Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Hurney megnézte Herbertet
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Roten is kimegy a piacra, körbenézni. Szerintem lesz rá kapás.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Anthony Harris elvileg radaron van.
Ő 14/év körül fog kapni amit nem értenék miért mi adunk neki.
Inkább negyed ennyiért Dix vagy Boston.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Leginkább Edgeek és elkapók workoutjaira vagyunk kiváncsiak, nézegetünk 2-3 LB-t, Cornert, meg 1-2 OLinenant.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Kyle Allen is a fedélzeten további egy évre. Amúgy azon gondolkoztam, van-e bárki olyan, aki legalább egy hetedik kört adna Grierért?
gabokocka
Csináljunk belőle safetyt!
TSzabi
Azzal a 4.84 es 40 yarddal lehet nem a leggyorsabban érne oda 😁
kapitnono
Ha tudja hova az az oda akkor előrébb lennénk mint eddig.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Kyle Allen is a fedélzeten további egy évre. Amúgy azon gondolkoztam, van-e bárki olyan, aki legalább egy hetedik kört adna Grierért?
gabokocka
Csináljunk belőle safetyt!
TSzabi
Azzal a 4.84 es 40 yarddal lehet nem a leggyorsabban érne oda 😁


több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Kyle Allen is a fedélzeten további egy évre. Amúgy azon gondolkoztam, van-e bárki olyan, aki legalább egy hetedik kört adna Grierért?
gabokocka
Csináljunk belőle safetyt!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Kyle Allen is a fedélzeten további egy évre. Amúgy azon gondolkoztam, van-e bárki olyan, aki legalább egy hetedik kört adna Grierért?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Valaki jusson házalni a Raiders nagy fogás lenne mert akár a másik első körüket is kérhetnénk, most rúgták ki az összes LB a csapatból. Szóval van esély hogy marad valaki akivel lehet házalni. Ha már Turnerből nem szedtünk ki picket, valahogy nővelni kell az esélyeket. Meg aztán hiába Turner se volt ász az utóbbi időben, inkább a remény van meg ebben az Olineban mint a teljesítmény.

Ha Okung egészséges, ha Roten visszajön olcson, ha Paradis túl van a bejáratáson, ha Daley jó lesz RG nak akkor egészen meg vagyunk. Még egy Moton holdout tehetne jót a falnak.

Várom már az FA-t szerintem Hurney nem.
Az első hetekben nem várok sokat egy Endet 28 alatt, 6-7milláért, Nekem Ogbah nagy kedvencem lenne ide. Fog kelleni még egy CB1 amit a piacról nem tudunk megoldani. Ezen kívül kukásosan meg lehet oldani. Rohadt sok olyan van amit ideális esetben 2-3 körrel oldanék meg, Guard WR DT LB CB S.
Közbe meg a védelembe kéne a húzóarc is ami miatt nem biztos hogy ki kéne cserélni hanem behúzni Okudaht vagy Simmonst ha esély van rá. Ez a Shaq deal sehogy nem passzol még mindig van is LB meg nincs is. Maradni fognak nyitott kérdések az tutti. Legjobban Okudahnak örülnèk 1/7 en vagy egy kicserének és CJ Hendersonnak valahol a 20. Pick után amiért fel markolunk idén egy 2-3kört meg jövőre még egy 2.-at.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Mivel tele vagyunk lyukkal, de csak hét pickünk van, adná magát egy letrade. Úgymég egy DT picket is elfogadnék (bár igazából úgy se, de azért na, ne legyünk totál elutasítók). A kérdés, hogy lesz-e benn olyan prospect, akiért valaki feljönne. A Raidersnek Simmon adná magát, vagy esetleg valaki QB-ért. Meglátjuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Egyre inkább úgy tűnik hogy van 5 bluechip playa Young Burrow Simmons és Okudah Jeudy meg 2 irányító akik elmennek 1-7 be.

Ebből fogunk válogatni nagy eséllyel, ha egy írányitó jut nekünk akkor ki kell cserélni a TOP 10 ből de még a 15 be. Esetleg a Colts.
A Top 7 után kb van 10 játekos hasonló értén behúzhatnánk valakit akit kb 7. re is húznánk szivesen csak szereznénk még egy picket
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Norman 6 milláért írt alá Buffaloba ami lehet 8 is.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Engem a hideg kiráz Jeudytól, de ha ő kell, hogy nyerjünk 🤷🏻‍♂️
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0304%2Fr674855_1296x729_16-9.jpg
'Playmakers in space': What Joe Brady brings to Panthers offense
At age 30, Brady's rise in the coaching ranks was meteoric. A look at how he transformed LSU's offense offers a glimpse of his philosophies.


Kiváncsian várom, hogy fog kinézni az offense. CMC, Moore, Samuel, Thomas hasíthat, tényleg be kéne húzni Jeudyt, nagyon fasza volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Addison szeretné tesztelni milyen piaca van.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Én egy WR-től félek korán. A DT húzás se tetszik, Short mellet bárki elkaristol szerintem. Egyébként a Baylor 2 legjobb prospecktje pont egy WR és egy DT. Itt vagyunk egy 0 km-es stábbal szerintem fontos lenne ismerős arcokat bedobni.
Justin Jefferson, Mims 3. Körben is mozdítható ha már WR. James Lynch is a 3. Kör után fog kimenni. Ezeket a a pickeket “belehet áldozni” egy kis komfortért. Nem mellesleg jó játékosok.
TSzabi
Jefferson szerintem esélytelen hogy 3. körben ott legyen. De ahogy nézem ahol mi húzunk 1/24 en sem nagyon lesz bent, pedig neki örülnék ha őt húznánk.


több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Sztem ők mind hamarabb fognak kimenni, mint ahogy írtad, illetve ismerős arcot húzzunk a 6-7. körben, előtte ha lehet próbáljuk a legjobb prospecteket elvinni. Ha egy mód van rá, hetedik pickre olyan játékost vigyünk, aki prémium poszton játszik, és a class legjobbja, vagy korszakos tehetségnek tűnik.
Na most QB-t remélem nem viszünk, OT-t most szereztünk két prémium poszt pipa. A futót minden szempontból hagyjuk. Az offense-be marad a WR, mert nem hiszem, hogy egy guard/center/TE 1/7-et érne, ha csak nem Nelson kaliber (márpedig ilyen most nincs). Edge rusher jöhetne, csak ugye Chase Youngon kívül még első körös prospectet se nagyon látok, nem hogy top10-eset. DT-vel hasonlóan vagyok, mint a guarddal, Aaron Donaldon kívül nem nagyon van olyan, akit ilyen értéket képvisel az elmúlt 10-15 évben. Suh talán, de ő meg mint személyiség nem adja ki nekem a hetedik picket. Brown és Kinlaw jó játékosok lesznek minden bizonnyal, de nem hiszem, hogy akkora hozzáadott értékük lesz egy csapat játékához, mint mondjuk Donaldnak, vagy akár Coxnak. LB nagyon necces, a mai fociban ha van egy 10+ milliós játékosod a posztra, ne oda húzz a ennyire elöl, bár Simmons akkora ásznak tűnik, hogy nem fakadnék sírva tőle. A secondaryben a safetyket is igen ritkán viszik ennyire elöl, maradnak a CB-k, Okudah pedig clear cut CB1 idén.

Szóval nálam Jeudy/Okudah/letrade lett ezzel az Okung cserével.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Én egy WR-től félek korán. A DT húzás se tetszik, Short mellet bárki elkaristol szerintem. Egyébként a Baylor 2 legjobb prospecktje pont egy WR és egy DT. Itt vagyunk egy 0 km-es stábbal szerintem fontos lenne ismerős arcokat bedobni.
Justin Jefferson, Mims 3. Körben is mozdítható ha már WR. James Lynch is a 3. Kör után fog kimenni. Ezeket a a pickeket “belehet áldozni” egy kis komfortért. Nem mellesleg jó játékosok.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Fosok is tőle...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Rhule a jelek szerint tényleg komolyan gondolja, hogy Cammel ez az offense hasítani fog, minden megnyilatkozása rettentő pozitív. Viszont így, hogy az LT kérdés megoldva, 1/7-re Jeudy vagy Okudah adná magát, ha benn maradnak. Csak DT-t ne húzzunk, könyörgöm.
gabokocka
Eddig pedig ahogy nézem mindegyik mockban Derrick Brownt írják hozzátok


több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Rhule a jelek szerint tényleg komolyan gondolja, hogy Cammel ez az offense hasítani fog, minden megnyilatkozása rettentő pozitív. Viszont így, hogy az LT kérdés megoldva, 1/7-re Jeudy vagy Okudah adná magát, ha benn maradnak. Csak DT-t ne húzzunk, könyörgöm.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=08G1vgw_rJU
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Egyébként Daley és Little is bőven alkalmas fizikálisan guardnak. Nagy kutyulás lesz.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Meyer és Okung tényleg nagy spanok, állítólag Meyer lobbizott érte Hurneynél, ha ezek után továbbadják... 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Na mert majd Hurney képes ilyenre😀. Lehet hogy van egy OT akit akarunk Drafton és ha betudjuk húzni akkor Okung tovább megy bagóért. Elmondták hogy Meyer akarta, és a kérés is jogos, nem akarják egy rookira vagy Littlere bízni a vakoldalt. Egy terv részeként jött, Turner szerződése egy idegesítő tétel lett volna jövőre is. Okung képes top10 teljesítményre ha minden klappol hosszabbíthatunk vele, annyi van benne mint Cambe, és Littleel addigra kéne eldönteni hosszabbitunk-e. Végre vannak opciók a fal minden részére, nem kell tutujgatni egy rossz veteránt, meg bedobni valakit a kezdőbe aki nincs kész. Ha Okung lesérül rosszul játszik nem kell szopni a szerződésével, ha Little addigra beérik nem kurtunk el rá egy első kört idén ha nem akkor meg ráér jövőre. Húzni kellet az időtt Littleel kapcsolatban és közbe meg kell védeni Camet, ezt most ugy sikerült hogyha Okung bejön megoldhatja 3-4 évre a problémát amíg Cam versenyképes lehet.
TSzabi
Na ebben kurvára nem vagyok biztos 😀

Egyébként sztem itt már nem Hurney mozgatja a szálakat, Rhule full kontrollt kapott, ő dönt érdemben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.