Baltimore Ravens
47 feliratkozó
több mint 14 éve
Osemele jötthttp://youtu.be/juTgcUx3dDg
Guard kellett és jött is. Már csak váljon be a srác. Örülök neki😊Blaise

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Tommy Streeter WRNem tűnik rossznak 😊 Na jöjjön Burfict, egy 7. körös picket megér!
több mint 14 éve
Jackson, Asa CBLassan kezdek belenyugodni, hogy WR nem lesz idén.. Burfictet még húzzuk be, hátha bejön nekünk 😊
több mint 14 éve
Billy Winn, James Brown miért nem kell senkinek? (és persze nekünk?)
több mint 14 éve
Huhh. S kellett de most végignyálaztam, egy az idei harmat gyenge safety class 28 játékosát rangsoroló listát és nincs rajta a srác 😀 Upd: CBS-n FS rangsorban 6.
Elkezdem készíteni a motyóm a biztonság kedvéért mert a Canossa-járás igényel némi felkészülést, de eddig ez a nap... hááát hagy némi kívánni valót maga után :/
több mint 14 éve
igy ugye megvan a prospect c birka mögé jó d9ntés ha tlnyleg c... nem látom rossz picknek, de ez a jövő zenéjeCollapoBen Jones (utánunk el is vitték), Philip Blake mindkettő C és előrébb tették mint Gradkowskit. Ráadásul voltak bent jobb játékosok pár hozzászólással feljebb Igor le is írta őket.
Várhattunk volna még a projekt C-vel szerintem, de a draftteamünk nem a balf@szságokról híres szóval biztos látnak a srácban valamit ami miatt úgy érzik megérte😊 Remélem így van. In OZ we trust!
több mint 14 éve
igy ugye megvan a prospect c birka mögé jó d9ntés ha tlnyleg c... nem látom rossz picknek, de ez a jövő zenéje

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Gino Gradkowski G-nek írták nfl.com-on de center. Sleeper. Ennél többet elég nehéz mondani. Nem mondanám, hogy BPA volt :/
több mint 14 éve
Upshaw-nak piszkosul örülök,brutális lesz a passrushunk.Suggs/Kruger/Upshaw.Én bízok Kindle felépülésében.Tavaly rosteren volt,de Kruger jobb volt,passz ellen .Most,hogy nem lesz JJ ( 😕 ) Krugerre több futás elleni play jut,ami jobban fárasztja,lesz lehetősége mindhármuknak játszani. Suggs- alldown .
Így most McClellan végérvényesen ILB lesz,ha megragad rosteren.

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Konz overrated... én speciel nagyon örülök Osemelének (még ha talán apró reach is), de a maradék OG-k közül ő volt a legjobb (talán James Brown lehetett volna még érdekes..de nem baj, hogy Osemele jött, sőt)Igor,a Pierce pick az kicsit Rice-nak is szól,valódi nyomásgyakorlás ez rá nézve ,Pierce akár válthatja a kezdőben?
Pierce pedig wow... imádtam egyetemen, rengeteg meccsét láttam..nagyon jó lesz 😊 ott van a 4/3-as pickünk, szerintem nem baj, hogy elhoztuk.
4/3-ra még csomó hasznos prospect jöhet, need-es posztokra: Zebrie Sanders, Criner/Joe Adams, Crick v. Minnifield... esetleg Iloka.Igor
Nyilván nem cél,hogy ne legyen Ray-nek hosszútávúja.

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Konz overrated... én speciel nagyon örülök Osemelének (még ha talán apró reach is), de a maradék OG-k közül ő volt a legjobb (talán James Brown lehetett volna még érdekes..de nem baj, hogy Osemele jött, sőt)Konznál szerintem a kórlapja volt a red flag. Pierce-el kapcsolatban pedig remélem a próféta szól belőled 😊
Pierce pedig wow... imádtam egyetemen, rengeteg meccsét láttam..nagyon jó lesz 😊 ott van a 4/3-as pickünk, szerintem nem baj, hogy elhoztuk.
4/3-ra még csomó hasznos prospect jöhet, need-es posztokra: Zebrie Sanders, Criner/Joe Adams, Crick v. Minnifield... esetleg Iloka.Igor
Sizzle-Upshaw-McPhee pass rush Wiiliams Webb Smith corner team Reeddel megtámogatva *süti*
Viszont a macsekok elég masszívan megerősítették az eddig sem botütő D linejukat és a többi pick is ül. Vasas is a legneuralgikusabb ponton erősödött... Jó kis meccsek lesznek a csoportban, már alig várom 😀
több mint 14 éve
Konz overrated... én speciel nagyon örülök Osemelének (még ha talán apró reach is), de a maradék OG-k közül ő volt a legjobb (talán James Brown lehetett volna még érdekes..de nem baj, hogy Osemele jött, sőt)Pierce pedig wow... imádtam egyetemen, rengeteg meccsét láttam..nagyon jó lesz 😊 ott van a 4/3-as pickünk, szerintem nem baj, hogy elhoztuk.
4/3-ra még csomó hasznos prospect jöhet, need-es posztokra: Zebrie Sanders, Criner/Joe Adams, Crick v. Minnifield... esetleg Iloka.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
A draftunk idáig hasonló az itteni mock draftommal: BPA védő, aztán OL, majd RB. 😀Upshaw: király lesz ő T-Sizzle másik oldalán, Krugerrel elosztoznak a poszton,szóval lesz itt passrush bőven. Ezzel Kindle végleg kuka.
Osemele: LG lesz, nagy need volt és illik is a falunkba. Itt azon csodálkoztam, hogy nem tradeltünk fel a csúszó Konzért, de ezek szerint tartottunk a sérülékenységétől, én lehet felmentem volna érte. McKinney-Osemele/Boren-Birk-Yanda-Oher/Reid. Hosszútávra még kellesz egy center meg egy franchise LT. Én lehet hogy negyedik körben behúznám az elején Massie vagy Sanderst.
Pierce: Rizsa agyon van terhelve, ráadásul most morcos a Franchise tag miatt. Ő az erőfutásoknál is jó lehet, szóval kiegészíthetik egymást Rizsával, és nem kell mindig a darálóba küldenünk Ricet.. Most olvastam, hogy Fosterhez hasonlítják, legyen úgy... 😀
Nekem idáig tetszik. Még a védelembe jöhet DE/DT, ILB, S , a támadókhoz meg C, OT, WR.
több mint 14 éve
Nem mondom, hogy nem húzom a Pierce pick után a számat. Van két fiatal RB-nk akik még nem is kaptak lehetőséget. Ha RR-el gebasz lesz (szerződés, sérülés) Pierce ide, Pierce oda az idényünknek nagy valószínűséggel reszeltek. Ha nem lesz gebasz akkor meg 3. körben csere futó, főleg feltraddel? Ehh... Bízzunk OZ-ban, 2-3 év és kiderül megérte-e ez a pick.
több mint 14 éve
Round 3: Bernard Pierce RBEnnek így nem tudom mi értelme volt... Úgy gondolom sokkal nagyobb hiányosságaink vannak mind a védelemben, mind az O falban, mintsem hogy 3. körben backup RB-ek kelljen draftolni. Ráadásul azért WR se ártana. Amúgy feltrade is ment érte, oda az egyik 5. körös választásunk.
több mint 14 éve
Osemele jöttGuard kellett és jött is. Már csak váljon be a srác. Örülök neki😊
több mint 14 éve
Upshaw 😍 Mostmár csak az O falat erősítsük és jók vagyunk 😊
több mint 14 éve
Belefér.. Glenn nagyobb needre jött volna, de Upshaw-val sem lesznek gondok. 😊Lehet Ő is focizni ment a Combinera mint Claiborne 😀
Húúú.. ő is egyszámjegyű Wonderlicset írt úgy látom.Igor
több mint 14 éve
Szerintem perfect fit, nagyon jó helye lesz itt. Grat hozzá srácok! (És örülök, hogy legalább kétszer biztosan látni fogom 😀 )
több mint 14 éve
Én nemigen követem az egyetemi focit ezért megkérdezném: Örülünk Vincent? 😊PhoseidonÖrülünk... magasan legjobb BPA D player.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Én nemigen követem az egyetemi focit ezért megkérdezném: Örülünk Vincent? 😊
"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
Belefér.. Glenn nagyobb needre jött volna, de Upshaw-val sem lesznek gondok. 😊Húúú.. ő is egyszámjegyű Wonderlicset írt úgy látom.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Upshaw lett 😊
több mint 14 éve
Thompsonról elég jókat írnak. Futás ellen az igazi, de kis csiszolással pass rushban is ott lehet a toppon a scoutok szerint. Tetszik 😊 Van friss mock ahol hozzánk írják a 60-ra a többség 50-60 körülire teszi. Az ideális egy Glenn-Thompson tandem lenne még akkor is ha 60-ról fel kellene tradelni egy kicsit Thompsonért.