Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Na, a netem sikeresen elment a meccs időtartamára, mintha csak tudta volna mikor játszik kedvenc csapatom... :rolleyes: Úgyhogy vki írhatna valami személyes tapasztalatot, a statok alapján a D elég szépen dolgozhatott. Hillist sikerült megfogni, és 3 labdát is elhalásztunk.Tequ
A meccsről annyit, hogy a D végig állat volt, a futást teljesen megállítottuk, a passzoknál pedig általában elég nagy nyomást helyeztünk McCoy-ra, de a secondary is szépet játszott (3 INT és egy forced fumble szép teljesítmény 😀). Az O kicsit lassan kezdett, aztán felpörgött egy kicsit (de azért ne túlozzunk, az első 3 turnoverből 10 pontot csináltunk csak), majd a végére ismét bealudt, a szokásos..... ezvan, én így szeretem ezt a csapatot 😀

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, a netem sikeresen elment a meccs időtartamára, mintha csak tudta volna mikor játszik kedvenc csapatom... :rolleyes: Úgyhogy vki írhatna valami személyes tapasztalatot, a statok alapján a D elég szépen dolgozhatott. Hillist sikerült megfogni, és 3 labdát is elhalásztunk.
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Szerintem most végig (szinte végig 😀) pörögni fog mind az O, mind a D. Lehetőségünk van már most bebiztosítani a PO-t, hogy ne kelljen mindenáron megnyerni az utolsót (persze azért így is meg kell nyerni az utolsót 😀), sztem most megragadják a lehetőséget a srácok. Legalábbis remélem..... 😀

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mondjuk a New Orleans elleni győzelem nagy lökést adhat a csapatnak. És a lehető legjobbkor a PO előtt sikerült megverni a bajnokot. Ez mindenképp plusz önbizalmat adhat a csapatnak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én most úgy érzem, hogy pörögni fog a csapat az egész meccsen, és ebből kifolyólag viszonylag sima győzelmet várok, anélkül hogy a barnákat lebecsülném. 😛 Aztán lehet nagyon nem így lesz. 😊
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem szabad félvállról venni a barnákat. Mindig tudnak meglepetést okozni. A tippem mára: O az első félidőben lesz elemében a másodikban megint nem fognak semmit csinálni. Bár ne legyen így 😊

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday a Browns ellen 7-től!

Nem szabad félvállról venni ezt a meccset, mert egy győzelemmel már matematikailag is biztosan bent vagyunk a PO-ban, plusz a Steelers is nyert ebben a körben (ahogyan az várható is volt), nekünk pedig ameddig matematikai esélyünk van az első helyre a csoportban, addig bizony üldözni kell a nagy vetélytársat! Ez alapvető kötelessége a csapatnak! 😛 😊

Plusz ugye a Brownsnak (sem) adunk oda meccset. 😛

(Hátha a Browns pont a Steelerst tréfálja meg az utolsó körben 😊 😛 )

GO RAVENS!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kicsit késve kívánok Boldog Karácsonyt mindenkinek,színtől,nemtől ,kortól, identitástól függetlenül!!!!!


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
a szokásos szerénység az északi arcoknál, no de segond 😛Wyatt
Áááá, ne vedd komolyan. 😉
Távol áll tőlem a nagyképűség, aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok az. 😊
Erős önbizalom az van, de természetesen a maximális tisztelet is, az aktuális ellenfél irányába. 😊 😉Vrijbloed
az pedig sosem árt 😊
Codyról vélemények? Atlanta elleni meccs óta megint sunyul a kis husiWyatt
Codynak az Atlanta meccs nagy meccse volt,aztán szar volt a Panters ellen,aztán jó volt a Tampa ellen,aztán semmi különös.
Gregg a kezdő nose,Ngata mellett ,McKinney is főleg nose-ba rotálódik,ő is jól játszik,mikor játszik.Nehéz így eldönteni,mi áll a háttérben.Nem baj ez így,Gregg a Ravens élő és legalulértékeltebb legendája,nem válik kárára Mount-nak,ha látja őt játszani.
Talán az elvárások nagyobbak voltak,előzetesen,mint a realitás,de nem rossz ő.

Az edzői stáb pozitívan nyilatkozik róla,meg vannak elégedve vele,mikor pályán van.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kiütjük mi szívesen, jó dolog is az, de attól épphogy nehezebb dolgotok lesz bejutni a SB-be. 😛 😂Vrijbloed
a szokásos szerénység az északi arcoknál, no de segond 😛Wyatt
Áááá, ne vedd komolyan. 😉
Távol áll tőlem a nagyképűség, aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok az. 😊
Erős önbizalom az van, de természetesen a maximális tisztelet is, az aktuális ellenfél irányába. 😊 😉Vrijbloed
az pedig sosem árt 😊
Codyról vélemények? Atlanta elleni meccs óta megint sunyul a kis husi

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Boldog karácsony!
Remélem kiütitek nekünk a New Englandet, hogy könyebb legyen az utunk a Super Bowlba 😉tenorx
Kiütjük mi szívesen, jó dolog is az, de attól épphogy nehezebb dolgotok lesz bejutni a SB-be. 😛 😂Vrijbloed
a szokásos szerénység az északi arcoknál, no de segond 😛Wyatt
Áááá, ne vedd komolyan. 😉
Távol áll tőlem a nagyképűség, aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok az. 😊
Erős önbizalom az van, de természetesen a maximális tisztelet is, az aktuális ellenfél irányába. 😊 😉
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Boldog karácsony!
Remélem kiütitek nekünk a New Englandet, hogy könyebb legyen az utunk a Super Bowlba 😉tenorx
Kiütjük mi szívesen, jó dolog is az, de attól épphogy nehezebb dolgotok lesz bejutni a SB-be. 😛 😂Vrijbloed
a szokásos szerénység az északi arcoknál, no de segond 😛

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Boldog karácsony!
Remélem kiütitek nekünk a New Englandet, hogy könyebb legyen az utunk a Super Bowlba 😉tenorx
Kiütjük mi szívesen, jó dolog is az, de attól épphogy nehezebb dolgotok lesz bejutni a SB-be. 😛 😂
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Boldog karácsony!
Remélem kiütitek nekünk a New Englandet, hogy könyebb legyen az utunk a Super Bowlba 😉
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Boldog Karácsonyt mindenkinek. Köszönjük Soldados a kedves szavakat 😊

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Boldog karácsonyt nektek! Lehet, nem mindig jön át, és talán vannak feszültségek is alkalomadtán, de AFC North, én így szeretlek. Az egyik legkulturáltabb rivalizálás megy itt sztem, összességében kellemes hangulat van a szurkolók között, kedves szúrkálódásokkal. Örülök, hogy ez így van.

Persze a többi amerikaifoci rajongónak is kellemes ünnepeket, de nektek különösen!Soldados
Köszönjük! 😊 😉

Jó volt ezeket a sorokat olvasni tőled, mert én is (és remélem a többi Ravens őrült is 😊 ) így gondolom. 😉

Már most is az egyik legnagyobb rivalizálás az NFL-ben a Ravens-Steelers csata, reméljük ez az évek során mit sem veszít tündöklő fényéből. 😊

Nektek is Boldog Karácsonyt, az AFC döntőjében remélem találkozunk, és a 2008-as vesztes AFC fináléért visszavágunk! 😛Vrijbloed
Mindkettőtökkel teljesen egyetértek úgyhogy mást nem is írok: Boldog Karácsonyt és kellemes ünnepeket mindenkinek! 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Boldog karácsonyt nektek! Lehet, nem mindig jön át, és talán vannak feszültségek is alkalomadtán, de AFC North, én így szeretlek. Az egyik legkulturáltabb rivalizálás megy itt sztem, összességében kellemes hangulat van a szurkolók között, kedves szúrkálódásokkal. Örülök, hogy ez így van.

Persze a többi amerikaifoci rajongónak is kellemes ünnepeket, de nektek különösen!Soldados
Köszönjük! 😊 😉

Jó volt ezeket a sorokat olvasni tőled, mert én is (és remélem a többi Ravens őrült is 😊 ) így gondolom. 😉

Már most is az egyik legnagyobb rivalizálás az NFL-ben a Ravens-Steelers csata, reméljük ez az évek során mit sem veszít tündöklő fényéből. 😊

Nektek is Boldog Karácsonyt, az AFC döntőjében remélem találkozunk, és a 2008-as vesztes AFC fináléért visszavágunk! 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Boldog karácsonyt nektek! Lehet, nem mindig jön át, és talán vannak feszültségek is alkalomadtán, de AFC North, én így szeretlek. Az egyik legkulturáltabb rivalizálás megy itt sztem, összességében kellemes hangulat van a szurkolók között, kedves szúrkálódásokkal. Örülök, hogy ez így van.

Persze a többi amerikaifoci rajongónak is kellemes ünnepeket, de nektek különösen!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
És az AFC North-ra is igaz. 😛 Úgyhogy remélem, szerettek minket.
Soldados
HÁT Perszeeeee! 😀 😛

Szeretetünk jeléül meg majd AFC-s PO-ban kaptok is sok-sok kis 7pontos csomagot 😛
legalább 2-t... de mi udvariasak lévén nem fogadunk el olyat tőletek...Collapo
Cserébe mi 5 icipici mezőnygólocskát süllyesztünk el a kapuban, s ezzel meg is van a végeredmény 15-14, ide. 😛

Amúgy a Steelers története során még sosem kapott ki csoportriválistól a PO-ban. 😉Soldados
Suisham ad Neked erőt és mindent lebíró akaratot 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"s szólt a Holló - Sohsem" E.A.Poe - a Pó apó 😉
sutianap
Hosszú, hosszú az út,
mind rajta vágtáz,
s bár az a völgy a Halál,
nyargal a hatszáz.
Rajta, lovasbrigád!
Parancs: az ágyúkon át!
S bár az a völgy a Halál,
beront a hatszáz.

...

S hírük él tovább!
rohamukért a világ
ámulva hajráz!
Dicső, hogy vítt csatát!
Dicső a lovasbrigád!

A drága hatszáz.

(Lord Alfred Tennyson - A könnyűlovasság támadása)
😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Először is BÚÚÚÚÚÚÚÚ (mert szorítasz a patkósoknak, pedig azt nem szabad ám!!!) 😊 csak vicc! 😊
Az NFL-ben minden-mindegy... ott az aznap jobb csapat győz... ez eddig a patkósokkal vívott
párharcainkban azt jelentette, hogy a patkósok nyertek...
Ne feledjük, hogy éveken át Breddi báttyó (Justine hajjal) ellen se tudtunk nyerni.... aztán az is sikerült...

Erre írtam még Soldinak, hogy egyszer minden megszakad....

Ja, és hozott isten köztünk... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Fredo 205
Sziasztok!
Látom előjött a Bal-Ind téma. Nekem érdekes módon ez a két kedvenc csapatom, nekik kezdtem szurkolni kábé 6-7 éve, aztán jutott tudomásomra az affér 😊 de ez nem számít számomra...
Szóval az esélyek ha a Colts bejut (erre max 60%-ot adok) szerintem 50-50. Colts mellett szól Manning, hazai pálya, nagyobb playoff rutin a Baltimore mellett erősebb roster, jobb védelem, masszívabb csapategység. Persze mindkét csapat inkább játszana mással véleményem szerint, de sajnos ez nem kívánságműsor... a Baltimore-nak például biztos jobb lenne a KC, bár a SD már nem annyira... Mindegy szűk két hét és kiderül.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/12/kindle_says_hes_uncertain_about_next_year.html

Ez meglehetősen rossz hír,viszont árnyalnám kicsit
1.az orvosok több mint fél évvel a training campek és 8-9 hónappal az idény kezdete előtt nem mondanak biztosat,nem is mernek,mert fejsérülés
2.azért sem mondanak semmi konkrétat,mert egyből kifecsegi a twitteren,aztán csak számon kérik rajtuk
3.Kindle kicsit már pesszimista,fiatalemberként nehéz dolog kívülről nézni a többieket
4.jobb utólag orvosi csodáról beszélni,hogy mennyit javult,mint utólag magyarázkodni,hogy miért romlott

Ami viszont biztos,ha játszani is fog nehezen fog játékba lendülni és sokéig fog félni.Lehet soha nem fog a tehetségéhez mért szinten játszani. 😕kátrány
Ajjjj, hát eléggé letaglózva olvastam végig a cikket. 😕
Szegény srác. 😕Vrijbloed
Ez a sztori csak engem emlékeztet - igaz kicsiben, mert ugye mégsem leukémiája van - Ernie Davis-re (The Express)? :/

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/12/kindle_says_hes_uncertain_about_next_year.html

Ez meglehetősen rossz hír,viszont árnyalnám kicsit
1.az orvosok több mint fél évvel a training campek és 8-9 hónappal az idény kezdete előtt nem mondanak biztosat,nem is mernek,mert fejsérülés
2.azért sem mondanak semmi konkrétat,mert egyből kifecsegi a twitteren,aztán csak számon kérik rajtuk
3.Kindle kicsit már pesszimista,fiatalemberként nehéz dolog kívülről nézni a többieket
4.jobb utólag orvosi csodáról beszélni,hogy mennyit javult,mint utólag magyarázkodni,hogy miért romlott

Ami viszont biztos,ha játszani is fog nehezen fog játékba lendülni és sokéig fog félni.Lehet soha nem fog a tehetségéhez mért szinten játszani. 😕kátrány
Ajjjj, hát eléggé letaglózva olvastam végig a cikket. 😕
Szegény srác. 😕
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/12/kindle_says_hes_uncertain_about_next_year.html

Ez meglehetősen rossz hír,viszont árnyalnám kicsit
1.az orvosok több mint fél évvel a training campek és 8-9 hónappal az idény kezdete előtt nem mondanak biztosat,nem is mernek,mert fejsérülés
2.azért sem mondanak semmi konkrétat,mert egyből kifecsegi a twitteren,aztán csak számon kérik rajtuk
3.Kindle kicsit már pesszimista,fiatalemberként nehéz dolog kívülről nézni a többieket
4.jobb utólag orvosi csodáról beszélni,hogy mennyit javult,mint utólag magyarázkodni,hogy miért romlott

Ami viszont biztos,ha játszani is fog nehezen fog játékba lendülni és sokéig fog félni.Lehet soha nem fog a tehetségéhez mért szinten játszani. 😕


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related