NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mérföldes további 1 évre gazdagítja az ST-t és a secondary-t... nem baj, kell a depth és Őt legalább bírom a cicáktól 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Steve Smith mibe/mennyibe kerülne kb?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
hali új tag vagyok 😊
remélem rendesen fogtok velem bánni,ha véletlenül hülyeségeket írok majd 😀,mert előfordulhat azért nem vagy akkora szakértő mint itt egyesek 😀
durván 5 éve vagyok ravens fan(+ eagles ez a 2 csapat van ami a szívemhez közelebb áll)
1. kérdés rögtön
ugye itt van WR posztra rögtön JJ,Smith,de mi a helyzet a tavalyi évben berobbanó Marlon Brown gyerekkel? ő még itt van van ufa/udfa nem tudom mik vannak pontosan 😀petr
üdv köztünk 😊
Brown és JJ jók lesznek 3.-4. számú opciónak, kell még valaki Torrey mellé. Én nagyon remélem, hogy Steve Smith nálunk fog kikötni tökéletes lenne ebbe a csoportba, igaz nem fiatal, de bőven van még benne néhány év, ha olcsón jön sokat nyerhetünk vele.
több mint 10 éve
petr 12
újonc szerződését tölti, még kb 3 évig tuti itt van, nyomja is, de kell azért a veterán, néha voltak meccsei tavaly, amikor még levették a pályáról... na akkor kell más, megbízható célpont Joe-nak, hogy magabiztos lehessen... rögtön egy igen jó kérdéssel indítottál 😀

jah, és üdv köztünk 😊Collapo
próbáltam kicsit megvillantani azért azt a minimális nfl tudásom 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
újonc szerződését tölti, még kb 3 évig tuti itt van, nyomja is, de kell azért a veterán, néha voltak meccsei tavaly, amikor még levették a pályáról... na akkor kell más, megbízható célpont Joe-nak, hogy magabiztos lehessen... rögtön egy igen jó kérdéssel indítottál 😀

jah, és üdv köztünk 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
petr 12
hali új tag vagyok 😊
remélem rendesen fogtok velem bánni,ha véletlenül hülyeségeket írok majd 😀,mert előfordulhat azért nem vagy akkora szakértő mint itt egyesek 😀
durván 5 éve vagyok ravens fan(+ eagles ez a 2 csapat van ami a szívemhez közelebb áll)
1. kérdés rögtön
ugye itt van WR posztra rögtön JJ,Smith,de mi a helyzet a tavalyi évben berobbanó Marlon Brown gyerekkel? ő még itt van van ufa/udfa nem tudom mik vannak pontosan 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
monnyuk a pimaszság Kovi mellett szól...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egyébként Steve Smith szabad ügynök lett. Én nagyon örülnék neki, ha Ő nem nálunk köt ki akkor Edelmanra fogunk rárepülni. Bármelyikőjük is kerül hozzánk annyit mindenképpen elértünk, hogy a WR nem lesz ordító need, nem lesz nyilvánvaló a korai körös pick célpont(ok).Blaise
hm... hamár itt tartunk én KoviPistinek nem örülnék annyira... tudom, hogy kell a veterán, de nem tudom Ő lenne-e az... én azt mondom menjünk rá a drafton a WR-re, instant kezdő kell és hozzuk el brusztolni Tóri, JJ és a többiek mellé a sajtost... gyűjtsük a JJ-t 😀Collapo
Amilyen pudingok voltunk tavaly, szerintem mindenképpen kell valaki aki belevágja elkapás után a lasztit a védő képébe és hergeli a csapatot. Erre pedig keresve sincs jobb ember Smithnél.

Egyébként fogalmam sincs, hogy ki az a sajtos és amint leírtam beugrott, hogy James Jones 😀 Róla mondjuk nem sok hírt lehet olvasni, eléggé a radarom alatt repül.

WR pedig mindenképpen kell draftról, ha Stevet hozzuk, de így nem az lesz annyira nyilvánvaló, mint, hogy a Stelleresnek védőfalember kell majd az első körben.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyébként Steve Smith szabad ügynök lett. Én nagyon örülnék neki, ha Ő nem nálunk köt ki akkor Edelmanra fogunk rárepülni. Bármelyikőjük is kerül hozzánk annyit mindenképpen elértünk, hogy a WR nem lesz ordító need, nem lesz nyilvánvaló a korai körös pick célpont(ok).Blaise
hm... hamár itt tartunk én KoviPistinek nem örülnék annyira... tudom, hogy kell a veterán, de nem tudom Ő lenne-e az... én azt mondom menjünk rá a drafton a WR-re, instant kezdő kell és hozzuk el brusztolni Tóri, JJ és a többiek mellé a sajtost... gyűjtsük a JJ-t 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Bélienk nem az eredeti posztja, 80313 évet játszott cb-ben, DeCoud viszont FS... én vele próbálkoznék...Collapo
Diggz nemsokára alá is ír Detroitba. DeCoudnak tavaly előtt jó éve volt, tavaly pedig szimplán rettenetes. A baj az, hogy a magasan jegyzett S prospektek inkább a boxba valók. Egy FA FS igazolás most már egyre nagyobb need. Legyen akár DeCoud akár Clemons.

Egyébként Steve Smith szabad ügynök lett. Én nagyon örülnék neki, ha Ő nem nálunk köt ki akkor Edelmanra fogunk rárepülni. Bármelyikőjük is kerül hozzánk annyit mindenképpen elértünk, hogy a WR nem lesz ordító need, nem lesz nyilvánvaló a korai körös pick célpont(ok).
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Bélienk nem az eredeti posztja, 80313 évet játszott cb-ben, DeCoud viszont FS... én vele próbálkoznék... és különben is, Homár, Tarkopasz és LeBor is a rösztlin van.. ST ász Mérföldes meg Elemmel SS... ennyi XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Úgy néz ki Diggz úton van Detroitba úgyhogy most már tényleg kiváncsi vagyok,hogy mi a terv FS ügyben.eddig ellene voltam,hogy Champet idehozzuk,de ha draftolnunk kell egy safetit akkor mentornak,teamleadernek ideális.ha nem kér sokat lehet meg kéne próbálni.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sziasztok, Daryl Smith szerződtetéséről van valami híretek?
Állítólag a Broncos is erősen érdeklődik iránta, de nem találtam csak tegnapi infót róla 😊Általános Doktor
Az utolsó hír, hogy még 'disconnect' státusz van...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 022 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sziasztok, Daryl Smith szerződtetéséről van valami híretek?
Állítólag a Broncos is erősen érdeklődik iránta, de nem találtam csak tegnapi infót róla 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
A SB évben nagyon jó volt Grahem,idén nam az a szint volt,hogy megtartsuk.

JJ,good deal ,relatív kis pénzért van returner,2/3.WR,X faktor lehet,mint a döntőben vagy emlékezz,ha "a séf"nem billenti ki az egyensúlyából a Steelers ellen is TD.
Jó ez,főleg,hogy Kubiak arra használja,amit tud.kátrány
JJ-vel majd megbékélek, Grahamat viszont én sajnálom. Az egyetlen labdára is veszélyes tagja volt a secondarynknek. Tény, hogy év elején nagyon rossz volt, de folyamatosan javult a játéka. Nem lepne meg egy korai CB draft. 17-en akár már value pick is lehet. Jimmy kontrakt yearbe lép plusz egy jó CB meg mindig jó választás.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
Kb ugyanezt gondolom, 3.5 sok már érte, 2 millió környéke lett volna az ideális, ennek kevésbé örülök..Voice
ebből csak 4,5 milla garantálét és további 2 millió az elkapások számához van kötve, nem rossz ez
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
Kb ugyanezt gondolom, 3.5 sok már érte, 2 millió környéke lett volna az ideális, ennek kevésbé örülök..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
 espn.go.com/blog/baltimore-ravens/post/_/id/7400/why-keeping-jacoby-jones-was-so-criticalBaltimoreDefense
Most olvasom,Hensley nagyszerűen összefoglalta,miért jó J.J.megtartása.(Y)


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
A SB évben nagyon jó volt Grahem,idén nam az a szint volt,hogy megtartsuk.

JJ,good deal ,relatív kis pénzért van returner,2/3.WR,X faktor lehet,mint a döntőben vagy emlékezz,ha "a séf"nem billenti ki az egyensúlyából a Steelers ellen is TD.
Jó ez,főleg,hogy Kubiak arra használja,amit tud.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hogy állunk most a cap-el?13mill kb?

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
 espn.go.com/blog/baltimore-ravens/post/_/id/7400/why-keeping-jacoby-jones-was-so-critical
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Következő lépés?Collapo
Kipipálni a "Re-sign Daryl Smith" rublikát
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Közben
Jacoby Jones' four-year deal has a maximum value of $14 million, according to a source. He gets $4.5 million guaranteed Aaron Wilson ‏@RavensInsider 2m
Jó eséllyel alacsony így... 3,5 / év... gondolom végsúlyos... talán holnapra kiderül

OZ idei todo listája:

lol
Következő lépés?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez a JJ deal csak akkor jó, ha jók a számok... reméljük alacsonyan maradnak...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!