Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baltimore Ravens

47 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊Soldados
Ha a lufinak titulált tárgyat bökdösöd, de nem pukkad ki, akkor az nem lufi, csak annak tűnt.
De bebizonyosodott, hogy ez bizony nem lufi.
Egy sima hazai győzelem, és egy bravúr a Mile High-on elég kell legyen neked is.
Valamint ha a lufiból lehet nemlufi, akkor egy gamemanager qb is léphet szintet.
Szerintem lépett, de az biztos, Flacco gatyája nem volt fostos, fejben nagyon egyben volt végig.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Gratulálok!

Mindkét csapat hatalmasat küzdött. Sztem senki nem esett szét, nem volt jobb fejben, meg ilyesmi. De valakinek győzni kellett. És a Ravens győzött. Nagyon nagy diadal ez, egy kiváló ellenféllel szemben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
wow... na ez félelmetes volt.... wow....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Nem tudom... nem fogom föl még mindig.

Visszanéztem a Jacoby TD-t.. 3 man rush-sal majdnem beszopatták Flaccot, de jól kerülte el az összes DL embert. (persze Moore)

Áhhh, holnap írok értékelést.. mert nagyon sok embert figyeltem/van véleményem... de ez a meccs. Ha tudnám, beleégetném a memóriámba teljes terjedelmében.

És még így is meg kellett állnia Jacobynak.. majdnem ez is rövid lett, ááááh.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
Grat itt is, jók voltatok, jobbak mint mi legalábbis, sok szerencsét a továbbiakban...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
Csabiii New England Patriots 198
Óriási meccset nyertek a Hollók. Nehezemre esik leírni, de nálam a Ravens előlépett az első számú SB esélyessé az AFC-ben. Flacco meg szvsz élete meccsét játszotta...
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
Tebow fan helyett kiírhatndá nyugodtan hogy /Troll/ stay away.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Nagy meccs volt! Fejben jobban ott voltatok, jó taktikát talált ki az edzői stáb. Megérdemeltétek a továbbjutást. Grat.
több mint 13 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
a tv előtt 1 méterre álltam az uccsó 10 percben 😀 nagy meccs volt (Cundiff szerintem azóta anyázza Tuckert 😀 ) Lewis megérdemelné hogy SB-t nyerjen itt a végére de hát sajnos ott van a houston 😀😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon nem csípem a Ravenst de gratula ezt megérdemeltétek!!!
több mint 13 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Óriási gratula nektek! Megérdemeltétek. Innen már meg se álljatok New Orleansig!!!!!

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jóvanbazmeg számolni nem tudom hányszor akartam ma szívrohamot kapni...😀

Hát úgy néz ki, lehet, hogy megkapjuk az esélyt ismét a Pats ellen... 😀Vrijbloed
Vagy a Texans otthonábanWyatt
Én a tavalyira hegyeztem ki, de igaz, még most fifty-fifty. 😀

Bár jó lenne a Patsnek visszavágni. 😛
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Grat, TOVÁBB!!!! 😀
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gratulálok! Éreztem, hogy ez a Ravens a rájátszásra élezi magát már egy ideje.
Flacco végre a tavalyi formáját hoozta.
Most már legyen meg a SB.
Hát úgy néz ki, lehet, hogy megkapjuk az esélyt ismét a Pats ellen... 😀Vrijbloed
Vagy a Texans otthonábanWyatt
Ugyan már.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jóvanbazmeg számolni nem tudom hányszor akartam ma szívrohamot kapni...😀

Hát úgy néz ki, lehet, hogy megkapjuk az esélyt ismét a Pats ellen... 😀Vrijbloed
Vagy a Texans otthonában

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jóvanbazmeg számolni nem tudom hányszor akartam ma szívrohamot kapni...😀

Hát úgy néz ki, lehet, hogy megkapjuk az esélyt ismét a Pats ellen... 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Le a kalappal, régen láttam már ekkora nem tudom máshogy kifejezni, erőt egy csapatban, megmutatták, hogy miről is szól a csapatjáték. Az AFC-ben egyértelműen, ezután is go Ravens!!! Lehet még a SB-ban is. 😊

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
fantasztikus meccs és győzelem volt ez Nektek! grat!!
semmiféle fanyalgás és mellébeszélés nem jöhet szóba ezt a meccset Ti nyertétek meg!!!
szép volt!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Namittmondtamfaszikák, tukkergamewinninggyepgól


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát srácok, óriási grat 😊
Egy lyukas garast nem raktam volna rátok, de szerencsére a sok jinxem bejött, megérdemeltétek 😊

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
OT- érzek amúgy... 😀 Vrijbloed
Azt bazmeg... 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, úgy mostanában tudatosult, hogy nagy meccs van ma, szóval elkezdtem elég rendesen izgulni... 😀

OT- érzek amúgy... 😀