Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Jackson és Moore ESPN All-rookie.

Szerkesztette: Atik15
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Nálatok is ez volt a hozzáállás sp-vel kapcsolatban pár éve, aztán lám a kitartás meghozta a gyümölcsét.
peach
Annyiban más volt a helyzet, hogy SP-nek voltak tökei 2013-ban, és az öltözői rendbontókat elcserélgette, kirúgta, akármi. Belátta, hogy Grahamért értéket kell kapnia, ahogy mondjuk Stillsért is stb.

Ezt a fajta önreflexiót nem látom Rontól. Ezen változtathat az offseason, lehet hogy majd kapkodjuk a fejünket az átalakítás miatt, de egyelőre ezt nem látom.
Gyurma Pappa
Végülis csak ugyanazt beszéljük 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Nálatok is ez volt a hozzáállás sp-vel kapcsolatban pár éve, aztán lám a kitartás meghozta a gyümölcsét.
peach
Annyiban más volt a helyzet, hogy SP-nek voltak tökei 2013-ban, és az öltözői rendbontókat elcserélgette, kirúgta, akármi. Belátta, hogy Grahamért értéket kell kapnia, ahogy mondjuk Stillsért is stb.

Ezt a fajta önreflexiót nem látom Rontól. Ezen változtathat az offseason, lehet hogy majd kapkodjuk a fejünket az átalakítás miatt, de egyelőre ezt nem látom.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Amiben jó Ron, arra tökéletes lesz egy ilyen szezon, a hiányossagai pedig pont nem fognak felszínre kerülni egy gyakorlatilag tét nélküli évben. De ne szaladjunk ennyire előre, várjuk ki mi lesz Cammel. Egy dolgot nem szeretnék, sok pénzt vagy értékes picket költeni backupra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Ha ez így lenne, akkor Ront még egy ideig megnyeritek. Vagy mi lenne az elvárás: hogyan tankoljunk nem túl égőn 16 meccsen keresztül? Teppernek ki kellett volna rúgnia Ront, ha jót akar a franchisenak...
Gyurma Pappa
Nálatok is ez volt a hozzáállás sp-vel kapcsolatban pár éve, aztán lám a kitartás meghozta a gyümölcsét. Itt is azt érzem, hogy rivera belefásult kicsit a csapatba, de az eredményei és a múltja miatt kapott még egy évet, hogy kirángassa magát illetve a csapatot ebből a nihilből, újúljon meg, változtasson az utóbbi időkben nem működő dolgokon. Sztem a vezetőség felől is elvárás némi innováció amitől ha nem is azonnal eredményekben, de látványban és felfogásban is előrelépést várnak. Ha ez nem történik meg tuti, hogy ez rivera utolsó szezonja függetlenül cam vállától.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Ha ez így lenne, akkor Ront még egy ideig megnyeritek. Vagy mi lenne az elvárás: hogyan tankoljunk nem túl égőn 16 meccsen keresztül? Teppernek ki kellett volna rúgnia Ront, ha jót akar a franchisenak...

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ez nem tény, hanem egy lehetőség. Attól függ, hogy javul a válla, kell-e műtét, stb, stb...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Elvileg Newton a teljes következő szezont kihagyja, hogy pihentesse a vállát

 dailysnark.com/report-carolina-panthers-qb-cam-newton-could-sit-out-entire-2019-season/?fbclid=IwAR0wr5sBBjxUp-n5tT1vcKAxw7DoY8tMeYIJsgouuf-uWqEJSipVBJRy9o4


több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ez jó húzásnak tűnik.

A Tepper interjúból sok konkrétum nem jön le, de annyi tuti, hogy ő hamarabb meglépte volna a váltást a védelem élén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
 twitter.com/Panthers/status/1085212553125478401?s=19

#KeepPounding
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Overthecapen játszadoztam kicsit, Matt Kalil és Poe júni1-es cut (7 és 6 millió spórolás), Shaq trade (középső körös ellenérték bőven jó lenne - 9 millió spórolás), Cockrell és Searcy cut (kettőjükön együtt kb 5 misit lehetne sprórolni), és még Butleren is megtakarítottam másfél milliót. Ha hozzájuk rakom még Torrey 5 millióját (ő deadmoney nélkül kirakható) máris lett 61 millió capspace. Daryl Williamsre ráraktam a transition taget (13 milla, ha ennél olcsóbban aláír egy évre, akkor nyilván úgy tartanám meg), Reiddel valahogy hosszabbítani kell, és még mindig maradt több, mint 40 millió. Nyilván még lenne lyuk bőven a rosteren, de nem törekednék minden áron mindet befoltozin, néhány stopgap igazolás, a draftot rászánni a két falra és olyan 25-30 milliót átvinni jövőre. Akkor pedig közel 100 misivel lehet költekezni úgy, hogy tudjuk, Cam válla milyen, kell-e új QB, stb, stb...

Valahogy így nézne ki a roster:

QB: Cam, Allen
RB: CMC, Fozzy/Barner, UDFA, olcsó veterán
FB: Armah
WR: Samuel, Moore, Wright, Byrd (hátha egyszer nem döglik le)/Frazier/ late round pick/olcsó veterán
TE: Thomas, Olsen, UDFA/olcsó veterán
OL: Moton, Van Roten, 2-3. körös center, Turner, Williams, Larsen, Mahon, +1-1 guard és tackle a draftról hátulról
DE: Addison, first round pick, mid round pick, Obada/Haynes, olcsó veterán
DT: KK, Love, mid round pick, veterán
LB: Luke, Carter, Smith, late round pick, olcsó veterán, UDFA
CB: Bradberry, Jackson, Elder/Doss/olcsó veterán/late round pick/UDFA
S: Reid, Gaulden, mid round pick, olcsó veterán
ST: Gano, Palardy, Jansen

Ugye az első hat körös pickjeink megvannak, plusz Norwell után jön egy harmadik körös komp pick. Ez nem olyan sok, így a második körben kicsit hátrébb mennék plusz pickekért, talán az elsőben is, bár az attól függ milyen prospectek maradnak benn a 16. pickre, ott mindenképp a benn lévő legjobb DE-et húznám. A következő három pickből kéne egy center, egy DT, meg mondjuk egy BPA a DE/OL/S hármasból, de itt az egyik pickkel ahogy már említettem mozognék lefele extra hátsó körös pickekért.
Negyedik-ötödik körben így lehetne egy plusz pick, és az itteni három választással meg lehetne oldani a DE/OL/S hármasból megmarad kettőt, továbbá jöhetne egy RB/WR/TE/OL/CB, attól függően milyen prospect tetszik, itt már úgyse annyira a poszt a fontos, hanem hogy látunk-e fantáziát valakiben. A hatodik körben detto ugyanez.

El tudnék képzelni egy ilyen draftot
1. kör DE
2. kör letrade után C
3. kör DT
3. kör DE
4. kör interior OL
extra 4. kör S
5. kör OT
6. kör CB
extra 6. kör LB

Minkét falba 3 ember, 2 a secondarybe meg egy LB próba cseresznye alapon.
Így egy megfiatalított, olcsóbb kerettel vághatnánk neki az évnek, amibel eldől mi lesz Cammel, Ronnal, kell-e teljes reboot, vagy versenyképesek maradunk. Bármelyik opció valósul meg, 2020-ban lenne lehetőség költekezni akár újjáépítünk, akár contenderek leszünk.

Persze ez mind csak álmodozás, mert Williams-t elengedjük, Kalilt megtartjuk, Shaqnek odabaszunk egy nagy szerződést, stb,stb,stb....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Egyre jobban érik bennem a gondolat, hogy azzal járnánk a legjobban, ha ezt a 2019es évet felhasználnánk arra, hogy Cam válla rendbe jöjjön, kipucolnánk a szaros szerződéseket, aki nem teljesít lapát, 20ban meg új HC-val nekimenni a dolgoknak.

Ron alatt igencsak forró lesz a pad, Cam válla qrva nagy kérdőjel, cappel nem állunk qrva jól, (igaz rettentő szarul se), szóval erre a szezonra nagy beruházásokat nem terveznék. A ballasztot kirakni (Matt Kalil, Torrey, Captain, Searcy, Poe?), Williams-szel 1 éves szerződés vagy transition tag, Reiddel hosszabbítás és emelett kukázni veteránokat és egy fiatalított kerettel mutassa meg Ron, hogy, érdemes a munkára. A drafton a két falat feltölteném aztán hagy szóljon. Én Shaqet is cserélném/elengedném, de a jelek szerint benne töretlen a bizalom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ha már coaching. A Pats úgy vezet 100 ponttal a szünetben, hogy kb három féle megoldás közül kell válasszon Brady. Odaadja a handoffot, dob egy screent vagy a töküres Edelmannak nyom egy középtávolit. Ennyi. Eközben védő a közelébe nem ér, a futások átlaga olyan 7-8 yard, meg se kell izzadjon. Nálunk Camnek az életét kell adnia egy 1st downért, majd be kell dobja egy kb 6 cm átmérőjű ablakba a labdát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
petibá Carolina Panthers 41
...röhej basszus. Mintha csak elszórakozta volna Ron ezt az évet, hogy bebizonyítsa: McCaffrey jó befektetés volt... - mintha nem tudta volna mindenki eddig is. Ha ezek után workhorse RB-t merünk draftolni tavasszal, hogy CMC-t tehermentesítse, akkor már én is azt mondom, hogy dilettánsok ülnek a vezetőségben (eddig mindig győzködni próbáltam magam, hogy valami más lehet a háttérben amiről úgysem fogunk soha tudni). CJ teljesítményének meg gratulálok, kábé erre számítottam mikor leigazoltuk anno...azt hittem kap egy Stew-t megközelítő snapszámot. Nem így lett, mint ahogy sok más dolog sem. A TD - sztorihoz inkább meg inkább nem is szólok hozzá, mert ugyanolyan érthetetlen, és elfogadhatatlan, mint annyi minden más amiről itt már szó volt idén.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ha másért nem, már ezért ki kéne baszni mindenkit. Hány olyan jó játékos van még a rosteren, aki csak azért nem került pályára mert dilettánsak vannak a csapat élén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Elég szomorú nézni, ahogy Anderson milyen jól játszik most, mi meg alig adtunk neki lehetőséget.
Atik15
Személy szerint kurvára piszkosul bosszant. Anderson pont abban jó, amiben CMC a legkevésbé - és nem csinálta rosszul nálunk szerintem, már amikor alkalmat kapott- de mi azért akkor is CMC-t küldjük, növelve az egyik első számú fegyverünk sérülésének veszélyét és idő előtti felörlését. Érthetetlen és dilettáns.

#KeepPounding
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Elég szomorú nézni, ahogy Anderson milyen jól játszik most, mi meg alig adtunk neki lehetőséget.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Lehet egyszerre két jó futót használni? Ez hogy a faszba van? Kirúgni mindenkit azonnal...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Egy Shaq AB csere a Steelers-szel? Tepper bevethetné a régi kontaktjait. Oda kéne egy nem világtalan LB, Brown meg amúgy is pajtizott Cammel tavaly, mehet is a deal 😁
gabokocka
Colberték a belső infok szerint azt szeretnék trade esetén, ha a vevő egy szép összeget (6-10 M között?) átvenne a vevő a dead moneyból + esetleg a 2,5 millás roster bonust kiköhögné. Mellé kell egy jó kis fizetés Antonionak, a jelenlegiből van neki vissza 3 évre majdnem 40 milla alapfizu. (Új szerződésnél sem megy 17 M/év alá sztem.) Mellé pickeket v játékost kérünk, de gondolom a pickből engedünk, ha DM-et átvesz a tradelő.

Nem egyszerű ilyen partnert találni...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Egy Shaq AB csere a Steelers-szel? Tepper bevethetné a régi kontaktjait. Oda kéne egy nem világtalan LB, Brown meg amúgy is pajtizott Cammel tavaly, mehet is a deal 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Elbaszott picknek elbaszott, de nem szar játékos. Pusztán annyi, hogy nekünk sztem nem éri meg még egy komoly LB-t fizetni Luke mellé. Maga a draftolása nem volt butaság, csak TD nem lassult olyan mértékben sztem, ahogy azt Gettleman gondolta. Sztem még most is jobb játékos nála. Ebben lehet szerepe annak is, hogy ugye szinte 3 teljes évet kihagyott, magyarul akár 32 évesnek is tekinthető.

Amúgy ha már TD nem maradhat, annak látnám értelmét, hogy Shaqet is engedjük el és játsszon Carter.

Egyébként az igazán tragikus holtszezon a 16os volt, ott nagyon tönkre lett baszva a csapat, nem tudom, hogy Gettleman akkori ámokfutása, vagy Ron dilettantizmusa okozott-e nagyobb kárt a csapatnak. Szoros a verseny.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Shaqről minden különösebb gond nélkül le lehet venni az opciót, én meg is tenném. Nem tudom elképzelni, hogy olyan szezont hozna, hogy megérje vele hosszabbítani. Ha qrva jó lesz, akkor sokba kerül, Luke mellé mi a fasznak még egy 10 milliós LB, ha meg semmi extra, akkor kár itt tartani. Ő egy elbaszott első körös pick (akadt néhány Gettlemannak), akit két éve el kellett volna passzolni bárkinek, aki ad érte vmit. TD meg arra 35 évesen is jó lett volna, hogy Keek mellett elfocizzon és ne lógjon ki lefelé évi 1-2 millióba ez meg is lett volna.
gabokocka
Gettlemannak volt egy elképzelése vele, és lehet, hogy nem lett volna annyira elbaszott pick, ha két éve kezdő és ki tudja, talán kiderült volna, hogy nem is olyan rossz. Azon a négy meccsen, amikor TD szerepében játszott, hozta azt a szintet, amit ő. Így persze elbaszott pick, meg szar játékos, amikor WR-eken kell védekeznie... Btw én se tartanám meg 9 millióért.

Szerintem röhejesebb, hogy Washington marad DC, még ha csak névleg is, meg Richard Rogers, Ron nagy haverja, a secondary mágus továbbra is állásában van.

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
The Panthers are retaining DC Eric Washington for 2019, but coach Ron Rivera will continue to call plays.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Vagy én vagyok fordítva bekötbe, de mintha arról lett volna szó eddig, hogy azért nem jöhet ki a talent level, mert a veteránok játszanak az ifjú bikák helyett. Akkor most mi a probléma? Az, hogy egy szent tehénhez nyúlnak?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...