A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Állítólag árulni fogjuk Turnert.
TSzabi
Vele mi a baj? 26 éves 5 pro bowllal. Kicsit wtf nekem, hogy elküldenék Newton elől.
Cruyffista
Népszerű gyerek utóbbi években középszer teljesítménnyel, rohadt sokat keres és amúgy Rivera viszonylatba egy kretén.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Állítólag árulni fogjuk Turnert.
TSzabi
Vele mi a baj? 26 éves 5 pro bowllal. Kicsit wtf nekem, hogy elküldenék Newton elől.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Állítólag árulni fogjuk Turnert.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Poe opciójával se fogunk élni.
Már lassan letisztul a roster.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Simmons közbe elég extrát ment a Combineon. LB akar tűnni, de kihagyta a fekve nyomást ami szerintem árulkodó. Elèg alulméretes lenne ez a védelem még vele is
TSzabi
Alulméretes? Már bocs de magasságra, súlyra megegyezik Kuechlyvel. Vagy ő is alulméretezett volt neked?
kapitnono
Kek 114 kilósan játszott, Simons most tápolta fel magát 107 re mert LB-ként jelentkezett a combinera.

Azért nézd meg Simons testalkatát, és a felépítését hol van a súly. Hosszú nyurga végtagok, vékony csipő stb. Az alkata egy túlméretes corneré, amitől persze lehet rohadt jó játékos ha jól használják. De nálunk Burns hasonló cipőben jár shaq is kicsi Donte se egy lóbaszó.
Kellenek ilyen játékosok de ez nekem már sok. Az össze edgunk Haynes Burns Miller, kicsi.
A jelenlegi 2 kezdő LB is kicsi.
A 2 Corner is aki maradt kicsi.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Fasza lenne Simmons, csak jelenleg kb tök mindegy, hogy ő játszana, vagy egy UDFA LB, érdemi különbséget nem jelentene a meccsek kimenetele szempontjából, ugyanúgy 30-40 pontokat írna ránk mindenki. Majd ha lesz normális fal, passrush, akkor lehet hozni playmakert a LB sorba, addig hót fölösleges, hogy 320 fontos falemberek blokkolgassák jobbra, balra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Simmons közbe elég extrát ment a Combineon. LB akar tűnni, de kihagyta a fekve nyomást ami szerintem árulkodó. Elèg alulméretes lenne ez a védelem még vele is
TSzabi
Alulméretes? Már bocs de magasságra, súlyra megegyezik Kuechlyvel. Vagy ő is alulméretezett volt neked?


több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Simmons közbe elég extrát ment a Combineon. LB akar tűnni, de kihagyta a fekve nyomást ami szerintem árulkodó. Elèg alulméretes lenne ez a védelem még vele is
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Bradberryt nem fogjuk tagelni, évi 15 misit kér, annyiért mehet isten hírével. Mondjuk inkább őt fizettem volna meg, mint Shaqet, de ez van, eddig sem volt sok reményem az idei D-ben, eztán se lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Mims egy kicsit túl tolta a combinet.

Már inkább 3. Kör elejeinek tartják a 4. helyett.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Franchise QB-t a legnehezebb leakasztani. Nekünk van egy, aki a másfél ezelőtti sérüléséig az volt. Azóta nem az van, hogy van egy sérülése, ami nem jön rendbe, hanem két különböző, ráadásul a válla volt a korábbi. A fizetése 21 millió, miközben ilyen irányítófizetések vannak a ligában jelenleg: Goff 33.5m/év, Wentz 32m/év, Kirk kapitány 28m/év, Brissett 28m/év, JG 27.5m/év, Carr 25m/év, Flacco 22m/év, Foles 22m/év. Prescott évi 35-40m körül tervezi kapni. Hát kösz, én inkább megpróbálnám még egyszer Cammel. Ha szar lesz, vagy nem tud egészséges maradni, jövőre jó eséllyel még előrébb húzol, tehát minden lehetőséged meg lesz kiválasztani a franchise QB-t. Ha jó lesz, meg van a QB-d, nyilván, kérdés meddig, de sztem egy 3-4 éves távlatban teljesen nyugodtan lehet vele tervezni.

Éppen ezért én ettől a holtszezontól csak azt várom, hogy megpróbáljuk felépíteni a falat, amivel meg lehet védeni. Ha Cam nem válik be, akkor az új QB-nak se lesz hátrány, ha van egy fal, ami mögé beállhat. A védelmet idén konkrétan leszarom, ha 5-6 UDFA fog felmenni a pályára, az sem érdekel, de tegyünk meg mindent a fal helyrepofozásához, és adott esetben még egy-két célpontot sem ártana hozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Teljesen mindegy ki vedi, mert majd az atom ures celpontot is tuldobja... ha o lesz a kezdo sok olyan meccs var rank szurkolokra mint a tampa elleni...hozhato meccs ami rajta megy el. Pedig eddig a hirig nagyon vartam a draftot...
b /\ L i N T
Mikor nagyon húgyoznom kell, én se találok bele a kulccsal a zárba.

Ha Cam úgy fog játszani mint mikor legutoljára egészséges volt, akkor megoldható, ha képtelen erre az legalább derüljön ki tiszta körülmények közt.
több mint 4 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 198
Teljesen mindegy ki vedi, mert majd az atom ures celpontot is tuldobja... ha o lesz a kezdo sok olyan meccs var rank szurkolokra mint a tampa elleni...hozhato meccs ami rajta megy el. Pedig eddig a hirig nagyon vartam a draftot...
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Viszont komoly kétségein vannak hogy akarom-e, hogy egy újonc vagy Daley, Little védje-e Cam vakoldalát.

Az az igazság, hogy én nagyon nem. Nem fér bele, se a testének se a mentális állapotának hogy agyon verjék megint. Mire egy újonc vagy Little, Daley beérik lehet mindegy lesz.

Nem túl jó az FA helyzet LT szempontból.

Az egyetlen tutti opció Castonzo lenne még jó korba van akár hosszabb távra is, de szerintem nem engedi el a Colts.

Whitworth, Peters mind 2 37 évesek, de 1 évre még egyiküket bevállalnám.

A másik opció hogy hozunk egy RT és őt vagy Motont rakjuk át. Bulaga Conklin a 2 legjobb opció itt.

Szeretném, hogy egy újonc vagy aki itt van beváljon de ez most túl nagy lutri, ha már megpróbáljuk. Az lesz a fasza ha nem húzunk most QB-t Camet mérsékelten de agyon verik lehoz egy 7-9 et, aztán nem hosszabitunk vele, vagy ő nem akar.

Mondok egy nagyot akkor. Castonzot Tageli a Colts Tua bent lesz nálunk és trade Castonzo plusz 1/13 az 1/7 ért.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Wright opciójával nem éltünk, mehet isten hírével, helyes.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Fölösleges, se neki se nekünk nincs sok értelme. Ő nyilván olyan helyen játszana, ahol van esélye nyerni, nálunk meg csak a snapeket venné el a hasonló skillsettel rendelkező Miller és Haynes elől.
gabokocka
Valakit még így is úgyis hozni kell. Ő már nyert, és pont ezért tartanám itt mert van pár srác akit taníthatna, nem utolsó sorban egy vezért se ártana ebbe a Edge corpba.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Fölösleges, se neki se nekünk nincs sok értelme. Ő nyilván olyan helyen játszana, ahol van esélye nyerni, nálunk meg csak a snapeket venné el a hasonló skillsettel rendelkező Miller és Haynes elől.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Irvinnel nem akarunk hosszabbítani.
Várható volt, bár én egy ilyen szerződéssel mint amivel volt szívesen itt tartottam volna.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Vagy legyen Camben még 3-4 jó év, vagy jövőre el kell vinni a Lawrence Fields duó egyikét. Köztes megoldás számomra totál bukó. Na most egy idei második kör ebben max abban segíthet, hogy az 1/1-re nagyobb sanszunk lesz Allennel/Grierrel.
Akkor inkább jövő évi pick jöjjön.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Ha elcseréljük Camet vmi lószar pickre, nagyon morci leszek.
gabokocka
Szerintem egy 2 kört lehetne ki hozni belőle, ha mindenáron túlakarnánk adni rajta. Annál meg többet ér ha úgy tud játszani mint 18 ba a sérülés előtt. Tepper azt mondta “ okos kockázat vállalás, inkább nézném hogy 1 évig( amelyik év amúgy is szar lesz) rajtunk marad használhatatlanul, mint hogy elcseréljük és valahol letol 3-4 jó évet, mi meg hitegetjük magunkat hogy nem olyan rossz akit húztunk az ellenértékből.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Ha elcseréljük Camet vmi lószar pickre, nagyon morci leszek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
A LB kérdést kíváncsian várom hogyan oldjuk meg. A nem látom hogy fér be ez most a draftba.

Az első 2 kör kéne a 2 frontba, a 3-4-be kéne WR,DB az 5-6. Ba meg már azonnali kezdőt nem fogunk találni.

FA-ról nekem a mostani felhozatalról csak Schobert kellene, de most hogy betört az analitika nem hiszem hogy elköltünk még 13 M Lb-re. Mondjuk inkább rá költenék annyit mint R.Andersonra. Ez a FR egyszerűen nem mehet meghatározó MLB nélkül.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Ha Bberryből nem lesz itt erős kezdő corner, vagy egy második kör akkor Hurney mondjon le!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Luke fizuját sztem benyeljük, nem rajta kell cigánykodni. Gano mehet igen, hátha kell vkinek. Lesznek még itt cutok, és nagyon remélem, hogy a cap spacet inkább görgetjük, nem költünk fölöslegesen, esetleg egy Moton hosszabbítás, Boston szerződés, Bradberry tag, amire költenék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.