Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Igy hogy a tesot lefixálták senki nem maradt. Aki komplett csomaggal tudna jönni
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Állítólag Jim Harbough után erdeklődünk. Csak pletyi, de lajkolnám.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Heinichke csak engem emlékeztet a Mátrixból Mousera?

Szerintem simán lehet ő egy 2 meccses csoda. Samueltől várok karrier napot, egyrészt nem látok ki tudná lekövetni őt a Falcons D be, másrészt Taylor is fogja keresni.

Nem utolsó sorban Samuel játékán fog a legnagyobbat dobni hogy van passzjáték 20 yardon túl, és van húzat a rövidekbe.

Szerintem Taylor làbon is szépeket fog mutatni. Viszont a sackekbe csunyán bele tud nézni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ez a bajom nekem is, kevés az extra ennyi pénzért. Közben TD-nek fingja sincs ez-e az utolsó meccse, ha Ron marad akkor sztem tuti játszik jövőre is. Elég sok a kérdőjel a csapat körül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Most lép majd életbe az ötödik éves opció, 9 misiért lesz a keretben, ha csak nem hosszabbítunk vele addig.
gabokocka
9 ért itt lehetne 2 jobb is 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Most lép majd életbe az ötödik éves opció, 9 misiért lesz a keretben, ha csak nem hosszabbítunk vele addig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Kozben leesett hogy Shaqnak van még egy éve...
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Szerintem ez ilyen biztonsági IR, elegett láttak tőle majd megteszik az ajanlatot neki. Gondolom szeretnék tesztelni kit tartsanak meg, esetleg Carter lenyom valami olyat ami miatt Mayo Norris Jacobsbol elég lesz egyet megtartani( Jacobs!) mert hogy mindenki szerződése lejár.

Annak lenne értelme hogy Carter és Gaulden osztozik a snappeken.

Shaq amúgy csak azért elsőkörös mert mi ott huztuk ki. Inkàbb volt 2kör közepe prospect.

Ez a Gaulden story is érdekes. Volt 2 srác akit indokolt lett volna a helyzet miatt első pár évébe Safetynek kiprobálni Shaq, Cash erről pofáztunk egyfolytába hogy ne Jonest meg Bostont keljen nézni. Most meg huzunk egy Safety-t aki egyetemen Nickel volt és baszunk oda rakni, pedig annyira adná magát, a retegett Buffalo Nickel csomagunkba

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Csak ne Mayo játsszon helyette, annyit kérek.

Mondjuk megmondom őszintén, nagy lóvét neki se fizetnék, nem nagyon váltotta be a hozzáfűzött reményeket, egy első körös LB-től sokkal többet vártam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Nah lesz itt felvonulás az ucso 2 forduloban. Lehet Ron, Cotch és Blackburn is beáll levezetni kicsit.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Shaq IR
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Amúgy Keek még ebben a fos D-ben is brutális, 19 negatív yardos szerelés, a második legtöbb off ball LB-től Leonard 12-je. Donaldnak és Hunternek van 20, egészen elképesztő teljesítmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Reid 7. “Random” drog tesztjét már meg se emlitettuk
Turóczi Szabolcs
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/46844500_274070193465242_387205938982944768_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=110&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=zPbitH3EqW4Q7kNvgEabD64&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYA6pFzP_dO3jUx7NxwU71ZCsULVlqaGV1Z0-hWR2R6FHQ&oe=670AF5D7
Bleacher Report on Instagram: "🤔"
416K likes, 5,623 comments - bleacherreport on December 18, 2018: "🤔".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Reid 7. “Random” drog tesztjét már meg se emlitettuk
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
a Herd-t azért nézi mindenki, mert meredek dolgok hangzanak el benne... kb. ennyire kell komolyan venni.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Elég érdekes érvelés... Amit Westbrookról mond, az egyértelműen jogos...

 www.facebook.com/TheHerd/videos/327729278064272/UzpfSTEwMDAwMDg5OTg2OTE0MjoyMjQ4OTk4Mzk4NDY0Nzgy/
Rutin
 twitter.com/JourdanRodrigue/status/1075488784266002432?s=20

Doesn't play well with others. Ja. Csak erről az otherst felejtették el megkérdezni.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Gano is ment IR-re.

Kár, hogy nehány parádés pályafutásnak ilyen ocsmány szezonnal lesz vége, de ilyen az élet, nem lehet minden forgatókönyvet hollywoodban írni.

A hétvégi lesz bagy valószínűséggel Pep, TD és Kalil utolsó hazai meccse, bár Davisről el tudom képzelni, hogy lehúz még egy évet.

Heinicke-re kíváncsi leszek, jó volna ha nem tűnne totál használhatatlannak, mert akkor legalább backup QB meg lenne.

A fiatalok remélem kapnak szerepet, Gaulden, Haynes, a LB-ek talán tudnak tanulni ezen a két meccsen.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sources: #Panthers are expected to sit Cam Newton (shoulder) now that they are out of the playoff race and Taylor Heinicke is believed to be starting Sunday vs. the #Falcons. A move that makes a lot of sense. … Cam is not practicing today. - Rapoport
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Sztem pedig pont nettó hülyeség.

Cam primetime évei el lettek baszva szar coachinggal. Mi lett volna belőle, ha egy McVay, Payton, Reid kezei alá kerül. Ehelyett Shula edzette pályafutása legfontosabb éveiben miközben trágya supporting cast vette körül. És soha nem ekézte a társait, edzőit, mindig mindent magára vállalt, akkor is, ha a fos fal mögött zupálták éjjel nappal, ha a szar elkapók elejtették a labdákat, minden egyes interjúban magát hibáztatta a kudarcokért.

Adva van egy unique talent, és qrvára nem sikerült kiaknázni a benne rejlő potenciált. És az csak most fog kiderülni, hogy teljesen tönkre lett-e baszva a pályafutása, vagy még helyrehozható a válla.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Elég érdekes érvelés... Amit Westbrookról mond, az egyértelműen jogos...

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/48528144_327736038063596_3940142030289633280_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=pyUx6RToFtUQ7kNvgEEE-M8&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AkAb9bdokptwC6o1wwuvqXF&oh=00_AYAYaUAks_xGSN68gn5nohP2D6uPerGDWDS34urXUBXlpg&oe=670B12CC
376.727 Aufrufe · 1.122 Kommentare | Cam Newton = Russell Westbrook | "The Carolina Panthers have become the Oklahoma City Thunder of the NFL. They have an iconic superstar in a small market who's hard to coach, doesn't... | By The Herd | Facebook
"The Carolina Panthers have become the Oklahoma City Thunder of the NFL. They have an iconic superstar in a small market who's hard to coach, doesn't...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Nortont közben elvitte a Dolphins
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Én egyebként sose hittem benne hogy Cam egy passz heavy offenseben ellenne. Egy jó 3000+ passz, 500+ futott yardos iranyitó. Ami egy TOP 3 futó játékkal jól adja el a RPO játékokat és biztos kezű elkapókkal szépen haladni képes, meg persze az eszméletlen futásai endzoneba ugrásai LB seggeltetései is kellenek hogy egy csapatot SB tudjon vinni. Úgy látom hogy ebből nagyon sok minden nem adatott meg. Ha az évelején mutatt formában mèg képes vissza térni és csak a 30+ yardos dobásokat kell kihuzni a repertoárból akkor még lehet használni, ha már ez mellé a futásokat se vállalja be és nem tud eleget gyakorolni az elkapóival mert nem akarnak 40 et dobatni vele 1 nap akkor neki kereszt.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Cam nyílatkozott a válláról amúgy.

Azt mondta hogy nincs csoda műtét csoda modszer, minden nap foglalkozik vele, de nem is igazán tudja mi a baj. Néga van erő aztán egyszercsak nincs 25-30 passznál nem tud többet egy meccsen, a pihentetés se segítet drámaian rajta azt is probálták, de ha nem edz nincs meg az összhang az elkapóival. Elvileg összeülnek( Ron Hurney Cam) és beszélnek róla, lehet Tepper is részt vesz a beszélgetésen.

Szerintem ez is elég meghatározó lesz Ron sorsát illetően. Tepperről se tudjuk igazán milyen ember, ha most Camre 4-5 hónap kihagyás vár mit szeretne inkább hogy a régi emberekhez jojjon vissza mert az könnyebb vagy, akkor pont jó alkalom mindent felforgatni.
Hisznek e benne hogy vele lehet egy komolyabb O-t összerakni, mert ha nem akkor elkell tolni más felé a csapat erősségeit és majdhogy nem azt kell játszani amit Ron is akar( amire nem ez a keret van kitalálva).

Szerintem most ebben a helyzetben Cam a kulcs, és szerintem Ron már ment volna ha Cam nem lenne sérült.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Én inkább a bekerülőkön szörnyülködök.