Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
GAMEDAY! 😀

Sajna, hogy az ESPN nem a mi meccsünket adja, amin őszintén szólva igencsak megvagyok lepődve( :rolleyes: ).

Marad a stream, és remélem, hogy a tavalyi 0-2-t ma elkezdik törleszteni a srácok. 😊 😉

Hegyezzük borotva élesre a csőrünket! :cool: 😊
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.baltimoresun.com/sports/ravens/bs-sp-ravens-kindle-0918-20100917,0,596636.story
Ez az,amitől tartottam,b@ssza meg. 😕 :mad:
Álmodozóbb pillanataimban elmerengtem azon,hogy nyom egy olyan szezont,mint Matthews a Packers-nél .Oh ,be megható.Ehelyett még a karriere is veszélybe került.
Mindenesetre azt sugallják a nyilatkozatok,hogy megegyezésre törekednek,hogy Kindle a csapattal lehessen,járhasson edzeni,meccsekre,összetartásokra ,szívhassa az öltöző szagát.
Borzalmas lehet,hogy tulajdonképpen 8 évet -ha csak a középiskolát és a főiskolát számoljuk- játszol csapatban,barátokkal közös bulik,meccsek,csontropogtatások,csajozások után egyszer csak megszűnik vagy megszűnhet minden.Sem csapat, sem barátok ,sem közös élmények(tág értelelemben 😊 ) .Falkaszellem ez,bizonyos függés egymástól,egymásrautaltság,bajtársiasság.
Egy intenzív közösségi élet,aminek elismert tagja vagy egyszer csak átcsap a magányos mindennapokba ,az intenzív életet felváltja egy csendesebb élet,ami depresszióhoz vezethet,mert nehéz feldolgozni,hogy csapat/falka nélkül maradsz.
Megjegyzem a házasságban is átélünk(átélhetünk) hasonlót a kezdeti mámor elmúltával...dehát ez az,amit meg kell tapasztalni mindenkinek,elmondva,csak egy sztori ,amin mosolyog mindenki.
Kivéve,aki benne van.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sikerült megnézni,még tegnap este.
Nem volt ez rossz,mondjuk jó sem,nagy küzdelem,az volt .Mikor "kívülállóként"néztem,nem volt kellemes nézni,szinte fájdalmas,mint a klasszikus Ford Fairlane -ben Zuzu Petas-sal beszélgetni...milyen?,mint sajtreszelővel rejszolni . 😀
"Érintettként"persze élveztem,hisz végig irányítottuk a meccset,az időt kontroláltuk.Csalóka sztem kicsit a kép,mert ez a Jets D ez nagyon kemény,nem hiszem,hogy nagyon szaladgálnak ellenük és pár falat bedöntenek az idény folyamán.
A WR gárda nagyon jó volt Boldin,félelmetes... Hush elkapás + büntetések,Mason pedig végig hajtott és küzdött,Cromartie-t és Wilsont végig verte,Revis persze fogta,de akkor ott volt a másik WR.Elérték,hogy Cro és Wilson a végére több kárt csinált,mint hasznot 😊
Flacco,a fene tudja,közepes volt ,összeszorgoskodott 248y-ot,viszont 3.down tekintetében,szinte Bradysen fantasztikus volt.Ellentmondás ,majd az idény feloldja...
Rice,nehéz lesz mindenkinek a Jets ellen futni,nem elfeledve,hogy Yanda RG helyett RT-t játszott.A két poszton nem ugyanazt a teljesítményt tudja és ez az RB-k teljesítményén is látszott.Cousins szerencsére már beöltözve ott volt a pálya mellett,remélhetőleg játszik a Bengals ellen,ami nem miatta öröm,hanem hogy Yanda visszamozog belülre.Így lesz az igazi,pontosabban majd Gaitherrel,csak ez még teljesen bizonytalan.
Oher az erősen közepes volt,remélem belemelegszi és az első meccs izgalma volt benne,Yanda is jobb RG-nek.
Heap az király ,félelmetes elkapásai voltak,a TD elkapást az 1.negyedben megfoghatta volna,de Wilson jól védekezett,pont a legjobb ütemben nyúlt oda,pont elég volt.Dickson jól mozgott,főleg blokkolt,Pittából nem láttam sokat.

.....


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Wednesday injury report

OUT: OT Jared Gaither (back) and WR Donte' Stallworth (foot).

DID NOT PRACTICE: TE Todd Heap (shoulder)

LIMITED PARTICIPATION: WR Anquan Boldin (thigh), NT Terrence Cody (knee), LB Ray Lewis (foot) and LB Jarret Johnson (back).

FULL PARTICIPATION: LB Jameel McClain (knee) and WR Marcus Smith (knee).

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem megvan a rögzítőn

több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kátrány!!!!! felkerült a meccs TYT-re, lehet lehúzni 😉 .... jó meccsnézést 😊Phoseidon
Én most akartam szólni,most vettem észte 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Kátrány!!!!! felkerült a meccs TYT-re, lehet lehúzni 😉 .... jó meccsnézést 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Szerintem, ha lecserélik Zibit a punt returner posztról az nem azért lesz, mert a Jets ellen nem remekelt, hanem mert szerintem ő is túl értékes, úgy mint Carr és Webb. Főleg addig, amíg Ed Reed vissza nem jön....

Tudom kátrány én is folyamatosan nézem, hogy mikor kerül már fel végre.... ha fentlesz beírom azonnal 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
TYT-n még én sem láttam fent a meccset. Kátrány: addig is, ezt a videót nézd meg szerintem:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81a89f91/Playbook-Ravens-exploit-Jets-other-CBs?module=HP_video

különösen a végén, 3:38-nál kezdődő playt ajánlom, Ray szó szerint eltolja a FB-eket a rákba 😀Phoseidon
Tiszta ideg vagyok 😊 .Kedd reggel dolgoztam,nem tudtam megnézni,nem gond estére meglesz,gondoltam...,nos azóta is csak várom 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A keretszűkítésnél,Miller a PS -en kapott helyet,a helyére a rosterre szerződtettük McCannt aki a Dallas nál vált létszám felettivé.
A PS-ről leigazolta a Pats,most McCann -t elbocsátottuk és visszahoztuk Millert.
A kick returner Parmelee,a punt returner Zibi.Most ezért a bénázásáért,jött vissza Miller vagy ez volt az isteni sugallat Harbs-nek,hogy gond lesz ezzel a későbbiekben?Webb túl értékes,hogy punt szituációban megsérüljön,ahogy jelenleg Carr is.
Előszezonban nagyon jól teljesített,mint KR,ezen a téren jó,hogy visszaigazoltuk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Megszereztétek Prince Miller-t (CB) a PS-ünkből... ekkora a probléma a sec-etekkel?
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4683360/ravens-sign-pats-practice-squad-cb_bb
Most nincs nagy baj, de egy sérüléssel nagy gond lehet... DoM jól írja, ha a pats-ben is csak PS-be fért volna be, akkor már neki is jobb ha nálunk van, amúgy punt return-nél a legjobb volt nálunk a pre-seasonban (a késöbbiekben még jó lehet)

Más: most nézem, hogy a twitter-hős Ochocinco már most elkezdett pofázni....... :
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/09/twitter_war_of_words_has_already_begun.html

"I will play defense this week just to hit you in yo mouth fool!!!!"........pfff.....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Megszereztétek Prince Miller-t (CB) a PS-ünkből... ekkora a probléma a sec-etekkel?
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4683360/ravens-sign-pats-practice-squad-cb_bb
Inkább visszahozták. Csak az utolsó keretszűkítésnél került utcára, és a Pats onnan szerezte meg, valószínű, hogy PS-be tették volna. Érthető, hogy Miller is inkább visszament oda, ahol a premeccsek alatt is játszott, és nyilván a Ravens is jó véleménnyel lehet róla.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Megszereztétek Prince Miller-t (CB) a PS-ünkből... ekkora a probléma a sec-etekkel?
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4683360/ravens-sign-pats-practice-squad-cb
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
TYT-n még én sem láttam fent a meccset. Kátrány: addig is, ezt a videót nézd meg szerintem:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81a89f91/Playbook-Ravens-exploit-Jets-other-CBs?module=HP_video

különösen a végén, 3:38-nál kezdődő playt ajánlom, Ray szó szerint eltolja a FB-eket a rákba 😀

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
http://www.nfl.com/videos/baltimore-ravens/09000d5d81a84937/Ravens-defense-sack-8-yd-loss

Ngata,mint egy gyorsvonat... 😀

A TYT-n még nincs fent,sajnos még nem láttam 😐kátrány
Elvileg TYT-re azonos évből nem kerül ki meccs, legalábbis tavaly még ez a kiírásuk volt az oldalon...
Hogy azóta mi lett, az passz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.nfl.com/videos/baltimore-ravens/09000d5d81a84937/Ravens-defense-sack-8-yd-loss

Ngata,mint egy gyorsvonat... 😀

A TYT-n még nincs fent,sajnos még nem láttam 😐


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ray-ray hogy mondta?

Aki mozog megütjük? 😂

Kész a pali. 😊

A D az hihetetlen volt már most az első körben, reméljük tartani tudják, sőt javítani a szintet.Vrijbloed
Isten őrizzen, hogy nagyon beszóljak, de... 😊

Egyrészt a Jets Offense egy közepes védelemnek sem jelenthet komoly kihívást, a passz védekezésben pedig egy gyengének sem. 😉 Másrészt így is látni lyukakat a védelemben. 21 kísérletből 116 yardot futottak. Ez elég gáz a Ravens D-től. Persze Sanchez passzjátékát megölték, s így ez semmire nem volt jó, de Sanchez passzjátékát megölni, khmm, szóval nem egy nagy cucc. A futás elleni védelem egyáltalán nem volt jó, LT a 2. félidőben szaladgált rendesen. 😉

Az Offense-ről most nem ejtenék szót, tudjuk be az idénykezdetnek és a Jets kiváló D-jének. 😊Soldados
A szezon hosszú, meglátjuk mi lesz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ray-ray hogy mondta?

Aki mozog megütjük? 😂

Kész a pali. 😊

A D az hihetetlen volt már most az első körben, reméljük tartani tudják, sőt javítani a szintet.Vrijbloed
Isten őrizzen, hogy nagyon beszóljak, de... 😊

Egyrészt a Jets Offense egy közepes védelemnek sem jelenthet komoly kihívást, a passz védekezésben pedig egy gyengének sem. 😉 Másrészt így is látni lyukakat a védelemben. 21 kísérletből 116 yardot futottak. Ez elég gáz a Ravens D-től. Persze Sanchez passzjátékát megölték, s így ez semmire nem volt jó, de Sanchez passzjátékát megölni, khmm, szóval nem egy nagy cucc. A futás elleni védelem egyáltalán nem volt jó, LT a 2. félidőben szaladgált rendesen. 😉

Az Offense-ről most nem ejtenék szót, tudjuk be az idénykezdetnek és a Jets kiváló D-jének. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ray-ray hogy mondta?

Aki mozog megütjük? 😂

Kész a pali. 😊

A D az hihetetlen volt már most az első körben, reméljük tartani tudják, sőt javítani a szintet.
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Este néztem a meccsünket... maradjunk abban, amit már korábban mondtam,
Jó a csapat, de nem kéne ennyi TO, Cin-cin és a groupe métallurgique nem ad majd ennyi esélyt...
Az O line nekem kicsit fura, hogy ennyire... omladozásképes.... és nem igazán tudott futást segíteni
(tudom Rex és a védelem de akkor is)
A D kőkemény, bár köszönhetünk néhány yardot a Jets nagylelkűségének. Ray-ray még mindig a toppon.
A puntokat én viszont - bár tudom, hogy Harbs nem - átadnám másnak... Zibi ha védekezik, akkor már fáradt
a punthoz... szvsz
Kemény meccs volt és még sok hasonló lesz a bye-ig... ott kéne egy min 5-2 és akkor a csoport jó eséllyel a mienk lenne.
Ó álmok, ó álmok 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
kemény kis küzdelmes meccs volt. Gratulálok a csapatnak. A többit majd akkor ha mindenki látta 😊

több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kemény csata és győzelem... a többit majd ha láttam a meccset...
elöljáróban annyit, ennyi TO nem fér bele... jó, most igen, de ezt nem szabad így folytatni...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kis kedvcsináló: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1221


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
No gémdéj végre nekünk is,hosszú böjt után remélem ízletes lesz a falat,nagyon zsíros,óvatosnak kell lenni 😀(gyenge poén Rex túlsúlyával 😊 )
Ha itthon kezdenénk esélyesebbnek gondolnám a Ravenst,így nem tudom.Főleg nem tudni a gyakorlatban mennyit javul az offense.Íróasztalon sokat,de a Jets védelem kemény dió,Scott,Leonhard ismer minket,Jennings egy bivaly,Harris nagyon jó,a CB-k felsőfok...
Rex ,Pettine ,Carrier belülről is ismeri a csapatot,ennyi erővel persze visszfelé is igaz.

Én leginkább az O-Line-t féltem,az organized chaos ellen.Birk kihagyta a előszezon nagy részét,valszeg Yanda mozog ki RT-be,ahol erős átlagog,RG-ben top.Chester lesz RG-ben,aki nem rossz,de nem Yanda szint.Ha gyenge napot fog ki borzalom,milyen sz@r.Rex biztosan a jobb oldalunkra fog játszani,szerencse kicsit(bocs más baja) ,hogy Pace nem játszik.
Este az achilles sarkunk ez lesz,sztem. 😐
Tavaly ilyenkor sírtam volna elkeseredésemben,hogy a CB-k megeszik a WR -einket ,most már szerencsére nem ennyire egyértelmű a fölény,már ,ha van egyáltallán,Boldin,Mason,Hush,Heap,Dickson,Pitta,nagyon komoly névsor,bár lehet futni fogunk ,az lesz a taktika.
Meglátjuk,nem mi vagyunk az esélyesek,viszont jó csapatunk van és bármi lehet.kátrány
Üdv

Vártam ezt a napot. És kivételesen tudom is nézni, mert holnap délutános vagyok :cool:

Ahogy írtad az OL a legnagyobb kérdőjel számomra is illetve, hogy Sanchez terrorizálása mennyire fog működni és ezáltal a sec mennyire lesz "tehermentesítve".

Jó meccsnézést mindenkinek!
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
No gémdéj végre nekünk is,hosszú böjt után remélem ízletes lesz a falat,nagyon zsíros,óvatosnak kell lenni 😀(gyenge poén Rex túlsúlyával 😊 )
Ha itthon kezdenénk esélyesebbnek gondolnám a Ravenst,így nem tudom.Főleg nem tudni a gyakorlatban mennyit javul az offense.Íróasztalon sokat,de a Jets védelem kemény dió,Scott,Leonhard ismer minket,Jennings egy bivaly,Harris nagyon jó,a CB-k felsőfok...
Rex ,Pettine ,Carrier belülről is ismeri a csapatot,ennyi erővel persze visszfelé is igaz.

Én leginkább az O-Line-t féltem,az organized chaos ellen.Birk kihagyta a előszezon nagy részét,valszeg Yanda mozog ki RT-be,ahol erős átlagog,RG-ben top.Chester lesz RG-ben,aki nem rossz,de nem Yanda szint.Ha gyenge napot fog ki borzalom,milyen sz@r.Rex biztosan a jobb oldalunkra fog játszani,szerencse kicsit(bocs más baja) ,hogy Pace nem játszik.
Este az achilles sarkunk ez lesz,sztem. 😐
Tavaly ilyenkor sírtam volna elkeseredésemben,hogy a CB-k megeszik a WR -einket ,most már szerencsére nem ennyire egyértelmű a fölény,már ,ha van egyáltallán,Boldin,Mason,Hush,Heap,Dickson,Pitta,nagyon komoly névsor,bár lehet futni fogunk ,az lesz a taktika.
Meglátjuk,nem mi vagyunk az esélyesek,viszont jó csapatunk van és bármi lehet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related