NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Flacco min 4000 yard? Ravens offense legalabb 400 pont? Suggs min 12 sack? 😉

Igazabol osszehasonlito fogadasokkal en is bajban vagyok, mert szinte minden teren lemossuk a Steelerst sztem (az egyetlen amit nem mi fogunk vinni sztem, az hogy Woodley lesz a ket csapat sackkiralya)Igor 138-as HSZ
...

Az összes fogadást állom.

...Soldados
Ez 3 sör ide. Utálom, hogy majdnem mindig igazam van. 😛 És azt hiszem bármilyen összehasonlítást is vállalhattunk volna, mindenben nyertem volna. Kár hogy nem tettük. 😀 😀

Az az értekezés meg külön vicces volt visszaolvasva, hogy Warrior nálatok 6. ILB lehetne, meg hogy jobb az LB- és konkrétan az ILB-corpotok. 😂 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 17. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1930

Jövő héten év végi extra kiadás!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ezzel kellett volna kezdeni,már vásárnap: 😊
http://www.youtube.com/watch?v=23XQeLGNAeA

Most tényleg,az O randa,de akkor fogjuk értékelni,amikor nem leszünk a PO-ban.Tavaly a Pats ellen sem volt benne,hogy a D ilyen szinten elintézi Bradyt és népi zenekarát.
Az elmúlt 5 évben 4x voltunk résztvevői,a 2006-os qrva jó csapattal együtt.
Egy kicsit elkényeztették, Baltimore város médiáját és a Ravens szurkolóit.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2011/01/harbaugh_offense_really_close_to_breaking_out.html
A próféta beszéljen belőled John.
Szerintem azért nem állt be Bulger a Cinci ellen,mert valszeg sokkal jobb lett volna ,mint Joe. 😂
A nagy lehetőségből ,hogy brillírozik tét nélkül Flacco,és önbizalmat szerez,egy nagy minuszos önbizalomvesztés lett volna,oszt kezdhetjük előlről a franchis QB keresését.
Így még egy évig élhetünk abban a hitben,hogy megtaláltuk 😂kátrány
izé - nyertem, vagy nem, nem , de, DE!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2011/01/harbaugh_offense_really_close_to_breaking_out.html
A próféta beszéljen belőled John.
Szerintem azért nem állt be Bulger a Cinci ellen,mert valszeg sokkal jobb lett volna ,mint Joe. 😂
A nagy lehetőségből ,hogy brillírozik tét nélkül Flacco,és önbizalmat szerez,egy nagy minuszos önbizalomvesztés lett volna,oszt kezdhetjük előlről a franchis QB keresését.
Így még egy évig élhetünk abban a hitben,hogy megtaláltuk 😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
reed és oher sérülésével mi a helyzet?ehh
Reed teljesen jól van, az edzők kérték meg, hogy üljön a padon egy kicsit a bengals ellen, ha rajta múlt volna, akkor végig bent lett volna... 😊 Szinte biztos, hogy fog játszani. Oher rásérült a december elejei bokaficamjára, de azt írják, hogy "he's OK" (semmi részleteset), gondolom a meccsre rendben lesz.Phoseidon
franc
😊
mondjuk oher-t elterrorizálgatja majd hali
de reed szívás
😊ehh
Utolsó lehetősége Halinak ,Oher cs#szegetése,jövőre vagy visszamegy RT-nek vagy aklimatizálódik LT-nek 😊
Nos ,igen,panaszkodtatok Cassel bátortalanságára,most nem lesz bátorító Reed Mágust látnia a downfielden 😊 .Dehát előbb -utóbb a félelmével mindenki szembenéz. 😊
A mi DL/Ray vs. Charles/OL csatára marha kíváncsi leszek. A 100y valszeg meglesz,az elit futók/blokkolók ellen 100y körülig bírjuk tartani a frontot,Fosterrel és népi zenekarával sem bírtunk.De csak azzal nem nyertek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
reed és oher sérülésével mi a helyzet?ehh
Reed teljesen jól van, az edzők kérték meg, hogy üljön a padon egy kicsit a bengals ellen, ha rajta múlt volna, akkor végig bent lett volna... 😊 Szinte biztos, hogy fog játszani. Oher rásérült a december elejei bokaficamjára, de azt írják, hogy "he's OK" (semmi részleteset), gondolom a meccsre rendben lesz.Phoseidon
franc
😊
mondjuk oher-t elterrorizálgatja majd hali
de reed szívás
😊
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akkor hát:

"Egy igazi katona képes kitartóan és keményen harcolni egyetlen kis színes szalagért." - Napóleon

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A vasárnapi meccs a szokásos gyötrelmet hozta.Az O az nulla,de nyertünk.Nem tudom mi lehet vele,aki benne él,az sem tudja,ezért én nem nyafognék.
Azt sem tudjuk hogyan,de 12 győzelemmel végeztünk,a vereségeink is pár pontosak voltak.
Voltak nagyon jó meccseink és voltak nagyon rosszak.
Azt nem mondom,hogy az eredmény mindent megmagyaráz,vagy a" nézzetek a táblára menjetek a p*csába" népszerű lelátói rigmussal sem értek egyet,viszont az is egy tudás,hogy tudsz győzni.
A Texans szépen játszik ,de cserélnének velünk,gyanítom.Ami Giants meccset láttam,az nekem tetszet,ők is cserélnének velünk,pedig az offense-ünk az behatárolhatatlan.
Ez a fegyverünk.A Chiefs -nek fogalma sem lesz,hogy mit fogunk játszani,mert még az offense-ünk sem tudja,csak lesz valahogy.
Az álcázás mesterei vagyunk.Sun-ce ,a Háború Művészetéből:
"...Az előre tudást nem lehet a szellemektől megszerezni, sem más dolgok mintájára levont következtetések,sem számítások útján megszerezni;az ellenség helyzetét mindig személyektől kell megszerezni...."
Nos,ha nem maga Cam a beépített kém,akkor nehéz lesz eligazodni a sémánkon és stratégiánkon.
Aztán felkészületlen ellenfelet meglepjük,mert gyengének tetettük magunkat. 😀

A lényeg,örüljünk a klubrekord győzelemmel elért PO-nak,a D már PO szerű,az O-ban pedig megvan a potenciál ,hogy mutasson valamit.
1 vagy 2 negyednél hosszabb ideig. 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sched:
Kíváncsi leszek, hogy a RAM-ok hogyan fejlődnek... lesznek-e DDR3...
Szerencsehuszárok, esősrácok, meg a röpcsisek jövőre se lesznek kis falat,
Tintánok, Láncfűrészesek, Kiscicák bármikor lehetnek jók, bennük ez mindig benne van,
Smolyocskák, 69-esek, meg a begyecskék szerintem nem lesz vészes...
Saját csoport meg mindig gyilkos...

Más:
Oher jó lenne nem dőlne ki, mert bár sok a bünti rajta azért még halványabb teljesítmény mellett
is elég jó játékos...
Reed: elnyűhetetlen... ha nem játszik akkor halott, vagy intenzíven van...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
reed és oher sérülésével mi a helyzet?ehh
Reed teljesen jól van, az edzők kérték meg, hogy üljön a padon egy kicsit a bengals ellen, ha rajta múlt volna, akkor végig bent lett volna... 😊 Szinte biztos, hogy fog játszani. Oher rásérült a december elejei bokaficamjára, de azt írják, hogy "he's OK" (semmi részleteset), gondolom a meccsre rendben lesz.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
reed és oher sérülésével mi a helyzet?
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Szerintem ez egy elég jó schedule, aztán hogy tényleg jó-e, az majd kiderül 😀. PO-ban meg tényleg, bármi lehet, mindenki tiszta lappal indul, remélem, hogy élnek is a lehetőséggel 😊.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az alapszakasz lezárultával meg is van a schedule a következő idényre.

A csoporton belüli 6 meccset leszámítva, játszunk az NFC WEST csapataival (Cardinals, Rams, 49ers, Seahawks), az AFC-ben a SOUTH következik (Colts, Titans, Texans, Jaguars), plusz Chargers és JetsVrijbloed
Hm... igen érdekes schedule lesz ez...
A csapatnak grat az egész évi teljesítményhez, a PO megvan, itt már bármi lehet... hát legyen is! 😀
Cincin meccsre meg pont ezt vártam... csak szorosabb lett...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az alapszakasz lezárultával meg is van a schedule a következő idényre.

A csoporton belüli 6 meccset leszámítva, játszunk az NFC WEST csapataival (Cardinals, Rams, 49ers, Seahawks), az AFC-ben a SOUTH következik (Colts, Titans, Texans, Jaguars), plusz Chargers és Jets
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Azt nem tudom vágjátok e, hogy Morgan Cox, az LS szakadt MCL-lel és ACL-lel játszotta végig a meccset...Döme
Bizony,nagy elismerés neki.Még azon is gondolkoztam,fizikailag ez hogy lehetséges.Mert akkor az egészséges lábat terhelte és bivaly erő kell,hogy egy lábbal tartsa az ellenfelet.Nem érződött a teljesítményén,mert a snapak ugyanolyanok voltak.
Sajnálom,hogy ezt nem mi emeltük ki,mert megérdemelte volna,ezért mi is a fricskát.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Azt nem tudom vágjátok e, hogy Morgan Cox, az LS szakadt MCL-lel és ACL-lel játszotta végig a meccset...
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
U.i.: a Bengals elleni meccsről majd valaki írjon már egy ÖF-t, mert nem volt lehetőségem arra, hogy megtekintsem a meccset! Köszi!Vrijbloed
Pontosan ugyan az, mint eddig. Az O életképtelen, de most tényleg az. 10 first down-t csináltunk, ez mindent elárul; a 3rd down conversion 10-ből 1 max 2 lehet..... A dúrva az, hogy ezt már megszoktuk, de csak a meccs egyik részében, aztán felprögünk és csinálunk valamit de most nem.... az egész meccs alatt semmit sem nyújtott az O....

A D hozta magát, nagyon keményen játszottak, Reed 2 INT-je gyönyörű volt (hiányzott is egy lateral tőle a második után 😀) és még két forced fumble volt a secondary-től stb, szép volt, na. Aztán a negyedik negyedre elfáradtak mint mindig, hisz az O 3 & out volt végig, a bengals csinált is egy sima TD-t és az utolsó másodpercekig megvolt a lehetőség, hogy még egy TD-vel kikapunk..... végül megnyertük, mert a D odatette magát, de ha az O ugyanezt csinálja a PO-ban is akkor ennyi volt...........Phoseidon
Köszi!

Az eredményből ezeket gondoltam...

Még TALÁN ez beleférhet a Kansas ellen. Jobb esetben. De tovább semmiképpen sem. Ha érteném, hogy mi van az O-val... :/
Ez vékony, ez kevés, ez nudli.
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
A vége szorosságához hozzátenném, hogy a vége: 4 & 1, a mi 2 yard-osunkon kb 15 másodperc hátra, ha meglett volna a TD (amire teljesen megvolt az esély ugyebár) akkor vége, ők nyernek. Nem lett meg a TD, így mi nyertünk.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
U.i.: a Bengals elleni meccsről majd valaki írjon már egy ÖF-t, mert nem volt lehetőségem arra, hogy megtekintsem a meccset! Köszi!Vrijbloed
Pontosan ugyan az, mint eddig. Az O életképtelen, de most tényleg az. 10 first down-t csináltunk, ez mindent elárul; a 3rd down conversion 10-ből 1 max 2 lehet..... A dúrva az, hogy ezt már megszoktuk, de csak a meccs egyik részében, aztán felprögünk és csinálunk valamit de most nem.... az egész meccs alatt semmit sem nyújtott az O....

A D hozta magát, nagyon keményen játszottak, Reed 2 INT-je gyönyörű volt (hiányzott is egy lateral tőle a második után 😀) és még két forced fumble volt a secondary-től stb, szép volt, na. Aztán a negyedik negyedre elfáradtak mint mindig, hisz az O 3 & out volt végig, a bengals csinált is egy sima TD-t és az utolsó másodpercekig megvolt a lehetőség, hogy még egy TD-vel kikapunk..... végül megnyertük, mert a D odatette magát, de ha az O ugyanezt csinálja a PO-ban is akkor ennyi volt...........

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Megvan a győzelem, de a Steelers kiütötte a végére elfáradó Brownst, így 12-4-el nem nyertük meg a csoportot, ez hihetetlen.

De nagyobb baj nincs, mivel nyert a Colts, és kikapott a Chiefs, így a Wild Card körben utazunk az Arrowheadbe, a Kansas otthonába. Nos, ez így szerintem jól alakult, mintha PM ellen kellett volna játszanunk, függetlenül az Indy sok sérültjétől.

Bizakodó vagyok a Kansas elleni meccsel kapcsolatban.

GO RAVENS!

U.i.: a Bengals elleni meccsről majd valaki írjon már egy ÖF-t, mert nem volt lehetőségem arra, hogy megtekintsem a meccset! Köszi!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Boldog Új Évet,mindenkinek!

A meccsre biztosan maximálisan felkészülünk és odatesszük magunkat.Szerintem a kezdő fog játszani,esetleg a 2. félidőben jön Bulger.
Mi nem tudunk x-re játszani,nem is egészséges a motivációra és a szellemre nézve,ha úgy lépünk pályára,hogy kikaphatunk.
Gyakorlati oldalát nézve,nagyon kicsi az esélye annak,hogy a Browns megveri a Steelerst,de kicsi mégis van és addig remélni kell.
Mindenképpen hinni kell benne,hogy megnyerhetjük a csoportot és ezzel bye-n leszünk .A Bengalst egyébként is el kell páholni,mert
1.a sok sérelmet ki kell köszörülni
2.Flacco rémálmát meg kell szüntetni
3.a jövőre nézve nem mindegy milyen ütéssel érkezünk a jövőre esedékes derbyre


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Újévi első hsz. 😛

Gameday a Bengals ellen.
Nos mindenképpen nyerni kell, hogy reménykedhessünk egy esetleges no2 seed-ben.
Jó lenne elverni a Bengalst, mert tavaly sz*póálarc volt ellenük, és idén is vesztettünk ellenük, nem akarok még egy söprést, sértené már az én önérzetemet is. 😛

Ha nincs meg a csoport győzelem, az sem nagy tragédia.
A lényeg, hogy senki se sérüljön meg!

GO RAVENS!
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Boldog Újévet hollók! 😊

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Minden Ravens szurkoló nevében mondhatom, hogy reméljük a 2011-es év elhozza számunkra a Super Bowl győzelmet. 😊 😛

Győzelmekben gazdag PO-t kívánok minden Ravens drukkernek! 😊 Előre a SB felé! 😊Vrijbloed
+1 😉

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett