Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Hátha Joe is akkorát javul mint Sanchez...

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én az elsőt bedobtam volna, még akkor is, ha a védő nem érzékelhette, hogy Palmer kontakttól került földre, de a Suggs-féle hit az szánalmas volt (márminthogy sárgát dobtak rá), nempedig szabálytalan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
bazki ebből csak az utolsó mondatot értem,pedig -általában-vágom a gondolatmenetedetkátrány
Szerintem arra gondol, hogy szerinte a jets ellenni meccsen a bírók nekünk segítettek a flag-ekkel (amit nem igazán értek, mert marhára nem volt kamu-flag azon a meccsen...) és a bírók most kompenzáltak, most a cincy-nél ellenünk fújtak....

Ha mégsem erre gondoltál akkor bocs, de nem igazán értek egyet veled.... a false start az false start ennyi.... a DPI az DPI, amiket be is fújtak a jets-nek.... ott nem igazán volt megkérdőjelezhető flag... igaz, rengeteg rookie mistake-es flag volt, de talán a 8.-at nem kellet volna befújni a rookie-ra merthogy ő rookie és még tanulja? 😊 Ezzel szemben az a két flag sokak szerint megkérdőjelezhető volt(enyhénszólva), nem úgy mint a jets elleniek. Vagy most félreértettelek és másra gondoltál?

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Lewis is erőlteti ezt a két ítéletet, ami közül sztem Suggsé volt a legnagyobb vicc. de pl egy TO endzone PI is elmaradt, szal én nem hinném, hogy nagyon lejtett a pálya.gabtsi
Viszont mindenképpen tény,hogy lélektanilag a legrosszabbkor fújták be azt a két viccet,amiből 6 pont és fordítás lett.
kátrány
hát a Jets meccs után ahol konkrétan kulcs szitukat fújtak el a hazaiaknak, ezt meg a nyengland meccset nevezzük csak "kompenzációs visszatéritésnek" vazz inkább adták volna oda hazai első találkozón a hazaipályát anyújorknak és nem kellene bekompenzálni a hülyeségeket,

Falkó 4000-et még mindig tartya Igor?????????sutianap
Igort ismerve naná, hogy kistarcsa. Egyébként igen, én sem bírom a vízilabdás múltra visszatekintő "ha elbas.. izé kevésbé jól fújtuk a meccs elejit 'A'nak, akkor fújjuk vissza a végét 'B'nek és milyen király bírók vagyunk már, megérdemelünk egy raklap lángostot sörrel. Lófakkot. Ez mit old meg? Egy jó tömegverekedést esetleg némely sportrendezvényen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Lewis is erőlteti ezt a két ítéletet, ami közül sztem Suggsé volt a legnagyobb vicc. de pl egy TO endzone PI is elmaradt, szal én nem hinném, hogy nagyon lejtett a pálya.gabtsi
Viszont mindenképpen tény,hogy lélektanilag a legrosszabbkor fújták be azt a két viccet,amiből 6 pont és fordítás lett.
kátrány
hát a Jets meccs után ahol konkrétan kulcs szitukat fújtak el a hazaiaknak, ezt meg a nyengland meccset nevezzük csak "kompenzációs visszatéritésnek" vazz inkább adták volna oda hazai első találkozón a hazaipályát anyújorknak és nem kellene bekompenzálni a hülyeségeket,

Falkó 4000-et még mindig tartya Igor?????????sutianap
bazki ebből csak az utolsó mondatot értem,pedig -általában-vágom a gondolatmenetedet


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Lewis is erőlteti ezt a két ítéletet, ami közül sztem Suggsé volt a legnagyobb vicc. de pl egy TO endzone PI is elmaradt, szal én nem hinném, hogy nagyon lejtett a pálya.gabtsi
Viszont mindenképpen tény,hogy lélektanilag a legrosszabbkor fújták be azt a két viccet,amiből 6 pont és fordítás lett.
kátrány
hát a Jets meccs után ahol konkrétan kulcs szitukat fújtak el a hazaiaknak, ezt meg a nyengland meccset nevezzük csak "kompenzációs visszatéritésnek" vazz inkább adták volna oda hazai első találkozón a hazaipályát anyújorknak és nem kellene bekompenzálni a hülyeségeket,

Falkó 4000-et még mindig tartya Igor?????????


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
amúgy Kindle ma aláír egy évre hozzánk

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Egyszerűbb a hibát másban keresni 😊
Egyetértek egyébként,mi még nem tudjuk mit gondoljunk.Két jó D-vel találkoztunk és nem tudjuk,hogy van e fejlődés vagy csak a méregfogunkat húzták ki.
Azért fájó a tegnapi külső hiba,mert a Bengals D olvassa Flaccot,mint a Gőgős gúnár Gedeont vagy a Kobak és a fiat 600-at.
A kínnal keservvel megszerzett előnyt annuáltuk/ták.
A Bengalssal tavaly is megszenvedtünk,sőt az elmúlt 8 meccsből 6-ot elvesztettünk.kátrány
A cleveland elleni meccs ilyen tekintetben döntő lehet... remélem Flacco addigra összeszedi magát... ígyis-úgyis választ kapunk a kérdésünkre... ha ellenük nem tud rendesen játszani akkor nem tudom, hogy ki ellen tud...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én inkább azt kérdezném, hogy a 10 pont az irányelv, vagy mi a gond? Mert 10 pontokkal lehet nyerni, elsőre ment is. De azért jó volna ezen túllépve nem várni a védelmet, hogy maradjon 9 ponton az ellenfél max. És ne marra gondolok, ohgy szerezzenek 1TD+2FG-t. Bünti volt minden meccsen (tegnap is láttam párat), meg mindig lesz. De ha mondjuk 24-30 ponton áll a csapat, nincs miről beszélni.

Amellett ez két jó csapat, nem tépték le a hollók szárnyát, csak pár tollat téptek tegnap ki, majd kinő.ulpianus
Egyszerűbb a hibát másban keresni 😊
Egyetértek egyébként,mi még nem tudjuk mit gondoljunk.Két jó D-vel találkoztunk és nem tudjuk,hogy van e fejlődés vagy csak a méregfogunkat húzták ki.
Azért fájó a tegnapi külső hiba,mert a Bengals D olvassa Flaccot,mint a Gőgős gúnár Gedeont vagy a Kobak és a fiat 600-at.
A kínnal keservvel megszerzett előnyt annuáltuk/ták.
A Bengalssal tavaly is megszenvedtünk,sőt az elmúlt 8 meccsből 6-ot elvesztettünk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Én inkább azt kérdezném, hogy a 10 pont az irányelv, vagy mi a gond? Mert 10 pontokkal lehet nyerni, elsőre ment is. De azért jó volna ezen túllépve nem várni a védelmet, hogy maradjon 9 ponton az ellenfél max. És ne marra gondolok, ohgy szerezzenek 1TD+2FG-t. Bünti volt minden meccsen (tegnap is láttam párat), meg mindig lesz. De ha mondjuk 24-30 ponton áll a csapat, nincs miről beszélni.

Amellett ez két jó csapat, nem tépték le a hollók szárnyát, csak pár tollat téptek tegnap ki, majd kinő.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Lewis is erőlteti ezt a két ítéletet, ami közül sztem Suggsé volt a legnagyobb vicc. de pl egy TO endzone PI is elmaradt, szal én nem hinném, hogy nagyon lejtett a pálya.

a mi D-nk több turnovert csinált, ezzel nyertünk. nem a bírókkal.gabtsi
Ellentmondásos ez,mert nem a bírók miatt dobott Flacco 4 intet,nem a bírók miatt annyi a ratingje,amennyi 😛 ,nem miattuk bénázott az O szinte egész meccsen.
Az a Fabian -TO PI,azt láttam már befújni és láttam nem befújni- tavaly minden ilyet befújtak a kárunkra.
A ti secondarytok,a legjobbak egyike a ligában ez tény ,ahogy az is,hogy anblokk az egész védelem jó,bár múlt héten Foxborogh-ban khm...

Viszont mindenképpen tény,hogy lélektanilag a legrosszabbkor fújták be azt a két viccet,amiből 6 pont és fordítás lett.
Utána persze még bénáztunk tény és való,de egy jó D ellen - főleg,hogy Flaccot szivatják rendesen - nem fér bele.
Suggé no comment,aki látta .
Ráadásul Ray-t kaszálták nem szabálytalanul,a földön fekvő lineman-ben botlott,szóval egyensúly az ablakban,ha egy gyengébb képességű LB érkezik,egyszerűen elesik és nem kontrollálja magát annyira,hogy még a kontakt is meglegyen.
Úgy történt ez a kis vicc,hogy a ti jó O-tok szenvedett,Bensontól Chad-ig,persze,hogy frusztrált Ray és mindenki,mert ez tény és nem fikció,hogy ezek pontban befolyásolták az eredményt.
Rosszabb,hogy tavaly is így kezdődött,csak ott Brady-vel...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A több TurnOvert nem vitatja senki... ez igaz,
ahogy szerintem véleményes a Lewis és a TOPI eset is...
Suggs ítélete marhaság és ott FG közelbe juttattak benneteket..
Továbbra is tartom, hogy grat a Cincin sec-nek a győzelmetekért,
valamint a zakónk inkább a rossz taktikának köszönhető, mint a
bíróknak, de azért segítettek abban, hogy az utsó támadásban már
nem volt elég nekünk a FG, TD kellett volna, INT lett...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Lewis is erőlteti ezt a két ítéletet, ami közül sztem Suggsé volt a legnagyobb vicc. de pl egy TO endzone PI is elmaradt, szal én nem hinném, hogy nagyon lejtett a pálya.

a mi D-nk több turnovert csinált, ezzel nyertünk. nem a bírókkal.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A Cinci meccsre visszatérve: ami viszont jó, hogy fegyelmezetten játszottunk, csak 5 büntetésünk volt 45 yardért (és ebből a Suggs és a Ray Lewis ellenit hazai pályán nem fújták volna be), pedig a sokadik Flacco homály/pick után nem egy játékosnak diszkréten elkezdett habzani a szája.Plague Marine
Nah, azt a két büntit kb csak Cincinben fújják be... ott volt némi lejtés... a habzás meg abszolút jogos volt most sajnos...
Optimizmus mindörökké... A Cleveland elhullik, önbizalom és a szerzett pontok száma megnő...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Amúgy meg Flacco-t még ne temessük... volt 1 nagyon rossz meccse, ez van (a jets ellen szerintem átlagos volt... és az egy komoly D volt), most úgyis jön egy Cleveland, őket legyőzzük, Flacco meg önbizalmat gyűjthet azon a meccsen és feltöltődve megyünk a Pittsburgh-re és majd meglátjuk...Phoseidon
A Cleveland meccs meglesz, viszont az önbizalomnöveléshez szükséges alázásban már nem vagyok biztos, a tavalyi 2. meccsen is szenvedtünk ellenük. A Pittsburgh meg, hát, beszédes adat, hogy a Titans-t 46 futott yardon tartották, és csináltak 7 turnover-t. Persze ettől még meg fogjuk verni őket, csak lehet hogy egy picit problémásabb lesz. 😊

A Cinci meccsre visszatérve: ami viszont jó, hogy fegyelmezetten játszottunk, csak 5 büntetésünk volt 45 yardért (és ebből a Suggs és a Ray Lewis ellenit hazai pályán nem fújták volna be), pedig a sokadik Flacco homály/pick után nem egy játékosnak diszkréten elkezdett habzani a szája.
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Flacco most nagyon nem volt jó, de ami fontosabb... nem vettük észre, hogy hol lehet
megnyerni a meccset (Rice) ami talán még komolyabb hiba...

Engem kicsit zavart, hogy az elkapók nem igazán tudtak elszakadni az emberüktől,
viszont elismeréssel kell szólni még a cincy védelemről... legalábbis a secondaryről,
mert ők mindig ott voltak... mondjuk szerintem a liga egyik legjobb egysége, de ez magánvélemény.

A D zseniális, már csak a "ballhawk" játékosok hiányoznak C-Will, Reed...
A rushunk jó, a falunk jó... a secondary pedig számomra várakozáson felül teljesít,
kivéve a labdaszerzést...

Idegenben nem szégyen a cincytől kikapni, csak a körülmények miatt savanyú
a szőlő, mert hát ezt a meccset simán lehetett volna hozni, mivel Palmer se volt a
pályán...

Mind1, Jön az első hazai meccs, alázni kell, különben nehéz lesz összekapni a csapatot.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Amúgy meg Flacco-t még ne temessük... volt 1 nagyon rossz meccse, ez van (a jets ellen szerintem átlagos volt... és az egy komoly D volt), most úgyis jön egy Cleveland, őket legyőzzük, Flacco meg önbizalmat gyűjthet azon a meccsen és feltöltődve megyünk a Pittsburgh-re és majd meglátjuk...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Üdv Plague Marine 😊

A meccsről azoknak akik nem látták: Az egész meccs érthetetlen volt.... Kezdjük Flacco-val... megállás nélkül erőltették a passzjátékot(17/39 passz), ami nem lett volna rossz, ha Flacco itt van a pályán... Mintha egy másik bolygón lett volna, dobott homályokat, dobott veszélyeseket, mindent... az első negyedben 2 db first down-t értünk el, azt is futva... a reciverek (főleg Boldin) egyre idegesebbek lettek, nem véletlenül (ez sem segítette Flacco-t az biztos)

2. negyed: 1. drive-unk, 3 passz play, a 3. egy pick... megesik jólvan.... köv. drive: végre elkezdtünk futni, jön is a first down majd megint elcsesszük, 3rd & 3 eddig két futás volt, Flacco dob mélyen McGahee-nek úgy emlékszem, hogy ennél a playnél ha körbenéz talált volna valakit wide-opennek asszem... következő drive: 1 futás és 5 passz(kísérlet) majd punt... és így tovább a félidőre már 5 first down-t sikerült elérnünk... a defense viszont derekasan tartotta magát, ehhez kellett az is, hogy Palmer sem volt azért a pályán mindig...sőt... ő is csinált merész dolgokat...

3. negyed: két futás (amik elég jól mennek mint mindig) majd 5 passz, de megvan a TD... felcsillant a remény.... bengalst megállítjuk 5 playből, "na most megvagytok"... 4 passz(kísérlet), az első first down-os a 4. egy INT, ha jól emlékszem, ez egy akkora homály volt, mint az állat, Boldin-on double team volt, esélye sem volt... ezt követően a mi drive-unkban észhez tértünk és ment a 2 futás 1 passz a first down-ért... aztán a cincy drive-jában egy offside majd egy megkérdőjelezhető (enyhénszolva kamu flag) tripping Ray Lewis-ra (blitz-elt, a lineman egy cut-block szerűséggel fogadta, Ray elesett és ahogy pörgött tovább a földön a lendülettől a bokálya "bedöntötte" palmert)... ebből FG-t kaptunk, pedig sokkal rosszabb is lehetett volna, piros pont a D-nek... negyed vége, valami éledezik 6 first down-unk is volt ebben

4. negyed: 3 futás 2 passz, végül punt, köv. drive-unk: futások és passz, kb ugyanannyi, de legalább haladunk, FG és vezetünk (10-9), majd Suggs- Roughing the Passer penalty, ezt sem igazán értettem, de már nem lepődünk meg semmin... (mindenesetre ez rakta be őket FG-range-be...), FG, 10-12... nembaj, 4:30 az órán, simán jók vagyunk még.. 2 passz, a 2. INT, megpattant a labda az egyik lineman kezén...shit-happens... Palmer-vezette offense impotens és 11 yardról nembírja betömni... FG... 10-15, 2:48 az órán, még mindig meg lehet ezt csinálni... több sikeres passz, majd 2 sack, penalty az ellenfélnél, majd 4th & 7-nél, a 23 yardosunkról egy deep passz Mason-nek ami INT... 2 perc hátra, amit lefuttatnak...

Az offense-ről kb ennyit, Flacco máshol járt és nemtudom, hogy minek erőltettük a passzokat ennyire (főleg akkor, ha nem tud koncentrálni ennyire), a defense elég jó volt (az egész, nincs kit kiemelni), kb 100 yardot futottak ellenünk, 3.4-es átlaggal, 170 passzolt yardot engedtünk, de csak egy nagyot, egy 30 yardot TO-nak, annyira nemrossz... a cincy azt INT-ekkel sem tudott mit kezdeni (köszönhető a ravens D-nek, de azért Palmer-nek is), azthiszem, hogy 1 FG-t értek el a 4 INT-ből... az offense-ben Rice volt jó, 90 yard 5.4-es átlag... alig futtatuk... nem értem az offense-playhívást, szerintem ezen ment el a meccs... sajnálom ha túl hosszú vagy terjengős voltam, nyugodtan javítsatok/egészítsetek/stb. ki ha rosszul írtam volna valamit, késő van már...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Üdv Plague Marine 😊
Sajnos nem láttam a meccset, de ahogy olvasom nem sokról maradtam le sajnos....
Úgy gondolom, hogy ez egy döntő éve lehet Flacco-nak. 😊 Remek elkapókat kapott maga köré. Meg kéne idén mutatnia azt a pluszt amitől egy irányító kiemelkedik a középszerésűgből.

több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Úgy voltam vele, hogy azt a meccset nézem, ahol jobb stream akad. :rolleyes:

Összességében mindegy, mert a Bills és a Ravens is kikapott, jó hetet zártam személy szerint. :/

Majd egy higgadt elemzést kérnék valakitől, mert a Bills szenvedését tudtam "jobb" minőségben nézni...

Amit Flaccóról itt olvasok, az igencsak elkeserítő... 😕
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Üdvözlet mindenkinek!

Megmondom őszintén, én az offensive playcalling-ot nem értettem ezen a meccsen. Rendben, hogy össze kell csiszolni a megerősített passzjátékot, de ennyire azért nem kellett volna eröltetni: Flacco részéről a 39 kísérlet rengeteg volt (miközben folyamatosan azt szajkózta a csapat az offseason-ben, hogy továbbra is run first csapat leszünk), és a TD drive-on kívül borzasztóan szenvedett - míg Rice 5.4 yardos átlaggal rohangált, de volt össz-vissz 16 labdaérintése. Boldin és Hush ide vagy oda, szerintem azért még mindig ő a legjobb támadójátékosunk, nyugodtan át lehetett volna neki adni a meccset a harmadik-negyedik negyed környékén.
Flacco... Elképesztő, amit az elmúlt két meccsen művelt, nem állt bele rendesen a dobásokba, nem olvasta jól a D-t, de igazából fogalmam sincs mi lehet az oka ilyen szintű visszaesésnek... Lehet kár volt elhozni Zorn-t QB edzőnek, vagy csak fejébe szállt az offseason hype?

A meccs többi részével nem volt különösebb gondom (bár Zibi-t nem erőltetném visszahordóként), ez a D ha nem is domináns, de még mindig igen jó.

No mindegy. Az egyik Bengals elleni meccset már a szezon előtt beírtam vereségnek, és inkább ezt a meccset bukjuk, mint a decemberit. Remélem Flacco képes lesz összeszedni magát, mert nagyon kemény lesz ez az AFC North, a Bengals-sza és, a Steelers-szel, akiknek a meccsét ugyan nem láttam, de az eredménykövetőjüket átlapozva úgy tűnik, hogy visszatért a Steel Curtain...

Ui: Nem régóta követem az NFL-t, és sajnos jóval kevesebb meccset tudok megnézni, mint szeretnék, úgyhogy előre is elnézést, ha időnként hülyeségeket beszélnék. 😊
több mint 14 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Most kicsit én is ideges vagyok, nem is az zavar , hogy kikaptunk, hanem lassan kezdem én is úgy gondolni, hogy Flacco game manager QBnál nem több, ez a mai játéka elkeserítő volt. 😕 Egy közepes szolid QB teljesítménnyel miénk a győzelem... De ez inkább a továbbiakban aggasztó, ez a harmadik szezonja, ideje bizonyítania, hogy több mint egy game manager QB, minden adott hozzá(fal és elkapók is).

Jah és mi a francért passzoltatjuk ennyit, mikor van egy Rice-McGahee-McClain futótriónk???
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez maga volt a katasztrófa,mármint az offense játéka.
A D az jó volt,de nem klasszis,a 4 turnoverre egyel sem válaszoltunk.
Flaccoban kezd megcsappanni a bizalmam.

Pár gondolat,ami most bosszant,nem akarok mérgesen semmi bunkóságot írni,megéri 10-ig számolni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
a meccs alapján egyvalami ötlik fel bennem: Flacco sophomore slump-ja a 3. évében történik meg vagy mi?...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
inactives: Terrence Cody, Donte' Stallworth, Prince Miller, Art Jones, Jason Phillips, Jared Gaither, Lamar Divens and Paul Kruger.

Webb visszatér!!! Ma is Yanda az RT és Chester a RG.

Nem hiszem, hogy végig tudom nézni, mert nagyon korán kelek. Félidőre el kell dönteni, természetesen a mi javunkra 😛 😀

Hajrá-hajrá.