Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
R. McClain-t ajánlanám az FO-tok figyelmébe 😊Bruce
Még a college McClain-re emlékezve nagyon szerettem volna,ha szerződtetjük...
Azóta utána olvastam és már nem szeretném. 😊
Ott személyiségbeli problémák is vannak,amit szántszándékkal nem visz be a GM az öltözőbe.Az a fegyveres ügye közelebb van a gengszterhez,mint egy kicsit dilis fiatalemberhez,akit lehet közösségben kezelni.
Tavaly Burfictet is ezért nem húztuk 7.körben vagy UDFA-ként.Pedig neki - még- nincsenek pályán kívüli balhéi,mint Rolando-nak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Happy Birthday to da best Franchise of da NFL, HBD Ravens!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/11287907_1676753645893017_2026872946_n.jpg?stp=c122.0.367.367a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=0EO5hxqomOsQ7kNvgEHIp_U&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYClx1y3vwlEkr4gap-LPUJIU7wMYRW18iqhhAx93PuvzQ&oe=67099180
Baltimore Ravens on Instagram: "Happy #Birthday #RavensNation! On March 29, 1996, #Baltimore's #NFL franchise was officially named the #Ravens. #ThanksArt"
9,897 likes, 141 comments - ravens on August 28, 2015: "Happy #Birthday #RavensNation! On March 29, 1996, #Baltimore's #NFL franchise was officially named the #Ravens. #ThanksArt".

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
no Baltimore Ravens 7 093
Bocsánat. Már elkezdtem írni a programot, de látom sutianap-nak megvan. 😊
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Huff-na k örülök, jó áron jön. Art Jones aláírta a 2. körös tenderét.
Streeter és Omar meg a legnagyobb királyok lesznek 😛
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Huff ezen az áron kurva jó igazolás sztem...Grat!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Dobson alatt így hirtelen nem tudom kire gondolsz. Gradkowski idén bizonyíthat, amíg Birk volt erre nem volt lehetősége és szükség sem volt rá.
BTW: Mint LT 1/32-re kire gondolsz, mert nekem hirtelen nem ugrik be senki aki annyit érne és reálisan bent lenne akkor.?Blaise
Na, összekevertem Doss-t a Marshallos Aaron Dobsonnal, túl sok pro day beszámolót olvastam, sorry 😊.
LT-t szerintem a top3 OT prospect mellett Menelik Watson és Brennan Williams is tudna játszani, utóbbit 3. körösnek tartják (volt egy mock, ami ott írta a Ravens-hez), de sztem nem lesz már benn 2/32re.
Mindkettő reach lenne (azért nem olyan borzasztó nagy, hogy fejjel kellene menni tőle a falnak), de ha LT kell, akkor 1/32re kell húzni, nincs mese. Persze letradelni is lehet, de az csak álom.
Ha nem tetszik egyik OT sem, akkor könnyen lehet, hogy WR lesz, várhatóan nagyon jó lesz a kínálat az első kör végén.Robilluma
Lehurrogtál az előbb, hogy Streetert és a többieket máris kukázom/tuk. Ellenkeznék vele, mert pl Omar Brownra is várunk - igaz ő undrafted volt. Igazából annyi az egész, hogy Streeterben még valószínű nem lesz meg az, hogy harmadik számú legyen, Gradkowski már egy jobb kérdés..

Felmerül a WR és ST kérdés:
Mit fogunk kezdeni Jones-szal? Merünk majd egy második számú elkapóval 'szórakozni' vagy kukázzuk a csodaST játékunkat és jön vissza nagyonszeretettDavidReed? Mondjuk Webb is volt ST-be, úgy hogy első számú CB volt.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Dobson alatt így hirtelen nem tudom kire gondolsz. Gradkowski idén bizonyíthat, amíg Birk volt erre nem volt lehetősége és szükség sem volt rá.
BTW: Mint LT 1/32-re kire gondolsz, mert nekem hirtelen nem ugrik be senki aki annyit érne és reálisan bent lenne akkor.?Blaise
Na, összekevertem Doss-t a Marshallos Aaron Dobsonnal, túl sok pro day beszámolót olvastam, sorry 😊.
LT-t szerintem a top3 OT prospect mellett Menelik Watson és Brennan Williams is tudna játszani, utóbbit 3. körösnek tartják (volt egy mock, ami ott írta a Ravens-hez), de sztem nem lesz már benn 2/32re.
Mindkettő reach lenne (azért nem olyan borzasztó nagy, hogy fejjel kellene menni tőle a falnak), de ha LT kell, akkor 1/32re kell húzni, nincs mese. Persze letradelni is lehet, de az csak álom.
Ha nem tetszik egyik OT sem, akkor könnyen lehet, hogy WR lesz, várhatóan nagyon jó lesz a kínálat az első kör végén.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A 2 évvel ezelőtti 3. körös Reid OT pick, a tavalyi 4. körös Gradkowski C, vagy Christian Thompson SS pick és a középső körös Dobson-Streater WR páros az elmúlt két évből ilyen gyorsan megy a kukába? Most vagy Óz a nagy varázsló draftol khm nem valami jól vagy ti ítélkeztek kicsit elhamarkodottan az eddig csupa nagy nevek mögött kispadon sínylődő játékosokról. Dobsont már láttuk pályán (elég gyengus), Reidet is hébe-hóba (az első preseasonja rémlik, ott botrányos volt), de a többieket még nem nagyon.
ILB szerintem nem lesz első körben, se Minter, se Te'o, se más. Eddig is találtatok középső-hátsó körös jó LB-ket, most is simán lehet. LT talán a legsanszosabb, mert 2/32re már zéró felhozatal lesz.
Robilluma
Inkább a középső körökben betlizzünk mint az elsőkben, mert feszegethetnénk micsoda impact playákat draftoltok mostanában 😉 troll off
Reid idén sérült volt, Streeter 6.körös, mindenki tudta róla, hogy projek játékos, Dobson alatt így hirtelen nem tudom kire gondolsz. Gradkowski idén bizonyíthat, amíg Birk volt erre nem volt lehetősége és szükség sem volt rá.
Azt nem vitatom, hogy voltak kevésbé jól sikerült draftjaink és rossz húzásaink, de még így is sok csapat örülne, ha tudná hozni a FO-nk draft napokon nyújtott teljesítményét.

BTW: Mint LT 1/32-re kire gondolsz, mert nekem hirtelen nem ugrik be senki aki annyit érne és reálisan bent lenne akkor.?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
JS szerintem Szmissz, de azis van a feketeemberekbe, CéVili egyértelmű, BP Polárka, K mint Krüger az elmstrítivagány, E mint Ellenben, Qurváramindeggy és a ManinBlakk a vége. Nyertem? 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Huffnak én is örülök, a legjobb elérhető S volt a piacon és az ára is jutányos. Brown jó lehet, de ha hoznánk valami csonttörő S-t akkor nem lennék szomorú, bár éppenséggel Ihedigbo sem egy puhány legény. Viszont a totál needdel nem teljesen értek egyet. ILB és LT eléggé lukas. Bynes, McClain, McClellan trió nem sok bizakodásra ad okot és LT-ben sem ártana valami upgrade.

11 pickünk van, lehet mozogni, lehet project játékosokat húzni, akár kicsit kockáztatni (Dj Hayden, Fragel, Mathieu, Mauti). Már nagyon várom a draftot, hogy a FO varázsoljon. 😀Blaise
12 van, nem?

WR azért need, TE-t se lenne rossz draftolni arra az esetre, ha jövőre a Dickson/Pitta duóból menne valaki. Falba egy Center talán. D nekem most egész emberesnek tűnik, szerintem McClain ha felépül oda fogja tenni magát.Flacco5
A 2 évvel ezelőtti 3. körös Reid OT pick, a tavalyi 4. körös Gradkowski C, vagy Christian Thompson SS pick és a középső körös Dobson-Streeter WR páros az elmúlt két évből ilyen gyorsan megy a kukába? Most vagy Óz a nagy varázsló draftol khm nem valami jól vagy ti ítélkeztek kicsit elhamarkodottan az eddig csupa nagy nevek mögött kispadon sínylődő játékosokról. Dobsont már láttuk pályán (elég gyengus), Reidet is hébe-hóba (az első preseasonja rémlik, ott botrányos volt), de a többieket még nem nagyon.
ILB szerintem nem lesz első körben, se Minter, se Te'o, se más. Eddig is találtatok középső-hátsó körös jó LB-ket, most is simán lehet. LT talán a legsanszosabb, mert 2/32re már zéró felhozatal lesz.

Ja, még annyit, hogy no-t megkérném, h amennyiben lehetséges, írja ki legalább a vezetékneveket, mert nekem már a Man in Black meg a James Bond filmekben is sok volt a K meg Z meg Q meg mittomén milyen ügynök, hogy itt is azt kelljen bogarászni, hogy kit is takar K meg E. Ez még süti jelrendszerénél is durvább, ennek a megfejtéséhez legalább valamilyen monogramokat a Ravens rosterrel összefésülő programra lenne szükség, olyan meg nincs jelenleg piacon 😊.
Előre is köszi!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
R. McClain-t ajánlanám az FO-tok figyelmébe 😊
több mint 11 éve
no Baltimore Ravens 7 093
Huff-t is begyűjtöttük 😊

@RavensInsider: Ravens reach three year deal with michael huff team announces
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.puffin
Örülök neki,megint nincs olyan poszt,ahová totál needdel érkeznénk a draftnak.kátrány
Huffnak én is örülök, a legjobb elérhető S volt a piacon és az ára is jutányos. Brown jó lehet, de ha hoznánk valami csonttörő S-t akkor nem lennék szomorú, bár éppenséggel Ihedigbo sem egy puhány legény. Viszont a totál needdel nem teljesen értek egyet. ILB és LT eléggé lukas. Bynes, McClain, McClellan trió nem sok bizakodásra ad okot és LT-ben sem ártana valami upgrade.

11 pickünk van, lehet mozogni, lehet project játékosokat húzni, akár kicsit kockáztatni (Dj Hayden, Fragel, Mathieu, Mauti). Már nagyon várom a draftot, hogy a FO varázsoljon. 😀Blaise
Egyetértek. Ebből az LT nem tudom, hogy lesz megoldva (bár McK most már remélem marad és odateszi magát, és mögé lehetne hozni. Volmer-ben bíztam, de.....), én még a CB corps-ot sem érzem erősnek ( JS- határeset, de reméljük sok van benne).
Természetesen Ozi jó munkát végez most is, de érzelmileg nehéz megérteni az "ilyen a bizniszt". MB, BP, Q igazi play like a raven volt, Reed az Reed, de lehetett tudni, hogy nem bírjuk ( akarjuk ) megtartani. CW sztem nem jó annyira, sokszor éreztem szerencsésnek ( mindenesetre nem voltam nyugodt a felé szálló labdáknál- detto JS)
K és E ennyit nem érnek, de legalább őnekik 50 % esélyük van, hogy a csapataik 4 év múlva is elégedettek lesznek a papírjukkal.
Remélem VL marad, a támadóktól abszolút kedvenc.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
.Flacco5
Igazad van. 12 van, a Boldinért érkező 6. köröst elfelejtettem.
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Huff-t is begyűjtöttük 😊

@RavensInsider: Ravens reach three year deal with michael huff team announces
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.puffin
Örülök neki,megint nincs olyan poszt,ahová totál needdel érkeznénk a draftnak.kátrány
Huffnak én is örülök, a legjobb elérhető S volt a piacon és az ára is jutányos. Brown jó lehet, de ha hoznánk valami csonttörő S-t akkor nem lennék szomorú, bár éppenséggel Ihedigbo sem egy puhány legény. Viszont a totál needdel nem teljesen értek egyet. ILB és LT eléggé lukas. Bynes, McClain, McClellan trió nem sok bizakodásra ad okot és LT-ben sem ártana valami upgrade.

11 pickünk van, lehet mozogni, lehet project játékosokat húzni, akár kicsit kockáztatni (Dj Hayden, Fragel, Mathieu, Mauti). Már nagyon várom a draftot, hogy a FO varázsoljon. 😀Blaise
12 van, nem?

WR azért need, TE-t se lenne rossz draftolni arra az esetre, ha jövőre a Dickson/Pitta duóból menne valaki. Falba egy Center talán. D nekem most egész emberesnek tűnik, szerintem McClain ha felépül oda fogja tenni magát.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Huff-t is begyűjtöttük 😊

@RavensInsider: Ravens reach three year deal with michael huff team announces
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.puffin
Örülök neki,megint nincs olyan poszt,ahová totál needdel érkeznénk a draftnak.kátrány
Huffnak én is örülök, a legjobb elérhető S volt a piacon és az ára is jutányos. Brown jó lehet, de ha hoznánk valami csonttörő S-t akkor nem lennék szomorú, bár éppenséggel Ihedigbo sem egy puhány legény. Viszont a totál needdel nem teljesen értek egyet. ILB és LT eléggé lukas. Bynes, McClain, McClellan trió nem sok bizakodásra ad okot és LT-ben sem ártana valami upgrade.

11 pickünk van, lehet mozogni, lehet project játékosokat húzni, akár kicsit kockáztatni (Dj Hayden, Fragel, Mathieu, Mauti). Már nagyon várom a draftot, hogy a FO varázsoljon. 😀
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Huff-t is begyűjtöttük 😊

@RavensInsider: Ravens reach three year deal with michael huff team announces
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.puffin
Király, alakul a #D! 😊

Olyan felálláshoz mit szóltok, hogy Huff-Omar Brown, csere Ihedigbo? Még a safety draft is elmaradhat idén (Természetesen, ha Brownba látják, hogy fel tud nőni a feladathoz)Flacco5
Én abszolut támogatnám, mert szerintem Brown felnő a feladathoz, már mutatta jelét PS-ben és az éles meccsein is. De azért még erős a dolog, mert elég rutintalan még... én neki szorítok amúgy...

jah, és a huff papír megint csak nem drága szerintem...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Huff-t is begyűjtöttük 😊

@RavensInsider: Ravens reach three year deal with michael huff team announces
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.puffin
Király, alakul a #D! 😊

Olyan felálláshoz mit szóltok, hogy Huff-Omar Brown, csere Ihedigbo? Még a safety draft is elmaradhat idén (Természetesen, ha Brownba látják, hogy fel tud nőni a feladathoz)
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Huff-t is begyűjtöttük 😊

@RavensInsider: Ravens reach three year deal with michael huff team announces
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.puffin
Szerintem komplett kartonokat vezetnek a megfigyelt játékosokról,mert Huffot is figyeltük 2006-ban,csak aztán Ngatát választottuk.
Most szabad lett és szerződtettük.
Örülök neki,megint nincs olyan poszt,ahová totál needdel érkeznénk a draftnak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Huff-t is begyűjtöttük 😊

@RavensInsider: Ravens reach three year deal with michael huff team announces
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ugye hamár Boulware szóba jött az 58 azért pláne rá emlékeztet 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Elvis-Dumervil-Goes-Back-To-College-Number-58/bf39d834-0b87-4312-9ee7-e56bc597ee0f


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Brutál OLB duónk lesz,Uphaw rotációban lehet majd.
A Boulware-McCrary páros jut eszembe 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az 5/35 picit több, mint amennyit én személy szerint adtam volna neki, de a teljesítményfüggő 9 misivel, és az első éves capszámmal igazából végülis kiegyezek, és el tudom fogadni a dolgot.. mondjuk így nem tudom mi lesz az Upshaw gyerekkel..Igor
Szerintem ezt a kérdést akkor kellett volna feltenni, ha pl. Harrisont igazoljátok le. Csodálkoztam is, hogy miért pont őt kerestétek meg, mivel futás ellen ugyan jól teljesített, de pass rush-ban súlytalan volt, miközben Upshaw is pont run defense-ben emelkedett ki, és egyelőre nem erőssége a passzsiettetés. Úgyhogy Upshaw-nak is meglesz a helye, ez a variáció mindenképpen jobb, mintha hoztatok volna még egy run stopper OLB-t. (JH-ra ez kicsit talán erős, de nincs mit szépíteni rajta, pass rush-ban már rég nem az a szörnyeteg, mint volt...)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Az 5/35 picit több, mint amennyit én személy szerint adtam volna neki, de a teljesítményfüggő 9 misivel, és az első éves capszámmal igazából végülis kiegyezek, és el tudom fogadni a dolgot.. mondjuk így nem tudom mi lesz az Upshaw gyerekkel.. visszamegyünk 4-3-ba, vagy hibridbe?
Hmmm.

Ettől függetlenül nagy fogás, The Wizard of Oz strikes again!


Ed-nek pedig köszönjük az elmúlt évtizedet, kedvenc játékosom volt.. nehéz szavakba önteni, egyelőre nem is tudom igazán. Biztos találkozunk még.. és játszik még egy-két évet (aztán majd visszajöhet hozzánk egy 1-napos kontraktussal visszavonulni), úgyhogy még nem írom meg a HoF beszédét egyelőre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sándor Gaál ‏@pfbusiness 3 perc
Ahogy sejthető volt, a 35 millióból, csak 26 millió a valós érték, 9 millió a teljesítményfüggő tétel.

Még egy fontos dolog a Dumervil szerződésről: a Ravens szokványos option bónusz strukturáját követi. Az opció a második év előtt esedékes.

Szivárognak a szerződésről az infók.