Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Innentől sztem csak az a kérdés, hogy Young vagy Stroud.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Minden azon fog múlni hogy a QB akit kiválasztunk beválik-e. Ha teszem azt tényleg megtaláljuk azt akivel 10+ évig uraljuk a csoportot akkor ez lófasz, és mondjuk Fields-ből nem lesz legitim QB mindenki a Bearsen fog röhögni.
Fordított esetben meg mi leszünk vicc tárgya.

Nyilván egyedül Moore miatt szívom a fogam, inkább lett volna benne még egy első kör, mint egy már bizonyított játékos, sőt, jelenleg az egyetlen értékelhető skill playerünk.

Meglátjuk mi lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gedam 6 508
Szerintem ez nem volt drága…
Klaci79
ha ez nem drága, akkor mi a drága?
több mint 3 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 1 047
Hat igy fix hogy kell egy top elkapo TE FA-rol… meg vmi veteran elkapo meg hopkins jo lenne de ahhoz is meg tradelni kene… plusz ink szerintem sb kozelebbi csapatba menne
De ha tenyleg megtalajuk a qbnk akkor megerte! 😀 De faj a szivem cmc es dj utan 😕

Szerkesztette: onDier
több mint 3 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
én még lehet körbe telefonáltam volna ki ad jobb csomagot, de teljesen jó deal a Bearsnek. 2 első, 2 második+ Moore aki egy első kört minimum ér.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 246
Kurva drága volt ezért a QB classért
TSzabi
Sokkal drágább is lehetett volna....
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Moorenak nagyon örülök még úgy is hogy így JSN nem lesz Bear. Szerintem ez egy fair trade volt, egyik csapat sem járt rosszul. Mondjuk azért jó lett volna az a NO1 WR az új QB-nak…

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Kurva drága volt ezért a QB classért
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Találgatás vége
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
fujjjj



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Szerintem ez nem volt drága…
Klaci79
Amennyiben bejon a chosen one.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Szerintem ez nem volt drága…
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Megvettetek az első picket.
The #Bears receive No. 9, a 2nd, a first in 2024, a 2nd in 2025 and DJ Moore. Carolina receives... The top pick.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Nem vagyok oda az irányitókért a drafton, de nincs ezzel így szerintem senki.

Valamit viszont csinálni kell vagy kell egy terv hogy lesz 2 éven belült itt QB.

Annál okosabbnak kéne lenni hogy azt gondoljuk Gerappa,Carr vagy akárki aki normál úton FA lesz megoldást jelentene.

Viszont ha kompetens a stáb akkor Darnolddal is lehet nyerni a csoportot, akkor meg nem lesz ilyen draft pozi.

Ez a “kell valakit húzni” akit a legkevésbé gondolunk rossznak, ráadásul fel is kell cserélni érte ez komoly gyomor görcsöt okoz.

Többek közt ezért nem bírom ennyire ezt a fajta építkezést mert ha van QB-d SB ha nincs akkor mennek az éveid hogy kergeted azt akit a liga fele.
TSzabi
Az a lényeg h a vezetőség lássa ne mi! 😀 Én bizakodok olyan szempontból, hogy nem határolódnak el semmitől mindent megnéznek, nem egyből csőlátásban mennek valamelyik irányba.
Viszont azt szerintem is jól látod, hogy ha nem találnak ki vmit akkor a középszeren fogunk evezni, bár szerintem az se rossz ha minden lyukat befoltozunk és látunk egy utat hogy milyen csapat akarunk lenni majd ezután jövőre adunk oda fűt-fát egy qb draftért. De Reichék biztos megnézik azt is h megéri-e jövőre várni vkit, vagy az idei darft az optimális számunkra.
onDier
jövőre, na abban nem gondolkodik senki szvsz. egy szar év, sérülés, egy kis kábszi vagy verekedés és az illető megy hátra a hátsó körösök vagy az udfa-k közé, a csapat meg marad qb nélkül. ha tetszik a józsi és eltudod hozni akkor el is kell, nem vársz egy évet janira csak azért mert ő majd talán jobban fog tetszeni
peach
Minden évben a következő évi QB felhozatal a jobb. Emlékszem hogy lehúzták azt a classt is amiben Watson és Mahomes volt…Ennyi erővel sose húzz QB-t mert majd mindig lesz egy jobb prospect…

több mint 3 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 1 047
Nem vagyok oda az irányitókért a drafton, de nincs ezzel így szerintem senki.

Valamit viszont csinálni kell vagy kell egy terv hogy lesz 2 éven belült itt QB.

Annál okosabbnak kéne lenni hogy azt gondoljuk Gerappa,Carr vagy akárki aki normál úton FA lesz megoldást jelentene.

Viszont ha kompetens a stáb akkor Darnolddal is lehet nyerni a csoportot, akkor meg nem lesz ilyen draft pozi.

Ez a “kell valakit húzni” akit a legkevésbé gondolunk rossznak, ráadásul fel is kell cserélni érte ez komoly gyomor görcsöt okoz.

Többek közt ezért nem bírom ennyire ezt a fajta építkezést mert ha van QB-d SB ha nincs akkor mennek az éveid hogy kergeted azt akit a liga fele.
TSzabi
Az a lényeg h a vezetőség lássa ne mi! 😀 Én bizakodok olyan szempontból, hogy nem határolódnak el semmitől mindent megnéznek, nem egyből csőlátásban mennek valamelyik irányba.
Viszont azt szerintem is jól látod, hogy ha nem találnak ki vmit akkor a középszeren fogunk evezni, bár szerintem az se rossz ha minden lyukat befoltozunk és látunk egy utat hogy milyen csapat akarunk lenni majd ezután jövőre adunk oda fűt-fát egy qb draftért. De Reichék biztos megnézik azt is h megéri-e jövőre várni vkit, vagy az idei darft az optimális számunkra.
onDier
jövőre, na abban nem gondolkodik senki szvsz. egy szar év, sérülés, egy kis kábszi vagy verekedés és az illető megy hátra a hátsó körösök vagy az udfa-k közé, a csapat meg marad qb nélkül. ha tetszik a józsi és eltudod hozni akkor el is kell, nem vársz egy évet janira csak azért mert ő majd talán jobban fog tetszeni
peach
Titokban mindenki az új Manning gyerekre vár! 😀
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
Nem vagyok oda az irányitókért a drafton, de nincs ezzel így szerintem senki.

Valamit viszont csinálni kell vagy kell egy terv hogy lesz 2 éven belült itt QB.

Annál okosabbnak kéne lenni hogy azt gondoljuk Gerappa,Carr vagy akárki aki normál úton FA lesz megoldást jelentene.

Viszont ha kompetens a stáb akkor Darnolddal is lehet nyerni a csoportot, akkor meg nem lesz ilyen draft pozi.

Ez a “kell valakit húzni” akit a legkevésbé gondolunk rossznak, ráadásul fel is kell cserélni érte ez komoly gyomor görcsöt okoz.

Többek közt ezért nem bírom ennyire ezt a fajta építkezést mert ha van QB-d SB ha nincs akkor mennek az éveid hogy kergeted azt akit a liga fele.
TSzabi
Az a lényeg h a vezetőség lássa ne mi! 😀 Én bizakodok olyan szempontból, hogy nem határolódnak el semmitől mindent megnéznek, nem egyből csőlátásban mennek valamelyik irányba.
Viszont azt szerintem is jól látod, hogy ha nem találnak ki vmit akkor a középszeren fogunk evezni, bár szerintem az se rossz ha minden lyukat befoltozunk és látunk egy utat hogy milyen csapat akarunk lenni majd ezután jövőre adunk oda fűt-fát egy qb draftért. De Reichék biztos megnézik azt is h megéri-e jövőre várni vkit, vagy az idei darft az optimális számunkra.
onDier
jövőre, na abban nem gondolkodik senki szvsz. egy szar év, sérülés, egy kis kábszi vagy verekedés és az illető megy hátra a hátsó körösök vagy az udfa-k közé, a csapat meg marad qb nélkül. ha tetszik a józsi és eltudod hozni akkor el is kell, nem vársz egy évet janira csak azért mert ő majd talán jobban fog tetszeni



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 1 047
Továbbra is tartom, hogy mind a négy QB-nál látni a potenciált, hogy egy jó stáb jó körülmények között top10es QB-t neveljen belőle.

Youngnak minden megvan, ami kell, csak egy kibaszott törpe, és fosni kell ha vki hozzáée kettétörik.

Stroud elképesztően eredménye, atletikus, jó karja van, pontos, ellenben 95%-ban az első olvasását meg is dobja. Na most a kérdés, mi lesz, ha az NFL-ben nem lesz üres az első opció....

Richardson tényleg egy szörny, minden dobást meg tud csinálni, lábon is félelmetes, ellenben az, hogy védelmet olvasni meg ilyenek, az luxus. Na erre megtanítható lesz-e vagy sem. Ha igen, akkor kapsz egy primetime Camet, ha nem akkor kuka...

Levis a prototípus fehér pocket QB brutál karral, de ez a pályán annyira nem látszik, nyilván ocsmánszar csapatból, de na. Szar döntések, rossz olvasások. De simán kinézhet neki is egy jó karrier, ha nem hülyék kezei közé kerül.

Szóval sztem tuti prospect nincs, ellenben olyan projektek amivel érdemes foglalkozni vannak.

Én 1/3-ra mennék fel mondjuk jövő évi 1+2 ért, és bíznék benne hogy Stroud bennmarad.
gabokocka
igen én is ez az 1/2 vagy 1/3 -ra mennék, ha most draftolunk qb-t, de elég sok mindenki szerint mi leszünk az 1/1ek.
több mint 3 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 1 047
Nem vagyok oda az irányitókért a drafton, de nincs ezzel így szerintem senki.

Valamit viszont csinálni kell vagy kell egy terv hogy lesz 2 éven belült itt QB.

Annál okosabbnak kéne lenni hogy azt gondoljuk Gerappa,Carr vagy akárki aki normál úton FA lesz megoldást jelentene.

Viszont ha kompetens a stáb akkor Darnolddal is lehet nyerni a csoportot, akkor meg nem lesz ilyen draft pozi.

Ez a “kell valakit húzni” akit a legkevésbé gondolunk rossznak, ráadásul fel is kell cserélni érte ez komoly gyomor görcsöt okoz.

Többek közt ezért nem bírom ennyire ezt a fajta építkezést mert ha van QB-d SB ha nincs akkor mennek az éveid hogy kergeted azt akit a liga fele.
TSzabi
Az a lényeg h a vezetőség lássa ne mi! 😀 Én bizakodok olyan szempontból, hogy nem határolódnak el semmitől mindent megnéznek, nem egyből csőlátásban mennek valamelyik irányba.
Viszont azt szerintem is jól látod, hogy ha nem találnak ki vmit akkor a középszeren fogunk evezni, bár szerintem az se rossz ha minden lyukat befoltozunk és látunk egy utat hogy milyen csapat akarunk lenni majd ezután jövőre adunk oda fűt-fát egy qb draftért. De Reichék biztos megnézik azt is h megéri-e jövőre várni vkit, vagy az idei darft az optimális számunkra.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Továbbra is tartom, hogy mind a négy QB-nál látni a potenciált, hogy egy jó stáb jó körülmények között top10es QB-t neveljen belőle.

Youngnak minden megvan, ami kell, csak egy kibaszott törpe, és fosni kell ha vki hozzáée kettétörik.

Stroud elképesztően eredménye, atletikus, jó karja van, pontos, ellenben 95%-ban az első olvasását meg is dobja. Na most a kérdés, mi lesz, ha az NFL-ben nem lesz üres az első opció....

Richardson tényleg egy szörny, minden dobást meg tud csinálni, lábon is félelmetes, ellenben az, hogy védelmet olvasni meg ilyenek, az luxus. Na erre megtanítható lesz-e vagy sem. Ha igen, akkor kapsz egy primetime Camet, ha nem akkor kuka...

Levis a prototípus fehér pocket QB brutál karral, de ez a pályán annyira nem látszik, nyilván ocsmánszar csapatból, de na. Szar döntések, rossz olvasások. De simán kinézhet neki is egy jó karrier, ha nem hülyék kezei közé kerül.

Szóval sztem tuti prospect nincs, ellenben olyan projektek amivel érdemes foglalkozni vannak.

Én 1/3-ra mennék fel mondjuk jövő évi 1+2 ért, és bíznék benne hogy Stroud bennmarad.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 930 — Lucas Scott
Sztem jó közegben mind a négyből franchise QB nevelhető, mindegyiküknél vannak kérdőjelek. Úgy hírlik Richardsont nem szeretnénk, maradnak hárman.
gabokocka
Richardson egy athletic freak, lehet kurva jó TE lenne belőle. Azonban az 53.8% passz pontosság az több mint elgondolkodtató. Ezzel kőkemény 77. volt a QB rangsorban. 17TD mellé 9INT. Védelmet olvasni nem nagyon tud, egy éves kezdő. Lehet hogy ha padoztatod 1-2 évet ki lehet belőle nevelni egy frenchise QB-t, de akarsz erre tenni 2 első kört plusz aprót? Lewisnak hatalmas karja van és ezzel kb. le is tudtuk az igazi erősségeit. Lehet ő lesz a következő Josh Allen de inkább nem mint igen. A 2 QB aki szerintem tehetségesebb és ami fontosabb inkább pro ready az Young és Stroud közülük valakit meg csak akkor kapsz meg biztosan ha 1/1-re mész. Persze én nem vagyok NFL GM de még csak edző se 😊
Tomcsik
Dabolleknak allitolag Richardson tetszett az idei felhozatalbol. na most ha Dabollt nem riasztja el az 53.8% meg amit lat vedelem olvasas cimen akkor biztosan lehet ot fejleszteni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Nem vagyok oda az irányitókért a drafton, de nincs ezzel így szerintem senki.

Valamit viszont csinálni kell vagy kell egy terv hogy lesz 2 éven belült itt QB.

Annál okosabbnak kéne lenni hogy azt gondoljuk Gerappa,Carr vagy akárki aki normál úton FA lesz megoldást jelentene.

Viszont ha kompetens a stáb akkor Darnolddal is lehet nyerni a csoportot, akkor meg nem lesz ilyen draft pozi.

Ez a “kell valakit húzni” akit a legkevésbé gondolunk rossznak, ráadásul fel is kell cserélni érte ez komoly gyomor görcsöt okoz.

Többek közt ezért nem bírom ennyire ezt a fajta építkezést mert ha van QB-d SB ha nincs akkor mennek az éveid hogy kergeted azt akit a liga fele.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
The Panthers restructured OT Taylor Moton’s deal, creating $11.013M in cap space.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Sztem jó közegben mind a négyből franchise QB nevelhető, mindegyiküknél vannak kérdőjelek. Úgy hírlik Richardsont nem szeretnénk, maradnak hárman.
gabokocka
Richardson egy athletic freak, lehet kurva jó TE lenne belőle. Azonban az 53.8% passz pontosság az több mint elgondolkodtató. Ezzel kőkemény 77. volt a QB rangsorban. 17TD mellé 9INT. Védelmet olvasni nem nagyon tud, egy éves kezdő. Lehet hogy ha padoztatod 1-2 évet ki lehet belőle nevelni egy frenchise QB-t, de akarsz erre tenni 2 első kört plusz aprót? Lewisnak hatalmas karja van és ezzel kb. le is tudtuk az igazi erősségeit. Lehet ő lesz a következő Josh Allen de inkább nem mint igen. A 2 QB aki szerintem tehetségesebb és ami fontosabb inkább pro ready az Young és Stroud közülük valakit meg csak akkor kapsz meg biztosan ha 1/1-re mész. Persze én nem vagyok NFL GM de még csak edző se 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Sztem jó közegben mind a négyből franchise QB nevelhető, mindegyiküknél vannak kérdőjelek. Úgy hírlik Richardsont nem szeretnénk, maradnak hárman.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Muszáj lesz felmenni legalább 1/3-ra,ha QB-t akarunk, de sok helyről hallani, hogy az 1/1-ért akarunk menni. Az geci sokba fájna. Nyilván minden azon múlik hány QB-ra mondjuk azt, hogy franchise-QB-t tud nevelni belőle a srác. Ha ez a szám kisebb mint 3, akkor irány az 1/1....
gabokocka
Szerintem 2 QB van aki frenchise matéria Young és Stroud. Ha ti is így gondoljátok akkor menni kell az 1/1 ért. Igen sokba fog kerülni, de nálatok szinte csak egy QB hiányzik hogy domináljátok a csoportotokat. Én Carrtól nem tartok annyira az Atlanta meg a Bucks ugyancsak keresi a válaszokat a QB-ra. Lewis és főleg Richardson nagy lutri (nálam Richardson nem is első körös…)