Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Minden Ravens szurkoló nevében mondhatom, hogy reméljük a 2011-es év elhozza számunkra a Super Bowl győzelmet. 😊 😛

Győzelmekben gazdag PO-t kívánok minden Ravens drukkernek! 😊 Előre a SB felé! 😊
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A long snapper ,Morgen Cox IR-en,megvan az utódja,Kevin Houser.
http://blogs.baltimoreravens.com/2010/12/29/ravens-sign-houser-as-snapper/


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem értek veletek egyet.
A számai megvannak
http://www.nfl.com/stats/categorystats?tabSeq=0&statisticCategory=TACKLES&conference=null&season=2010&seasonType=REG
ami persze nem minden,de a játéka mellett a vezér egyéniség szerepe megmarad és valódi vezér még mindig,nem kvázi vezér vagy önjelölt nagyszájú.
A döntő pillanatokban ott van,akár tackle,fumble,interception,30.interceptionját kapta el,egyet akkor visszahordott TD-re,misstackle-je nincs.
Az,hogy bevezetett "márkanév" azt csak magának(és a csapatnak)köszönheti,viszont,ha önmaga paródiája lenne,most mindenki rajta röhögne.A legendák vagy időben abbahagyják vagy közröhej tárgyai lesznek,a nagyság átka."Inkább irigyeim legyenek, mint sajnálóim." 😊
A gyorsasága kopott meg,de ez törvényszerű,35 évesen,amit pótol helyezkedéssel.Ha gyorsaság kell,néha lemarad.
Lehet ez az utolsó every down szezonja,remélem nem,mert jelenleg nincs LB,aki a helyét átvenné.

Ngata,Reed,Cundiff helye is megkérdőjelezhetetlen,Suggs-nál voltak jobbak,nem is kezdő,de nagyon jó szezonja van és,ha JJ idény elejétől ilyen szinten játszik,mint az elmúlt 2 meccsen,jobb adatai és teljesítménye lenne.És Suggs még bírja szusszal,lesz még neki idén nagy meccse.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egyébként a Pro Bowl-ba 5 Holló került be.

Cundiff, Lewis, Ngata, Reed, SuggsVrijbloed
Ravens-fanok, tegyétek a kezeteket a szívetekre, mennyire érzitek jogosnak Lewis újbóli beválasztását?vassadi27
Nincs jó szezonja, így azt kell mondjam, hogy ezen meglepődtem, de ahogy sok helyen olvastam, sok "meredek" név van a listán.

De nincs ebben semmi meglepő, a korábbi magas színvonalat tartani sem könnyű, és Ray is egy ember, aki kifelé megy szépen lassan az NFL karrieréből.
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
AFC North figyelő - 16. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1887Soldados
Köszönjük, jó cikk lett, teljesen egyetértek vele. 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 16. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1887


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Semennyire... de ezt mindenki tudja, ugyanúgy, ahogy Suggs sem való pro-bowl-ra (mármint ebben az évben)... Ray a neve miatt került be és szerintem amíg vissza nem vonul addig be is fog kerülni minden egyes évben, teljesítménytől függettlenül... ez van.... ebben az évben is szerintem elég jó volt (de azért látszik már, hogy öregszik), de egyáltalán nem volt PB szinten, ezt szerintem csak az elvakult fanatikus szurkoló tagadjaPhoseidon
Akkor szerintem egyetérthetünk abban, hogy Timmons simán beférne helyette. Suggs is vicc, a szurkolók szavazatai valahogy bejuttatták harmadik OLB-nek...vassadi27
Igen, ebben az évben Timmons valóban jobb volt mint Ray (aztán jövőre kitudja... 😉 ), Suggs-nál meg az van, hogy egyáltalán nem játszik rosszul ebben az évben (sőt, mióta JJ a másik oldalon felpörgött elég jók), de tény, hogy vannak nála jobbak is

De az pl meglepett, hogy McClain FB-ként nem került be.......

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Semennyire... de ezt mindenki tudja, ugyanúgy, ahogy Suggs sem való pro-bowl-ra (mármint ebben az évben)... Ray a neve miatt került be és szerintem amíg vissza nem vonul addig be is fog kerülni minden egyes évben, teljesítménytől függettlenül... ez van.... ebben az évben is szerintem elég jó volt (de azért látszik már, hogy öregszik), de egyáltalán nem volt PB szinten, ezt szerintem csak az elvakult fanatikus szurkoló tagadjaPhoseidon
Akkor szerintem egyetérthetünk abban, hogy Timmons simán beférne helyette. Suggs is vicc, a szurkolók szavazatai valahogy bejuttatták harmadik OLB-nek...
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Egyébként a Pro Bowl-ba 5 Holló került be.

Cundiff, Lewis, Ngata, Reed, SuggsVrijbloed
Ravens-fanok, tegyétek a kezeteket a szívetekre, mennyire érzitek jogosnak Lewis újbóli beválasztását?vassadi27
Semennyire... de ezt mindenki tudja, ugyanúgy, ahogy Suggs sem való pro-bowl-ra (mármint ebben az évben)... Ray a neve miatt került be és szerintem amíg vissza nem vonul addig be is fog kerülni minden egyes évben, teljesítménytől függettlenül... ez van.... ebben az évben is szerintem elég jó volt (de azért látszik már, hogy öregszik), de egyáltalán nem volt PB szinten, ezt szerintem csak az elvakult fanatikus szurkoló tagadja

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egyébként a Pro Bowl-ba 5 Holló került be.

Cundiff, Lewis, Ngata, Reed, SuggsVrijbloed
Ravens-fanok, tegyétek a kezeteket a szívetekre, mennyire érzitek jogosnak Lewis újbóli beválasztását?
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egyébként a Pro Bowl-ba 5 Holló került be.

Cundiff, Lewis, Ngata, Reed, Suggs
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, de mondtam már, hogy a Barnák tesznek nekünk hétvégén egy szívességet? 😂 😛Vrijbloed
A próféta szóljon belőled...
Nem nagyon hiszek benne,hogy a Browns nyer,de mit lehet tudni.Tavaly nagyon elverték Bent,oh,be szép emlékek,többet volt háton,mint lábon 😊
De most nem olyan erős a passrushuk és ezért a Pitt győzelem a valószínűbb.
Persze lehet fordítva is.kátrány
Amíg van esély, addig én reménykedek. 😂
A realitásokkal is tisztában vagyok persze. Igen, az egy szép kis emlék, nagyon jó kis meccs volt. 😊

Sajna, valóban nem. Elfáradtak így a végére, fejben is, meg fizikailag is egy kicsit.
De azért remélem, hogy nem adják majd ingyen magukat, végül is Cleveland-Pittsburgh, nekik ez az utolsó meccsük ebben a szezonban, ergó mindent egy lapra kell tenniük, és felszabadultan játszani. 😊
Szerintem megszorongatják a Steelerst...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nah, de mondtam már, hogy a Barnák tesznek nekünk hétvégén egy szívességet? 😂 😛Vrijbloed
A próféta szóljon belőled...
Nem nagyon hiszek benne,hogy a Browns nyer,de mit lehet tudni.Tavaly nagyon elverték Bent,oh,be szép emlékek,többet volt háton,mint lábon 😊
De most nem olyan erős a passrushuk és ezért a Pitt győzelem a valószínűbb.
Persze lehet fordítva is.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nah, de mondtam már, hogy a Barnák tesznek nekünk hétvégén egy szívességet? 😂 😛Vrijbloed
Még mit nem... 😊 Amúgy írtam is a Steelers-topikba, hogy a 'barnáknak' biztosan nem lesz motivációs hiányuk. És a Bengals háza táján is akkor lenne nagyobb a káröröm, ha visszacsúsznánk 6th seedre, mert minket jobban utálnak. 😊 Szóval elképzelhető, hogy most is pofozógépet játszanak majd, mint a tavalyi utolsó alapszakasz-fordulóban a Jets ellen (holott addigra mi már lemondhattunk a PO-ról).
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Akármilyen formában is van a Colts, Manning az Manning. Rosszabbak, mint tavaly, de attól még bármi lehet, és Wild Cardon nekünk ez a legnehezebb meccs. Könnyebb lenne a Kansassl játszani, ez nyilvánvaló.

Nah, de mondtam már, hogy a Barnák tesznek nekünk hétvégén egy szívességet? 😂 😛
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyjából ennyi, teljesítettünk egy kötelezőt 😊 Jelen állás szerint a Colts ellen játszunk a WC-ben, érdekes lesz 😊Bondi
Remélem az alapszakasz záró fordulója után is megmarad ez a 'jelen állás'. 😊 Tudom, hogy a PO-ban nem lehet biztosat mondani, úgyhogy hozzáteszem azt, hogy szvsz ha létrejön ez a párharc, akkor a Ravens vissza fog vágni a tavalyi vereségért. Az első jelző, ami eszembe jut a csapatotokról, az az ütős (minden értelemben), a Colts pedig idén igencsak lagymatag; szerintem hasonló gázolás lenne, mint tavaly a Pats elleni wild card meccsen. De ezzel pontot is teszek a dolog végére, nehogy még valaki azzal vádoljon, hogy Pittsburgh-szurkolóként túlajnározom a 'hollókat'... 😊vassadi27
Sajnálom, már lebuktál, visszavonhatatlanul 😀
Reméljük igazad lesz. Azért ez a colts most nem tűnik olyannak, mint eddig( vajon tavaly még bennük volt a Dungy munkája?), de azért ne felejtsük el, hogy Manninggel fogunk találkozni, aki az egyik legnagyobb nfl játékos és bármire képes. Azért reméljük, hogy számunkra a legkedvezőbben fognak alakulni a dolgok 😊Bondi
Igen,Manning az Manning,nehéz lesz.
Azért kellett volna a Steelers ellen győzni otthon,mert most ,ha idegenben a Colts-on túljutunk,tegyük fel,akkor irány New England,tegyük fel győzünk,vissza Pitt/KC/NY.A komplett PO-t úton töltenénk és idegenben töltjük,ami vagy előnyünk lesz vagy hátrányunk.
Mindenképp nehéz lesz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
"He’s very remorseful about it. He made a big mistake. He’s better than that and he knows that.”

“He’s a good person, he’s got a good heart I believe, and he’s fully capable of achieving all of his goals,” Harbaugh said. “We’ll just have to see how it plays out. Really it’s on his shoulders. He’s the one that’s got to make those choices.”

Harbs szavai Kindle-ről.
Ő egy nagy és felelőtlen gyerek,aki mindig bajba kerül,akihez türelem kell és akkor meghálálja.
Szerintem a bizalom megmarad,egyrészt ,mert látszik rajta,hogy nem gonoszságból történik(He’s very remorseful about it),másrészt üzleti szempontból.
Optimista vagyok.Az vagyok?kátrány
Legyünk optimisták. Szeretném még látni Kindle-t Ravens mezben a pályán játszani. 😉

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nagyjából ennyi, teljesítettünk egy kötelezőt 😊 Jelen állás szerint a Colts ellen játszunk a WC-ben, érdekes lesz 😊Bondi
Remélem az alapszakasz záró fordulója után is megmarad ez a 'jelen állás'. 😊 Tudom, hogy a PO-ban nem lehet biztosat mondani, úgyhogy hozzáteszem azt, hogy szvsz ha létrejön ez a párharc, akkor a Ravens vissza fog vágni a tavalyi vereségért. Az első jelző, ami eszembe jut a csapatotokról, az az ütős (minden értelemben), a Colts pedig idén igencsak lagymatag; szerintem hasonló gázolás lenne, mint tavaly a Pats elleni wild card meccsen. De ezzel pontot is teszek a dolog végére, nehogy még valaki azzal vádoljon, hogy Pittsburgh-szurkolóként túlajnározom a 'hollókat'... 😊vassadi27
Sajnálom, már lebuktál, visszavonhatatlanul 😀
Reméljük igazad lesz. Azért ez a colts most nem tűnik olyannak, mint eddig( vajon tavaly még bennük volt a Dungy munkája?), de azért ne felejtsük el, hogy Manninggel fogunk találkozni, aki az egyik legnagyobb nfl játékos és bármire képes. Azért reméljük, hogy számunkra a legkedvezőbben fognak alakulni a dolgok 😊

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nagyjából ennyi, teljesítettünk egy kötelezőt 😊 Jelen állás szerint a Colts ellen játszunk a WC-ben, érdekes lesz 😊Bondi
Remélem az alapszakasz záró fordulója után is megmarad ez a 'jelen állás'. 😊 Tudom, hogy a PO-ban nem lehet biztosat mondani, úgyhogy hozzáteszem azt, hogy szvsz ha létrejön ez a párharc, akkor a Ravens vissza fog vágni a tavalyi vereségért. Az első jelző, ami eszembe jut a csapatotokról, az az ütős (minden értelemben), a Colts pedig idén igencsak lagymatag; szerintem hasonló gázolás lenne, mint tavaly a Pats elleni wild card meccsen. De ezzel pontot is teszek a dolog végére, nehogy még valaki azzal vádoljon, hogy Pittsburgh-szurkolóként túlajnározom a 'hollókat'... 😊
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
"He’s very remorseful about it. He made a big mistake. He’s better than that and he knows that.”

“He’s a good person, he’s got a good heart I believe, and he’s fully capable of achieving all of his goals,” Harbaugh said. “We’ll just have to see how it plays out. Really it’s on his shoulders. He’s the one that’s got to make those choices.”

Harbs szavai Kindle-ről.
Ő egy nagy és felelőtlen gyerek,aki mindig bajba kerül,akihez türelem kell és akkor meghálálja.
Szerintem a bizalom megmarad,egyrészt ,mert látszik rajta,hogy nem gonoszságból történik(He’s very remorseful about it),másrészt üzleti szempontból.
Optimista vagyok.Az vagyok?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
According to court records, Ravens rookie LB Sergio Kindle was arrested for DUI and released on bail.tenorx
nekikeseredett a rossz orvosi leleteknek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Ez volt már?
Ed Reed is on fire! 😂
http://www.youtube.com/watch?v=uKVo7moDzQ4&feature=player_embedded


több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A lényeg a PO, 20-10 után volt egy határozott érzésem, hogy itt már nem lesznek pontok...
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na, a netem sikeresen elment a meccs időtartamára, mintha csak tudta volna mikor játszik kedvenc csapatom... :rolleyes: Úgyhogy vki írhatna valami személyes tapasztalatot, a statok alapján a D elég szépen dolgozhatott. Hillist sikerült megfogni, és 3 labdát is elhalásztunk.Tequ
A meccsről annyit, hogy a D végig állat volt, a futást teljesen megállítottuk, a passzoknál pedig általában elég nagy nyomást helyeztünk McCoy-ra, de a secondary is szépet játszott (3 INT és egy forced fumble szép teljesítmény 😀). Az O kicsit lassan kezdett, aztán felpörgött egy kicsit (de azért ne túlozzunk, az első 3 turnoverből 10 pontot csináltunk csak), majd a végére ismét bealudt, a szokásos..... ezvan, én így szeretem ezt a csapatot 😀Phoseidon
Nagyjából ennyi, teljesítettünk egy kötelezőt 😊 Jelen állás szerint a Colts ellen játszunk a WC-ben, érdekes lesz 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
According to court records, Ravens rookie LB Sergio Kindle was arrested for DUI and released on bail.