Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
És ez nem is olyan jó ár, mert eleve 2,3-ra volt felbecsülve a franchise, volt ajánlat 2,5-ért (csak állítólag az azonnali cash részét nem tudták produkálni), JR meg egyenesen 3 milliárdot szeretett volna kapni.Jakehomer
Erről van link valahol? Szívesen megnézném, hogy mi alapján becsültek ekkora árat, mert a nyilvános infók alapján nekem nem jön ki a majd 1 mrd-s áremelkedés.
Gyurma Pappa
Nem "hivatalos" csak a Forbes tavalyi becslése, de sokan abból indultak ki, hogy ennél biztos több lesz a vételár.

 www.forbes.com/nfl-valuations/list/

Ami durva, hogy Teppernek nincsenek likviditási problémái, le tudta rakni a teljes összeget az asztalra.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...
Jakehomer
Én sem.

És ez nem is olyan jó ár, mert eleve 2,3-ra volt felbecsülve a franchise, volt ajánlat 2,5-ért (csak állítólag az azonnali cash részét nem tudták produkálni), JR meg egyenesen 3 milliárdot szeretett volna kapni.Jakehomer
Erről van link valahol? Szívesen megnézném, hogy mi alapján becsültek ekkora árat, mert a nyilvános infók alapján nekem nem jön ki a majd 1 mrd-s áremelkedés.

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Tepper az uj tulaj
Turóczi Szabolcs
Most már hivatalos, 2.2 milliard dodó volt a vételár és minden fontos marad a régiben (Charlotte, BoA, Hurney, Ron, Steelers fajta építkezés).
gabokocka
2.2 😮

Az sejtettem, hogy többet fognak adni, mint a Billsért, de nem gondoltam, hogy 2-nél több lesz. Egyszer majd jó lenne meg tudni, ez volt-e a legmagasabb ajánlat, vagy más is befolyásolta-e a döntést. Ennyiből már vissza lehet vonulni.
Gyurma Pappa
És ez nem is olyan jó ár, mert eleve 2,3-ra volt felbecsülve a franchise, volt ajánlat 2,5-ért (csak állítólag az azonnali cash részét nem tudták produkálni), JR meg egyenesen 3 milliárdot szeretett volna kapni.

Kicsit kamu volt állítólag a licit, a többi tulaj végig Teppert akarta. Ha lehet hinni a pletykáknak, másnak nem volt reális esélye, ő viszont nem volt hajlandó többet adni a 2,2-nél.

Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Tepper az uj tulaj
Turóczi Szabolcs
Most már hivatalos, 2.2 milliard dodó volt a vételár és minden fontos marad a régiben (Charlotte, BoA, Hurney, Ron, Steelers fajta építkezés).
gabokocka
2.2 😮

Az sejtettem, hogy többet fognak adni, mint a Billsért, de nem gondoltam, hogy 2-nél több lesz. Egyszer majd jó lenne meg tudni, ez volt-e a legmagasabb ajánlat, vagy más is befolyásolta-e a döntést. Ennyiből már vissza lehet vonulni.

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Kiváncsi vagyok hozunk-e végúl safety-t. Számunkra valahogy így nézki a lista.

Reid: hímnusz térdelés
Vaccaro: sérülékeny, nem az Ron karakter
Boston: tavaly raktuk ki
Mitchel: öregedő ex
Parker: inkontisztens ex
D Butler: cornerből safety ex

Nem biztos higy bárki jobban bejönne mint Searcy, annak ellenére hogy mindenkit jobb játékosnak tartok.

Vaccaro-t hoznám el. Évek óta lenyúl minket a Saints, nekem ne mondja senki hogy az nem segítet nekik ellenünk az, hogy leigazolták tavaly Kleint, Ginn-t.

Szóval bárkit igazolunk van esély hogy besül, de szerintem a legkisebb kockázat Vaccaroba van és ő a masodik legjobb játékos is.
Ha a IR en tölti az évet 3,5 millioért még az is jobb mintha meg se probálnánk vele. Egyebként karakterben meg játékban is hasonló Gauldenhez
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Tepper az uj tulaj
Turóczi Szabolcs
Most már hivatalos, 2.2 milliard dodó volt a vételár és minden fontos marad a régiben (Charlotte, BoA, Hurney, Ron, Steelers fajta építkezés).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Szépen átakakult az offense, és ugy tűnik inkabb javára. Az egyetlen gyengülés LG poszton érte a csapatot, és azon lehet vitatkozni hogy ha nem jön még safety akkor Coleman a tavalyi formályában veszteség e egy Searcyhez képest.


Norwell szintet senki nem fog hozni, de egy közeoes Guarddal még nem kéne összeomlania a falnak. Matt Kalilnak voltak jó meccsei tavaly. Mégis csak első körös és rookie évében pro bowler volt. Fiatal is szerintem korrekt kezdő lehet belőle. Ryan Kalil reméljük tud kezdeni egész évben. Turner nem volt Túl ász tavaly. Ha Ryan egeszséges, Matt fixál egy 3as fölé 4 es alá szintet, Turner összekapja magát, Williams hajt az szerződésért. Találunk egy Elmegy Guardot, akkor ez a fal még jobb is lehet mint tavaly.

Elkaposor az teljesen más lesz. Szerintem pofás csapat. Kicsit a 15 ös re emlékeztet karakterben. Sok kicsi gyors játékos egy veretan 3.downos slot elkapó, lyukas kezű veterán speedster.

Bersin viszont jön vissza hogy legyen még egy magas srác 😅
Itt mindenképp javultunk tavaly óta

A Tightend feladatok 80% tavaly Dicksonnak Manhertznek és Armahnak kellet megoldani.
Most Egy Olsen Thomas ilyen arányú használata azért komoly javulást fog hozni

Hoztunk egy Olcsobb frissebb kevésbé lyukas kezű powerbacket.

Támadó Kordinátort cseréltünk

Newtonnak van válla az elsőhéttől

Egy jobb O-ban bizhatunk mint tavaly.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Na végre a Shepard storynak vége
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Állítólag paycutra próbáljuk rávenni Shepardot, akinek nincs sok kedve hozzá. Így gyorsan cut lesz, pay nélkül.

szerk.: done

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A Colts elindíthatja a Safety piacot, Boston és Vaccaro is megy hozzájuk vizitre. Jó volna, ha valakit mi is akasztanánk bohóc pénzért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Tepper az uj tulaj
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Gauden S lesz meglatjatok.
Janek
Az lesz,de mikor es milyen ?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Állítólag Tepper lesz a befutó vevő.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Gauden S lesz meglatjatok.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Jött Barner, kb Fozzy helyére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Pár napja telepatikusan nyomàs alá helyeztem Ront, hogy akarjon már safety-t, Hurneyt meg, hogy hozzon is neki. A CJ igazolas után azt hittem 1-2 nap és az is jön. Konkretan nevetséges a felhozatal akit belehet dobni. Jövőre még az épkézláb kezdőnk is 38-39 lesz és azért nem egy Charles Woodson.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Itt vannak a ma-holnap tartandó rookie minicampen résztvevő tryoutos arcok:

 www.panthers.com/news/article-2/2018-rookie-minicamp-roster-set/3b3fedf3-e718-45c1-8a23-9cbc1c37b620

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
DJ Moore, Gaulden és Andre Smith kivételével az újoncok aláírták a szerződéseiket. Sztem ők is aláírnak ma.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Na igen, őt el is felejtettem, könnyen lehet, hogy ez neki így rosterhelyet ér.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Bonnafon kb csak passzokra használható.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kár érte, de nem rajta fog múlni a szezonunk. Illetve így hátha megpróbálunk találni egy fiatal, passzjátékoknál ügyeske futót, aki olcsóbb Fozzynál.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Fozzy IR
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Norwellért egy 3. DIcksonért egy 6. Körös comppicket kaphatunk.
Turóczi Szabolcs
És azt hiszem a jövő éviből most kivételesen nem barmoltunk el semmit, tehát kilenc pickkel mehetünk neki a draftnak. Nem akarom elkiabálni, de eddig a bukott Suberbowl óta messze a legjobb offseasont hozzuk, Gettleman utolsó két éve elég fosra sikeredett, erős kezdés után majdnem lerombolt mindent, amit felépített. Hurney pedig a végső ámokfutásához képest most igen szolidan tevékenykedett, tényleg nem akarom elkiabálni, mert ilyenkor jön vmi brainfart move, de én elégedett vagyok (főleg ha hozunk egy FA safety-t).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
CAP pár napig elhihette, hogy majd most több labdát fog kapni 😊

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Norwellért egy 3. DIcksonért egy 6. Körös comppicket kaphatunk.