Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Valahogy azt nem tudom elképzelni, hogy megmondják a zebráknak: " figy X nek kell nyerni-e "
Turóczi Szabolcs
Ez nem valószínű, nem is arra gondoltam, hogy valakivel nyeretnek direkt (még ha néha úgy is néz ki), de valahogy a szoros meccseket gyakran teszik még szorosabbá. Pl csak a héten a mi meccsünkön a végén az egy yarddal előrébb rakott labda, a Broncos-Bears végjátékról ne is beszéljünk.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Egyébként simán elviszem a balhét, ráhoztam a rontást a csapatra, sikerült jegyet venni Londonba, erre ekkora trágyák vagyunk, majd szereztem a jövő évi foci EB-re is, erre leszopunk a szlovákoktól. Lehet veszek egy Falcons bérletet a poén kedvéért 😀 😀 😀
gabokocka
Ők szarok a rontásod nélkül is. Vicces a div így Brees sérülésével, 7 W lehet, megint elég lesz valakinek

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Egyébként simán elviszem a balhét, ráhoztam a rontást a csapatra, sikerült jegyet venni Londonba, erre ekkora trágyák vagyunk, majd szereztem a jövő évi foci EB-re is, erre leszopunk a szlovákoktól. Lehet veszek egy Falcons bérletet a poén kedvéért 😀 😀 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Jelenleg nekem nem kéne.
Ne basszunk el semmilyen picket egy potenciális locker room cancerre, pláne, hogy egyelőre a CB poszt a legkisebb bajunk.
Ha nyerünk két meccset és lesz bármire is esély, akkor talán ok, de perpill pont ő nem hiányzik innen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Ha az O ilyen finoman szolva döcögős marad akkor Ramseyt szívesen látnám. Djax menne nickelbe. Arrol nem is beszélve hogy egy ilyen taho lehet jót tenne az öltözőnek. Egy masodik kört adnék érte meg valami aprót akár játékos akár hátsó kör.
Turóczi Szabolcs
Megszabàlyozná az identitás zavaros Camet és végre ùgy játszana ahogy kell nem pedig ùgy mint most. Még talán sikerülhet is csak szerezzétek meg Ramseyt.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Ha az O ilyen finoman szolva döcögős marad akkor Ramseyt szívesen látnám. Djax menne nickelbe. Arrol nem is beszélve hogy egy ilyen taho lehet jót tenne az öltözőnek. Egy masodik kört adnék érte meg valami aprót akár játékos akár hátsó kör.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 522 — Törzsvendég
Az "érdeklődés fenntartása" elvnek vagy összeesküvés elméletnek a "Patriots jelenség" ellentmond.

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ha akarnak a tulajok, semmin nem kellene manipulalniuk. Olyan szabalyokat alkotnak, amilyet akarnak. Ez maganbiznisz, ha milliardos is.
A birokat is megvehetnek kilora. Pont azért szabalyozzak magukat, egymast, mert nem ezt az iranyt akarjak.
Vannak hibak, de ilyen osszeeskuveses csalas nincs.
En befejeztem, lehet irni, hogy nem vagyok ott, nem tudom bizonyitani.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Valahogy azt nem tudom elképzelni, hogy megmondják a zebráknak: " figy X nek kell nyerni-e " de naiv se tudok annyira lenni, hogy ne gondoljam azt kapnak egy irányvonalat. Én nem gondolom, hogy ezt direkt pénzért csinálják, hanem az érdeklődés fent tartásának. Pl kellet egy Mahomes, alkalmas rá a keret a csapat vígyük őket ameddig lehet, ugyan ez LA. Aztán vannak akikből már kisajtoltak amit lehet őket húzzuk le merthogy a káröröm még inkább fent tartja az érdeklődést.
Ezekhez azért kell hogy a csapatnak alapba is menjen vagy ne menjen, de azért lökjük őket arra amerre szerintünk mennie kell. De nem bátorkodnék megmondani mikor csak simán bénák is mikor nyúlnak bele szándékosan.
Turóczi Szabolcs
Tehát, az a liga, ahol a 32 owner egy asztalnál reggelizik, úgy dönt, hogy 3-4-5 csapatot megtol, hogy több pénz csörögjön náluk, a maradék 25-26-27 meg csendben egyetértve elfogadja, hogy nála nem csörög több? Teljesen életszerűnek tűnik. 😊
peterk2005
Az is egész életszerű, hogy üzlet emberek úgy gondolkoznak " talán nyer a csapatom és eladok + 400 000 polót, meg 200 000 jegyet" nem pedig úgy hogy valaki mérje már fel mitől menne jobban ez az NFL nevű biznisz amibe van egy csapatom és részesedést kapok a reklám bevételekből.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valahogy azt nem tudom elképzelni, hogy megmondják a zebráknak: " figy X nek kell nyerni-e " de naiv se tudok annyira lenni, hogy ne gondoljam azt kapnak egy irányvonalat. Én nem gondolom, hogy ezt direkt pénzért csinálják, hanem az érdeklődés fent tartásának. Pl kellet egy Mahomes, alkalmas rá a keret a csapat vígyük őket ameddig lehet, ugyan ez LA. Aztán vannak akikből már kisajtoltak amit lehet őket húzzuk le merthogy a káröröm még inkább fent tartja az érdeklődést.
Ezekhez azért kell hogy a csapatnak alapba is menjen vagy ne menjen, de azért lökjük őket arra amerre szerintünk mennie kell. De nem bátorkodnék megmondani mikor csak simán bénák is mikor nyúlnak bele szándékosan.
Turóczi Szabolcs
Tehát, az a liga, ahol a 32 owner egy asztalnál reggelizik, úgy dönt, hogy 3-4-5 csapatot megtol, hogy több pénz csörögjön náluk, a maradék 25-26-27 meg csendben egyetértve elfogadja, hogy nála nem csörög több? Teljesen életszerűnek tűnik. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Valahogy azt nem tudom elképzelni, hogy megmondják a zebráknak: " figy X nek kell nyerni-e " de naiv se tudok annyira lenni, hogy ne gondoljam azt kapnak egy irányvonalat. Én nem gondolom, hogy ezt direkt pénzért csinálják, hanem az érdeklődés fent tartásának. Pl kellet egy Mahomes, alkalmas rá a keret a csapat vígyük őket ameddig lehet, ugyan ez LA. Aztán vannak akikből már kisajtoltak amit lehet őket húzzuk le merthogy a káröröm még inkább fent tartja az érdeklődést.
Ezekhez azért kell hogy a csapatnak alapba is menjen vagy ne menjen, de azért lökjük őket arra amerre szerintünk mennie kell. De nem bátorkodnék megmondani mikor csak simán bénák is mikor nyúlnak bele szándékosan.
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Amúgy érdemes más meccseket nézni. Mahomesra lehel a védő zászló. A hawksnak is meg adtak egy olyan DPI-t VISSZANÉZÉS után hogy nem hittem el.
Turóczi Szabolcs
Nem akartam én szóba hozni, de ez masszívan benne van abban, hogy úgy kezdtem a szezont, hogy ilyen érdektelen még nem voltam, mióta nézem az nfl-t. Lassan WWE szinten vannak manipulálva a meccsek.
Jakehomer
Ez nem feltétlenül manipulálás, hanem alapvetően rossz irányba megy a játékvezetés, szabályalkotás. A Titans Colts meccsen is befújtak kettő DPI-t, amiről mindenki megmondta elsőre hogy nem volt az. Egyet ide, egyet oda fújtak, szóval végeredményben nem befolyásolt semmit, viszont rossz döntések voltak. Az a bosszantó, hogy minden technikai feltétel adott ahhoz hogy magas színvonalú legyen a bíráskodás, de képtelenek rá. És nemcsak azért mert bundáznak, hanem mert alapból bénák.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Amúgy érdemes más meccseket nézni. Mahomesra lehel a védő zászló. A hawksnak is meg adtak egy olyan DPI-t VISSZANÉZÉS után hogy nem hittem el.
Turóczi Szabolcs
Nem akartam én szóba hozni, de ez masszívan benne van abban, hogy úgy kezdtem a szezont, hogy ilyen érdektelen még nem voltam, mióta nézem az nfl-t. Lassan WWE szinten vannak manipulálva a meccsek.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Mondjuk azt is láthattuk, mire képes egy csere QB a Rams D ellen. Szóval vagy támadjon fel Cam, vagy jöjjön QB az első körben, különben megy a szenvedés éveken keresztül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Amúgy érdemes más meccseket nézni. Mahomesra lehel a védő zászló. A hawksnak is meg adtak egy olyan DPI-t VISSZANÉZÉS után hogy nem hittem el.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Mondjuk Cousins egy szinte allpro csapatot vág tönkre, ehhez képest Cam a fasorban sincs.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
De ennek ellenére kurva sok lehetőség lenne ezzel a kerettel.
Csak igényelne egy QB-t aki pontos, jól lát. jó döntéseket hoz.

Egy Bradyt megnéznék Samuel, Olsen, Ian, CMC, Bonnafonból mit hoz ki. Bármit küldesz fel van min2 missmatch passz vagy futás esetén, lehet szépen válogatni.
Turóczi Szabolcs
Semmit, Bradynek van három jó futója és négy prémium elkapója emelett is valamikor 8an blokkolnak...
sutianap
Na hát ez az, hogy valamikor ezek blokkolnak, de ha egyik nem akkor oda tudja dobni neki a labdát, és fogalmad nincs melyik lesz az.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
De ennek ellenére kurva sok lehetőség lenne ezzel a kerettel.
Csak igényelne egy QB-t aki pontos, jól lát. jó döntéseket hoz.

Egy Bradyt megnéznék Samuel, Olsen, Ian, CMC, Bonnafonból mit hoz ki. Bármit küldesz fel van min2 missmatch passz vagy futás esetén, lehet szépen válogatni.
Turóczi Szabolcs
Semmit, Bradynek van három jó futója és négy prémium elkapója emelett is valamikor 8an blokkolnak...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
De ennek ellenére kurva sok lehetőség lenne ezzel a kerettel.
Csak igényelne egy QB-t aki pontos, jól lát. jó döntéseket hoz.

Egy Bradyt megnéznék Samuel, Olsen, Ian, CMC, Bonnafonból mit hoz ki. Bármit küldesz fel van min2 missmatch passz vagy futás esetén, lehet szépen válogatni.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
En pedig azt lattam, hogy mind a Rams, foleg pedig a Bucs, rosszul jatszott. A Panthers alul tudta mulni mindkettot. Szoval szoros az eredmeny, de van hova fejlodni. Mert ez igy is vereseg lett. Mi lesz, ha valaki jol jatszik?
ulpianus
tehát ezek vereséggel felérő vereségek voltak.
gedam
Arra reagaltam, hogy ha kozel vagy (ahogy Szabolcs irta), akkor nem mindegy mihez vagy kozel.
ulpianus
A Buccshoz azért voltunk közel mert ők se játszottak jól, a Ramset viszont mi nem engedtük az első félidőbe jól játszani. Nyelték a yardokat mint kacsa a nokedlit, levegőben és földön egyarànt. Nyomás alatt volt Goff a passzjatekok 70% ában. A 13 pontjukbol 10 et adtunk nekik.
Persze sose tudjuk meg hogy most azert néz ki egy csapat szarul mert jó az ellen vagy ők szarok. A Rams kitudta használni a hibákat szoval jó csapat, ellenbe nem engedtük hogy azt csinaljon amit akar, ergo nem voltunk szarok. Ha csak pontokat nézünk meg azt hogy mennyire látványos a játék akkor a tavalyi SB 2 szar csapat játszotta.
De szerintem inkább 2 kurva jól felkészült.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
En pedig azt lattam, hogy mind a Rams, foleg pedig a Bucs, rosszul jatszott. A Panthers alul tudta mulni mindkettot. Szoval szoros az eredmeny, de van hova fejlodni. Mert ez igy is vereseg lett. Mi lesz, ha valaki jol jatszik?
ulpianus
tehát ezek vereséggel felérő vereségek voltak.
gedam
Arra reagaltam, hogy ha kozel vagy (ahogy Szabolcs irta), akkor nem mindegy mihez vagy kozel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
gedam 6 508
En pedig azt lattam, hogy mind a Rams, foleg pedig a Bucs, rosszul jatszott. A Panthers alul tudta mulni mindkettot. Szoval szoros az eredmeny, de van hova fejlodni. Mert ez igy is vereseg lett. Mi lesz, ha valaki jol jatszik?
ulpianus
tehát ezek vereséggel felérő vereségek voltak.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Engem először az érdekelne, hogy mi jól játsszunk, az ellenfeleket egyelőre leszarom. Amíg mi nem tudjuk megvalósítani amit akarunk, addig tök mindegy mit csinál a másik. Amíg Cam úgy néz ki ahogy most, addig tök mindegy bármi más. Ha ebben lesz szemmel látható változás, akkor érdemes bármi másról beszélni, hogy miért ez a personell van fenn, miért ezt a játékot hívtuk, de ha nem, akkor tök8, hogy engem, vagy Randy Mosst nem találja el. A végeredmény ugyanaz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
En pedig azt lattam, hogy mind a Rams, foleg pedig a Bucs, rosszul jatszott. A Panthers alul tudta mulni mindkettot. Szoval szoros az eredmeny, de van hova fejlodni. Mert ez igy is vereseg lett. Mi lesz, ha valaki jol jatszik?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
A stáb szépen lenyílatkozta, hogy semmiben nincs korlátozva Cam.
Ő maga pedig, hogy nem tudja miért nem futott többet, de nem is ezen múlt.

Valóban nem ezen múlt, gyakorlatilag mind2 meccsen 2-3 pontosabb passz hiányzott a győzelemhez, tehát az alap tervre nem mondhatjuk hogy nem működne. Mégis veszítünk mert nem tudunk végre hajtani alapvető dolgokat.

A csapatnak valahogy behalt az elmúlt években kialakult identitása.
Az offense egyik legnagyobb erőssége volt hogy tudott erőből futni, mikor mindenki tudta hogy futás lesz akkor is megtudtunk tenni 1-2 yardot amikor kellet. Tök mindegy volt hogy ezt kitette meg.
3downok nagy százalékban sikerültek, mindig meg volt a játék amit megkellet csinálni, és akkor senki se hibázott. Cam futásai voltak az X faktorok amikor az ellen védelme jol mukodott akkor még mindig meglehetett daralni őket 1-2 rogtonzott 20+ yardos futassal. Emellet mindig volt 1 nagy játék a meccsen.Na meg kurva hatekonyak voltunk a redzoneba.

A D ugyan ez volt pepitába. Nem tudtak ellenunk erobol futni. Nem sok 3-4 down volt sikeres ellenünk.Ritkán szoptunk be nagy játékot. Sok volt a redzone stop.

Nem lehetett azt mondani soha, hogy szétszedtuk az ellenfél védelmét, vagy hogy 0 aztuk az ellenfél támadó sorát, de tudtunk nyerni mert a tervezett dolgát mindenki tette.

Most kicsit az az érzésem, hogy Ron tudja hogy ujitani kell de
nekünk nem mennek ezek az új irány vonalak. A régi mellet elment az NFL. A keretünk meg már összetételben is eleg Oldschool. 3 TE FB, 4 igazi Elkapó. 5 LB 4 CB!?

De E közben kicsi elkapók, elkapó futók. Futás ellen gyenge DE-k, nem túl nagy LB ek egy Nickel corner a szélen. Szóval elég 2 arcu ez a keret pont semmire se jó igazán.

Én személy szerint jobban bírnám ha mennénk szembe az árral, lenne 4 db 8 perces TD driveunk aztán hagynánk hogy passzoljanak szét ha tudnak a maradék időben.
De nem veszítunk labdát nem dobjuk tul az ures elkapot nem futnak meg ellenünk egy 3&2 öt, nem csinalunk büntetéseket és nem szopunk be soha egy 4downt.