játékosokból áll .Két gond van Futók és center.Rajtuk mennek el a meccsek.Oda draftolni kell .Szerintem Rice kifújt sztem. Azt mondják hogy a futók nagy része 5-6 évre calibrált hát ő is kipukkadt-lelassult az idén még nem láttam tőle egy értelmes játékot-pedig kb.harmadával kevesebbszer próbálkozhatott futással mint a legjobbak mégis jobban leamortizálódott. Gronk. dettó.Katasztrófa amit művel egyszerűen semmire nem használható.Jó lenne még egy R.Gronk Szerű TE.Szerintem nincsenek óriási gondok orvosolható lesz a draftról. Azért beszélek a következő évről mert sztem a hátralevő 9 meccset nem fogjuk 8-1 vagy 7-2 vel lehozni, bár ne legyen igazam. De nem gond ez, vannak évek amik csapat építéssel telnek./ tudjuk jól mennyi embert vesztett a csapat nem is akár milyeneket/.Sztem ez a csapat az idei formája alapján nem rájátszás esélyes. Viszont jövőre a keret alapján és a lyukakat jól befoltozva /amire OZZY a garancia/ abszolut ott a helye.Go RAVENS
több mint 12 éve
Soldi, sajnos igaz a mit mondasz, de veszve még nincs semmi... Meklén jön vissza, Daryl lehet a plusz, aki a TO-kat szállítja, rendbekerülhet a futás... max nem idén.A zombihad feeling meg jogos, kicsit Pitta és JJ kiestével (utóbbi ugye már van) elhitték a fiúk, hogy kampó, ráadásul így tényleg az is lett... mondjuk a tüzet a wr-jeinken se látom, de Doss és Brown kitesz magáért, viszont komoly baj, hogy két no1.5 wr-rel (Tóri, Jákob) pont az a Maze, vagy Q hiányzik, akinek bármikor odabrusztolsz... Pitta = Heap ebből a szempontból.... lesz ez még jobb.

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Rainey a szurkolók kedvence,nem bánnám visszahoznánk,még a rosteren nem láttam Bernard Scott nevét ,ahogy Drough nevét sem.kátrányfelszedte a Tampa
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet 24 perc6th or 7th. Plus, won’t pay his salary RT @jeffzrebiecsun: Harbaugh said Ravens will get conditional late pick in return for McKinnie
több mint 12 éve
Látom tőled nem állnak messze a szélsőségek. (nemrég AFC döntőt vártál, most 3-13-at) 😊 Szerintem pozitív mérlegetek meglesz, de gyanús hogy AFC N-ból idén csak a Cinci lesz PO-ban.Jan12-4-et várok, AFC döntővel. A tegnapi teljesítmény láttán viszont bármit el tudok képzelni.

BALTIAMORE
több mint 12 éve
Számomra a legnagyobb és leglátványosabb gond a szemmel látható apátia. Mintha valami zombihad mozogna ide-oda a pályán, az elkapókon kívül alig-alig látok lelkesedést a szemekben. Zéró motiváció. Ezek után személy szerint a 3-13-as szezonon sem lepődnék meg.SpasmLátom tőled nem állnak messze a szélsőségek. (nemrég AFC döntőt vártál, most 3-13-at) 😊 Szerintem pozitív mérlegetek meglesz, de gyanús hogy AFC N-ból idén csak a Cinci lesz PO-ban.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.