Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ravens KR Jacoby Jones reportedly suffered a head injury in a brawl aboard a party bus when a stripper hit him in the head with a bottle late Sunday.
The bus was reportedly filled with Ravens players and at least one stripper named "Sweet Pea," who struck Jones with a "gigantic" Ace of Spades bottle. Jones was reportedly "bleeding everywhere," and an ambulance was called, though he did not have to be hospitalized. Notorious partier Bryant McKinnie was aboard the bus, but tried to break up the brawl. No arrests were made because "no one cooperated with cops."

😀

több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Sziasztok.

Én viszont igyekszem majd vizet zavarni 😊
Szerintem mind a négy soron következő meccs fogható. A Packers-t nézni kell a következő hetekben, hogy hogyan próbálja foltozni a lukakat, a Bills és Steelers sima ügy (igen, az), a Dolphins pedig szintén a következő hetekben szeretné megmutatni, mire is képes a csoportjában. A Ratbirds egy tipikus hosszan menetelő csapat, nem fogja a törölközőt bedobni pár kezdeti vereség után (tavaly 9-2, majd 10-6-ból lett SB). Az idei szezonban most először (a tegnapi meccs után) érzem azt, hogy van potenciál a csapatban, és simán odaérhetünk egy AFC döntőre.Spasm
Üdv a fedélzeten! AFC Championship Game-mel még várjunk azért... 😊
Új a védelmünk - bár utóbbi 2 meccsen már kezd-kezd karcolni, ST helyén maradt JJ nélkül is, Offense pedig még mindig nyögi Q, Pitta, JJ kiválását + Run game is nagyon akadozik. Látszanak már bíztató jelek Flaccoék oldaláról is, de ne szaladjunk túlságosan előre. Maradjunk a realitások talaján és akkor az elkövetkező pár meccs után se fogunk csalódottak lenni.
Abszolút reális célnak tartom azonban a Playoffot. Most hogy ez együtt jár-e az AFC North Title-el az kérdéses. Jelen pillanatban azt mondom, hogy idén a csoport nem lesz meg, de a PO igen. De ne legyen igazam és szórjanak el pár meccset a cicusok. Figyelem, közhely veszély: Ha pedig a PO megvan, onnantól már bármi lehet! Summa summarum, ha bejutunk a PO-ba és netalán tán ott még 1 meccset be is húzunk, akkor én már maximálisan elégedett is leszek a szezonnal.
több mint 11 éve
Spasm Baltimore Ravens Maryland Terrapins 27
Sziasztok.

Én viszont igyekszem majd vizet zavarni 😊
Szerintem mind a négy soron következő meccs fogható. A Packers-t nézni kell a következő hetekben, hogy hogyan próbálja foltozni a lukakat, a Bills és Steelers sima ügy (igen, az), a Dolphins pedig szintén a következő hetekben szeretné megmutatni, mire is képes a csoportjában. A Ratbirds egy tipikus hosszan menetelő csapat, nem fogja a törölközőt bedobni pár kezdeti vereség után (tavaly 9-2, majd 10-6-ból lett SB). Az idei szezonban most először (a tegnapi meccs után) érzem azt, hogy van potenciál a csapatban, és simán odaérhetünk egy AFC döntőre.


BALTIAMORE
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
én annyit mondanék a köv. négy meccsre, hogy
- a számlák csapata akárkit megszorít, egyszer ki is jöhet nekik al épés
- a halak (igen, tudom, hogy a delfin nem hal, hanem madár) idén erősebbek lehetnek a patriarkáknál, valami ott nagyon összeált, legalábis egyenlőre úgy fest, bár igazi teszt most jön majd nekik is...
- a pacskerek tuti zakó, DiszkontDuplaCsekk szétzilál minket...
- a vasalóss meg sose egyszerű...

ideális a 3-1 lenne, de worth case lehet az 1-3 is... érdekes a szeon.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
lucio 325
Lehet mondani, minden a tervek szerint halad, újjáépítés során a W a lényeg, nem a szép játék 😀. A D-t újraszerveztük, mélységében még talán erősebb is, mint tavaly - úgy tűnik, működik. A különben sem yardgyáros O gyengült - hát ezt látjuk...Ilyen helyzetben extrák nélkül nem valószínű, hogy erős csapatot megverünk - tegnap voltak extrák (labdaszerzés, visszahordás). Rengeteg büntetéssel, de a fal szerintem egy elit védelem ellen is tartott valamennyire - azt nem tudom megállapítani, hogy az elszakadni nem tudó elkapók vagy a túl kevés idő (Flacconak) miatt akadozik a passzjáték, bár a szünetben ezen azért javítottak (vagy a Tekik omlottak össze a 2 szünet előtti TD miatt). A futójátékunk múlt héten Rice-al is akadozott, most is - ezen azért javítani kéne, mert ha a passz nem megy, akkor legalább a futásnak kellene. Jön két idegenbeli meccs, szerintem ilyen O-val nincsenek kötelező győzelmek számunkra, de egyet hozni kéne, ha versenyben akarunk maradni a Bengalssal. Sőt, a wild card miatt a Miami elleni meccs eredménye nagyon fontos lehet még decemberben. Mindenesetre kezdeti félelmeim ellenére úgy néz ki, az idei alapszakaszt is végig lehet izgulni a play off reményében.
több mint 11 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem a tegnapi meccs biztató volt. A D# nem engedett TD-t már két meccs óta, ráadásul most volt labdaszerzésük is. Ez egyértelműen fejlődés és remélem ez így is marad. Az O# még mindig nem az igazi, de most legalább ligaelit védelem ellen nem sikerült nagyot alkotni. Nektek nem tűnt fel, hogy az összes futójáték ami belül hívtak egyből halálra volt ítélve míg a fal melletti futásokból csomó nagy játék összejött. Igazából ezt nem értettem a futásoknál. A passzjáték meg szerintem nem volt annyira szar, ahhoz képest hogy Flacconak nem sok ideje volt passzolni nem adta el a labdát, és most már sok 3down-os szituációs megoldott Clark. Ha így játszanak ill. így fejlődnek a további összecsapásokon akkor nem lesz gond a PO-val. Bár a tigrincsek most elég jók voltak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hozott Isten köztünk, zavarj vizet nyugodtan, több szem восемь...

A tegnapi meccsről, az O# még mindig haldoklik... nincs futás, és nehezen alakul ki separation... viszont 30-9 a vége, egy olyan meccsnek, ahol all-time-flag-recordra hajtottak a bírók... nem volt ritmus, nem volt szép, de ezt most behúztuk...

Azért jó lenne olyan meccset is látni, ahol Joe és az O# játszik is! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
ha12 Baltimore Ravens Miami Hurricanes 279 — ha12@citromail.hu
Sziasztok.Bemutatkoznék Horváth András vagyok.Mióta megfertőzött az NFL(kb.8 éve) azóta vagyok RAVENS szinpatizáns.Habár nem vagyok annyira naprakész a csapattal kapcsolatban engedjétek meg,hogy csatlakozzak hozzátok itt a fórumon.Ígérem nem zavarok sok vizet.Hajrá hollók.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Out: Jacoby Jones, Ryan Jensen
Doubtful: Arthur Brown, Chris Canty, Brandon Williams, Deonte Thompson, Ray Rice
Questionable: Chykie Brownpuffin
Canty és Brown sem edzett egész héten, ez Harbsnál kb egyenlő az outtal. Rice szintén, de nála ment a ködösítés, hogy játszik. Jó lenne, ha tudná vállalni, de ha nem 100%-os akkor inkább ne kockáztassunk.
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Out: Jacoby Jones, Ryan Jensen
Doubtful: Arthur Brown, Chris Canty, Brandon Williams, Deonte Thompson, Ray Rice
Questionable: Chykie Brown
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
eddig sokan ekézték Jimmyt mégis jó lesz ő ugy látszik

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A nagy ballhawk hiánya tényleg kihathat a D-re, de a Vasas bizonyítja, hogy pokolian jó D-t lehet összerakni anélkül is, hogy labda vadászok lennének a csapatban. Persze az O-nak fontos lenne, a jó field position vagy akár a védő pontszerzés, de ha sikerül megfojtanunk labdaszerzés nélkül az ellenfelet, akkor ne b*ssza meg a réz, hogy ne tudjon Joe két, három jó (TD) driveot vezetni meccsenként. 😀
Minden esetre a Tekik elleni meccs jó erőfelmérő lesz, mert eddig a két véglettel meccseltünk.

Egyébként szerintem a Huff - Elam páros lenne az "ideális", Elam repkedhetne a box környékén, Huff meg vadászhatna mélyen labdákra, de valamiért nem találja a stáb a helyét a védelemben, mert az eddigi teljesítményénél (preseasont is beleszámítva) azért Ő tud jobban is játszani. Corner poszon meg. Webb fasza, de amíg mellette keresgélik csak az embereket , dobálni sem nagyon fognak rá. Így meg esélye sincs lasztit szerezni.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hm... de akkor hol olvastam, hogy Ihedigbo return-ölhet... mindegy, igaz amit mondasz, mea culpa!

akkor viszont biz' a 'csába.... sajnálom mindenkitől aki bírja a srácot, de nekem a hideg futkos a hátamon...
olvastam, hogy nem egy Pollard, mert nem üt akkorát, de hogy mindig ott van, na ez igaz. csak igen ritkán látom egyáltalán ütközni... inkább rásegít, ott van de más csinlja a tekkült... ettől még lehet én látom rosszul, de ejj 😀

Amúgy a két meccset figyelembe véve, ami engem zavar, az az, hogy egyáltalán nincs benne a védelem játékában a labdaszerzés lehetősége... még csak közel se láttam hozzá a csapatot nagyon. Ez fáj... pedig Háló és még Huffnágel is tudná ezt, Csiki se töketlen, ha jól tévedek volt már neki is ebben a műfajban szereplése.... kéne a ballhawk... és Elem nem az, Ihidegbo se...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Pontosabban Elam Huff helyett lesz kezdő FS, a sírásó marad SS. Jimmy is előrelépett a depth chart-on. Ebben az összeállításban jobban is festett a secondary, igaz a Clowns O =/= Donkeys O 😀
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
és még folytatták is az interjú videókkal... ötletes kampány...

Elam to replace Ihedigbo... Hell yeah!!!

Rice day-to-day de szerintem még pihenni fog...

Ja és a meccsről még annyit Arti jól nyomta... MarlonBrown-Dó is... Bynes pedig kedves meglepetés... még vannak hibái, de BarnArtúró, Kovi és JB jó lesz idén... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sziasztok láttátok az új McDonalds reklámot ?
www.youtube.com/watch?v=s7i26SlJz6U&feature=youtu.be
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Sziasztok, ne haragudjatok a kéretlen reklámért, de ha szeretnétek esetleg társaságban nézni a hétvégi Texans elleni meccset HD-ben, eredeti kommentárral, akkor sok szeretettel (és még több kézműves sörrel) várunk benneteket a Fűzővel Kifelé! Klubba, a Kandallóba vasárnap este!

Eseményrészletek itt:  www.facebook.com/events/1395636530665504/
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Viszont megnyugtató, hogy a Denver a Giantsen is átmasírozott, tehát nem mi voltunk nagyon gyengék, hanem a vadlovak voltak nagyon élesek. Remélem azért a végére kifulladnak.malkav
Sajnos ez így csak részben igaz... egy elszakadni képes wr sor ellen ez a meccs is gyalázat lett volna, mondjuk szépségtapasz a Gigánsok része, de nem megnyugtató... bár ez már csak amolyan szó-szál-hasogatás, de sajnos ez az O# teljesítmény még mindig kevés....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na kivel leszünk az élen holtversenyben?
több mint 11 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
"sploiler DEN/NYG"
Ez a meccs kb olyan volt mint tavaly a KC elleni 9:6 asszem. Viszont megnyugtató, hogy a Denver a Giantsen is átmasírozott, tehát nem mi voltunk nagyon gyengék, hanem a vadlovak voltak nagyon élesek. Remélem azért a végére kifulladnak.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kiszenvedtük, Tucker hibáiért kár volt, a védelem egész jól harapott, de ezt most inkább a barnákok - a miénkhez és a vasalósokhoz hasonlatos - wr állománya tette lehetővé...

Joe nem igazán bízik Torin kívül senkibe... BarnaMarlon jó volt... 😊


“Ray had a hip flexor strain, and right now is not scheduled for an MRI, but we’ll see how that goes overnight,”Haribó
Rice reméljük nem túl komoly, de sanszos, hogy kimarad egy-két hét...Drón és Písz lehet nyomulni

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Tűllem mint Tukeristától méltatlan lenne egy ijen fogadás, csak Tuker vs. Tuker. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Richardson 3TD lesz, ha emellé Rizzsel nem varrattok ugyanennyit, akkor csúnya zakó lesz, még a kabátbélés is kilóg. Emellé persze a FG battle lesz, Tukerrel nem komáznék, mer ő biztostuttisutianap
Tucker vs. Cundiff

Kérem tegyék meg tétjeiket. 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Richardson 3TD lesz, ha emellé Rizzsel nem varrattok ugyanennyit, akkor csúnya zakó lesz, még a kabátbélés is kilóg. Emellé persze a FG battle lesz, Tukerrel nem komáznék, mer ő biztostutti


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Flacco - Gipson?
Flacco - Groves?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!