Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baltimore Ravens

47 feliratkozó

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
Osemele jött

Guard kellett és jött is. Már csak váljon be a srác. Örülök neki😊Blaise
http://youtu.be/juTgcUx3dDg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Tommy Streeter WR

Nem tűnik rossznak 😊 Na jöjjön Burfict, egy 7. körös picket megér!
több mint 14 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Jackson, Asa CB

Lassan kezdek belenyugodni, hogy WR nem lesz idén.. Burfictet még húzzuk be, hátha bejön nekünk 😊
több mint 14 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Billy Winn, James Brown miért nem kell senkinek? (és persze nekünk?)
több mint 14 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Huhh. S kellett de most végignyálaztam, egy az idei harmat gyenge safety class 28 játékosát rangsoroló listát és nincs rajta a srác 😀
Upd: CBS-n FS rangsorban 6.
Elkezdem készíteni a motyóm a biztonság kedvéért mert a Canossa-járás igényel némi felkészülést, de eddig ez a nap... hááát hagy némi kívánni valót maga után :/
több mint 14 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
igy ugye megvan a prospect c birka mögé jó d9ntés ha tlnyleg c... nem látom rossz picknek, de ez a jövő zenéjeCollapo
Ben Jones (utánunk el is vitték), Philip Blake mindkettő C és előrébb tették mint Gradkowskit. Ráadásul voltak bent jobb játékosok pár hozzászólással feljebb Igor le is írta őket.

Várhattunk volna még a projekt C-vel szerintem, de a draftteamünk nem a balf@szságokról híres szóval biztos látnak a srácban valamit ami miatt úgy érzik megérte😊 Remélem így van. In OZ we trust!
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
igy ugye megvan a prospect c birka mögé jó d9ntés ha tlnyleg c... nem látom rossz picknek, de ez a jövő zenéje

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Gino Gradkowski G-nek írták nfl.com-on de center. Sleeper. Ennél többet elég nehéz mondani. Nem mondanám, hogy BPA volt :/
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Upshaw-nak piszkosul örülök,brutális lesz a passrushunk.Suggs/Kruger/Upshaw.Én bízok Kindle felépülésében.
Tavaly rosteren volt,de Kruger jobb volt,passz ellen .Most,hogy nem lesz JJ ( 😕 ) Krugerre több futás elleni play jut,ami jobban fárasztja,lesz lehetősége mindhármuknak játszani. Suggs- alldown .
Így most McClellan végérvényesen ILB lesz,ha megragad rosteren.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Konz overrated... én speciel nagyon örülök Osemelének (még ha talán apró reach is), de a maradék OG-k közül ő volt a legjobb (talán James Brown lehetett volna még érdekes..de nem baj, hogy Osemele jött, sőt)

Pierce pedig wow... imádtam egyetemen, rengeteg meccsét láttam..nagyon jó lesz 😊 ott van a 4/3-as pickünk, szerintem nem baj, hogy elhoztuk.

4/3-ra még csomó hasznos prospect jöhet, need-es posztokra: Zebrie Sanders, Criner/Joe Adams, Crick v. Minnifield... esetleg Iloka.Igor
Igor,a Pierce pick az kicsit Rice-nak is szól,valódi nyomásgyakorlás ez rá nézve ,Pierce akár válthatja a kezdőben?
Nyilván nem cél,hogy ne legyen Ray-nek hosszútávúja.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Konz overrated... én speciel nagyon örülök Osemelének (még ha talán apró reach is), de a maradék OG-k közül ő volt a legjobb (talán James Brown lehetett volna még érdekes..de nem baj, hogy Osemele jött, sőt)

Pierce pedig wow... imádtam egyetemen, rengeteg meccsét láttam..nagyon jó lesz 😊 ott van a 4/3-as pickünk, szerintem nem baj, hogy elhoztuk.

4/3-ra még csomó hasznos prospect jöhet, need-es posztokra: Zebrie Sanders, Criner/Joe Adams, Crick v. Minnifield... esetleg Iloka.Igor
Konznál szerintem a kórlapja volt a red flag. Pierce-el kapcsolatban pedig remélem a próféta szól belőled 😊

Sizzle-Upshaw-McPhee pass rush Wiiliams Webb Smith corner team Reeddel megtámogatva *süti*

Viszont a macsekok elég masszívan megerősítették az eddig sem botütő D linejukat és a többi pick is ül. Vasas is a legneuralgikusabb ponton erősödött... Jó kis meccsek lesznek a csoportban, már alig várom 😀
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Konz overrated... én speciel nagyon örülök Osemelének (még ha talán apró reach is), de a maradék OG-k közül ő volt a legjobb (talán James Brown lehetett volna még érdekes..de nem baj, hogy Osemele jött, sőt)

Pierce pedig wow... imádtam egyetemen, rengeteg meccsét láttam..nagyon jó lesz 😊 ott van a 4/3-as pickünk, szerintem nem baj, hogy elhoztuk.

4/3-ra még csomó hasznos prospect jöhet, need-es posztokra: Zebrie Sanders, Criner/Joe Adams, Crick v. Minnifield... esetleg Iloka.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
A draftunk idáig hasonló az itteni mock draftommal: BPA védő, aztán OL, majd RB. 😀

Upshaw: király lesz ő T-Sizzle másik oldalán, Krugerrel elosztoznak a poszton,szóval lesz itt passrush bőven. Ezzel Kindle végleg kuka.

Osemele: LG lesz, nagy need volt és illik is a falunkba. Itt azon csodálkoztam, hogy nem tradeltünk fel a csúszó Konzért, de ezek szerint tartottunk a sérülékenységétől, én lehet felmentem volna érte. McKinney-Osemele/Boren-Birk-Yanda-Oher/Reid. Hosszútávra még kellesz egy center meg egy franchise LT. Én lehet hogy negyedik körben behúznám az elején Massie vagy Sanderst.

Pierce: Rizsa agyon van terhelve, ráadásul most morcos a Franchise tag miatt. Ő az erőfutásoknál is jó lehet, szóval kiegészíthetik egymást Rizsával, és nem kell mindig a darálóba küldenünk Ricet.. Most olvastam, hogy Fosterhez hasonlítják, legyen úgy... 😀

Nekem idáig tetszik. Még a védelembe jöhet DE/DT, ILB, S , a támadókhoz meg C, OT, WR.
több mint 14 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem mondom, hogy nem húzom a Pierce pick után a számat. Van két fiatal RB-nk akik még nem is kaptak lehetőséget. Ha RR-el gebasz lesz (szerződés, sérülés) Pierce ide, Pierce oda az idényünknek nagy valószínűséggel reszeltek. Ha nem lesz gebasz akkor meg 3. körben csere futó, főleg feltraddel? Ehh... Bízzunk OZ-ban, 2-3 év és kiderül megérte-e ez a pick.
több mint 14 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Round 3: Bernard Pierce RB

Ennek így nem tudom mi értelme volt... Úgy gondolom sokkal nagyobb hiányosságaink vannak mind a védelemben, mind az O falban, mintsem hogy 3. körben backup RB-ek kelljen draftolni. Ráadásul azért WR se ártana. Amúgy feltrade is ment érte, oda az egyik 5. körös választásunk.
több mint 14 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Osemele jött

Guard kellett és jött is. Már csak váljon be a srác. Örülök neki😊
több mint 14 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Konzot elvitte a Falcons 😕

Edit: Kelechi Osemele
több mint 14 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Upshaw 😍 Mostmár csak az O falat erősítsük és jók vagyunk 😊
több mint 14 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Belefér.. Glenn nagyobb needre jött volna, de Upshaw-val sem lesznek gondok. 😊

Húúú.. ő is egyszámjegyű Wonderlicset írt úgy látom.Igor
Lehet Ő is focizni ment a Combinera mint Claiborne 😀
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Szerintem perfect fit, nagyon jó helye lesz itt. Grat hozzá srácok! (És örülök, hogy legalább kétszer biztosan látni fogom 😀 )
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Én nemigen követem az egyetemi focit ezért megkérdezném: Örülünk Vincent? 😊Phoseidon
Örülünk... magasan legjobb BPA D player.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Én nemigen követem az egyetemi focit ezért megkérdezném: Örülünk Vincent? 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Belefér.. Glenn nagyobb needre jött volna, de Upshaw-val sem lesznek gondok. 😊

Húúú.. ő is egyszámjegyű Wonderlicset írt úgy látom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Upshaw lett 😊
több mint 14 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Thompsonról elég jókat írnak. Futás ellen az igazi, de kis csiszolással pass rushban is ott lehet a toppon a scoutok szerint. Tetszik 😊 Van friss mock ahol hozzánk írják a 60-ra a többség 50-60 körülire teszi. Az ideális egy Glenn-Thompson tandem lenne még akkor is ha 60-ról fel kellene tradelni egy kicsit Thompsonért.